Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Lopaty na špíku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3

Jak řešíte lopatu na jointíku?? (taká ta stále nehořící část)
This poll is closed.
Vůbec to neřešim nevadí mi to 10 16.39%
Naslintávám 12 19.67%
Opaluju 21 34.43%
Nalízávám opaluju Pěkně me to s... 18 29.51%
Total: 61 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Pejpr1cz
Nový Člen

Karma uživatele Pejpr1cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 15  

Dotaz Lopaty na špíku Příspěvek č. 1

Zdárec lidi tak mám zásadní problém který řeším už od začátku (už sou to 4 roky fíha to to letí d=)) hulení tý squelý mařky. Výte trápí mě že téměr vždy když si ubalim pěký brčko tak se mi tam voběvý lopata (i amatéři znají) prostě ten kus papírku co ne a ne hořet! zmrvý to potom celý brko špatně to táhne nezhulí to tolik a hned je fuč. Už mě nebavý pořát to nalízávat bo opalovat plííííz poraďte je to globální problém 8-@. Předem díky doufám že nejsem jedinej kdo s tim má problém

Smoke mj and have fun

Old Post 17-01-2008 v 18:01 PM
Pejpr1cz je offline   Profil uživatele Pejpr1cz   Find more posts by Pejpr1cz   Foto galerie člena Pejpr1cz   Click here to Send Pejpr1cz a Private Message   Add Pejpr1cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 2

Cus taky me to nekdy docela dost se*e ale pripada mi ze pomuze kdyz s tim brkem trosku tocis kdyz hulis ze to neni porad stejne ... no jinak porad opalovani olizavani vsechni mozne at je to pryc a at to taky pekne vypada :P

Old Post 17-01-2008 v 18:07 PM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 3

Zkus celulozové papírky.Mě lopatu nechytají.


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 17-01-2008 v 18:11 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 4

pejpr1cz. to je rukama. nauč se balit a ono to pohoří. taky dost pomože, když to necháš uschnout po tom, co to vehemnetně ocumláš abys to slepil

Old Post 17-01-2008 v 18:14 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

no vetsinou se mi to stava, jenom s nekym kdo je moc urputny.
Jak tahaji moc rychle, nebo silne, tak se vic projevi nerovnomerne rozlozeni tabaku a dela to toto

Old Post 17-01-2008 v 18:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Re: Lopaty na špíku Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Pejpr1cz
Zdárec lidi tak mám zásadní problém který řeším už od začátku (už sou to 4 roky fíha to to letí d=)) hulení tý squelý mařky. Výte trápí mě že téměr vždy když si ubalim pěký brčko tak se mi tam voběvý lopata (i amatéři znají) prostě ten kus papírku co ne a ne hořet! zmrvý to potom celý brko špatně to táhne nezhulí to tolik a hned je fuč. Už mě nebavý pořát to nalízávat bo opalovat plííííz poraďte je to globální problém 8-@. Předem díky doufám že nejsem jedinej kdo s tim má problém


Vse je to pouze spatne smichanou smesi tabak/tráva a v pripade ze je to ciste brcko je to tim ze je to spatne smotane, proste a jednoduse to musi byt vsude utlacene stejnou silou a nesmi tam byt mezery (kvuli nim se nakonec vytvari ona zminovana "lopata"
takze moje rada je ... bal radeji pomalu ale snaz se vic!

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 17-01-2008 v 18:24 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejpr1cz
Nový Člen

Karma uživatele Pejpr1cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 7

to lupus, dokktor:
Mno díky za pokus ale hulim 4 skoro 4 roky takže si myslim že s balením mám dost praxe ubalim dokonce poslepu nebo při běhu (odskoušeno) a balim naducaný brka takže vzuchvý kapsle nemaj šanci protože to drtim celkem na jemno ne prach al jemná drťka. Fakt se snažim dokonce sme zkoušely háááfo variant filtru co se materiálu, tvaru a velikosti týčě a fakt sme to nrvychytali a to je nás na špeky banda. myslel sem že by to mohlo být odklepáváním protože Jsem vždy klepal jen na jednu stranu tak sem to zkousel různě otáčet a klepat jinýma směrama ee nepomohlo. bude to chctít někoho zkušenýho d=)

Smoke mj and have fun

Old Post 17-01-2008 v 18:59 PM
Pejpr1cz je offline   Profil uživatele Pejpr1cz   Find more posts by Pejpr1cz   Foto galerie člena Pejpr1cz   Click here to Send Pejpr1cz a Private Message   Add Pejpr1cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 8

no ona se ti dělá "lopata" kvůli tomu že jsi netrpělivý ...když počkáš až to oschne tak se ti nic takovýho dělat nebude btw. jak píše dokktor

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 17-01-2008 v 19:01 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejpr1cz
Nový Člen

Karma uživatele Pejpr1cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 9

to co?: hele já nejsem tak nedočkavej jak si všichni asi myslíte =))) dělá se to i na jiný straně než sem lízal to suprcool lízátko radosti tim to nebude ee hulil sem i brka co byly ubalený předem (ubalený na akšn a ňák se na ně těn večer nedostalo byly tripi =)) a furt to samý jo a dokktor je jeho nick

Smoke mj and have fun

Old Post 17-01-2008 v 19:09 PM
Pejpr1cz je offline   Profil uživatele Pejpr1cz   Find more posts by Pejpr1cz   Foto galerie člena Pejpr1cz   Click here to Send Pejpr1cz a Private Message   Add Pejpr1cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 10

hele obcas se to stane ale jestli se ti to stava pokazdy tak by ses nad sebou mel zamyslet ... nezapalujes to bokem? nemas to moc oslintany? a pak dalsi veci ale to uz tady bylo xkrat zmineno

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 17-01-2008 v 19:20 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 11

IMHO je to tím, jak máš udělanou tu směs. Pokud to pěkně nastřiháš/nadrtíš, a pak to tam pěkně rovnoměrně nasypeš "lopata" se už dělat nebude. Občas se mi dělá, když je třeba víc lidí a každej tahá jak o život, tak to asi ten pejpr nějak nebere a tam co je to slepený hoří pomaleji, ale to je jen podle mě

23

Old Post 17-01-2008 v 19:24 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejpr1cz
Nový Člen

Karma uživatele Pejpr1cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 12

to Lupus: úplně pokaždý ne ale dost často snad každý druhý brko fakt se poslední tejden snažim balit lepsí a lepší joshe ale ikdyž sem zkusil snad všechny jemnosti nastříhání tak to moc nehelflo když to bylo nahrubo dělaly se lopaty když hodně najemno tak to bylo ůplně nejhorší navíc to prolítávalo tak sem dal zlatej střed a jakž takž ale prostě mě to nasere celulózový papírky taky nic moc normálně používám ocb sou podle mě best

Smoke mj and have fun

Old Post 17-01-2008 v 19:28 PM
Pejpr1cz je offline   Profil uživatele Pejpr1cz   Find more posts by Pejpr1cz   Foto galerie člena Pejpr1cz   Click here to Send Pejpr1cz a Private Message   Add Pejpr1cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 13

a proc nepouzivas drticku?
mel bys po problemech ... me to v 9 z 10 pripadu po pripraveni v drtice zadny "lopaty"nedelalo

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 17-01-2008 v 19:31 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejpr1cz
Nový Člen

Karma uživatele Pejpr1cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 14

jo 23 máš pravdu když je výc lidí tak se každej snaží zhulit co nejvíc a tahá že by mu bouchli plíce a nehlídá swini lopatu ale stanese to ikdyž tahám pomalu jak defo řekněte brko za 15 min je fakt dlouhá doba i na osobo normálně mi to trvá tak 3 - 5 min

to lupus: (nezdá se vám že sem píšu moc často?? d=) )
mno já jí používám děsně nerad spíš mám radši nůzky rulezzz protože v 9/10 prípadů hulim tvrdý skéra ze kterejch je mnohel víc když se to nastrihá teda podle mě

Smoke mj and have fun

Naposledy upravil 17-01-2008 v 20:58 PM

Old Post 17-01-2008 v 19:32 PM
Pejpr1cz je offline   Profil uživatele Pejpr1cz   Find more posts by Pejpr1cz   Foto galerie člena Pejpr1cz   Click here to Send Pejpr1cz a Private Message   Add Pejpr1cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Pejpr1cz
to lupus: (nezdá se vám že sem píšu moc často?? d=) )
mno já jí používám děsně nerad spíš mám radši nůzky rulezzz protože v 9/10 prípadů hulim tvrdý skéra ze kterejch je mnohel víc když se to nastrihá teda podle mě


pises tak casto protoze asi neumis pouzivat EDIT/DELETE tlacitko

hele tvrdy skéra ze kterejch je mnohem vic kdyz je nastrihas? pyco to musijou byt vzorky ... no to se ale potom nemuzes divit ze ti to dela lopaty kdyz se to mnozi tim ze to nastrihas nuzkama

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 17-01-2008 v 19:39 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejpr1cz
Nový Člen

Karma uživatele Pejpr1cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 16

mno neuim no =)) měl sem ´ůčet na groweru asi 3 roky ale byl ňákej divnej max sem se mohl přihlási ale nemohl sem dělat články aani odepisovat což me nasralo a dnes sem si udělal novej funkční ale z5 k problému myslim jakože tvrdý palice a prostě drtičku nemám rád a už si ze mě nedělej prdel řeším tu vážný problém který má za příčinu velkou ztrátu thc na skorokaždém jointíčku mladý muži tak to ber vážně a vymysli nějakou bláznivou teorii která to celý vyřeší

Smoke mj and have fun

Old Post 17-01-2008 v 19:47 PM
Pejpr1cz je offline   Profil uživatele Pejpr1cz   Find more posts by Pejpr1cz   Foto galerie člena Pejpr1cz   Click here to Send Pejpr1cz a Private Message   Add Pejpr1cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3772940 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív