Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » AMAZON 1.000W (první pokus)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13
Autor
Téma 
pačmák
Stálý Člen

Karma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 175  

49.den 12/12 Příspěvek č. 193






Nějaké nové foto.Žloutnoucí listy otrhám až po sklizni, kterou plánuji zhruba za týden. Dnes nasazen Ripen na ukončení květu.

Old Post 15-02-2008 v 21:37 PM
pačmák je offline   Profil uživatele pačmák   Find more posts by pačmák   Foto galerie člena pačmák   Click here to Send pačmák a Private Message   Add pačmák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 194

Ahoj : Na 1000W to nevypada nijak extra nemyslim to ve zlém ! Ale 1kw bych si přestavoval trošku jinak no , co se stalo že je máš celkove takovy seschlý ? A docela řidky ? Možna se mi to zdá ! Díky mej se ! A at se daři ...

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 15-02-2008 v 22:34 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pačmák
Stálý Člen

Karma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 195

Scott :
Zdarec, no na začátku jsem je trošku víc přehnojil. Jinak jsem jim věnoval co nejníň péče a chci porovnat jek velký to bude mít vliv na výnos. Nepotřebuju zase mega výnosy jelikož mi to s pár kámoši bude na několik měsíců vklidu stačit, takže to moc neřeším. Většinou jsem jen dolívat vodu a i otrhávání listů jsem skoro vypustil. Minule jsem měl pod stejným světlem výnos přesně 30g na jednu kytku, tak jsem taky zvědavý kolik to bude nyní.

Old Post 16-02-2008 v 07:00 AM
pačmák je offline   Profil uživatele pačmák   Find more posts by pačmák   Foto galerie člena pačmák   Click here to Send pačmák a Private Message   Add pačmák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 196

ta žlutá barva nebude jen tak ,jedu skoro stejně jako ty a nemám ani jeden žlutej list .přitom máš Ec poměrně nízké..........moje sem dneska naměřil :2.35 Ec.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 16-02-2008 v 10:15 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santha
Stálý Člen

Karma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 197

Nechceš žádný mega výnosy tak proto na kytky dlabeš a ještě k tomu jedeš pořád pod 1kw..... nerozumím, sory ale příjde mi to jako totální zhovadilost... jsem fakt zvědav co ti z toho nakonec vyleze.
imho: to tvoje srovnávání by si zasložilo i K-
neber si to ve zlém.
zdar

Old Post 16-02-2008 v 12:23 PM
Santha je offline   Profil uživatele Santha   Find more posts by Santha   Foto galerie člena Santha   Click here to Send Santha a Private Message   Add Santha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pačmák
Stálý Člen

Karma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 198

No jo, když je málo času a za kytkama se dostaneš tak jednou za 4 dny a to jen na pár minut, tak to vypadá takhle. Energie jsem nikdy řešit naštěstí nepotřeboval a bylo mi zase líto vypnout jednu výbojku, když mám dvojitou coltube.

Old Post 16-02-2008 v 13:23 PM
pačmák je offline   Profil uživatele pačmák   Find more posts by pačmák   Foto galerie člena pačmák   Click here to Send pačmák a Private Message   Add pačmák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od pačmák
No jo, když je málo času a za kytkama se dostaneš tak jednou za 4 dny a to jen na pár minut, tak to vypadá takhle. Energie jsem nikdy řešit naštěstí nepotřeboval a bylo mi zase líto vypnout jednu výbojku, když mám dvojitou coltube.


Kdybych se ke kytkam dostaval jednou za 4 dny tak bych určite nejel hydro , ale jel bych hlinu tak je určite mene naročna , a nemusiš se oto tak často starat jako hydro !! Ale každy at si dela co chce , at se ti vede !

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 16-02-2008 v 14:27 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letnak
Stálý Člen

Karma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 200

citace:
Původní příspěvek od Scott


Kdybych se ke kytkam dostaval jednou za 4 dny tak bych určite nejel hydro , ale jel bych hlinu tak je určite mene naročna , a nemusiš se oto tak často starat jako hydro !! Ale každy at si dela co chce , at se ti vede !




dle mého skromného názoru opak je pravdou - hydro je právě že ideálka pokud se ke kytkám dostaneš jen občas - potřebuje daleko míň opečovávání než hlína - asi samozřejmě záleží na zvoleném šystému, ale já jel kromě hlíny i NFT a drip a s hlínou a kokosem je zdaleka největší mrdačka (dámy prominou). je facht že s aeroškou zatím zkušenosti nemám, ale už dlouho po ní pokukuju


to pačmák : úplně Ti rozumím bo teď aktuálně jedu nftéčko taky jen takovou udržovačku kvůli něčemu na hulení a nemám absolutně žádný ambice s eo to starat jako master of universe aneb na každej pjest si nemůžeš anebo ani nechceš udělat čas kerej by to chtělo nebo potřebovalo že ano? a ad elektrika : pokud má člověk ten správnej tarif tak čím víc propálí tím míň platí muehehehe.
esli Ti tendle příspěvek bude vadit tak mi napiš a smažu se ... ať to hněte ( v rámci možností ) pax

Old Post 20-02-2008 v 19:32 PM
letnak je offline   Profil uživatele letnak   Find more posts by letnak   Foto galerie člena letnak   Click here to Send letnak a Private Message   Add letnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pačmák
Stálý Člen

Karma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 175  

Výsledek Příspěvek č. 201

Takže vše je sklizeno a už i konečně usušeno. Celkem toho je po otrhání a zvážení 394 g. Takže na tu bídu to dopadlo nakonec celkem dobře a teď se budu delší čas oddávat konzumování sklizně.Pěstu zdar.

Old Post 16-03-2008 v 11:42 AM
pačmák je offline   Profil uživatele pačmák   Find more posts by pačmák   Foto galerie člena pačmák   Click here to Send pačmák a Private Message   Add pačmák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suchac0
Nový Člen

Karma uživatele suchac0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 202

zdar lidi, tak sem si aeroponii postavil podle Vás, utratil sem za všechno 1400 Kč, jo vše sem koupil v obi, včetně trysek gardena, které stály 99 kč 2 kusy, na netu to bylo za 80 Kč 1 kus. dvě zaviratelný přepravky, čerpadlo a zednickej kalfas, a nějaký plastový trubky. V každé přepravce mám 8 kytek, čtyři na jednu trysku, jede mi to necelý týden a je to vážně moc hustý:-), takovou rychlost sem vážně nečekal. Díky moc lidi, bez Vás a Vašich rad bych todohromady nedal, nebo ne až tak levně. Growu zdar

Old Post 06-01-2011 v 16:15 PM
suchac0 je offline   Profil uživatele suchac0   Find more posts by suchac0   Foto galerie člena suchac0   Click here to Send suchac0 a Private Message   Add suchac0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
řízek
Nový Člen

Karma uživatele řízek - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 203

zdravím amazoňáky, mám prosbu, jedu prvně v amazonu a vše v poho, kytí přímo ze semínek keramzit 14dní už 5-8cm, kořeny krásně bílý, teplo 21-28°c vlhkost 45-85%...... CO MĚ TRÁPÍ.... to je teplota roztoku cca 24-26°c a teplota u kořenů 27-28°c měřil jste to někdo někdy? či to je v normě protože tohle chladit by chtělo tak 2x 5petek denně a na to nemám čas. díky za pomoc a ať to roste.....

Old Post 15-09-2012 v 13:13 PM
řízek je offline   Profil uživatele řízek   Find more posts by řízek   Foto galerie člena řízek   Click here to Send řízek a Private Message   Add řízek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2010 - Adysův šatník 2010 (první pokus) - 85 odpovědí
04-09-2008 - IN-600W Prvý pokus - 26 odpovědí
21-02-2003 - BB,Mazar můj první pokus - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8987240 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív