Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Selfíkův TreeGrow 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Selfíkův TreeGrow 2008 Příspěvek č. 1




Ahoj Tobě, no i Tobě a samozřejmě i Tobě.
Jak jsem sliboval, tak jsem taky splnil.
Našel jsem strom "Na větrné hůrce" , to jsem ale zjistil až když jsem tam zasadil kytky, jelikož zaujali polohu předkloněného starce. Ne ale teď vážněji a trochu přehledněji.

Adepti
2x PapxWW
2x Blue Berry

Strom
Vysoký !!!
Borovička odhadem tak 14-16 metrů vysoká. Kýble jsou dva, výše posazený bude nejspíš v 10 metrech a druhý je metr pod ním.

Kýbl
2x 20-25 litrů teď nevím , přepážkou rozděleny částečně proti zamezení hierarchie mezi jedinci(kami)

Hnojení
Už je uvedeno ve vláknu Selfíkův Out 2008.

Doufám, že se dožiji smoke reportu v tomto vlákně. Jelikož vždy když sedím tam v koruně a zafouká vítr a borovičce se začne vlnit její ladné tělo, tak mám řádně ... no víte co.

Slibuji tady na G , že když se mi zdaří tento TreeGrow, tak si koupím standartní (né žádnej spešl) sedák + standart lano a nějakou tu karabinu. Jelikož být zádama opřen o prusík a při tom zalejvat/zastřihovat/přesazovat kytky je fakt o držku. Často se mi začne samovolně klepat noha (myslím že pravá)

Ahoj.

1) 2x Blue Berry
2) To samý
3) 2x PapxWW

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 12-05-2008 v 16:03 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 2

Paráda, budu sledovat..
Přeju hodně štěstí, taky bych letos rád zase zkusil strom, ale zatím jsem vhodného adepta nenašel..
Co zavlažování..?

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 12-05-2008 v 16:40 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 3

Zavlažování ...
Upřímně, dlouho jsem nad tím dumal a vymýšlel, i tady jsem založil na to vlákno: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=34239 ,kde se mi moc ohlasu nedostalo. Brouzdal jsem tady po G a nakonec došel k závěru, že tam, kde jsou mé kýble posazeny, tak ani za největších hyců nevyschnou za týden (toť můj názor, a možná na to taky pěkně dojedu, ale je to sázka do loterie) a já se budu snažit minimálně jednou týdně za holkama vylézt tam nahoru a dát jim trochu bumbání.
Tak asi tak no.

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 12-05-2008 v 19:21 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 4

ahoj SPLATe, je to pěkný nápad, přečetl jsem si od jahudky jak jsi říkal. Ale kde to koupit? v takovým baumaxu to mají? kolik to stojí? a jak to nazvat, aby to prodavač(ka) pochopila ?

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 29-05-2008 v 19:02 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5



Ahój, jak už jsem říkal na Outdooru 2008, fotky měly "trochu" zdržení.
Co říct? No prostě krása, už vím, že dneska jedu na políčko, tak sem hodím fotky. Takový malý překvápko

1) Takže WWxPap, no tak holky jsou posazeny opravdu v bodě, kde vítr fouká jako blázen i když stromy kolem nehnou ani lístkem. Takže jedné z nich která se nebránila zesílením stonku jsem musel trošičku pomoct. Druhá vypadá jak po válce ve Vietnamu. Uvidíme dneska.

2) Za to Blue Berry o metr výše se mají krásně. Budete se asi muset smířit s tím, že je nikdy neuvidíte zepředu, jelikož větví nahoře moc není, takže je nemůžu vyfotit ani ze předu ani ze shora. Nevadí stejně jsou krásný.

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 09-06-2008 v 13:48 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 6






Ahoj. Jak jsem říkal minule, že jedu na políčko a že sem hodím ňějaký ty nový fotky. Tak se nestalo, skutek utek. Sice jsem fotil, ale jen dokumentačně pro sebe, sem jsem to nedal, jelikož nebyl vidět pokrok. Za to dnes už je docela rapidní. Holky se nám rozjeli jak ďáblice. Dnes poprvé dostali mňamku v podobě B-cuzz A soil a B-cuzz B soil. Tak uvidíme.

1) A to už jsou krásné Blue Berry (bylo větrno takže jsou dost vyfénované )
2) Znovu, záběr na "list"
3) No comment
4) Teď už PapxWW
5) Z boku

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 19-06-2008 v 20:28 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 7

tak jak to pokračuje?

Old Post 17-08-2008 v 12:16 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 8

Ahoj všem, tenhle týden dám vědět, jak se holkám vede, ok?

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 31-08-2008 v 20:12 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 9




Ahoj, nebylo dost času, tudíž není dost fotek.

1) Hořejší Blue Berry, mimochodem plná semen, nevím od čeho.

2) Dolejší PapxWW trošilinku mázlá.
3) Detail

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 23-09-2008 v 20:03 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-12-2010 - Sesame street Grow 20 10 - 88 odpovědí
31-08-2008 - Selfíkův Out 2008 - 21 odpovědí
20-10-2006 - Wikův Mountine grow 2006 - 33 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0514330 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív