Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nd under 70 Watts - 4xDomino
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 49


Čau, já bych tam dal silnější větrák na odtah třeba tenhle www.gme.cz/index.php?action=detail&...&sk=&pict=&jaz= a něco na ofuk uchladit by to mělo v pohodě....

nebo ho tam můžeš dát i místo toho původního to by mělo IMHO taky v pohodě uchladit...

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 30-04-2006 v 09:39 AM

Old Post 30-04-2006 v 09:20 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 50

2 mrakoplas:
Ofuk riesit nepotrebujem, mam tam stolovy ventilator, cize v pohode, len ten otah...rozmyslal som ze tam dam opet sklo a 2x vetraky , pre cirkulaciu odsavaneho vzducha a ten stolovy ventilator bude miesat vzduch pri kytickach, len stale neviem, kde umiestnim vetraky

PS:dik za radu, mam nad cim o5 rozmyslat (also for karma )

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 30-04-2006 v 20:55 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 51

Na 70w se mi to zda celkem pekny.Skoda,ze nejde ta velikost palic s necim pomerit aby bylo videt jak jsou velky.Jsem zvedavej na vynos.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 30-04-2006 v 23:18 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 52

Ahojte vsetci! Dakujem za chvalu!
Tak dnesnym dnom prichadzaju testy teploty s 2x70W...
1.Namiesto 8cm vetntilatora som dal 12cm, teplota 42° ! (5.8V)
2.Dal som pod vybojky sklo, teplota 37° !
3.Prebieha test s 12V ale to asi nepojde, lebo to strasne huka a ja som notoricky spachtos!

Ako typujete vynos? Este jeden den to necham susit a potom zvazim the best tip is worth karma! from me

Edit: 4 Jahudka! : myslim ze ta palda ostrihana, fotena samostatne bola trochu vacsia ako zapalovac

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 01-05-2006 v 15:24 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezec
Stálý Člen

Karma uživatele Lezec - 84% PěstitelskáKarma uživatele Lezec - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 53

K4u mike, koukám ty dvě výbojky budou oříšek na chlazení, skus prdou druhej větrák hned vedle toho co tam máš.

P.S: můj tip IMHO 23g suchýho
peace

Outdoor photos http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21038
70W SON-T PC buds http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=354055


Konopí je dobrý sluha, ale zlý pán

Old Post 01-05-2006 v 15:40 PM
Lezec je offline   Profil uživatele Lezec   Find more posts by Lezec   Foto galerie člena Lezec   Click here to Send Lezec a Private Message   Add Lezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 54

Cau mike, nevsiml sem si jestli mas nejaky odtah primo ze stinitka(takova cooltube bez tube )? Stacilo by kousek flexo-roury(nebo jak se tomu nadava) s 12cm vetrakem, do stinitka udelas shora nebo z boku diru, nasadis rouru a je to - vzduch to bude nasavat skvirama kolem skla, ochladi vybojky a pujde ven . . .
Jestli jeste shanis tichy vetrak tak muzu doporucit arctic fan 12 , je velmi tichy, s fluidnim loziskem, ulozeny na gumovych nozickach proti vibracim, za +- 150kc. Mam 3 v pc a sou super.
Vynos tipuju 18g sucheho, ne ze bych ti to nepral ale vim jak to bylo u me - dost sem ochutnaval vlhke nevlhke

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 02-05-2006 v 11:03 AM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 55

Nazdarek!

2 yavar : ale to by som musel pouzit 4 pc vetraky a to ja holt nehodlam...

4 Jirko : no vlastne to tienidlo sa zmenilo na tvarovany plech teraz, takze to uz neplati jo, vetraky mam tiez uz vytipovane Holt ochutnavky, no dost ich bolo

Ja som rozdelil skrinku sklom, cize mam 2 casti odsavat budem s vrchnej casti dvoma sunon s prikonom 2.1W a pri rastlinkach bude stoly vent. a este jeden na odtah sunonik...takze testy robim stale urcite budem musiet spravit cooltube, je to idealne pre tuto skrinku... zatial zdar a thanx for karma !

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 02-05-2006 v 14:36 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 56

Já typuju tak 25g a máš to opravdu pěkné. Už si to koštoval? Hned bych si dal říct!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 03-05-2006 v 09:57 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 57

Zdravim vas pani,
tak zvazene! 24 gé + 2gé co som ostrihal este pred zo spodu malicke sisticky, takze celkom 26 g cirka

K for you Mesiasi, bol si sakra blizko pravdy!

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 03-05-2006 v 16:21 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 58

Uau no to je asi poprvé co jsem vyhrál v tipovací soutěži... Ty si Kčko určitě zasloužíš! A přál bych ti samozřejmě víc Gček...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 08-05-2006 v 21:33 PM

Old Post 08-05-2006 v 21:22 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 59

Mesias : ked si to zoberies tak, ze som to zotal vo faze, ked sa najlepsie tvorili paldy, tak celkom do pohody ale tak staci , vsak uz aj ubudlo nieco asi si spravim par clonov s outu a supnem ich pod svetlo len to bude neskor cawte zatial a thanx for you Know what

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 09-05-2006 v 20:49 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5429260 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív