Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » IN-600W Prvý pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

IN-600W Prvý pokus Příspěvek č. 1




ČUS Čus čusss ....

Zdravým všetkých vášnivých konzumentov a hlavne pestitelov našej oblúbenej "marišky"...


Dlhý čas bol mojim snom vypestovať kvalitný dobrý indoor ...
a teraz počase ako som zistil že to nieje až take zložité a ešte aj tu pri nás otvorili nový GROWSHOP som si povedal že musim sa pustit do realizácie mojho sna ...

Začal som asi takto : - Postavil som Homebox s plastových rúl a čiernej podjazernéj fólie. Jeden známi mi odporúčil aby som zvolil silú lampu tak som zakúpil 600W sodík.


Jazerá fólia 0.5mm 948,- Sk -vonkajšia
Fólia na odraz svetla 390,- -vnútorná
Konštrukcia - Plast GRATIS
predlžovačky 459,-
Spínacie hod. 2x 400,-
2x páska 400,-
zisp 120,-
ventilátor 380,-
Potrubie ALUFLEX 617,-
Retaz,sitka 100,-
Kvetináče 600,-
OSWETLENIE 600w +predradník +tienidlo 3315,-
--------------------------------------------------------------
CENA Homeboxu 7729,- SKK = 5855 CZK

Old Post 25-07-2008 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Takže dnes som osadil 5x WHITE WIDOW a 6x SUPER SKUNK

Hned prvý problém ktorý som na 99% čakal je teplota.

Za svitu lampy sa mi teplota vyšplhala až na 41 stupnov....

Rozmýšlam nad cool tube , ale chcel som využívat teplo lampy na chladné nocy ...

Rady mi pomožu .... PEACe

Old Post 25-07-2008 v 17:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 3

jak to mas s ofukem,odtahem a pritahem?
jaky jsou rozmery skrine?
jinac to vypada docela dobre

DEN/NOC

Old Post 25-07-2008 v 17:36 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4

Zdravím, IMHO myslím že s tou teplotou budes mít hodně velkej problem i s cooltube. Spojení 600W + pěstování na půdě + léto je přímo vražedná. Jestli to dostaneš pod 30°C tak tleskam. Můžu ti poradit abys svítil přes noc, když není venku takový vedro.
Jinak nepišeš že bys měl nějaké hnojiva, možná to bude tím že jsi teprve na začátku, ale rozhodně si je pořiď... Každopádně přeju úspěšnej grow.

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Old Post 25-07-2008 v 17:41 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


ROZMERY 125x135 a 2m výška ...

Noo odtah som riešil čisto len napojenim na komín domu ... má to svoj tah ale asi nie dostačujúci na odtah tej 600vky ... pritah mam čisto zatial bez neakeho ventilátora z vonkajšku okna ... a ofukuje to 1 ventilátor...

Svietim určite cez noc .. lebo miestnost nieje vykurovaná tak som stým rátal že cez noc bude aj ohrievat a cez den bude teplota ako vonku ...

Hnojíva: sada BIOBIZZ a Hlína: kokos + Neaka kvlitka čo vyrába neaky týpek tuna blízko...

Old Post 25-07-2008 v 17:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shrek
Stálý Člen

Karma uživatele shrek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 6

Tak ten box je naozaj super zato mas odomna K+ a s timi teplotami to nemas dobre jj ten cool tube co si spominal by bolo adekvatne riesenie na problem s teplotov taka idealna teplota by bola 21-27 ale 40 to uz je moc.

Zivot je jeden velky Grow

Old Post 25-07-2008 v 18:02 PM
shrek je offline   Profil uživatele shrek   Find more posts by shrek   Foto galerie člena shrek   Click here to Send shrek a Private Message   Add shrek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

hlavne si porid ten cooltube a k nemu nejaky silny vetrak na odtah cim silnejsi tim lepsi. A nejaky stolni dovnitr na ofuk kytek Chces pestovat i v zime nebo jen pres leto? V zime budes mit zase problem ze zimou... ikdys kdo vi z dnesnim pocasim. mozna by se ti sikla i zvlhcovacka, radsi taky prikup

Old Post 25-07-2008 v 18:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wind
Nový Člen

Karma uživatele wind - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8

zdarec.valím zrovna taky šestikilem bez cooltube a teplotu jsem vyřešil přítah i odtah ventilátor trubkový průměr 150 mm.čidlo teploměru mám 30 cm od lampy a teplotu držím v poho na 29.problém byl z počátku s udržením vlhkosti,protože vlhkost tahalo okamžitě pryč.zvlhčovačka dostala záhul.ted jsem 15 den ve květu a je to ok.další pozitivum na tom je,že nepotřebuju ofuk,protože výměna vzduchu je 250 kubíkú za hodku,takže ve skříni mám pěkný průvan a kytkama to hezky hýbe.počítej s tím,že o počítačovém ventilátoru ve tvých podmínkách nemůžeš uvažovat..tot vše k ventilaci v létě.mám 16 kytek ze semen hermafrodita power plant feminize,takže jsem hrozně zvědav jak to dopadne.zatím nevidím na žádné kyti příznak hermana,nebo samce.takže velký experiment

Old Post 30-07-2008 v 20:59 PM
wind je offline   Profil uživatele wind   Find more posts by wind   Foto galerie člena wind   Click here to Send wind a Private Message   Add wind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9





Indoor zatial rastie .. teploty má dost vysoké ale už poputuje do pivnice takže sa to trochu upravý ...

Old Post 13-08-2008 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
?Absoluty?
Stálý Člen

Karma uživatele ?Absoluty? - 96% PěstitelskáKarma uživatele ?Absoluty? - 96% PěstitelskáKarma uživatele ?Absoluty? - 96% PěstitelskáKarma uživatele ?Absoluty? - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10

to zizik: ja mam taky 600kilo+puda+leto a teplotu zvladam odtahem UFO RVK150-A1 420 m3/h teplota pres den 25°C-a v noci 22-23°C.a na teplotu si nemuzu absolutne stezovat,ale jinak pilipko preju uspesny grow,us se tez chystam pravidelny prisun fot a informaci.ale hacek je ftom ze nemam dostacujici fotak na sodik :-( z cehoz sem sklamanej

!!!FREEGROW!!!......-----.....!!!FREETEKNO!!!


Old Post 21-08-2008 v 22:28 PM
?Absoluty? je offline   Profil uživatele ?Absoluty?   Find more posts by ?Absoluty?   Foto galerie člena ?Absoluty?   Click here to Send ?Absoluty? a Private Message   Add ?Absoluty? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od ?Absoluty?
to zizik: ja mam taky 600kilo+puda+leto a teplotu zvladam odtahem UFO RVK150-A1 420 m3/h teplota pres den 25°C-a v noci 22-23°C.a na teplotu si nemuzu absolutne stezovat,ale jinak pilipko preju uspesny grow,us se tez chystam pravidelny prisun fot a informaci.ale hacek je ftom ze nemam dostacujici fotak na sodik :-( z cehoz sem sklamanej


Jak to myslíš dostačující foták na sodík?

Ta teplota 25°C-je přes den je při zapnutym šestikilu na půde?

Old Post 21-08-2008 v 23:00 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od wind
zdarec.valím zrovna taky šestikilem bez cooltube a teplotu jsem vyřešil přítah i odtah ventilátor trubkový průměr 150 mm.čidlo teploměru mám 30 cm od lampy a teplotu držím v poho na 29.problém byl z počátku s udržením vlhkosti,protože vlhkost tahalo okamžitě pryč.zvlhčovačka dostala záhul.ted jsem 15 den ve květu a je to ok.další pozitivum na tom je,že nepotřebuju ofuk,protože výměna vzduchu je 250 kubíkú za hodku,takže ve skříni mám pěkný průvan a kytkama to hezky hýbe.počítej s tím,že o počítačovém ventilátoru ve tvých podmínkách nemůžeš uvažovat..tot vše k ventilaci v létě.mám 16 kytek ze semen hermafrodita power plant feminize,takže jsem hrozně zvědav jak to dopadne.zatím nevidím na žádné kyti příznak hermana,nebo samce.takže velký experiment


To snad nemyslíš vážne?

Ofuk je jednoznačne potřeba!

Hermafrodit a nevidíš žadny přiznaky hermana?

Old Post 21-08-2008 v 23:05 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Machoman


To snad nemyslíš vážne?

Ofuk je jednoznačne potřeba!

Hermafrodit a nevidíš žadny přiznaky hermana?


taky jsem se zasmál příspěvku od pana winda. vzhledem k jeho nicku, zřejmě nepotřebuje ofuk. všem ostatním bych ho vřele doporučil. je pak smutný, když se na kytce začnou dělat palice a ty pak mizí pod úrovní květináče, protože maj stonečky jak špejličky, avšak ne tak pevné. cooltube podle mě není potřeba. spiš bych doporučil stínidlo s odtahem (například industria-ted ho budu taky kupovat a tuba půjde do prdele). zvlhčovačka je dnes velice moderní "nutnost" pro pěstování. mnoho zde přítomných ji vlastní a používá. prezentují zde fotky, kde se kytky válí v mlžném mraku, který můžeme vidět ve volné přírodě pouze pod vodopády typu niagárských popřípadně viktoriiných. taky se tě budou snažit přesvědčit, že bez ní to nejde. je to ten typ lidí, kterým zežloutne list a oni už vidí ty chybějící prvky. nejlíp,když používají hnojiva a aditiva za tisíce...
ale k tvému problému: píšeš, že máš pasivní přítah i odtah (do komína) a v tom bude ten problém. komín jako takovej má tah (aspon měl by mít, pokud je správně postaven - ten je přímoúměrný výšce komína). ty tím, že jsi do něj udělal nahoře díru, jsi ten tah snížil. řešením je dát na odtah ventilátor. doporučil bych ti peníze ušetřené na zvlhčovačce investovat do ufa. není to nic levného, ale investice se ti vrátí po první sklizni. ať se ti daří...

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 22-08-2008 v 09:02 AM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14







Vhomeboxe sa koli vysokym teplotam nasim malickym nedarilo tak sa spravil radikalny presun do pivnicnnych priestorov kde som dosiahol znizenie teploty o 10 a aj viac stupnov. Den cca 25-35 a Noc okolo 16-20... este to nieje uplne perfektne ale je vidiet ze sa im zacalo darit ... (rastu rovny mesiac)

Old Post 27-08-2008 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Posledna foto : Najkrajsia palicka zvidla ... to bol TOP favorit ... nakoniec ked sme vysipali kvetinac zistili sme ze mala preliate korene a tým to zhnilo .... Už sa neda nič robyt ved chybami sa človek uči ... čUS

Old Post 27-08-2008 v 17:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

....... aaaaaa bože mne ten indooriček asi nieje sudeny ...


Dnes sa všetko pokašlalo kamarat odišiel za pracou do zahraničia a pre jeho nerozvaznost sa rozhodol ze prepne chod lampy 12/12 cize fazu 18/6 mala neakych 40 dni ... najradsej by som to spet prepol ale dostanem sa ktomu asi tak za 4 dni ...hnojivo doslo pred tyzdnom takze pojde 14 na cistu vodu .... hovorim ze kazisa co sa da ... myslite ze mam este neaku sancu na zachranu ??? a myslite zeby som jej mohol dat tyzdnovu koru FISH-MIX od bioBIZZU ked isli tyzden na cistu vodu ??????
Potrebujem vediet ako na tom som ?!.... HELP PLEASE

Old Post 04-09-2008 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2012 - první pokus - 32 odpovědí
15-09-2012 - AMAZON 1.000W (první pokus) - 334 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8019550 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív