Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150W_4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

150W_4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR Příspěvek č. 1





Jsem tady s novým boxem a celkově třetím kolem.

Kytky jsem už dneska přepnul, protože Ed se prý může v květu vytáhnout až o 150%. Asi si říkáte že to je hodně kytek na malý prostor. Já si to říkám taky, ale i tak to risknu. Původně jsem chtěl jet 6 kytek, ale nakonec mi nějak zbyly řízky a nechtěl jsem je vyhazovat. Co nejdříve nahodím nějakou síť a budu se to snažit co nejvíc držet u země.

Osazenstvo: 4x Ed Rosenthal Super Bud - řezy z matky kterou jsem získal od člena G.
6x Ak 47 a White Russian - řezy taky od člena G. Jsou tam 3 a 3 od každého, ale se bohužel pomíchaly takže poznám jen Eda.

Světlo: Philips MASTER SON-T PIA Plus 150W

Box jsem rozšířil na 72x88x62cm VxDxŠ a pokusil jsem se o odhlučnění 1cm polystyrenem ze všech stran, kromě spodní. Efekt to ale moc velký nemá.

Hnojiva: BioBizz Bloom
BioBizz Topmax

Odtah: TT 100 – 145m3/h s Regulátorem otáček

Přítah:
2x 8cm PC větráček

Ofuk: 2x 12cm PC větráček

Hlína: BioBizz All-mix v 3,6l květináčích

Teploty: den: 28°C
noc: 22°C

Fotka č. 3: Jednoduchý home-made pacháč za pár korun, snad bude aspoň trochu fungovat.

Edit: Rozhodl jsem se nakonec nechat kytky ještě týden na růstu. Žádný stres mít nebudou, protože dneska měly mít první 12h den.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Naposledy upravil petis__ 06-02-2012 v 18:33 PM

Old Post 14-11-2011 v 22:45 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 2






Potýkám se s prvním problémem. Jmenuje se svilušky! :-/

O víkendu jsem aplikoval první postřik OMITE v maximální možné koncentraci - nezabral. Dneska jsem na některých listech objevil už vylíhnuté svilušky. Tak jsem dneska aplikoval druhý postřik, tentokrát s větší než povolenou koncentrací OMITE, ale začínmám mít obavy abych se jich zbavil.

Navíc mají kytky dneska druhý den 12 hodinový cyklus, takže bych už do 2 týdnů nechtěl žádný postřik používat.

Nejhorší je, že mám napadenou i matkárnu, ve které mám asi 30 řezů a o matce ani nemluvím:-/

Více fotky.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 22-11-2011 v 17:52 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 3

Zdarec žádnej stres voe pokud to máš zasažený až takhle a máš obavy o matku i řezance tak aplikuj Bioagens tj biologická ochrana... Typhlodromus Pyri ... sice to chvilu potrvá než to zabere , ale je to nejen dle mého soudu mnohem ekologičtější než cákání nějakej chemek přijde to asi na 300 kaček a vymlátí ti to všechny svilušky a pak to samo pochcípá...

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 22-11-2011 v 23:06 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 4

Dík za radu, zkusím dneska zajít do zahradnictví jestli to tam budou mít.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 23-11-2011 v 08:15 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 5

http://www.growshop-ostrava.com/Esh...tCategoryId=196 DOPORUČUJU je to teda morda ale učinky vynikajicí postřik 2x po sobě a za tyden je klid :-) a je to bio ja použil asi 5x a ještě mam polovinu na 0,25l vody 12 ml BAC a je po nich a pochybuju že 250 ml vystřikaš najednou :-)

Old Post 23-11-2011 v 09:14 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 6

No stojí to dost, ale pořád lepší než si nechat sežrat kytky před očima

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 23-11-2011 v 10:19 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 7

cau cau,,, doporucuju vzit kytky a poradne je osprachovat, normalne ve sprse vsechny listy hlavne zespoda,, normalne vezmi kytku hod do sprchy poloz na bok a dej pod kazdej list ruku a osprchuj silnejsim proudem vody (ale jen tak silnym aby sis neposkodil listy) tim se zbavis cca 90 % vajicek a dospelych svilusek. pak teprve bych pouzil chemku,,, omite funguje dobre a v kombinaci s nissorunem je to jeste lepsi.. doporucuju aplikovat od sebe tyhle postriky v rozmezi alepon 3 dnu a to po dobu 14 dnu proste 2x od kazdyho... kor pokud je mas i matkarne kde je to asi nejhorsi a kde je potreba udelat to fakt poradne nebo se to vrati...a hlavne bejt obezretnej a kontrolovat to jelikoz to mas v hline a ty svine budou nalezly nejspis i tam

Nissorun 10 WP

je kontaktní akaricid, který se vyznačuje dlouhodobým specifickým účinkem na vajíčka, larvy a nymfy svilušek. Na dospělce působí nepřímo, nehubí je, ale sterilizuje. Zasažené svilušky kladou sterilní vajíčka, ze kterých se již nelíhne další generace. Přípravek se vyznačuje silným translaminačním účinkem, tzn. proniká velice rychle listy a hubí uvedená vývojová stadia škůdce na horních i spodních stranách. Přípravek má dlouhodobý účinek v porostu 50-70 dní, kdy je schopen udržet výskyt svilušky pod ekonomickým prahem škodlivosti. Přípravek nehubí dravé roztoče Phytoseidae, je proto velmi vhodný k použití v systému integrované ochrany rostlin.

Old Post 24-11-2011 v 06:28 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 8

Díky Frynku, vodou jsme je nesprchoval, ale tím Omite jsem je stříkal důkladně, každou kytku zvlášť ve vaně, to samé s řezama a matkou. Každopádně včera už kytky vypadaly podstatně lépe. Myslím že nad svilušema začínám vyhrávat a už jsem celkvě klidnější

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 24-11-2011 v 09:22 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 9

Jj, já měl taky sviluchy a omite pomohl parádně,ale sesříkal jsem je komplet a za 4 dny znov a apak už nic...




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 25-11-2011 v 11:09 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 10






7. den 12/12

Vypadá to že se mi podařilo vyhrát válku se sviluškama.

Hnojím 2x týdně:
3ml Bio Bloom
3ml bio Grow
1ml topmaxu
to vše na 1,5l vody

Už se začínají tvořit první květy

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 27-11-2011 v 20:16 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 11



Konečně jsem si pořídil digitální teplo/vlhkoměr (jen za 171,-), takže už mám přehled o přesných teplotách v boxu. Teploty jsou měřené čidlem u vršků rostlin, které jsou nejblíže výbojce.

Fotka 1 - teplota ve dne.

Fotka 2 - teplota v noci.

Na lepší teploty se nedostanu, ale není to žádná katastrofa.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 30-11-2011 v 19:21 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 12






Opět se mi v boxu objevili nějací paraziti, ale nevím o co jde, svilušky to podle mě nejsou. Co je zajímavé, že je vidím chodit spíš po boxu než po kytkách samotných. Dokáže někdo podle fotek poznat o co jde? Zatím nepozoruju že by na kytkách nějak parazitovaly.

Fotky kytek hodím později.

Edit: tak jsem si všiml, že v boxu poletujou i nějaké mušky s dlouhými křídly, takže nejspíše smutnice? Je možné že ty potvory z fotek jsou prckové od smutnic?

Edit2: fotka 4 - ve stádiu s křídly
fotka 5 - udělal jsem provizorní lepící desky z kartonu a oboustranné lepící pásky, lepí to solidně

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Naposledy upravil petis__ 04-12-2011 v 16:15 PM

Old Post 04-12-2011 v 14:10 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 13

čau to stadium od smutnic vypadá jinak. Jinak smutnice když maj ideální podminky, dokážou taky docela zhoršit sklizen.takže ty parazitický hlístice bych doporučoval. a to z fotky vypadá jak klíště nebo něco co by mohlo požírat ty smutnice a sviluchy, doporučuju sledovat a když nelezou po kytkách ani v květináči, tak budou spíš kuprospěchu si myslim :-)

Old Post 04-12-2011 v 14:58 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerflower
Nový Člen

Karma uživatele powerflower - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 14

čauky na svilušky je nejlepší postřik, Spruzit, je to dražší ale fakt to funguje. Minulou grow sem měl z toho docela terárko ale po použítí všechno zmizelo a je to ještě na další 3 hmyzáky a neni to prej 100%bio:-) a jak říkam fakt to práci splnilo

Old Post 04-12-2011 v 15:11 PM
powerflower je offline   Profil uživatele powerflower   Find more posts by powerflower   Foto galerie člena powerflower   Click here to Send powerflower a Private Message   Add powerflower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerflower
Nový Člen

Karma uživatele powerflower - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 15

jinak někdo říkal raid na letajcí hmyz a chcíplo všechno ale zase já bych to si to tam nenastříkal .....

Old Post 04-12-2011 v 15:13 PM
powerflower je offline   Profil uživatele powerflower   Find more posts by powerflower   Foto galerie člena powerflower   Click here to Send powerflower a Private Message   Add powerflower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 16

Díval jsem se na obrázky smutnic na gůglu a ty mušky jsou určitě smutnice. Takže zítra zajdu do květinářství jestli na ně něco nemaj a koupím i ty lepící desky na které by se měly nachytat. Když nebudou nic mít tak pořídím asi tohle

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 04-12-2011 v 15:17 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9058350 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív