Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Misty - Můj První Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Misty - Můj První Indoor Příspěvek č. 1








Zdravim vsechny growery. Konecne jsem se dokopal k tomu ze si udelam srkin, takze pro zacatek nejake to info:

Rozmery: 100cm*60cm*150cm d.š.v. vylepene folii z GS
Slunce: 400W sodik v cooltube
Vetrani: Odtah pres cooltube ven 185m3/hod, pritah pasiv a na cirkulaci mam ventak s klipsnou z GS
Medium: kokos+perlit 4:1
Kvetinace: 4L
Hnojky: AH 1,2,3, Root Stimulator, Enzymes+, Growth/Bloom Excellator, Final Solution dokoupim pozdeji
Model: 8 rizku MISTY 70%I/30%S.
System: Rad bych dal drip, vsechno uz mam koupeny, ale sem moc linej abych to dokoncil. Zatim zalivam rucne

Snad se mi podari pridat foto
takze foto c.1 - 1.den, prave zasazeno
c.2 - to samy
c.3 - hnojky
c.4 - 12. den 18/6
c.5 - 16. 18/6
c.6 - 1. den na 12/12
c.7 - 1. 12/12

Naposledy upravil zizik 05-10-2006 v 21:59 PM

Old Post 13-09-2006 v 17:15 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 2


mam problem - na listech se mi zacinaji objevovat takovy hnedy skvrny. muzete mi pls poradit co to je???

Old Post 13-09-2006 v 17:33 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 3

takhle to začíná?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 13-09-2006 v 17:54 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4

dik, tak to bude asi prehnojeny. je pravda ze sem zacinal hnojit celkem brzo, tak treba proto. nastesti to neni na vsech listech. mel bych ty "poskozeny" otrhat??

Old Post 13-09-2006 v 17:59 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od zizik
dik, tak to bude asi prehnojeny. je pravda ze sem zacinal hnojit celkem brzo, tak treba proto. nastesti to neni na vsech listech. mel bych ty "poskozeny" otrhat??

No, s AH-čkami sa dá prehnojiť ťažko,Jahudka mi da asi za pravdu ,ale je pravda,že ešte nie sú veľmi veľké,tak to možno trošku neustáli
Inak na Misty som mal občas tiež problémy s listami a na kvete mi vždy dosť rýchlo zhadzovali listy,alebo dosť žltli,tak sa nezľakni.Posledný mesiac som na nich mával len pár veľkých listov.A rýchlo začína cukrovať,teš sa
Tie poškodené pretrhaj,ale len keď ich nie je veľa.Rastlina potrebuje listy kvôli fotosyntéze.Ak je ich veľa,otrhaj len tie najpoškodenejšie.Samozrejme,len ak máš istotu,že to nie je pleseň.V tom prípade otrhať úplne všetky,aj trochu napadnuté.Pleseň sa vie šíriť veľmi rýchlo.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 13-09-2006 v 20:34 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 6



predevcirem sem zbavil kyticky poskozenych listu a od te doby se tam nove skvrny neobjevuji HURAAA! Zda se ze se jim ted dari moc dobre. Nejvetsi ma uz pres 40cm, tak se bojim aby se mi tam vubec vesly az dorostou..

foto je ze 3. dne 12/12

Naposledy upravil zizik 15-09-2006 v 16:27 PM

Old Post 15-09-2006 v 16:08 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 7



po osmi dnech na 12/12 kyticky meri pres pul metru, uz se nemuzu dockat az zacnou kvest..

Old Post 21-09-2006 v 14:40 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 8

ventilator mam takovej "trubicovej" strcenej z jedne strany do cooltube, nevim jak se tomu rika. odtahuje 185m3/hod

Naposledy upravil zizik 04-10-2006 v 15:16 PM

Old Post 21-09-2006 v 18:48 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 9

zizik: imho.mě to prostě přišlo jak nedostatek hořčíku během toho růstu....vyřešil jsem to stejně jako ty to otrhání kytiz trošku přibrzdí....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 21-09-2006 v 19:56 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 10

ted uz je jedno co to bylo, hlavne ze to zmizelo...

Old Post 22-09-2006 v 15:50 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 11

to nakasi - s tim vetranim mas pravdu, uz sem na to taky prisel, ale vzhledem k tomu ze to je muj 1. grow, pri kterym si to chci v prvni rade hlavne vyzkouset atd, tak sem se na to vys..l. priste urcite zmenim vic veci. Zastipovat sem zkousel, u nakejch se to podarilo a u nakejch vubec, nevim proc.. to chce vic zkusenosti.
UZ ZACINAJ KVEST!!! huraa

Old Post 24-09-2006 v 14:33 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 12






Cus! mam pro vas po delsi dobe nejakej upgrade. holky uz krasne kvetou a voni, akorat mam problem se zloutnutim listu, ale neni to zas tak strasny. Porad otrhavam dalsi a dalsi listy, z toho plyne muj dotaz: myslite ze ma smysl z nich ted delat mliko?? jestli uz je obsah THC v nich dostatecny aby z toho aspon neco bylo, jestli na to neni treba jeste moc brzo.
jinak foto je z 23. dne 12/12

Old Post 05-10-2006 v 21:07 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 13

rek bych ze mas problem s PH,ne?meris?kontrolujes?
mno ja bych s toho mliko nedal ale to uz je kazdyho vec

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 06-10-2006 v 17:04 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 14

PH bohuzel nemerim, nemam PH metr. Cet jsem tady ze hodne lidi pouziva dolomitsky vapenec pro vetsi stabilitu Ph, ale nevim kde se da sehnat.?. Jsou jeste nejake jine moznosti co se da udelat s PH bez mereni??

Naposledy upravil zizik 07-10-2006 v 11:59 AM

Old Post 07-10-2006 v 11:50 AM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 15

na dolomitickej vapenec se vykasli,jak rika dumb,sezen akvin!to je dobra a hlavne levna pomucka na mereni ph,sezenes to v kazdym dobrym zverimexu.
to:dumb- kys.fosforecna i dusicna obe se pouzivaji na snizovani ph,nevim jak ty ale to tak delam hehe.Dusicnou na rust a fosforecnou na kvet!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 07-10-2006 v 14:34 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 16





zdravim, tak po delsi pauze jsem zpet a mam pro vas zase nejake nove fotecky. uz se mi pomalu blizi sklizen, prave sem zacal s flushingem. kyti jsou foceny vcera tj. 47 den na 12/12
napiste mi pls jak se vam libi, chci vedet co si o mem pocinani myslite, rady, pripominky, cokoliv.. dik
peace

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Naposledy upravil zizik 30-10-2006 v 16:32 PM

Old Post 30-10-2006 v 16:21 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7006500 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív