Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Alternativa za stínidlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Noodles.
Stálý Člen

Karma uživatele Noodles. - 92% PěstitelskáKarma uživatele Noodles. - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 51  

Nápad Alternativa za stínidlo Příspěvek č. 1

zdarek. hej jen se chci zeptat, jestli nekdo nevi o necem co by se dalo pouzit misto original kupovaneho stinidla. chci se pustit do indooru, ale nechci za to vyplaznout celou vyplatu. tak jestli nekdo vi o necem pls poradte. myslim ze je to jedna z veci na kterych jde usetrit. treba vybojku atd to budu muset koupit. jo to me jeste napadlo. ktera vybojka 400w (vysokotlaky sodik) je nejlepsi (a nejlevnejsi)

Old Post 03-09-2006 v 19:00 PM
Noodles. je offline   Profil uživatele Noodles.   Find more posts by Noodles.   Foto galerie člena Noodles.   Click here to Send Noodles. a Private Message   Add Noodles. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 2

imho..nepoužij žádný stínítko....spusť vertikálně žárovku mezi kytky...taková simulace v-scrogu..."stínítko žere světlo" (resp.nikdy neodrazí tolik jako když odrážet nemusí)....ale musíš asi mít na to box aby to tak šlo....
jinak kladívkovej plech (či jak se to jmenuje) je o dost levnější než ty stínítka z growshopu avšak nemám šajnu kde ho sehnat...jestli ti do toho můžu kecat a máš-li na to prostor - nedávej tam žádný....
btw. kolik bereš? nejlevnější kupovaný stojí ...ted nevim jestli 3 nebo 5kil..

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 03-09-2006 v 20:04 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 3

Nebo co nějakej home made??tak jsem to řešil já a udělal jsem si přesně takové aby mi pasovalo do pěstírny....

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 03-09-2006 v 20:13 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 4

kus nerezového plechu, vrtačka a trochu fantazie

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 03-09-2006 v 20:17 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 5


imho. ...a půlka watů jde do p....
tedy ne doslova...něco se odrazí...
ale přičteš-li k tomu faktor, že 60% světla ze sodíku je využitelného k fotosyntéze....tak to vyjde podobně....
ne že bych doma taky neměl stínítko...ale až takhle mě to štve, že ho mám...
(omluvte mé grafické vyjadřování )

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 03-09-2006 v 20:25 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


hele dej tam cokoli co je bile a nepropali se to , kdyz tam das nejaky pochybny plech tak se Ti muze kdesi udelat ohnisko a v tom by se to nepekne palilo. idealni ale narocne na presnost vyroby je z lesteneho plechu do necelehopulkruhu v jehoz ohnisku je sodikovka. Svetlo, ktere se odrazi projde zpet sodikem cimz se Ti nepatrne zvysi svetelnost vlastniho sodiku (zpetnou fotoexcitaci) a pokracuje v podobe rozptylenych paprsku dale. Timto zpusobem nikde nevznikaji dalsi ohniska(ani kdyz je skrin zevnitr vylozena hlinikovou folii) a osvetleni je rovnomernejsi

Naposledy upravil 04-09-2006 v 14:26 PM

Old Post 04-09-2006 v 14:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shlukmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Shlukmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 7

zober si nieco co ma tvar ako tienidlo alebo ho z niecoho vytvaruj a na to nalep foliu z growshopu...

Old Post 04-09-2006 v 14:34 PM
Shlukmaster je offline   Profil uživatele Shlukmaster   Find more posts by Shlukmaster   Foto galerie člena Shlukmaster   Click here to Send Shlukmaster a Private Message   Add Shlukmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irwin
Stálý Člen

Karma uživatele irwin - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

ak do toho nechces vrazat peniaze,tak nieco zbuchaj alebo lampu zaves iba medzi kvetinky (ako vravel CO?)

ale nedavno som kupoval tienidlo 40x50cm.....vyrovnavane tak,aby svetlo bolo presne v ohnisku.....no ale nestalo to vela..original nove ma vyslo 450sk

takze by som doporucoval kupit nieco take.....neni to az tak vela penazi...

ale ak je to problem,tak vravim bud bez neho,alebo doma nieco provizorne urob

--------------------------------------------
Ani zbrane, ani drogy, ani alkohol nieje zly. Zle nemozu byt veci, lebo veci nic nerobia. Zly mozu byt iba ludia, ktory tie veci pouzivaju na zlo.

Old Post 10-09-2006 v 21:20 PM
irwin je offline   Profil uživatele irwin   Find more posts by irwin   Foto galerie člena irwin   Click here to Send irwin a Private Message   Add irwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 9

Noodles
já mám nad výbojkou kus zrcadla od kámoše , který jsem si nechal uříznout zadara v obi..hehe..to by bylo myslím nejlacinější a docela slušný řešení...

Old Post 10-09-2006 v 21:25 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 10

zdary chlape
zrcadlo néééé to pohlcuje odráží velice nálo já ma tohle, je to sice legrační ale ˇučel to plní v popohodě a je zcela zadarmoohnisko si graficky znázorníš ajestli nejsi nemehlo nebo rymer tak to je v poho a hned Tak tohle je ono další foto je na deníčku
zdarec a mazec

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 19-09-2006 v 17:07 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 11

Tak presne takhle vypadalo moje prvni stinitko (mozna bych ho jeste nekde nasel) je to skvela volba, protoze ty plechovky jsou uvnitr krasne leskly a dobre se tvaruji, ale pozor na prasatka!!! Jinak si kyti spalis!!!

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 20-09-2006 v 08:45 AM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-07-2005 - AlternativnÍ Zdroj - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6108850 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív