Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. Indoor_70/150w_2x_Power-Widow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Obecné 1. Indoor_70/150w_2x_Power-Widow Příspěvek č. 1

Zdráwím všechny growery.

Rozhodl jsem se začít pěstovat pod lampou, protože mě pěstování baví a taky nechci dávat 200,- a více za podělané géčko.

Kvůli omezeným možnostem (rodiče) budu pěstovat v dost malém prostoru a hlavně po tajnu. Sám jsem zvědavý, jak dlouho se mi to podaří utajit :-D Ne že by mamině nějak vadilo že pěstuju trávu (kytky na balkoně přes léto ji nevadí) ale asi by spíš remcala kvůli spotřebě a následným penězům za elektřinu.

Takže si to shrneme:

Box:
V-70cm, Š-25cm, H-45cm
- potáhnutý agro folii

Světlo:
- růst: 70w sodík
- květ: 125w úsporka (budu pořizovat až před přepínáním na květ)
- stínidlo jsem si nechal udělat v práci (ohnout 1,5mm plech a navrtat pár děr) a potáhnul jsem ho agro folii. Ne že bych neměl 200,- na stínidlo, ale nikde jsem nenašel tak malé, aby mi vlezlo do boxu.

Ventilace:
- přítah_1x PC větráček 80x80 mm
- ofuk_1x PC větráček 80x80 mm
- odtah_1x PC větráček 120x120 mm
Větráčky jsou napojené na trafo (80,- z bazaru) které má stupnici od 1,5V - 12V, takže snižováním Voltů zároveň ubírám otáčky a tím můžu regulovat teplotu. Teď jedou větráčky na 5V takže cca menší polovinu otáček.

!Teplota:
Den: 28°C
Noc: 21°C
Vlhkost: těžko říct, nemám digitální vlhkoměr a ten co mám mi ukazuje skoro nulovou vlhkost ale spadl mi jednou do vody takže se možná pokazil.

Osazenstvo:
2x Power-Widow - jedno semeno mi ještě zbylo origo od greenlabel feminizované. Druhé semeno je z letošní naprcané Power-widow, takže jsem docela zvědav co z něj bude. Vyklíčilo líp a rychleji než to feminizované.

Hlína:
Zatím zahradnický substrát univerzal s PH 5,5-6,5.
Později dokoupím buď plagron bio-supermix anebo plagron biohumus a budu to míchat s tím zahradnickým substrátem + ještě s perlitem. Zahradnický substrát jsem dal na 20 minut do trouby předehřáte na 150°C protože byl zmrzlý zvenku a aspoň se spálily případné bakterie.

Hnojiva:
Růst - Plagron terra grow (zbyla mi z outdooru skoro celá láhev)
Květ - Nejspíš Plagron terra bloom osvědčilo se, ale možná nakonec zkusím na květ něco jiného ať si rozšířím obzory)
Phytamin od plagronu
Měl bych mít doma ještě i nějaké guano tak ho asi taky použiju.

Vzhledem k dost omezeným rozměrům boxu se budu snažit kytky co nejvíce ohýbat, roztahovat a stříhat aby měly co nejvíc větví.

Docela mi dělá starost předřadník, hřeje jako svině, neudržím na něm ruku, je to normální? Asi zapřemýšlím nad výrobou nějaké "skříňky" na předřadník, startér atd. a udělám k tomu nějaké větrání přes PC větrák ať tolik netopí.

To je zatím vše ...fotku dodám možná ještě dnes, ale spíš až zítra, snad...

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Naposledy upravil petis__ 30-01-2011 v 13:05 PM

Old Post 05-12-2010 v 16:38 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirHerry
Stálý Člen

Karma uživatele sirHerry - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 2

čau, pekne :-) budu mit srovnani :-) akorat proč svitiš na rust sodikem 70 a pak usporkou, nebyla by lepsi porad ta usporka? stejne ten sodik v setu žere vic nez tech 70w a kord kdyz ti to hodne hřeje tak to bude o dost... nektery groweri tu delali měření a to jsem nestihal koukat o kolik nektery sestavy žerou vic xD a naopak ty usporky kdyz chladis tak jeste min... ale budu sledovat ;-)

Old Post 06-12-2010 v 10:56 AM
sirHerry je offline   Profil uživatele sirHerry   Find more posts by sirHerry   Foto galerie člena sirHerry   Click here to Send sirHerry a Private Message   Add sirHerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 3

Nazdárek Herry,
jsi už druhý kdo mě na něco takového upozornil. No ono to bylo takhle. Rozhodl jsem se udělat si indoor a jak jsem byl na to natěšený tak jsem hned objednal 70w set z internetu, hlavně ať už svítím a moc jsem to právě nepromyslel. Ale když už jsem měl ten set koupený tak jsem si řekl že ho aspoň využiju. Ale asi začnu vážně uvažovat o tom že tu 70w sodu vyměním za 125w úsporku. Aspoň by mi odpadly starosti se skoro až hořícím předřadníkem.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 06-12-2010 v 19:51 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 4






Přidávám slibované fotky. Kvalita bohužel díky 8 let starému, 4 MPx foťáku pokulhává, ale prozatím není čím lepším fotit.

Uvažuju nad tím že napojím větrání taky na spínačky ať nevětrají když je tma, aspoň trochu stoupne vlhkost.

Ta deroucí se kytička je semínko z letos oprcané power-widow a origo fem. semeno je oproti němu docela zabržděné.

Otázka pro ty kteří používají stejné mechanické spínačky jako já: když nastavím tu černou šipku na 18ku, tak mi to po 18 hodinách zhasne a po 6 hodinách opět rožne? Nějak jsem se zapoměl při koupi zeptat jak se to nastavuje.

Fotka č. 2
- těch zelených lepítek si nevšímejte, potřeboval jsem zalepit díru po větráčku a neměl jsem nic lepšího po ruce


enjoy...

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Naposledy upravil petis__ 06-12-2010 v 20:11 PM

Old Post 06-12-2010 v 19:52 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 5




3. DEN

Dneska jsem změřil PH vody kterou zalívám, je asi týden odstátá. Měřil jsem pomocí BEN-TEST PH kapek a voda měla PH kolem 7, tak jsem ho pomocí citrónu snížil na přijatelných 6-6,2

Až dnes jsem díky borce z Growshopu přišel na to jak fungujou spínačky. Doteď jelo světlo nonstop 48 hodin. Tak jsem to hned vypl ať se prckové trochu vyspí, snad z toho nebudou moc zmatení. Budou mít světlo od 12:00 do 6:00.

Přidám hned i nějaké fotky:

1. Fotka
- trafo na které jsou napojené větráčky, je na něm vidět i ta stupnice od 1,5 - 12V, jede na 4,5V viz. fotka

2. Fotka
- všechno elektro k sodíku propojené a přišroubované k děrovanému plechu z baumaxu. Třeba tahle fotka poslouží i jako inspirace někomu kdo zrovna chce pozapojovat všechno dohromady a neví jak na to.

3. Fotka
- zatím jenom nákres schránky do které přijde zasunout a přišroubovat všechno z fotky č. 2. Předřadník bude chlazený zezhora větráčkem který je u nákresu. Otázka: když mám vše ukostřene k tomu děrovanému plechu z baumaxu a budu to šroubama (vodivým materiálem) přichycovat k te schránce, tak už ta schránka není třeba nijak ukostřovat, že ne?

Dík za každou reakci, i tu negativní

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 07-12-2010 v 18:28 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 6



Malá aktualizace.

Kytičky mají za sebou 1. týden života. Te rychlejší už se dere 3. patro. Asi už začnu přidávat plagron terra grow 1ml na 1,5l vody. Tak malá koncentrace hnojiva by jim neměla nijak uškodit ne?

Konečně už mám udělanou tu schránku na chlazení tlumivky viz. 2. fotka a funguje dobře, tlumivka už tolik nehřeje, udržím na ni vpohodě ruku aniž by mě to pálilo

Jo a abych nezapoměl. Pěstírna ODHALENA asi před 3 dny. Ale vpohodě, zatím mi na to mamina nic neřekla takže ji to asi nevadí.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 12-12-2010 v 11:23 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 7

zdar

chtel jsem jenom upozornit, ze ta usporka ma stejny svetelny tok (cca 7000 lm) jako ten sodik - tudiz bych to byt tebou nemenil. Alespon usetris ... na druhou stranu uz nebudes mit problemy s teplotou

at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 12-12-2010 v 13:05 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 8

Dík za radu.

Ještě pořádně nevím jakou watáž pojedu na květ, ale chtěl bych něco silnějšího než je ta 70w. Uvažuju nad RNP-T 150W (17500 lm) s tím že bych udělal nějakou home made cooltube Co na to říkáš? Myslíš že by byla šance to uchladit aspoň na 28-29°C?

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 12-12-2010 v 14:48 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 9

zdravim áš to moc pěkný
jinak s tim světlem věřím že by to šlo uchladit pikud zvolíš dostatečně výkoný odtah , ale na druhou stranu do tvého boxu bych raději volil 100w hps než tu 150w

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 12-12-2010 v 15:22 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 10

jj asi tak - 100W vpohode - na 150 by to uz chtelo neco vetsiho - takhle budes mit akorat problemy

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 12-12-2010 v 17:44 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 11

Čus chlape, máš v podstatě identicekj box jako (viz link dole) Do silnějšího sodíku nechoď... zkusil jsem 150w a neuchladíš ani náhodou. Lets grow!

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 13-12-2010 v 16:47 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 12

Asi dám na vaše rady a 150w sodu zavrhnu. Ale 100w zkusím určitě a uvidím

Kdybych chtěl ze stinítka udělat pomocí skleněné tabule něco jako cooltube, jak tlusté by asi mělo být to sko, 2mm? A může být normální sklo, nebo musí být nějaké speciál?

Dr. Crabakles ...budu sledovat tvůj grow minimálně pro srovnání

Všem dík za Káčka, potěší

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 13-12-2010 v 17:21 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 13



Docela se nudím, takže malá aktualizace.

Připravil jsem si 2 fotky:

Fotka č.1
-porovnání o kolik porostla ta rychlejší kytka během pouhých 2 dnů.

Fotka č.2
-pokus o co nejlepší detail, z toho ještě asi nejde poznat samec/samice že?

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 14-12-2010 v 20:19 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 14

řekl bych že je to samička ale nelze říct na 100%

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 15-12-2010 v 11:27 AM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 15





Dneska mají kytky přesně 2 týdny!

Rostou pěkně, jednu už jsem zaštípnul, druhá přijde na řadu asi zítra.
Hnojím 2ml plagronu terra grow na 1,5l odstáte vody.
Kytky vypadají že jim celkem nic nechybí. Koupil jsem si nový foťák, takže už snad odpadne problém s nekvalitníma fotkama.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 19-12-2010 v 17:39 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 16

zdar

mas to pekne, ale uz bych zacal uvazovat o presazeni - vypada to ze je nejvyssi cas....

jinak k tomu pohlavi - jeste je dost brzo .... dej tomu tak min. mesic

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 19-12-2010 v 19:23 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1035690 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív