Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Nespokojenst s prací moda CHELL a kritika její náladovosti, arogance a hlouposti ZDE!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
mame radi chell
mam rad chell myslim ze to zvlada
je mi lhostejna
nemam rad chell je arogantni
je to pridrzla cacorka
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 81

futew - mýlíš se - tento server vznikl z vůle admina - admin si ho zaplatil - a admin je za něj navenek 100 % zodpovědnej - ergo musí mít i 100 % pravomoci - jinak to bude bolševická anarchie. V záhlaví groweru stojí že je to databáze kvalitních informací o pěstování - k tomu diskuze netřeba - tím neříkám že řízená diskuze nemůže být přínosná nicméně je zřejmě že k objemově nejplodnějším diskuzím mívají sklony především lamy, dupložroutim, průkopníci slepých uliček a spol. ergo potřeba direktivních zásahů do obsahu serveru je nabíledni - a zdržování se s vysvětlováním jedenkaždého úkonu všem kteří se případně cítí být ublíženi je plýtváním časem pro každého moda který má na práci kromě groweru mimo jiné taky vydělávání peněz a svojí zábavu.
Ad konkrétní případ - tak znova - prostě tenhle konkrétní případ modům přišel více "společensky nebezpečnější" než posílání řízků poštou - zbytečně dumáš proč - prostě je to jejich názor který uplatňujou v rámci moderování podle svýho nejlepšího přesvědčení ve prospěch groweru - podle toho že Carlos nepyskuje usuzuje že v souladu s jeho vůlí. Posuzování jednotlivejch případů nemůže fungovat způsobem demokratických tajných voleb - zvykni si na to nebo si založ vlastní server a dělej si to na něm po svym.
good luck
snarky
to papaja - akorát se du nahrát do toho matrixu - je šest tak se du válet

Snark in the System

Old Post 17-01-2006 v 17:00 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

snark: já bych neřekl, že se mýlím. pokud vím, na vznik tohoto serveru se pořádala sbírka, kam mohli členové přispívat. hardware se nakoupil právě z těchto peněz (nebo alespon určitá část se z těchto peněz nakoupila), tak mně neříkej, že ho zaplatil jenom admin. ale to není podstatný.
Pokud jsou jednou daný pravidla, tak se jich musí držet všichni. i moderátoři, jinak pravidla ztrácí smysl. Moc musí být určitým způsobem regulovaná, jinak se to zvrhne v totalitu, kdy si určití lidé začnou ze své libovůle libovolně promazávat témata a členy.
Sakra není možný, aby někdo dával trstný body jenom tak!

p.s. admin není zodpovědnej za to, co tady kdo píše. sám se té odpovědnosti zbavuje: "Vydavatel těchto materiálů grower.cz v žádném případě neobhajuje ilegální aktivity ani nenavádí k nelegální činnosti. Názory autora článku (resp. autora příspěvku v diskuzi) nemusí odrážet pohled vydavatele." vydavatelem rozumím admina.

Old Post 17-01-2006 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 83

he tak zpet ted sem ti odpovedela na dalsi pm kde o tomhle debatime..
jde oto ze prevoz susenyho hula pres hranice o hmotnosti 1kg je dle mne mnozstvi vetsi nez male pro osobni potrebzu coz protireci pravidlum groweru ktery si chtej pestovat pro svou potrebu...
coz je cajk kdyz to maj u sebe ale jakmile to hctej nekam vyvazet vseobecne beru to jinak.. je to proste moc... kilo susenyho to je na prodej a slusnou vydelavku at uz sou vymluvy jakykoli....

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 17-01-2006 v 17:43 PM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 84

hovno
měl jsem už doma víc a to neprodávám!!!

...

Old Post 17-01-2006 v 17:49 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 85

oto nejde jde o ten prevoz pres hranice proste nechci podporovat lidi v napadech jak previzt co nejvetsi mnozstvi.. mohl by se toho chytit i nekdo kdo to nema jen pro sebe

ad moderatori delaji praci podle sveho nejlepsiho svedomi a vedomi a dle me je tohle fakt navod i pro ty co si to nechtej brat jen pro sebe takze je to podle mojeho nazoru tak..

rozhodne nechci nikoho buzerovat ale tohle proste se mi nelibi.. myslim to ze to je susena "droga" a je ji kilo...

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 17-01-2006 v 17:50 PM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 86

Přesně tak. Po sklizni, zvlášť venkovní, se toho může klidně tolik nahromadit. Člověk nemusí prodávat. A neříkej mně, že tady lidi pěstují jen pro osobní potřebu. Spousta pěstitelů přiznává, že část své úrody přenechává kamarádům - což je taky trestný.
V případě tohoto threadu - znovu to opakuji - nedochází k porušování pravidel tohoto serveru.

Old Post 17-01-2006 v 17:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

Mno a co kdybych pěstoval na Slovensku, měl slušnou úrodu a chtěl bych si to přivézt - čistě hypoteticky

Já osobně si myslim, že na Groweru je spousta kontroverzních threadů a pak se každej bude zabejvat, který jsou a nejsou atp. Jsou tady debaty o prodávání marihuany, samotnej growing je taky trestnej, tak jako co? Tady lidi maj taky fotky sklizní, kde onen grower sklidí kila(o) a nedebatuje se na téma, co s tim dělá...

EDIT: Chápal bych, kdyby se třeba ten thread zatrhnul, ale za co body?

Old Post 17-01-2006 v 18:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 88

jde o navod jak prevzt vetsi mnozstvi drog pres hranice.. kdyz pestuje pro sebe tak at pestuje u sebe nebo at si sam vymysli jak si to donese...

kdyby to chtel nekdo cist tak
http://grower.cz/forum/showthre...6346#post316346

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 17-01-2006 v 18:00 PM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 89

Všetci nadávajú na nehuličov,politikov a podobných veci neznalých ľudí,čo hádžu konope a heroín do jedného vreca a tu sa budeme hrať na hlupáčikov?
Ako napr. keď chce niekto pestovať v 3 miestnostiach rodinného domu(imho min.36m2) a má to pre seba a svojho kamaráta(a občas niekoho ponúknuť v parte).Dlho nepestujem,ale pod tými mojimi úsporkami som si vypestoval hulco na 2-3 mesiace každodenného húlenia(ale len večer,v práci nehúlim).Neverím,že dvom ľuďom by nestačilo 1000W HPS(to sa netýka tých 1000g na prevoz),nech húli koľkokoľvek!Ale možno sa mýlim

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Naposledy upravil expiry_date1 17-01-2006 v 18:25 PM

Old Post 17-01-2006 v 18:08 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od Rappa
Mno a co kdybych pěstoval na Slovensku, měl slušnou úrodu a chtěl bych si to přivézt - čistě hypoteticky


Čiste hypoteticky,kto by to preboha robil?Riskoval,že mu niekto čórne úrodu a keby to vyšlo,ešte by riskoval,že mu ju čórnu fízli?
Alebo máme na Slovensku lepšie slnko?
Ale možno niekto trávi leto na Slovensku a zimu v Čechách.Vtedy by som to chápal

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 17-01-2006 v 18:29 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 91

-futeW-

Tak si představ,kdyby sme to tu nechali.Téma by existovalo.Ten,kdo jej stvořil by vyřešil svůj problém s pašováním a přišel by další týpek,že chce pašovat 10 kilo a že už se to do těch pneumatik prostě nevejde ().Pak by další chtěl pašovat 100 kilo a tak dále.Kam myslíš že by to až zašlo?A nemyslíš,že by to začalo o trošku víc zajímat místní orgány?

Tenhle server,potažmo fórum je převážně o pěstování pro svou potřebu.
Pohybujeme se na hranici zákona,občas i za,ale nevzdalujeme se moc daleko od hranic.A protože se zabýváme protizákonnou tématikou,nemůžou vzniknout nějaká přesně definovaná pravidla,zkrátka existuje určitý vakuum.Proto existují MODi,kteří posoudí mezi sebou vhodnost daného tématu a rozhodnou,jestli bude uveřejněn,nebo nikoliv.Většinou to nezávisí na vůli pouze jednoho MODa,ale vedou se diskuze někdy i paralelně s pokračování threadu.

A dále.Nebezpečnost převozu kilča hulení je daleko vyšší,než mít doma na půdě kilčo vlastního pála,jenž občas vyblejskneš.

Old Post 17-01-2006 v 18:46 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

prenda: já si nemyslím, že ponechání tohoto threadu zapříčíní takovou situaci, kterou popisuješ. jde mně čistě o to, aby MODi nedávali trestný body neprávem a svévolně. tyto praktiky tady bohužel mají zastání - viz. příspěvky snarka.
navíc mně rozezlila argumentace samotné chell.
Přiznávám, že pašování hulení je nebezpečnější než ho mít na půdě, jenže pokud někdo argumentuje tím, že pašování odporuje zákonům, a tak je zakladateli tématu, které se tímto zabývá, nutno dát trestné body, vyvolává to ve mně nesouhlas.

Old Post 17-01-2006 v 19:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 93

futew - mmm no máš v tom trošku zmatek - totalita je stav kdy ti někdo diktuje podmínky a nutí tě je dodržovat - tebe nikdo nenutí na groweru setrvávat pokud máš pocit že tě tu modi omezují
ad sbírka - sbírka se pořádala na upgrade hardwaru - a byla dobrovolná - nikde nikdo netvrdil že příspěvkem členové získávají k serveru právo rozhodovat o jeho obsahu - tedy jedno z vlastnických práv
ad disclaimer o neodpovědnosti za obsah - hehe to je hoodně slaboučká náplast na obecnou zákonnou zodpovědnost za to čemu poskytuje Carlos prostor.
Žiješ asi ještě v komunismu - v představě že všechno je všech - ale prober se kámo - je rok 2006 - svoje představy si diktuj u sebe v bytě nebo ve svojí firmě svejm zaměstnancům popřípadě členům webovýho fora který si pořídíš
smyslem pravidel je upravovat obsah fóra podle představ majitele - ne uplatňovat spravedlnost podle tvých představ nebo představ jakéhokoliv jiného člena - smiř se s tím konečně - Carlos - potažmo modi si prostě MŮŽOU DÁVAT TRESTNÝ BODY JAK CHTĚJ - pač sou na svym serveru - tobě taky nikdo nevykládá že máš doma mejt nádobí a vynášet koš jinak že to totalita
ad argumentace chell - tenhle server je o pěstování - jakékoliv jevy přímo s pěstováním nesouvisející /a to pašování je narozdíl od držení/ a zároveň protizákonné jsou logicky na groweru nežádoucí
začíná to mírně připomínat Jardu XXL
good luck
Snark

Snark in the System

Old Post 17-01-2006 v 22:30 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od chell
oto nejde jde o ten prevoz pres hranice proste nechci podporovat lidi v napadech jak previzt co nejvetsi mnozstvi.. mohl by se toho chytit i nekdo kdo to nema jen pro sebe

s timhle plne souhlasim! a taky by pak mohli podle vasich napadu prevazet misto 1kg konopy 1kg heraku....

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 18-01-2006 v 00:35 AM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 95

yavar: takže IYHO tu není diskuse, v níž zaznívají názory obou stran, ale jen monolog lidí, kteří chell vnímají negativně (přísp. 104)? Tož doufám, že ne . Myslím, že je o dost jednodušší a férovější nerozdělovat názory do dvou threadů, chce-li se někdo bavit o chell, mělo by to být v jednom threadu, aby to bylo trochu férovější.
A děkuji, žes nově zjištěné údaje (že šlo o převoz kila hulení) zapracoval do svého názoru, díky .

Mno a jinak koukám, že prenda a snarkie už napsali to, co jsem chtěla napsat já. Snarkie to píše za sebe, napsala bych to zaobaleněji apod., ale můžu jen souhlasit.

Můj názor je stejný jako chellin - chci-li, aby Grower fungoval a nepřitahoval příliš nežádoucí pozornost, navíc jsem-li MODem, cítím se povinna tu nežádoucí pozornost odvracet, je-li to v mých možnostech. Takže kdyby moje psychické založení a má důvěra v sebe vypadaly jinak, zavřela bych to já a zřejmě bych taky dala TB.
Názory členů jsou relevantní, jsem taky webadmin. Názor zakladatele webu je rozhodující. Admin čištěním serveru pověřil moderátory, čili nevyhovuje-li nějaký MOD někomu, může se obrátit na admina. Admin sám zhodnotí, jestli MODovo fungování odpovídá jeho představě či ne. Je-li tu množství threadů, který tak signifikantně porušují místní zákony (tzn. pašování kila drogy), už funguje modalert, takže každý grower může na thread MODy upozornit, nejsme motorový myši, abychom zvládali úplně všechno najít .

Můj názor - vypěstujte si třeba tunu marjánky - když vám na to nepřijdou, fajn. Ale jestli někdo chce někde zveřejňovat, že vypěstoval tunu marjánky, je to IMHO blb.
Chcete-li převážet kilo přes hranice, prosím, znáte všechna rizika (a neznáte-li, máte se nejdřív poučit, než budete něco takovýho vyvádět). Ale chce-li někdo zveřejňovat, že hodlá převézt kilo hulení přes hranice, je to IMHO opět blb (pročpa to hejká do světa? ať drží ústa a bude mít pokoj ) a někomu se to nemusí líbit, takže mu to tady zatrhne.

ad trestný body - pár MODů se pokusilo zastavit debaty o svévolném udělování TB. Jsem tu furt, neb jsem důchodkyně , nepracuju, nedělám vejšku (narozdíl od ostatních MODů), takže častěji na něco narazím a protože jsem řekla, že budu TB uveřejňovat, uveřejňuju je. A ačkoli jsem v prvním příspěvku jasně napsala, že to neuveřejňujou všichni, tak protože jsem tam s TB téměř jen já, bylo mi sděleno, že to přeháním - zřejmě předpokládaný důvod, proč to píšu veřejně, je, že se tím chci pochlubit nebo kýho čerta, fakt nevím . Takže jsem o jedno poučení do života bohatší - nezáleží na tom, jak co napíšeš, ale na tom, co si kdo chce myslet . Takže mi z toho teď vylejzá jediná věc - buď budu MOD, kterej to přehání, anebo budu jeden z MODů, který svévolně uděluje TB. Si vyberte .

Old Post 18-01-2006 v 09:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

snark: neboj v komunismu nežiju, jsem prakticky dítě demokracie nemyslíš, že spíš tvoje názory jsou silně ovlivněny tím předchozím režimem? MODům a Adminovi dáváš absolutní moc, protože jsou jednoduše víc než zbytek čtenářů a přispěvatelů.
Samozřejmě totalita je jakejsi "ideální typ" v běžným životě, a ještě k tomu na internetu, na ni asi nenarazíš. Vždy je to určitým způsobem smíchaný, či modifikovaný. Ale jednoduše, tvá vize (ty ji považuješ za realitu dneška), podstatný aspekty "totality" přebírá.Téměř neomezená moc rukou úzké skupinky lidí. A ty to dokonce uznáváš a podporuješ. Nezlob se na mě, ale tohle neuznávám, naštěstí jsem starej režim na vlastní kůži nezažil a tyto principy jsou mi cizí a hnusí se mně.
Jenom bych chtěl upozornit, že se nechcu pouštět do podobných bojů jako JardaXXL (a všechny jeho pozdější obměny). Nemám potřebu bojovat s větrnými mlýny, ale svůj názor jsem vám vyjevil, tak alespoň víte, co si o tom vašem totalitarismu myslím.

A ohledně toho inkriminovaného threadu. Nakonec s vámi souhlasím, uzavření byl dobrej nápad - to po vašich argumentech připouštím.

Old Post 18-01-2006 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2106250 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív