Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dotaz nehuliče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Upozornění To Homolka Příspěvek č. 49

Hej hej hej!!!

Tak pozor,zase aby mi nekdo vyhrozoval, to zase ne...s mou karmou si delej co chces, to je ciste tvuj problem, ja to neovlivnim, pokud chces odebirat karmu myslim neopodstatnene.Ja napsal he?? Protoze jsem nepochytil co chtel basnik (warial) rici predchozim prispevkem.....tak please, hod zpatecku do pohody jo? Diky

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 21-03-2002 v 10:02 AM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 50

POHODA ,nebudem se prudit,ale tím ,,origoš jsem ironicky myslel to, že jsi v podstatě napsal to samý co já,akorát že se to moc neujalo vzhledem k tomu,že že to nebylo na místě (jde o tu střízlivost).
Tak už mě nemlať a uvědom si že když dva dělaj totéž,neni to totéž.

Old Post 21-03-2002 v 10:24 AM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 51

no myslim, že JXDoležal to myslel s tim hulením o samotě tak aby se to nezvrhlo do toho, že už bude člověk jen sedět doma a hulit sám a přestane uplně vylejzat ven na světlo a stýkat se s lidmi, tak to aspoň chápu já a znám taky někoho ve svým okolí kdo takhle dopad

myslim, že zahulit si občas sám neni na škodu a hlavně třeba poslech muziky (kterej je mimochodem na hulení skvělej, ale to asi tady každej ví) si s ostatníma nevychutnáš, protože furt něco melou nebo se smějou a já s nima :-))
__________________________
to Walhalla2000: myslel sem, že šlo o papírek, čekal jsem jestli jo nebo ne, tak sem rád, že jsem se nesek a v tomhle kontextu tě plně chápu
___________________________
PS: staršně mě pobavil příspěvek už nevim koho o tom jak má kámoš kapelu a když se zhulej tak vůbec nezkoušej a každej si brnká nějaký nesmysly, :-))) to sem se teda moc zasmál, protože mám uplně stejný zkušenosti, onehdá sem hrál v jedný kapelce a když jsme si zahulili dopadlo to uplně stejně :-)) bohužel časem jsme víc hulili než zkoušeli a to vedlo k rozpadu kapely.....škoda (ale srandy jsme si užili moře :-)))

[Edited by oton on 21-03-2002 at 11:47 AM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 21-03-2002 v 10:43 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička 2:Warial Příspěvek č. 52

Ale vzdyt se neprudime...spise jsem zrejme vyprudili nekoho jineho ale tak uz to nekdy chodi....jasne pohoda jazzzzz

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 21-03-2002 v 11:31 AM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 53

to Oton:
Já jsem psal, že tu kapelu měl dřív, tedy to dopadlo taky stejně-rozpadli se . Teď už ten maník nehulí a založil novou folkrockovou formaci, ale ten když vypráví svoje dřívější zážitky, tak je to fakt hustý .

Old Post 21-03-2002 v 15:51 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 54

Oběvil sem tohle fórum a chci ho vytáhnout na povrch, jelikož si myslím, že to co napsal Avitas-02 na první stránce je docela zajímavý a mělo by to být na očích.. ať už z jakéhokoliv důvodu..takového nebo takového... je to nezaujatej názor (snad)

[size=1]

Old Post 24-05-2005 v 17:15 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Palec nahoru Příspěvek č. 55

Scorch - tak si to přečti celý a zjistíš jak je to s nim

wad - paráda, dobře žes to vytách ať si každej říká co chce - grower byl mnohem víc o pohodičce a mnohem větší vstřícnosti....když tenhle thread porovnám třeba s některýma dnešníma výFUCK threadama.....
Problém nad kterým by se měl zamyslet každej jeden z nás

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 24-05-2005 v 20:53 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

2 Walhalla2000:
vim, je to už hodně nahoře, ale musim se tě zeptat - o tom pivu - měls nějaký konkrétní na mysli? Já sem totiž ze zvědavosti koupil Hemp Valley Beer z Německa (koupený v Bille). Samozřejmě nádhernej obrázek, nádherný aroma, reklama jako sviň. Tak sem to ochutnal a zjistil, že v tom není ani náznak aroma po konopí. bylo to dokonce jedno z nejhnusnějších piv, co sem měl. Tak mi docvaklo, že na fenoménu konopí se dá strašně vydělávat. hlavně blbý a povrchní lidi letí na takový hnusy.
Fuck this firmy...

Old Post 25-05-2005 v 14:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 57

miris - pojdme se vsadit o speka, ze uz ti Wallhala neodpovi
taker - hej, ze ti vytahnu nejaky 4 roky stary flejmy
ps - me dycky mrzi, ze uz tady stary pardalove nejsou, kdyz ctu tyhle stary prispevky

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-05-2005 v 15:29 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 58

No jo Dude takovejch kapacit je škoda, aspoň že ty tu stále setrváváš

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 25-05-2005 v 15:54 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 59

mě nikde jinde nechtěj

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-05-2005 v 16:05 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 60

čus Dude

chtěl jsem se tě jenom zeptat,jak to víšnebo proč si myslíšže Wallhala neodpovi
docela by mě to zajímalobyl to docela masér
díky moc a zatim

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 25-05-2005 v 16:33 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 61

manhuntt - no je to čirá spekulace založená na datu Walhallovo posledního příspěvku

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 26-05-2005 v 06:31 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

Sorry, Dudáku, kdybych sám věřil tomu, že mi odpoví, tak bych se klíďo vsadil...
ale jaks to napsal, tak mi taky došlo, že asi ne. Ale mohl bych se vsadit a napsat mu PM že mám dotaz, ať odpoví...ne, to neudělám...

Old Post 26-05-2005 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

tak jo, máš u mě špeka
je to skoro tři roky a furt nic (ted se hrabu v dost starejch příspěvcích něco hledaje a narazil sem na tohle)
ale tentokrát spolu a kvalitu/žádný vytuhováky/fungující sativy/durban, ne jak minule pifka a trip ale po špecích ani špetka nebo vlastně jo jeden tam byl

Old Post 19-03-2008 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od Avitas-02

Je to takhle s trávou opravdu, nebo jsou to vyjímečné případy ? Je moje představa huliče
jako pohodového člověka, který se na rozdíl od alkáče normálně pohybuje mezi ostatními
úplně zcestná ? Díky za vysvětlení a legalizaci zdar !


Můžu říci, že tvoje představa není vůbec zcestná. Je tomu tak, a ty případy co sem lidi píšou do "Brutálních zážitků" jsou velmi zřídka, a jsou chtěné i nechtěné. Já osobně v "Brutálních zážitcích" mám taky jeden post, ale to mi fakt ujelo a opravdu jsem to přehnal. Čus.

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 18-04-2008 v 19:09 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2004 - Dovedete nehulit??? - 40 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9885590 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív