Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Nespokojenst s prací moda CHELL a kritika její náladovosti, arogance a hlouposti ZDE!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
mame radi chell
mam rad chell myslim ze to zvlada
je mi lhostejna
nemam rad chell je arogantni
je to pridrzla cacorka
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 49

kdo je tady kohout
vždyť yavar
je můj bratr v Kristu
všichni jsme
houbičky
máme stejné podhoubí

semínko je nejvíc osamělá věc na světě
musí padnout do Matky Země
či do živé Vody
nebo vlhkýho vzduchu
vyroste květina
třeba s tisíci semínkami
mishmeš
chelko bud v klidu
modi jsou včelky
pracují..................

...

Naposledy upravil papaja 16-12-2005 v 00:00 AM

Old Post 15-12-2005 v 23:53 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 50

ja myslim ze mily yavare snark je na rozdil od tebe v ramci moznosti fakt odbornik kterej rozumi growingu a spouste lidi pomoh
ty tady zatim jenom resis sracky

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 17-12-2005 v 18:34 PM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 51

hrat si na OT v tomdle threadu asi nema smysl... (pochop to yavare)

Old Post 17-12-2005 v 21:07 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 52

snad ne takový off top


choval jsem se špatně na 1 party prožívajíc psychotickou ataku
takže milá chell, mods a admini
kdy mi vrátíte můj titul Clandestino-miluju Manu Chao
jste-li schopni odpustit jednomu pisálkovi, třeba odpustíte mně a vrátíte mi titul...a to by jste snad mohli nebo mám rozjet novej nick clandestino to se mi opravdu nechce.......fuck sorry, že kleju

nikdy nebudu mít křestní jméno X.
ale carlos špaňalsky


milý yavare, chell
ahojte

snad nepíšu nesrozumitelně
piluji to už měsíce a roky
abych neulítl úplně
naplním dýmku míru
a pošlu pár desítek fotek
vám
carlosi, co mne prosíš, abych v podstatě šel do prdele
jxd plný sebe neměl čas ani zajít na kafe


jsem invalidní důchodce
činnost pro grower si platím sám
věřte, že kolikrát nemám co jíst
ani kouřit

ok nebylo tomockrát
v životě jsem neprodal ani 1 semínko
mluví k Vám člověk
bývalý monarchista
nyní republikán
přicházím z doby bez dlouhejch papírků
a holandské vášně
ok dělejte si co
uznáte za vhodný
ale dejte mi stejnou šanci
modi-vždyt je ani moc neznám
sympaták je Hlava
carlák taky
asi ještě nevbyl v blázinci, což?
chell dokud nepřijedeš
nepoznám tě?

fuck off spory
už je tu za dveřma legalizace

...

Naposledy upravil papaja 17-12-2005 v 23:15 PM

Old Post 17-12-2005 v 23:05 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 53

To by ma tiež zaujímalo,prečo Ti vzali titul.Aj keď tituly.....svetská sláva,poľná tráva

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 17-12-2005 v 23:23 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 54

no
jsem rád
že Karel 4
tu polní trávu vzal
za svý-----
když někdo něco ukradl, tak mu to vzal zpátky
pro ostatek svatých i vraždil....
trest smrt je mnohem horší dnes
tenkrát i největší hajzl věděl, že Bůh existuje

...

Old Post 17-12-2005 v 23:26 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 55

yavar:
tady to je tema o growingu a pokud vim ten kdo tomu rozumi a umi poradit ostatnim je v ramci moznosti lepsi clovek nez ten co resi pitominy a svoje ego.. btw tb se na kqanal moc nevztahujou tady je to volnejsi ale kdyz se to moc jakoze drogy atak tak se tb daj i tu

jde oto proc si tady jeslti chces necomu rozumet a poradit ostatnim a nebo jen plkat...

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 18-12-2005 v 14:18 PM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

yavare, nevím, proč Mementorovi opakuješ, že konstruktivní kritika je důležitá. Sorry, jsem dost naštvaná a znechucená, takže si moc servítky brát nebudu. Povolily mi nervy, sorry.

Mementora znám jako člena Groweru dlouho, byl jeden z těch, kteří mě dokopali se znovu přihlásit po smazání, kteří dokopali moji hlavu akceptovat, že tu k něčemu můžu bejt. Jestli jsem nebo ne, to nechám na jinejch.

Nevšimla jsem si, že by Mementor byl proti konstruktivní kritice, Psal o plkání o volovinách, psal o neochotě členů hledat, psal o tom, že Grower se čím dál tím víc zasírá blbostma. Ty pořád cosi řešíš ohledně chell, tak to řeš v PM, stejně jako Mementora mě nebaví číst pořád dokola zatvrzelé omílání téhož. Nevím, co má Mementor časem pochopit, soudím, že v mých třiceti letech už bych si snad mohla oprávněně myslet, že snad nejsem zcela nedospělá - já jsem zatím nic nepochopila, neviděla jsem nic, čím bys debatu někam posunul (a nejde jen o Tebe, bohužel jsi zareagoval Ty, takiže se to všechno "sveze" po Tobě, což si uvědomuju). Proč jsi psal?

Je tu hromada sraček, kterou MODi furt čistěj, ale ona roste dál, kdo se chce realizovat, vyrobí thread, omílá v něm pořád totéž a sere na to, že tím Grower posílá do kytek.

Mementor je jeden z lidí, kteří mi ukázali trávu z jinýho pohledu, kteří mi ukázali lidi z jinýho pohledu, za to jsem mu vděčná.

Nic, jsem vyhozená z kolejí.

Old Post 18-12-2005 v 20:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 57

Mementor - Mno taky je to o tom ze kazdymu se libi neco jinyho a kazdej povazuje za dulezity jiny veci a tak jenom z tohohle duvodu se ti to tu zda zasrany zbytecnostma.

Pokavad ja se kouknu na thready stary 2-3 roky tak muzu rict,ze dneska jsou tu urcite thready na vyssi urovni nez byly tehdy.Dneska kazdej priklada foky atd.To driv tolik nebylo.Pokavad se kouknu zpatky tak vidim stejny otazky od lidi (zacatecniku) jako vidim dnes.Jeden rozdil v tom ovsem je a je to i logicky.Je tady dneska vic threadu i tzv.zbytecnosti a je to zpusobeny tim,ze dneska ma net o 400 procent vic lidi nez melo driv a z tohohle jedinyho duvodu je tady o 400 procent vetsi narust tzv. zbytecnosti a hovadin.Driv si toho nejspis nikdo tak nevsimal protoze lidi tu proste bylo min.

Jinak FAQ si myslim ze je taky zastaraly a uz hezky dlouho ho nikdo neupdatoval.Rozhodne se vsechno vyviji,jsou novy lampy,lidi zkouseji novy veci a proste to neni vsechno naprosto stejny jako driv..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 18-12-2005 v 20:25 PM

Old Post 18-12-2005 v 20:20 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 58

driv byl grower plny lidi kteri "prahli" o infu jak pestovat ganju...
_____________
info nebylo... trocha experimentovani... sami iniciativni jedinci
tomu odpovidaly ty thredy....
________
dneska spousta lenochu co ani nectou navod ... nemrknou se na stranku vyrobce a ptaj se jaxe to redi apod....
__________________
pritom maji vsechno pod nosem... a co ne tady tak fuckt vsehcno na Hulando/Englánckých websites... (viz OG.. icmag.com etc..)
__________________
no a todle je podle me zhouba G..... uz to neni o monopolnim a vseobsahlym... open source(knowhow).. uz je toho plny net a umet pestovat kytky neni problem.. pro vnimaveho neleniveho jedince co chape co cte.. + kapka expu po pár prvnich pokusech

Naposledy upravil inVALIDa 18-12-2005 v 21:33 PM

Old Post 18-12-2005 v 21:17 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od |8|
Tenhle thread se nakonec strhl k úplně někam jinam než k čemu byl původně určenej . . . Asi byste skoro všichni měli dostat TB za OT včetně mě


opravdu? a cetl jsi ho cely? todle je tu psano tak 3x


PS: k*r*a smazte to.... a nemyslete na smrt growru....

Old Post 18-12-2005 v 21:48 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 60

kazdopadne shellina anketa je jasna a koho to zajima tak ma obrazek udelany...... naschval nepouzivam edit... bo to mate smazat,,, ten thread...

PS: pouziju edit Modi by mohli dávat urážlivé tituly pod avatárka... ale bacha at to nekoho nepotesi.... lide jsou ruzni

Old Post 18-12-2005 v 21:50 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 61

Kdyz se tady rozebira porad dokola o prinosnosti/neprinosnosti threadu tak by me zajimalo jak poznam jakej thread je prinosnej a jakej neni.Podle ceho by se to melo posuzovat atd.

Jak rikam pro kazdyho je prinosnyho neco a tak jentak zbuhdarma neco vymazavat se mi zda jako blbost (az na opravdovy vyjimky).

Jinak kdyz driv byly thready prinosnejsi,tak bych se vas zkusenejch a starejch mazaku tady na groweru co sdilite taky nazor ze driv byly prinosnejsi thready,chtel zeptat v cem byly o tolik lepsi a prinosnejsi..

Me dokonce nepripada blby kdyz se nekdo zepta na neco co tu uz je.Pokavad se najdou lidi co mu odpovedi tak proc ne.Pak kdyz to uz nikoho nezajima,muze se takovej thread smazat a nebo stejne casem zapadne sam do propadliste dejin groweru.

Myslim si ze i v soucasny dobe se tu najde hoodne prinosnejch threadu alespon pro me.Pokusy zarivky/sodik a ruzny jiny experimenty a to me bavi.Tyhle veci jsou navic k necemu uzitecny protoze tam se vetsinou ukaze kde je opravdova pravda..Pritom nekomu se prave tohle muze zdat naprosto k nicemu a neuzitecny.Kdyz by jsme se ovsem jako lidstvo ridili tim ze se nekomu zda neco takovyho neuzitecny tak jsme dneska o par tisic let zpatky

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-12-2005 v 23:52 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 62

Jahůdko
souhlas

...

Old Post 19-12-2005 v 01:39 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 63

Keď viem a chcem poradiť,tak to urobím.Ak sa mi to zdá úplne stupídne a myslím si,že sa daná info dá v pohode nájsť,poprípade trochu pohnúť rozumom a človek na to príde sám,tak to ignorujem.Načo sa rozčuľovať nad tým,že je niekto lenivý,mladý apod.Keď takéto vyslovene zbytočné otázky budú ignorovať aj ostatní,tak sa to tu IMHO samovoľne vyčistí

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 19-12-2005 v 08:35 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

rovnež tak by bylo dobre povině ignorovat provakatery jako Sean a jini nehulici/nepestitele kteri jen prudi.

Old Post 19-12-2005 v 09:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2866890 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív