Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W Gib light Extreme - Powerplant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

31. den 12/12 Příspěvek č. 17





Zdar, dnes jsem byl narychlo ve skříni, udělal jsem ve spěchu pár foteček. Chtěly by prostříhat, ale nestihl jsem to, udělám nejspíš zítra. Postříkal jsem je phytaminem. Mám ho ještě používat nebo ho už vysadit? No a teď už fotazz:

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 08-05-2007 v 19:52 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Nápad Zvhlčovačka Příspěvek č. 18




Posíláte mi otázky směrem ke zvlhčovačce, tak jsem našel na disku nějaké foto, pokusím se to vysvětlit.

potřebujete: 1m plastové trubky o pruměru 5cm, kolínko na potrubí, průměr 5cm (oboje Hornbach), izolepu, starou ponožku nebo kus hadry, Aku vrtačku s vrtákem.

Postup: Do trubky navrtáme díry, rozteč nechám na vás, já mám okolo 30 cm.
Díry vrtáme z obou stran, já je nedal přímo do osy, ale krapet níž, aby mlha šla ke kytkám a ne na stěny.

Jeden konec trubky zalepíme izolepou, MUSÍ TO TĚSNIT!
Na druhý nasuneme kolínko.

Konec kolínka kolem dokola omotáme hadříkem a přelepíme izolepou. Je to kvůli utěsnění, ať jde mlha pouze do trubky.

No a nasadíme na zvlhčovačku. Snad jsem to dobře popsal, fota by to měla doplnit.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 09-05-2007 v 08:01 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 19

shotone: zdarec, tu tabulku mám doma, vím, že se to má tak používat, protože hrozí plíseň, ale třeba Storm a jiní to tak nedělá. Phytamin obsahuje živiny, které kytka využije i během květu, ale stříkat by se mělo jen na listy, což by byla piplačka jak cip, tak na phytamin už se*u.
Musím koupit green senzation. Nechcete se někdo složit nebo nemáte doma zbytek?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 09-05-2007 v 08:08 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

listy pryč Příspěvek č. 20






Zdravim!
dnes jsem otrhal skoro igelitku listí...
Zítra bude vývar
Nafotil jsem taky něco, tak to tu postnu.



palda












živý plot












palda pod sodíkem












bambule












Makro, doporučuju zvětšit

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 09-05-2007 v 21:32 PM

Old Post 09-05-2007 v 21:17 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

40 dní 12/12 Příspěvek č. 21








Opět jsem protrhal listy a nasadil green senzation. Paličky se vybarvují
Snad to už načte fotky...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 18-05-2007 v 07:33 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

52. den květ Příspěvek č. 22





Zdravím! Po delší odmlce update. Začíná to bobtnat
Za 8 dnů chci sklízet. Budou se ještě pálky zvětšovat? Ještě jim dávám alga bloom a green sensation, na posledních 5 dní chci už jen final solution a odstátou vodu, bude to stačit?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 30-05-2007 v 15:06 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Pohodička Příspěvek č. 23

..cus, fakt krasny palice.. jsem zvedavej jak budes spokojen s kvalitou (a kvantitou)..

Naposledy upravil DrNi 05-06-2007 v 16:13 PM

Old Post 01-06-2007 v 17:49 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 24

hééj, ty palice se furt zvětšujou a cukrujou! Zatím jim dávám plnou palbu hnojek, ale od pondělí už budou jen na vodě a FS. Vždy, když jsem u nich, jsem zahlcen do krásné energicko- ovocné skunkové vůně Na výsledný kouř jsem hodně zvědav. Když jsem protrhával listy, aby připadlo více světla palicím, měl jsem strašně ulepené ruce, tak jsem si udělal čaras. Nakonec jsem toho měl na skleněnku, kterou jsem vykouřil s kolegou a to byl 4 hodinový odpal uplně mimo. Takhle jsem se dlouho nezkouřil

Jinak mě sere, že mi bratranec odjel s mou zrcadlovkou na dovolenou a já to fotím půjčeným třímegapixelem, který není schopný pořádně ostřit.. FUCK!
Doufám, že se do sklizně vrátí, ať nafotím pořádná makra Děkuji všem, co mi posíláte karmici!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 02-06-2007 v 10:48 AM

Old Post 02-06-2007 v 10:41 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Dotaz kosa? Příspěvek č. 25



Zdravím opět!
Tak zítra to bude 60. dní na květu a chci se zeptat, jestli už je mám pokosit? Já už bych je setnul. Vzal jsem paličku a udělal nějakou fotku, jen ale mobilem, bo foťák furt nemám zpět. Tak kukejte

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 06-06-2007 v 19:47 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

cus moltres ja bych jim jeste klidne tejden dal trebas jen 8 hodin svetla oni jeste dojedou...hlavne abys to mel poradne vyflushovany

Old Post 06-06-2007 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Nápad Příspěvek č. 27

..kdyz se pod mikroskopem kouknes na pryskyrici-tak je cira, kdyz se zacne zakalovat, tak kosu
..jinak to poznas taky tak, ze je zhruba 80%chloupku suchejch..

Old Post 06-06-2007 v 20:55 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 28

Co se týče zakalení pryskyřice, tak je čirá. Vím, že má být zakalená, ale preferuju energický stav, nechcu se zkouřit a čumět do blba

Deth- to je moc zajímavé řešení! Od zítřka jim dám jen 8 hodin světla a v pondělí kosím. Kua už se těším jak cip!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 06-06-2007 v 22:07 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Zdraví Sklizeno! Příspěvek č. 29



Takže všechno jinak! Už musely pod kosu v 61.dnu květu. krásné obsypané palice jen aby byly chuťově ok, protože flusching byl jen 5 dní. Ale hnojil jsem plagronem, který je bio, tak si myslím, že to bude ok. Jak jsem stříhal listy, všiml jsem si na dvou palicích drobounké plísně, takže si myslím, že jsem je pokosil akorát. Pryskyřice jemně do zakaleného odstínku.. Teď jen čekat, kolik toho bude Vyhlašuji tipovačku, moc mě zajímá váš názor na kvantitu! S výhercem se domluvím přes pm. K tipovačce připojuju orientačně foto z mobilu, foťák furt není zpět...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 30-07-2007 v 14:15 PM

Old Post 07-06-2007 v 23:57 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 30

340g....moc pěkný

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 08-06-2007 v 00:08 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 31

Paráda, jen škoda že nemáš sklizeň odfocenou zrcadlem, ale co už!

Typuju 333, 33g...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 08-06-2007 v 08:26 AM

Old Post 08-06-2007 v 08:20 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 32

315 g ...doufam ze vyhraju aspon milion k+ letí .....

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 08-06-2007 v 08:44 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2007 - 400w GIB Flower Spectre Extreme Purple Power -prvni indoor - 12 odpovědí
18-04-2007 - 400w Gib Extreme - 46 odpovědí
03-03-2009 - 400W - 12x Power Plant - 148 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4436050 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív