Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W Gib light Extreme - Powerplant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Hlína 400W Gib light Extreme - Powerplant Příspěvek č. 1

Zdar zhulky, tak jsem se i já pustil do idoorování. Tohle je můj první pokus, tak jsem sám zvědav, co z toho vyleze. Jedná se o powerplant z řízků jednoho growera(dík za kvalitní řezivo).

Rozměry- 100*125*200

Světlo- 400w Gib light extreme+gib předřadník

Ventilace- Do cooltuby přes potrubí vhání vzduch ventilátor 180m3/h a na konci tahá ven 150m3/h
Přítah 180m3/h(ten je někdy vypnutý a nahoře v rohu odtah 180m3/h. + cirkulace vzduchu klasický stolní větrák průměr 30cm.

Osazenstvo- 17x powerplant, chtěl jsem 16, ale matkář mi dal 1 navíc, kdyby náhodu.. Tak jsem je tam prdnul všechny.

Substrát- 50l Royality mix + 25l substrátu pro řízkování + perlit

Hnojky- Plagron alga grow, bloom, phytamin a za chvíli green senzation

Dál zvlhčovačka, 6l květníky, časovače atd.

Teplota 23-26 , vlhkost 90, teď okolo 60

Malý poznatek - už nikdy bych nešel do mechanických spínaček. Oboje byly za chvíli pojebané, koupil jsem digital a no problem. Takže radši stovka navíc, než svítit nonstop nebo vůbec.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 06-05-2007 v 07:54 AM

Old Post 02-05-2007 v 22:03 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

1-2 týden 18/6 Příspěvek č. 2





Na zvlhčovačku jsem napojil trubku a navrtal do ní díry, aby byla vlhkost všude stejná. Řízkům se začalo dařit.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 02-05-2007 v 22:16 PM

Old Post 02-05-2007 v 22:06 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

21. den 18/6 Příspěvek č. 3





Trochu jsem je poohýbal

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2007 v 22:14 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

31. den 18/6 přepínám Příspěvek č. 4



Nastal čas přepnutí

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2007 v 22:20 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

6. den 12/12 Příspěvek č. 5





Pojebal se mi teploměr s vlhkoměrem a kámoš našel doma takovéhop starého rusáka, ani nevím, jestli ukazuje dobře
viz poslední foto

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2007 v 22:26 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

13. den 12/12 Příspěvek č. 6





Začínají paličky

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2007 v 22:29 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

25. den květu Příspěvek č. 7




Foto z dneška. Mohutní a cukrují se

Budu rád za každý nápad, každou kritiku. Jak jsem už napsal, toto je můj první in, tak jsem v indooru úplný začátčník. Rád se poučím. Mějte se a ať vám to roste. M.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-05-2007 v 22:35 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 8

tu zvlhčovačku máš super vychytanou. Za chví bych to viděl tak, že tě bude s tímto hodně lidí kopírovat. K+

Old Post 03-05-2007 v 09:02 AM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

tak jako musim rict ze na prvni indoor opravdu tento grow nepotrebuje zadnou kritiku..dokonce i ty powerplanty maj idealni velikost (a ze dokazou bejt svine prerostly )rekl bych ze to zvladas na jednicku..
tak at se dari...

Old Post 03-05-2007 v 10:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 10

Zdarec lidi! Takový pozitivní ohlas jsem vážně nečekal! Děkuji všem za karmy, jsem rád, že se vám to líbí. K té zvlhčovačce: Vlhkost se dosatla téměř všude, jen do rohů krapet míň. Už mám vykuté snad lepší řešení.. To ukáže až test. To pěstění mě strašně baví

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 03-05-2007 v 13:46 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Nápad ..?? Příspěvek č. 11

..cago, fakt pekne Ti to roste.. ....jak jsi spokojen s Gib light extreme?? a co rikas na 400 W Philips SON-T PIA PLUS?? vaham zda jit do SON-T nebo do GIB LIGT.. ..kde mas tu skrin?? nekde v pokoji?? v panelaku, nebo v RD?? jaka je teplota v mistnosti ve ktere je skrin??.. ja mam obavu ze to neuchladim:-( pac jsem v panelaku 1+1, a je tu desnej hyc..:-)

Old Post 03-05-2007 v 16:00 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 12

Plha- prý grindy Ten analog vyhrabal někde kámoš po tom, co odešel digital. Ale jak jsem psal, je to starý mrzák a dá se tam věřit tak teplotě

DrNi - Skříň je v paneláku, ještě k tomu v garsonce, s uchlazením není problém. Co se týče porovnání výbojek, moc neporadím, protože nemám zkušenosti s jinou. Moje extremka by měla mít navíc 6,67%modrého(pro růst) a žlutého a červeného(pro květ). Má lepší svítivost o 5,54% o proti běžné 400W. Teď to tu čtu z létáku. Myslím, že ta výbojka je dobrá a jsem s ní spokojený.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 03-05-2007 v 16:21 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 13

..a jak vysoko mas lampu??

Old Post 03-05-2007 v 20:22 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 14

cca 30 cm nad vrcholky.
EDIT To DrNi- Vzduch cirkuluje z pokoje zase ven do pokoje
Celkový odběr fakt netuším, ale tipuju okolo 550-600W

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 06-05-2007 v 08:00 AM

Old Post 04-05-2007 v 07:09 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voldemort
Nový Člen

Karma uživatele voldemort - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 15

je to fakt hustý.mohli by ste mi poradit nejakou podobu skrine a nejakou super odrodu na zacatek

Old Post 07-05-2007 v 12:03 PM
voldemort je offline   Profil uživatele voldemort   Find more posts by voldemort   Foto galerie člena voldemort   Click here to Send voldemort a Private Message   Add voldemort to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 16

Voldemort: 1 m2-skříň+o něco víc do výšky.
Northern ligths do ní.
400w na ně. Hodně štěstí a né,že to zapíchneš!

Old Post 07-05-2007 v 22:20 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

31. den 12/12 Příspěvek č. 17





Zdar, dnes jsem byl narychlo ve skříni, udělal jsem ve spěchu pár foteček. Chtěly by prostříhat, ale nestihl jsem to, udělám nejspíš zítra. Postříkal jsem je phytaminem. Mám ho ještě používat nebo ho už vysadit? No a teď už fotazz:

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 08-05-2007 v 19:52 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Nápad Zvhlčovačka Příspěvek č. 18




Posíláte mi otázky směrem ke zvlhčovačce, tak jsem našel na disku nějaké foto, pokusím se to vysvětlit.

potřebujete: 1m plastové trubky o pruměru 5cm, kolínko na potrubí, průměr 5cm (oboje Hornbach), izolepu, starou ponožku nebo kus hadry, Aku vrtačku s vrtákem.

Postup: Do trubky navrtáme díry, rozteč nechám na vás, já mám okolo 30 cm.
Díry vrtáme z obou stran, já je nedal přímo do osy, ale krapet níž, aby mlha šla ke kytkám a ne na stěny.

Jeden konec trubky zalepíme izolepou, MUSÍ TO TĚSNIT!
Na druhý nasuneme kolínko.

Konec kolínka kolem dokola omotáme hadříkem a přelepíme izolepou. Je to kvůli utěsnění, ať jde mlha pouze do trubky.

No a nasadíme na zvlhčovačku. Snad jsem to dobře popsal, fota by to měla doplnit.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 09-05-2007 v 08:01 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 19

shotone: zdarec, tu tabulku mám doma, vím, že se to má tak používat, protože hrozí plíseň, ale třeba Storm a jiní to tak nedělá. Phytamin obsahuje živiny, které kytka využije i během květu, ale stříkat by se mělo jen na listy, což by byla piplačka jak cip, tak na phytamin už se*u.
Musím koupit green senzation. Nechcete se někdo složit nebo nemáte doma zbytek?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 09-05-2007 v 08:08 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

listy pryč Příspěvek č. 20






Zdravim!
dnes jsem otrhal skoro igelitku listí...
Zítra bude vývar
Nafotil jsem taky něco, tak to tu postnu.



palda












živý plot












palda pod sodíkem












bambule












Makro, doporučuju zvětšit

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 09-05-2007 v 21:32 PM

Old Post 09-05-2007 v 21:17 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

40 dní 12/12 Příspěvek č. 21








Opět jsem protrhal listy a nasadil green senzation. Paličky se vybarvují
Snad to už načte fotky...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 18-05-2007 v 07:33 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

52. den květ Příspěvek č. 22





Zdravím! Po delší odmlce update. Začíná to bobtnat
Za 8 dnů chci sklízet. Budou se ještě pálky zvětšovat? Ještě jim dávám alga bloom a green sensation, na posledních 5 dní chci už jen final solution a odstátou vodu, bude to stačit?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 30-05-2007 v 15:06 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Pohodička Příspěvek č. 23

..cus, fakt krasny palice.. jsem zvedavej jak budes spokojen s kvalitou (a kvantitou)..

Naposledy upravil DrNi 05-06-2007 v 16:13 PM

Old Post 01-06-2007 v 17:49 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 24

hééj, ty palice se furt zvětšujou a cukrujou! Zatím jim dávám plnou palbu hnojek, ale od pondělí už budou jen na vodě a FS. Vždy, když jsem u nich, jsem zahlcen do krásné energicko- ovocné skunkové vůně Na výsledný kouř jsem hodně zvědav. Když jsem protrhával listy, aby připadlo více světla palicím, měl jsem strašně ulepené ruce, tak jsem si udělal čaras. Nakonec jsem toho měl na skleněnku, kterou jsem vykouřil s kolegou a to byl 4 hodinový odpal uplně mimo. Takhle jsem se dlouho nezkouřil

Jinak mě sere, že mi bratranec odjel s mou zrcadlovkou na dovolenou a já to fotím půjčeným třímegapixelem, který není schopný pořádně ostřit.. FUCK!
Doufám, že se do sklizně vrátí, ať nafotím pořádná makra Děkuji všem, co mi posíláte karmici!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 02-06-2007 v 10:48 AM

Old Post 02-06-2007 v 10:41 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Dotaz kosa? Příspěvek č. 25



Zdravím opět!
Tak zítra to bude 60. dní na květu a chci se zeptat, jestli už je mám pokosit? Já už bych je setnul. Vzal jsem paličku a udělal nějakou fotku, jen ale mobilem, bo foťák furt nemám zpět. Tak kukejte

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 06-06-2007 v 19:47 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

cus moltres ja bych jim jeste klidne tejden dal trebas jen 8 hodin svetla oni jeste dojedou...hlavne abys to mel poradne vyflushovany

Old Post 06-06-2007 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Nápad Příspěvek č. 27

..kdyz se pod mikroskopem kouknes na pryskyrici-tak je cira, kdyz se zacne zakalovat, tak kosu
..jinak to poznas taky tak, ze je zhruba 80%chloupku suchejch..

Old Post 06-06-2007 v 20:55 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 28

Co se týče zakalení pryskyřice, tak je čirá. Vím, že má být zakalená, ale preferuju energický stav, nechcu se zkouřit a čumět do blba

Deth- to je moc zajímavé řešení! Od zítřka jim dám jen 8 hodin světla a v pondělí kosím. Kua už se těším jak cip!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 06-06-2007 v 22:07 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Zdraví Sklizeno! Příspěvek č. 29



Takže všechno jinak! Už musely pod kosu v 61.dnu květu. krásné obsypané palice jen aby byly chuťově ok, protože flusching byl jen 5 dní. Ale hnojil jsem plagronem, který je bio, tak si myslím, že to bude ok. Jak jsem stříhal listy, všiml jsem si na dvou palicích drobounké plísně, takže si myslím, že jsem je pokosil akorát. Pryskyřice jemně do zakaleného odstínku.. Teď jen čekat, kolik toho bude Vyhlašuji tipovačku, moc mě zajímá váš názor na kvantitu! S výhercem se domluvím přes pm. K tipovačce připojuju orientačně foto z mobilu, foťák furt není zpět...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 30-07-2007 v 14:15 PM

Old Post 07-06-2007 v 23:57 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 30

340g....moc pěkný

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 08-06-2007 v 00:08 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 31

Paráda, jen škoda že nemáš sklizeň odfocenou zrcadlem, ale co už!

Typuju 333, 33g...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 08-06-2007 v 08:26 AM

Old Post 08-06-2007 v 08:20 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 32

315 g ...doufam ze vyhraju aspon milion k+ letí .....

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 08-06-2007 v 08:44 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Pohodička Příspěvek č. 33

301.1g

Old Post 08-06-2007 v 13:53 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

tak muj tip: 336 nadupanýho páleníčka

Old Post 08-06-2007 v 14:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 35

Já si myslim, že tak 246 g.....

Old Post 08-06-2007 v 14:51 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 36

Moc pekny keriky. Tipuju 325

no show

Old Post 08-06-2007 v 17:20 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loofan
Stálý Člen

Karma uživatele loofan - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 37

No paráda typuju 286g

Old Post 08-06-2007 v 17:48 PM
loofan je offline   Profil uživatele loofan   Find more posts by loofan   Foto galerie člena loofan   Click here to Send loofan a Private Message   Add loofan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 38

252g

Old Post 08-06-2007 v 18:35 PM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 39

365g suchiny

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 09-06-2007 v 12:50 PM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

318

Old Post 09-06-2007 v 14:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

305,5415799998741254 s periodou Měl sem to vypočítaný na triliardiny, ale nechci Tě s tím zatěžovat

Jinak pálky na 61 den bezvadný, jenom ten flushing nevim, nevim, snad to ale bude ok, přeju pěkný pokouřeníčko

Old Post 09-06-2007 v 17:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 42

Ja bych řek, že těch 350g tam bude a s tou chuti si myslim, že to bude OK...

Old Post 09-06-2007 v 19:01 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 43

Zdravím pěstiče! zajímavé tipy tu jsou, sám si nedovolím odhadnout.. Hulibrcko a Indický konopí: kucí, jestli vám ten tip vyjde, budu skákat 3 metry vysoko Jinak sušení probíhá na půdě, kde je 30 stupňů, což není vůbec ideal. Když pere slunko tak jak dnes, tak tam je šílené klima. Bude to suché hodně rychle, ale myslím, že se to odrazí na chuti... Bohužel nemám jinou možnost. Snad to bude ok.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 10-06-2007 v 12:52 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 44

určitě to je 276,7 géčíčíček

Old Post 10-06-2007 v 15:24 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 45

moc pěknýýý 343 g , a káčko

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 10-06-2007 v 21:32 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 46

298g a samo K+

23

Old Post 11-06-2007 v 10:32 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Palec dolů zklamání na závěr Příspěvek č. 47

takže je to suché, ale suché tak, že to vypadá jako by se to sušilo půl roku a ne 5 dní. Celkový výnos byl 210 gramů. Totálně zadupané sušení. Celou dobu se s tím seru, snažím se to vychytávat a pak mi bylo řečeno: o sušení se nestarej, zajistím to já... No a on to prdnul tak do 60 stupňů na přímé slunko na půdě.. Jsem z toho hodně dojebaný, ale pro příští grow maximálně poučený.

Zavěrečné shrnutí: Celý grow jsem byl spokojený, žádní škůdci a nemoci, teplota optimálně nízko, ventilace dobře pořešená, vlhkost taky ok. Sušení na piču a připravil jsem se tak o 100g na výnosu.. Takže rada pro nezkušené growery: sušte ve tmě a v chladu, ať nejste tak ztratní.

Palice jsou docela hezké, ale tím sušením moc poznamenané. Přesto si zachovali svou vůni a obsypání. Chuťově průměr, moc neškrábe v krku, zato plíce pořádně nakopne ke kašlání

Později hodím nějaké foto sušiny. Dík všem, co jste mé počínání sledovali a ohodnocovali mě karmou, moc mě to těšilo.

Ještě vyhlásím vítěze, kterým je pokud se nepletu kokura, s nejnižším tipem. Chlape, asi Ti dám jen káčko za dobré oko..

Mějte se, Moltres.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 12-06-2007 v 16:22 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wertes
Nový Člen

Karma uživatele Wertes - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 48

njn chlape tak tak to tě lituju.........pro přiští grow přeju hodně štěstí .......jinak power plant je jeba tak si na tom pochutnej......páčko

Old Post 13-06-2007 v 13:06 PM
Wertes je offline   Profil uživatele Wertes   Find more posts by Wertes   Foto galerie člena Wertes   Click here to Send Wertes a Private Message   Add Wertes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 49

Moltres:Jéééé, promiň s tim mym tipem, já to tak nemyslel. Za to si snad ani K+ nezasloužim...., ale 210 je taky dobrý...
Jestli nezapomeneš a napíšeš PM, tak Ti v září něco dám na ochutnání ze své out zahrádky, ať nejsi smutnej......

Old Post 13-06-2007 v 22:49 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Tomu moc nerozumim, ty si to chtěl hulit mokrý? Podle mě ses o moc výnosu připravit nemoh, protože ono by to seschlo tak jako tak, jenom se to asi sušilo moc rychle, takže je to takový scvrklý no, ale podle mě to zase taková prohra není, 200 gramů je pěknejch K+

Old Post 13-06-2007 v 23:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2007 - 400w GIB Flower Spectre Extreme Purple Power -prvni indoor - 12 odpovědí
18-04-2007 - 400w Gib Extreme - 46 odpovědí
03-03-2009 - 400W - 12x Power Plant - 148 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7314070 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív