Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2. Outdoor 2008 skunk no.1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Obecné 2. Outdoor 2008 skunk no.1 Příspěvek č. 1


Zdravim.Po nějaké době sem se dokopal k tomu abych sem hodil nějaké foto

Místa-
- pole č.1 -místo za břízama na louce.Slunce tam svítí cca od 10h až do západu.Je tam dost sucho.Vodu tam nosím z potoka asi 100m od místa.Bohužel mi to někdo viděl ale zatím nic neukradl.Měli jsme tam s kámošem dost kytek některém v kýblu .Ty se odnesly pryč.Ale já mám 4 v zemi a ty tam zůstaly.

-pole č.2 -Ve vysokých kopřivách .Dobré místo, dosti vlhko.Roste to tam dobře.Určitě bude problém s plísní ale dá se to přenést dál na suchší místo.
Osazenstvo-
Měl sem 4 řízky Skunk no.1.Jeden nepřežil.Potom jedna samička no name z minulého roku.Dále 2 No name kytky které už kvetou.
Budu sem vkládat postupně kytky po jedné .

Hlína-
Na všechny no name kytky bylo přineseno nějaká hlína z kompostu +trocha grow mixu+půda co tam byla+perlit.2 řízky rostou v plagronu grow mix.

Hnojiva-
Na růst kopřivy,biobizz grow,phytamin+cropmax na listy někdy i do zálivky.
květ-Biobizz bloom,plagron bloom

Na fotce je pole č.1


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 20-08-2008 v 22:50 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 2





SKUNK 1

Zatím jediná kytka na poli č.2.Roste v kýblu od omítky.ještě ji na květ přesadím do většího.Je to moje největší kytka má asi okolo 150cm.Na růst moc hnojena nebyla.Do květu se ji moc nechce ,ale doufám že na začátku září už kvést začne at to stihne.Seedbanka udává sklizen na konci října.Dneska jsem ji trochu poroztahoval drátkama.

1,2.-asi 3 týdny po přivezení
3.foto je foceno tak 10 dní z5
4.Foceno dnes.


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Naposledy upravil Coooper 20-08-2008 v 23:09 PM

Old Post 20-08-2008 v 22:59 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 3






No Name 1.

Kytka byla zasazena někdy v půlce května předpěstované doma.Kvete asi 10-14 dní a to celkem rychle.Má pěkne tvrdé prorostlě paličky.Zkoušel jsem ji zastřihnout ale nějak se nepovedlo a nestihla moc vyrůst.Ted má asi 120cm.Je na poli č.1 tak doufám že ji sklidím dřív než někdo jiný.Všechny fotky jsou focene fotákem z mobilu SE k800i.Zbytek kytek sem hodim doufám zítra.

Foto
1.Zasazeno do hlíny.
2.Focené tak 2 týdny z5
3,4,5- Focené včera.Chloupky se lehce zbarvují do fialova


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Naposledy upravil Coooper 20-08-2008 v 23:28 PM

Old Post 20-08-2008 v 23:20 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

když předpěstováváš doma tak to zastřihni, neprohloupíš

Old Post 21-08-2008 v 07:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 5

všechny kytky stříhám uvidíš další ale téhle se nějak nechtělo.Aspon bude jeden pěkný salámek..


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 21-08-2008 v 07:21 AM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 6






No Name 2.

Kytka byla 2 krát zastřižená.Roste na poli č.1.Začla kvést tak 5 týdnů z5.
Na květ se ji snažím každý týden hnojit bloomem +phytamin+cropmax.Někdy to každý týden nevyjde.Mám to celkem daleko..

FOTO
1. po přesazení do země
2.foceno měsíc od přesazení
3,4. - 2. týden květu
5. - foceno 19.8


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 21-08-2008 v 14:05 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 7






Skunk 1 pole č.1

Tenhle jediný řízek je zasazen v zemi .Roste asi ve 25l grow mixu, ale kořeny už prorostly do vedlejší na hovno půdy.Ještě tak měsíc zpět byl nádherně zelený.Ted je světlejší a žloutne od spodu .SNažím se ho hnojit co to jde.Výška něco málo přes 1m.

FOTO
1. foceno 1.6 , týden od přesazení do země .
2. foceno 23.6
3. foceno 26.6
4,5. foceno 1.8. od této doby to roste pomaleji.


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 26-08-2008 v 17:12 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 8






Čus.Včera jsem se byl podívat na poli č.1.Kytky byly pohnojeny cropmaxem ,bloomem a green sensation, na listy phytamin.Skunk1 sice ještě nezačal kvést ale voní lépe než ty kvetoucí no name.No name 2 je trochu prclá.Samci byli vytrháni ale asi pozdě.

FOTO
1,2 Skunk 1 už aby kvetl.
3. No name2-je čím dál tím víc žlutá.Příští rok tam musím navozit víc hlíny, a pojedu jenom v kýblech.
4,5. No name1


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 27-08-2008 v 19:59 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gr@njero
Stálý Člen

Karma uživatele Gr@njero - 89% PěstitelskáKarma uživatele Gr@njero - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 9

Zdar Groweře!! Jak ti ten Skunk kvete??Mě nedávno začal a moc nepočítám s jeho dozráním kvůli počasí..

##políčko 08-G13xMatanuska,GWSxWR,Skunk no.1,No name##

::minipolíčko 2009::Sage,Skunk no.1::

Old Post 24-09-2008 v 20:45 PM
Gr@njero je offline   Profil uživatele Gr@njero   Find more posts by Gr@njero   Foto galerie člena Gr@njero   Click here to Send Gr@njero a Private Message   Add Gr@njero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gr@njero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 10

Čus To já taky moc ne .Všechny kvetou tak max 2-3 týdny .O jeden asi přijdu mi vykradli pole č.1 ale řízek nekvetl tak ho tam nechali třeba si řekli že to je nějaky zmrd a už tam nepřijdou.a další dávám pod lampu at mi dozraje alespon něco. .Hodím tu foto hned jak se na ně zajedu podívat..


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 25-09-2008 v 15:03 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 11






Zdravim po delší době..Z těch 3 řízků mi zbyl pouze jeden který je pod lampou+spodky z toho největšího řízka(+- 10-20g).Vrchy mi ukradli tak v 15.dni květu .Fotky mám pouze od řízka pod lampou...

Osvětlení- z minulého indooru 250w- GIB+stinítko industries
Větrání-za chodu lampy jsou zaplé 2 stolní ventilátory+je otevřené střešní okno.Zatím si kytky na teplotu neztěžují.

Teploty přes den kolem 25 C, v noci 10-15C.Někdy se jim zapne radiátor. Bohužel to nemám doma takže k tomu nemám přístup každý den jen o víkendu.

Hnojení-Když kvetl venku dostával Phytamin,Cropmax,Alga bloom.17.10 dostal poprve Green sensation.+ na konec je připravený Final solution

Pod lampou je Skunk1 + Noname od kámoše-tomu zbývá tak týden do konce..Skunk kvetl 2-3 týdny venku (zrovna když bylo hnusné počasi) a 16. dní pod lampou.

FOTO:
1-1.den pod lampou.4.10
2-Nejvyšší vrch 6.den 12/12
3-celkový pohled. 14.den 12/12
4,5-14.den12/12 -zatím to vypadá dobře jestli to takhle pujde dál tak budou pěkné salámy


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Naposledy upravil Coooper 21-10-2008 v 18:28 PM

Old Post 19-10-2008 v 20:14 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 12






Čau Dneska o víkendu jsem se byl podívat na kytky.Něco málo jsem nafotil.Myslel jsem že to už o víkendu seknu, ale kytkám se nechce moc dozrávat nechce, jedne paldě začlo růst hodně nových chlupů-chytla druhý dech ...(foto č.3).Dostávají už pouze Final solution, tak doufám že to do týdne dozraje.Už to kvete 60 dní.
FOTO-Je foceno 8.11

1.Celkový pohled






2.Největší vrch.






3,4,5.Makra focené mobilem


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 10-11-2008 v 18:49 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-07-2020 - Outdoor - Automaty Skunk #1 - 17 odpovědí
13-04-2017 - I. Outdoor 2016 - 22 odpovědí
28-03-2012 - Můj 2. outdoor 2011 - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1640690 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív