Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Selfíkův Out 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Selfíkův Out 2008 Příspěvek č. 1









Ahoj všem příznivcům jak pěstování, tak kouření této rostlinky. Jsem tu znovu, již podruhé a se mnou přichází zákon, ne FaLda (sadař z předchozího roku)
Znovu budu sázet na zem, ale vyzkouším si i strom. Tento rok se chci vyvarovat chybám, který jsem napáchal minulý rok. Rady a nápady k mé problematice tu rád uvítám. Teď už ale blíže k věci.

Rostlinky:
Blue Berry
PapayaxWhite Widow
Papaya
Holands Hope
No Name (možná)

Hnojení:
Kristalon Start
B-cuzz A soil
B-cuzz B soil
Kristalon Plod a Květ
Final solution

Home-made substrát:
Zahradnický substrát s aktivním humusem
Perlit
Písek

Lokality:
Z minula 6.7 + 6.6 (sami uvidíte)
Nádherně rostlá borovice

Pro ukázku sem přišpendlím pár fotek, jak si holky vedou.
To je ode mě dnes vše. Čus.

Fotky:
1) Jedna z mnoha Blue Berry
2) Jeden z mála Holands Hope
3) Probouzející se Papaya
4) Rozkošná PapayaxWhite Widow
5) Dříve zasazená a dříve focená Blue Berry
6) To samé
7) (add 5,6) Blue Berry - foto z dneška
8) Elitní jednotka

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Naposledy upravil Selfik 17-04-2008 v 16:28 PM

Old Post 17-04-2008 v 16:18 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Čus, máš to v pohodě aš na ten kristalon, já ho prostě nemám rád já to v tom vždycky cítím je to humus. Dneska jsem právje kouřil hnojeni tímhle a chutnalo to jak hlína prostě na nic. Aspoň podle mně..

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 17-04-2008 v 21:56 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zombaj
Stálý Člen

Karma uživatele Zombaj - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zombaj - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 3

pekny ale podle me je zbytecny hnojit kdys už koupenej substrát má v sobě hnojky tak na 3 tejdny

Have fun Indor

NFT na koleni
pjestujte pro radost a zážitky a ne pro peníze :-) vždyť tu jsme jen jednou a každej usměv je peknej a sorry za pravopis :-o

Old Post 24-04-2008 v 23:41 PM
Zombaj je offline   Profil uživatele Zombaj   Find more posts by Zombaj   Foto galerie člena Zombaj   Click here to Send Zombaj a Private Message   Add Zombaj to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zombaj! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Jsme venku! Příspěvek č. 4





Ahoj, jsem tu znovu s novinkami!
Venku je krásně, sluníčko svítí, voda z mraků nekape a tak jsme se rozhodli, že už je na čase hodit holky ven. Po dovezení 160 litrů substrátu a šesti balení perlitu na kárce, které se kolečka při jízdě vlnila zleva do prava (díky bohu za ní), jsme udělali odhadem oka díry o objemu 15 - 20 litrů a naházeli do něj substrát + perlit. Nakonec jsme zasadili první nejrychlejší jedince do připravených děr.

1) Nejdříve zasazená, tudíž největší Blue berry co mám. Love it.
2) Malý, ale šikovný Master Kush
3) PapxWW náhradnci na střídačce, čekají až slabší hráči budou "Touch downuti"

EDIT: Nechápu to, ale nějakým nedopatřením se tam Blue berry zobrazila dvakrát, asi chce být slavná , ne fakt omluva, když dám smazat tak to taky nereaguje.

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Naposledy upravil Selfik 11-05-2008 v 21:53 PM

Old Post 11-05-2008 v 21:12 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5

Ahoj.
Založeno vlákno o pěstování na stromě!

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=35331

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 12-05-2008 v 16:06 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 6




Ahoj přátelé!
Jsem tu zpět, s docela starými novinkami (díky shluku událostí updatuju až dnes) Tudíž se nenechte zmást jejich velikostí.
Takže se klidně může stát, že se tu v dalších dnech objeví daleko huňatější kytičky, jelikož počasí bylo opravdu parádní. Střídali se slunečné dny s dny teplými, ale sprškovými. Proto se upřímně těším na další návštěvu našeho políčka.
Ahoj, přeju hodně zdarů!

1) Moje krásná, životaplná Blue Berry, prostě nádhera
2) -//-
3) Moje malá další BB

Ostatní fotky mých krásek nevím vůbec kam se poděli
Slibuji, že příští update bude naplněnější!

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 09-06-2008 v 12:04 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Ahoj Příspěvek č. 7





Hlásím se tu po delší odmlce. A jsem tu s dalšími fotečkami.

Moje krásná Holandská naděje.

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Naposledy upravil Selfik 31-08-2008 v 19:45 PM

Old Post 31-08-2008 v 19:26 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-07-2020 - Můj out 2020 - 9 odpovědí
26-10-2017 - Špekův out 2017 - 48 odpovědí
24-10-2010 - Skromný OUT 2010 - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1502370 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív