Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Nespokojenst s prací moda CHELL a kritika její náladovosti, arogance a hlouposti ZDE!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
mame radi chell
mam rad chell myslim ze to zvlada
je mi lhostejna
nemam rad chell je arogantni
je to pridrzla cacorka
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 65

A relativní je vlastně úplně všechno co?!Všechny tvoje příspěvky jsou relativní že??

Já dost souhlasím s Mementorem a na hřebíček se trefil Invalida, protože dřív po pěstitelském vědění lidé jen "prahli" a snažili se proto.Teď tu žvaněj yavarové o relativnosti všeho a skutek utek...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 19-12-2005 v 10:59 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 66

yavar - jako obvykle lže - viz snark thread v indoor galerii - orange bud a zářivky 2x30W
support - Apofiss, Jedubabka, Mementor a semtam Invalida v pořadí nikoli co do důležitosti
ad "odešlá elita" - no ve skutečnosti je to tak že mezi těmi co odešli bylo pár lidí opravdu na úrovni - důležitější bylo že mezi nima byli lidi co měli jako Modi autoritu kterou více či méně úspěšně používali k úpravám groweru směrem k původnímu účelu (databáze kvalitních inf vo pěstování) ale hlavní věc je že to byli lidi co měli dostatek hrdosti když se neshodli s Carlosem se sebrat - vytvořit si vlastní web (v něčem horší v něčem lepší jak už sem kdesi psal) a neopruzovat tu donekonečna omíláním stejných věcí

Snark in the System

Old Post 19-12-2005 v 11:33 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 67

Ešte by som pridal:
d/ kvôli onanovaniu si vlastného ega

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 19-12-2005 v 13:25 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 68

To je proc sem chodim ja. Moje male ego, bez groweru, by bylo stracene. A duse take...

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 21-12-2005 v 09:40 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

Nesouhlasím s rozhodnutím chell zavřít thread, který se zabýval převozem 1kg hulení přes hranice. Ten thread nijak neodporoval pravidlům serveru. Nikdo nenabízel k prodeji hulení nebo něco v tom smyslu. A i přesto chell udělila zakladateli zmiňovaného threadu trestné body! S tím prostě nemohu souhlasit a touto cestou vyjadřuji svoji nespokojenost s její prací. Stavím se na stranu zakladatele tohoto threadu.

Old Post 16-01-2006 v 21:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

futeW: o tom threadu nic moc nevím, takže se do toho nemůžu montovat, chci se zeptat na něco, čemu jsem z Tvých slov přesně neporozuměla, nechci rejpat, fakt bych ráda znala Tvůj názor.

Vyjadřuješ nespokojenost s prací chell obecně, anebo s její prací v tomto konkrétním případě? Tzn. myslíš si, že dělá všechno blbě, anebo Ti nesedl konkrétně tenhle případ, tudíž jde o její práci v tomto případě?

Mno proč se ptám - já už to pozoruju taky, v PM jsem tu toy s nacistickejma řečičkama, tu idiot, tu osoba nehodná působení na Groweru atp. atd. Docela jsem zírala, že to bylo párkrát od lidí, kteří mi dřív psali PM, jak jsem skvělej MOD blablabla, ale jednou jsem udělala něco, co se jim nelíbilo, a byla ze mě hysterická důchodkyně, která by si měla najít chlapa, aby se neukájela na Groweru (teda já to sice úplně nepochopila, ale tohle mi dotyčný napsal ).
Prostě vidím, jak je hromada a dlouhej čas práce zlikvidován jedinou věcí, která se druhý straně nelíbí. Proto se ptám, ráda bych znala Tvůj názor. Kuju.

Old Post 16-01-2006 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od futeW
Nesouhlasím s rozhodnutím chell zavřít thread, který se zabýval převozem 1kg hulení přes hranice. Ten thread nijak neodporoval pravidlům serveru. Nikdo nenabízel k prodeji hulení nebo něco v tom smyslu. A i přesto chell udělila zakladateli zmiňovaného threadu trestné body! S tím prostě nemohu souhlasit a touto cestou vyjadřuji svoji nespokojenost s její prací. Stavím se na stranu zakladatele tohoto threadu.



Já s Chell souhlasím.Zavřel bych ho taky.Podle mýho sem tento thread nepaří.Tohle si řešte někde mimo,bo přes PM.

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 17-01-2006 v 09:06 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 72

to mods
mažte dyt na to máte svatý právo
děkuji za promazávání mých threadů
byl jsem na tripu-co jiného nakonec psychická ataka je-takže jsem rád, že mi pomáháte...trochu se tomu potichu usmívám-mám na to svatý právo
jak ti to šlape děvče..?

...

Old Post 17-01-2006 v 10:15 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 73

futew - kde bereš ten pocit že je někdo na tvoje nesouhlasy zvědavej ???

Snark in the System

Old Post 17-01-2006 v 13:07 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

Jedubabka: nelíbí se mně to, co udělala v tomto konkrétním případě a zvlášť to, jak byla neochotná uvést důvody, proč tak jednala. Snažil jsem se jí vysvětlit, že ten thread není proti pravidlům tohoto serveru. Dostalo se mi odpovědi, že posílání přes hranice "je proti určitejm pravidlům." Z toho sem vydedukoval, že asi myslí naše zákony. Odkdy si ale MODi hrají na policajty?
Nepřijde mně ani tak zarážející skutečnost, že ten thread byl uzavřen, ale spíš to, že zakladatel dostal trestný body. Nechápu čím se provinil.
Snark: co na to říct?

Old Post 17-01-2006 v 15:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 75

pochop lidský strach
pamatuji si
řeklo se marihuána
a téměř všichni si představili hero
tak má pár trestnáku
je to stejně vo hovnu
co to je kilo
na měsíc
dva tři
a čtvrtej není co hulit

...

Old Post 17-01-2006 v 15:58 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 76

zkusim to říct za Jedunu
to že se ti nelíbí činnost jakýhokoliv moda je pro běh a funkci serveru irelevantní a nedůležitý - posláním modů neni snažit se předělávat server podle vůle registrovaných členů ale vykonávat vůli majitele server - správce - admina - dosaď si co chceš - pokud ti pašování materiálu nepřijde obdobně nelegální - a diskuze o něm podobně přitahující nežádoucí pozornost jako například dealing, tak je to jenom Tvůj problém. Zakladatel předmětného threadu se provinil ploděním textu který je v rozporu s názory a vůlí majitele serveru - toť vše - nadto ani nebyl zabanován ale pouze dostal mírné upozornění formou TB (které nejen že se neodrazí na karrmě ale nejsou ani nikde vidět a každej na ně sere)
a co na to říct???? no nejlíp už nic
Jeduna - jestli sem se někde nějak splet tak mě prosím oprav a zároveň přijmi moji omluvu

Snark in the System

Old Post 17-01-2006 v 16:01 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

Snark: Podle mě jsou názory členů relevantní. Bez členů by přece tento server postrádal smysl. Aby tento systém fungoval, je potřeba vytvořit určitou diskusi, kde si budou všichni rovni a ne tady vyzvedávat admina, jako nějakýho boha, jehož názor se musí pokorně a bez otázek plnit.
Spíš bych se ale bavil o tomto konkrétním případě. Pašování marihuany je určitě nelegální, jenže není proti pravidlům tohoto serveru. Je tady množství threadů, který se zabývají obdobně ilegálníma činostma (posílání řízků, pašování hulení na dovolenou apod.) Všechno je ilegální, všechno přitahuje pozornost. Tak proč nejsou sankciováni i zakladatelé těchto threadů?

Old Post 17-01-2006 v 16:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 78

za čisticí prostředky
zapálím si joint
na iron se dneska úplně vyseru
na toulen už není čas
s karlem krylem
jistě ho nevypiju
to osud stáčí svůj poslední lok
to futeW
to z hvězdných drah
máme šperk
mezi servry
někdy si říkám
co je to za radost
když tě vůbec někdo slyší
a tak hážu do neznáma
tato slova
snad najdou úrodnou zem
zapadnou a
vznikne
mír???
to snark
jsi v matrixu?

...

Old Post 17-01-2006 v 16:36 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

futeW: Máš naprostou pravdu a souhlasím s tebou... Support

Old Post 17-01-2006 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 80

Jako obvykle mate kazdej cast pravdy.To taky znamena,ze jako obvykle diskuse nikam nepovede a dopadne to maximalne tak,ze budete na sebe nasrany+samozrejme dalsi clenove sympatizijici bud s jednou nebo 2 stranou

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-01-2006 v 16:55 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9373060 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív