Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Joseph
Nový Člen

Karma uživatele Joseph - 25% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 5 

...a ja Příspěvek č. 151

mam zase na vizitce jako mnoho tady spravce site a k tomu jeste geograficke informacni systemy (vektorove mapy postavene na databazich...)
v praci hulim vlastne kdy se mi zamane, uz jsem se naucil to zvladat. kdyz si ale vzpomenu jak jsem si poprve v praci zahulil (cca 7 let naz5 to jsem delal referenta zahr. obchodu pro nemecky mluvici zeme) tak to byl fakt docela zahul a nestihal jsem vubec nic. ted naopak kdyz mam vytvorit nejakou slusnou geomarketingovou analyzu, tak je joint podminkou - proste jsem rozvaznejsi a peclivejsi

jinak K+ 4 all (samozrejme imaginarni, jinak bych se uklikal), mam radost, jak uz jste napsali, ze hulici nejsou ti povlove ktere zname ze zprav novy -> kteri si tu marihuanu pichaji , ale normalni lide... jenom aby to pochopili i ti zku*weni zakonodarci.

___________________
SKIN UP!!! Joseph
http://www.volny.cz/josephino

Old Post 23-09-2002 v 15:03 PM
Joseph je offline   Profil uživatele Joseph   Find more posts by Joseph   Foto galerie člena Joseph   Click here to Send Joseph a Private Message   Add Joseph to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joseph! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

oh yeah... Příspěvek č. 152

Tak koukám, že se nám tady sešla elita národa :-))). To kdyby tak četli balíci, kteří makaj v JZD u traktoru (nic proti nikomu, kdo dělá v JZD u traktoru) a každej večer se totálně vožerou až jim dojde vata a čekaj na novou vejplatu... mimochodem já jsem student na Masarykově univerzitě v Brně na fakultě informatiky... obor aplikovaná informatika - nejlepší obor pro ty, co dělaj do komplů. Je tady jenom matematika a pak asi 1000 předmětů z nejrůznějších oblastí komplů (od funkcionálního programování až po brutální počítačovou grafiku). Tuto školu fakt doporučuju všem, co se motaj kolem počítačů a neví ještě, kam vyrazit!!!

live ganja, live!!!

Old Post 23-09-2002 v 23:03 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cangrejo
Nový Člen

Karma uživatele cangrejo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 25 

obchodni zastupce Příspěvek č. 153

Já každej den lítám služebnim autem po celý naši krásný český republice a musim řict že huleni mě v týhle práci hodně pomáhá. Jsem totiž pořad vysmátá a když se člověk na ty zákazníky pěkně směje a usmívá tak je s nima pak hned lepší spolupráce. Takže hulte a smějte se ať je nám na tom světě krásně :-)))

Old Post 24-09-2002 v 14:04 PM
cangrejo je offline   Profil uživatele cangrejo   Find more posts by cangrejo   Foto galerie člena cangrejo   Click here to Send cangrejo a Private Message   Add cangrejo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

pohodička Příspěvek č. 154

teď si zrovna vegetim na brigádě v jednom orient shopíku, to je parádička, zapálený vonný tyčinky, muzika jakou si vybereš, krásný slečny choděj - tyjo to bych moh dělat pořád (no pořád asi ne ) ale teď si to užívam - zvlášť když si vzpomenu jak sem za ty samý prachy lítal v šestym patře po lešení, zhuntovanej jak svině...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 26-09-2002 v 10:36 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apomajkl
Nový Člen

Karma uživatele apomajkl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 13 

Zatím jsem to nezkusil Příspěvek č. 155

Tedy hulit v práci.
Jsem jednatel (výkoný manažer, ředitel, šéf) jak kdo chce, v takový menší firmě. Jsme business-partner IBM, takže prodáváme, školíme a servisujem IBM HW a SW. Přes den spoustu telefonování, ježdění po zákaznících, někdy jen takový ty zdvořilostní schůzky, spoustu papírování a jednání.
Po práci, to je jiná. Kouření mi pomáhá od stresů a často vyhulenej na procházce v lese rozlousknu pracovní problém, kterej mě trápí celej tejden. Někdy mě trochu sere, že vlastně pracuju v době, kdy se kámoši okolo bavěj, ale s tím se asi holt nedá nic dělat.

Old Post 27-09-2002 v 15:07 PM
apomajkl je offline   Profil uživatele apomajkl   Find more posts by apomajkl   Foto galerie člena apomajkl   Click here to Send apomajkl a Private Message   Add apomajkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Re: No jo... Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od Hullto
[B]Já sem bengo


no to klobúk dolu (jeden maďar v bývalej robote hovorieval: "dolu klobúkom"

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 30-09-2002 v 13:44 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

o mne Příspěvek č. 157

ja som začínal kedysi dávno ako programátor analytik ešte na JSEPoch, od dôb PC fungujem ako správca siete, serverov, mašín, dokonca som bol rok aj správcom u policajtov (zo zvedavosti po prevrate). Teraz správcujem vo firme ktorá doručuje zásielky pre jednoho amerického giganta :-)) V práci som sa už párkrát sfajčil, ale zas som nič neurobil, akurát som rozvŕtal unixy a druhý deň som to musel dávať do poriadku. Na fajku treba kľud a pohodu...
Inak som fantasticky príjemne prekvapený, aká super komunita sa tu schádza, priznám sa, že keď som si v začiatkoch dával práska, takmer som trpel výčitkami svedomia "keby ma tak videla mamička" :-))) postupne som sa stal zarytým obhajcom marišky a bojovníkom proti sprostým zákonom (nielen o drogách) a proti sprostým ľuďom

[Edited by gunman on 03-01-2003 at 09:29 PM]

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 01-10-2002 v 12:20 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru ...tak to hledim :))) Příspěvek č. 158

opravdu elita naroda.. jen kdyz si vezmu pratelskou atmosferu a porozumeni "hulicu" tak se zde na groweru schazi obroWskY potencial )

.. ja jsem letos dostudoval a zatim pracuji v jedne stredni firme jako vedouci obchodniho oddeleni. hodne telefonovani a jezdeni, ale nestezuji si. ted cekam na civilku a pak snad zacnu podnikat ve vypocetni technice, nebo naskytne-li se prilezitost tak jako spravce site )
administrator rulZ )

.. neco pro Adminy grower.cz: hele chlapi co takhle udelat anketu growerU .. napr. dosazene vzdelani growers.. prace... zaliby... atd. )

------------------------
be happy

Old Post 04-10-2002 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enfant Terrible
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159

Tak ja jsem cerstvy studentik HTF-Religionistiky, no a zjistuju, ze ve skole asi opravdu kourit nemuzu, to bych si nestihla zapisovat prednasky.
A nejlip si asi tak pokourim hezky vecer v klidku s moji mati :-) u nejakyho dobryho cajiku a prijemny muziky.

Old Post 05-10-2002 v 03:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 160

Ja makam jako webdesigner. Musim priznat, ze kdyz si zahulim a neco delam (tzn. tvorba www stranek a grafiky) napriklad ve Flashi, tak se u toho zapecu treba na cely odpoledne a mam z toho pak radost.
Myslim, ze ganja me obohatila o spoustu dobrejch napadu a jinej pohled na svet - to treba na prochazce lesem mne udela radost kazda blbost a hned si rikam, jak je to tu fajn...

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 09-10-2002 v 14:29 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 161

No, abych taky prispel svoji troskou: Jsem student-doktorand a delam v jednom nejmenovanem ustavu Akademie Ved. Zbyvam se fyzikou plasmatu, hlavne analyzou experimentalnich dat. V praci zasadne nehulim, protoze pak bych tam asi vubec nemusel chodit (kdyz sem zmastenej, nedokazu se vubec soustredit) a navic by me to asi ani nebavilo. Dokonce i kdyz si vecer s kamosema zahulim, tak druhy den rano to v praci taky neni uplne ono. Jinak u nas v ustavu skoro vsichni vedi, ze hulim, par borcu si obcas se mnou taky da. Takze, jak vidite, huli se fakt vsude .

No a ted sem na pul roku na stazi ve Francii a nehulim vubec (nechtelo se mi nic vozit pres hranice). Nedokazete si predstavit, jaxe tesim na speka .

chobot





Old Post 09-10-2002 v 16:32 PM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 162

chobot ahoj, zdravím kolegu, ja som skončený fyzik-plazmár, ale na konci školy ma chytili compy a už mi to ostalo

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 09-10-2002 v 20:03 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Pohodička My job is.... Příspěvek č. 163

Nazev me pracovni pozice "Process Manager" - delam pro jednu obrovskou zahranicni firmu, jedna z nejvetsich zahr. investic u nas. Na starosti mam: Vytvareni a zavadeni procesu, planovani, navrhovani zlepsovani, jednani se zakazniky, dodavateli a samozrejme-vzhledem k tomu,ze jsem clenem-top managementem firmy.

V praci vubec nehulim,vzhledem k me pozici si to nemuzu dovolit-primo mi podleha cca. 50 lidi, neprimo cela fabrika-cca. 2.000lidi. Huleni je pohoda a kdyz jsem delal v me predchozi praci,hulil jsem temer denne, ale v soucasne praci je to pro me absolutne nepredstaviltelne. Jednou jsem si zahulil, kdyz jsem tady byl v nedeli sam-sedl jsem do kancelare,pustil svuj notebook a zpukal se.Ale nikdo tady nebyl,jen jsem si potreboval dodelat ISO procedure:-))Vim,co to dela a pres tyden bych to tady nechtel davat.Me staci po praci,pekne v 19:00 s pritelkyni ubalit jointa a pekne v pohode se zkourit.....

Nicmene si myslim,ze ganja ma na me vliv pouze pozitivni,protoze me "nuti" nahlizet na svet jinak,divat se na veci z druhe strany a vubec.Myslim,ze vite o cem mluvim. Ale v praci to o me vi, jeden kolega z top managementu (Holandan) jako Finance Manager dokonce nekdy praska se mnou.A je mu tak 50.

Jak se tak divam,je tady fuckt elita a ten potencial-mozkovy,pracovni a financni-je hodne,hodne velky. Meli bychom s tim neco delat a zalozit treba bigbig firmu. Na produkci treba.........

We be doing whatever we want

Old Post 21-10-2002 v 15:59 PM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zakki
Nový Člen

Karma uživatele Zakki - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 2 

Pohodička Příspěvek č. 164

Jsem již starý pes (37) a tak jsem i díky poněkud neuspořádanému způsobu života prošel mnoha "zaměstnáními". Někde se hulilo, někde to z principu nešlo. Vzpomínám na pěkné noční směny v tiskárně s hašišem, i na stres ošetřovatele v nemocnici. Pěkně se mi hulilo na nočních směnách na přepisu videokazet. Zapnutá stovka videí ve tmě nádherně blikala a já tam ležel na kartonu na podlaze jak v raketě... ) Jinak mám rád pokud možno nerušené hulení či v kroužku přátel. Proto se snažím nehulit před situací, kdy vím že může hrozit nepříjemnost, stres až " vystíhování" což se v mnoha stresujících profesích denně děje - pak lépe v práci nehulit...

Zakki

Old Post 22-10-2002 v 22:11 PM
Zakki je offline   Profil uživatele Zakki   Find more posts by Zakki   Foto galerie člena Zakki   Click here to Send Zakki a Private Message   Add Zakki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Pohodička Tak.... Příspěvek č. 165

...me napadlo:

Uvedomil jsem si to ted-sedim tady u sebe v kanclu, hledim do kancelare mych podrizenych a premyslim, co si o me mysli, co si myslim ja o nich. Je nedele, 12:15 a nikdo tady neni-cela fabrika bezi, ale lidi z kanclu sedi doma. Mam tady skoro tmu, sviti mi monitor do kanclu a premyslim o tom:

Jsem tady ted tak volne oblecenej-siroky dziny, triko, Vans boty. Jinak kazdej "normalni" den v praci kosile,kalhoty,pekny boty,nekdy kravata,vetsinou notebook v ruce...Byl jsem na obede a lidi, kteri me pres "normalni" den s uctou zdravi (protoze kvuli firemni hierarchii maji ze me-neopravnene-strach) se na me divali jako by neverili svym ocim-tenhle otrhanek nam tady dela Process Managera, jako by si rikali. Mam z toho rozdvojeny pocit-radost, ze mam takovy job,smutek z uzkeho nahlizeni lidi.

A tohle presne jsem mel na mysli-chodime do prace a tvarime se uplne jinak, nez kdyz jsme mimo praci.Jinak s oblekame, jinak jedname, jinak mluvime. Ale tohle vsechno je nutnost ne proto, ze bychom to tak chteli, ale proto, ze druzi nas jaksi nechapou a nechteji pochopit.Je to jakysi spolecensky kodex...

Ne vsichni,na obede jsem treba potkal frajera,o kterym jsem presvedcenej,ze huli a ten se na me dival spis tak vic v pohode,jako by mi najednou vic rozumel.Ale ani to nejni dobry,kvuli kosili nejsem spatnej a nemusi mit ze me strach a divat se na me s urcitym despektem kvuli mymu postaveni. Asi nevi, ze hulim )Pro me je dulezity,jestli maka dobre,kdyz je v praci,ne jestli ma dready a chodi divne oblecenej.

V kazdym pripade-trochu podrobneji jsem prolezl grower,protoze pres tyden mam sotva 10min. casu na cokoliv krome prace. A Grower (obzvlaste precteni toho threadu) me docela uklidnil. I pres tyden vyuzivam tech 10-15mins. na relax-vzdu u Netu a kavy,vetsinou na Groweru.Uvolni me to a doda new inspiration pro zbytek dne.Takze-thanx to all.

We be doing whatever we want

Old Post 27-10-2002 v 11:37 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 166

V práci nehulim, asi bych to nezvládal. Dělám technika/programátora, programujem řídící systémy pro ovládání průmyslovejch technologií, pece na kovy, balicí linky, čističky a pod. . Dost často to je hukot sám o sobě. Nedovedu si představit, že bych in HIGH byl někde u notebooku, připojenej na systém kterej ovládá celej komplex, desítky uzávěrů, měření hladin, automatický cykly....přece jenom, je to technologie za miliony..

Ale asi bych si dobře vychutnával třeba pohled na rotační pec, ve který se žhaví tuny kovu, a poch¨valovat si jak to maka,ale v křesle a se špronzem na rtu :-)).

Old Post 28-10-2002 v 02:45 AM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 167

se taky swerim
ja sem 3dgrafik, v praci hulim , je to v pohode
posledni dobou hulim kazdej den, casto uz rano v betli odpaluju a kdyby me to v necem vadilo tak to nedelam, ale momentalne me to v nicem nebrzdi, ba naopak. Fantazie, napady, nebo jen tak relax je to co me ke ganji laka. taky kdyz je zatim este co hulit, tak proc to ovlivnovat.

keep
balkon 2002

Old Post 31-10-2002 v 09:17 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speedy.hvr
Nový Člen

Karma uživatele speedy.hvr - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

Obecné Muj spinavej dzob :-)) Příspěvek č. 168

Makam na cnc obrabecim centru ktere je i bez zhulenych stavu sileny stroj takze sem se jeste neosmnelil se skourit ale kdyz sem delal v predchozim zamnestnani na obycejne frezce a dost seriovou pakarnu tak sem s kamosem hulil kazdy den na odpoledni a to byly stavy:-))

A zdravim PiosOne :-)) jestli si jeste spominas na nas sileny vylet do Votic a brutalni navstevu mistni restaurace?! :-))

Old Post 01-11-2002 v 01:15 AM
speedy.hvr je offline   Profil uživatele speedy.hvr   Find more posts by speedy.hvr   Foto galerie člena speedy.hvr   Click here to Send speedy.hvr a Private Message   Add speedy.hvr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 169

Speedy: to vis ze si vzpominam, jo to byly casy...
taky si vzpominam, jak jsme ti vyhulili za par hodin zeli, co jsi mel na dalsich par mesicu )

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 01-11-2002 v 06:39 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
india
Nový Člen

Karma uživatele india - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 170

nice day . . .

Mým povoláním se stala fyzioterapie, pokud by někdo nedohledal tak se jedná o rehabilitaci, tudíž co nejrychlejší zařazení postiženého jedince zpátky do běžného života.
Odpoledne je už klídek, mám naobjednáno třeba jen pár masáží a tak si v klídku brčko dám. No pak si pustim trochu divnou hudbu a čekám na pacoše. Myslím si, že dostávají nadstandart, strašně ráda si zkouřená hraju s těmi zády . . . :-)))))

Pro ni a proto, že je.

Old Post 01-11-2002 v 12:03 PM
india je offline   Profil uživatele india   Find more posts by india   Foto galerie člena india   Click here to Send india a Private Message   Add india to your buddy list     Navštiv homepage uživatele india! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 171

india:

keep
balkon 2002

Old Post 01-11-2002 v 12:12 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 172

hehe, uz sem zminoval, ze sem student fi.muni, ale posledni dobou se dostavam cim dal tim vic do vsech taju c++ a kolikrat uz sem sel na cviko pekne "in high". Neni pak nic lepsiho, nez si stahnout nejakej jungle mix a pustit se do programka. Obcas mi delalo problemy vzpomenout si, co to vlastne zrovna ted delam za funkci a jakou navratovou hodnotu to ma vlastne vypotit, ale na druhou stranu me zase napadlo celkem hodne vychytanejch reseni problemu, se kterejma sem si nevedel zrovna dvakrat rady. Pak uz je jenom na cloveku, jestli stihne to genialni reseni realizovat driv, nez to zapomene :-))
(tim samozrejme nechci rict, ze nejvetsi zabava je vydunenej hledet do vi nebo emacs a snazit se neco vyplodit. Ale da se to zvladnout. A kdyz prijdu domu ze skoly, tak se du podivat nejdriv do skrine na moje maly mazlicky, jak se jim dari :-))


...s usmevem jde vsechno lip!!

live ganja, live!!!

Old Post 01-11-2002 v 13:17 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Zatim student Příspěvek č. 173

Zatim student SPŠ, ktery v 3. rocniku zjistil ze dela neco co ho vlastne vubec nebavi. Ale zajimam se o tvorbu internetovych stranek specialne pak o Flash v kterym se daji delat doslova divi. Potesilo me ze se o nem "mwrx" primo zminil.

Ps:Koukam podle tohoto threadu, ze kuraci konopi nejsou zadnej okraj spolecnosti, ale sporadani obcani ktery se navic umi i smat.

Cus Ernest

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Old Post 03-11-2002 v 10:50 AM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRadekRB
Nový Člen

Karma uživatele BRadekRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 18 

Palec dolů Mezi žrádlem ? Příspěvek č. 174

Já pracuji v jednom nejmenovaném velkoskladě potravin.
podnik má bajvočko asi 100 zaměstnanců, z toho, alespoň co já vím hulí asi 7 lidí, defacto všichni mladší 25 let a mohu vám říct, že vždycky, když si se známými na zadní rampě zahulíme a jdeme dělat, je to obrovské trauma, protože se celý den pohybujeme mezi tunami a tunami potravin.
A nejsou to ledajaké potraviny. Tento sklad zásobuje výhradně benzinové pumpy po celé čr, takže nikde nevydíte vejce, mouku a podobný sračky, ale potraviny tisíců chutí od čokolád všech možných firem, přes džusíky, banana nápoje, bombóny, chlast, sušenky, slané záležitosti, až po žvýkačky. To se potom přísloví. že příležitost dělá zloděje plní na 100 procent. Nevím, co mám dělat, kleptoman nejsem, ale mezi tím vším žrádlem, no to se prostě nedá.
A hulit kvůli tomu nepřestanu, to nejsem blázen. Poraďte prosím.

p.s. Rady jako nehul v práci prosím ani nezkoušejte
dík BRadekRB

rod

Old Post 09-11-2002 v 19:57 PM
BRadekRB je offline   Profil uživatele BRadekRB   Find more posts by BRadekRB   Foto galerie člena BRadekRB   Click here to Send BRadekRB a Private Message   Add BRadekRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička vždycky když sem někdo neco napíše, hned se semka kouknu, neb mě toto téma zajímá... Příspěvek č. 175

.. a to hned z několika důvodů, který tu ale nebudu rozepisovat, neb mi jde spíš o toto:

vždycky se jen kouknu a tím to skončí, ale teďko budu reagovat:

2 BRadekRB:
tak tady je ta rada: "SER NA TO" !!!

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 09-11-2002 v 22:48 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joseph
Nový Člen

Karma uživatele Joseph - 25% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 5 

2 radekrb Příspěvek č. 176

pote co jsem kompletne vyjedl lednicku, nemuzu nez souhlasit - ser na to

___________________
SKIN UP!!! Joseph
http://www.volny.cz/josephino

Old Post 09-11-2002 v 22:55 PM
Joseph je offline   Profil uživatele Joseph   Find more posts by Joseph   Foto galerie člena Joseph   Click here to Send Joseph a Private Message   Add Joseph to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joseph! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 177

S tím stavem zhulení je to zajímavé, protože v Anglii udělali nějaký test co je pro řidiče horší, jestli chlast nebo tráva (dali polovinu povolené dávky alkoholu proti jednomu jointu) a došli k tomu, že ti co pili měli víc nehod ale ti co hulili hůř drželi přímý směr auta. Huliči prý jsou schopni sledovat dlouhodobý cíl ale nejsou schopni se držet bílé čáry.
Tak nevím.

nemo

Old Post 13-11-2002 v 01:42 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maw
Nový Člen

Karma uživatele Maw - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 178

ja sem taky jen prach obycejnej studenti gymplu...do skoly zasadne nehulimm, mozna jeste tak pred D, Z, nebo necim takovim, ale pri matice, nebo programku bych se asi posral....

Old Post 15-11-2002 v 23:03 PM
Maw je offline   Profil uživatele Maw   Find more posts by Maw   Foto galerie člena Maw   Click here to Send Maw a Private Message   Add Maw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
venda
Nový Člen

Karma uživatele venda - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 179

taq ja bych navazal na ten prispeveq vo tom rizeni...neco na tom bude, kdyz drajvuju najaranej(to je polsky..,he), taq je fuckt(to zase kombinace cz z aj) ze se tezko drzim ty bili carky narysovany na asfalte, ale zato se o dost vic soustredim na bezpecnou vdalenost od urcitejch bodu a aut...tagze na tom neco prafdy bude

jinaak..koukam, ze tu skoro fsichni makaj u compu a ten zbytek se na to studuje...
ja jinaac delam tedkonst malire pokoju(akorat tady se tomu rika decorator). v praci palim podle toho, kde makam. Nejvic v lete na outsidech a na velkej fuskach(treba na hotelech). kdyz sme v bytech nebo domech, taq se snazim jenom chlastat :-)

dneska to bylo poprve

peace out

venda

Old Post 20-11-2002 v 04:44 AM
venda je offline   Profil uživatele venda   Find more posts by venda   Foto galerie člena venda   Click here to Send venda a Private Message   Add venda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girlx
Nový Člen

Karma uživatele girlx - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 180

studujem VS muzic. umeni (bicie, perkusie) v skole som zhuleny furt lebo na tejto skole skoro kazdy(zhulte sa na maderu a sadnice si za bice). S dvoma profmi som uz zahulil ale niektory to netoleruju tak si musim pred cvikami kvapnut do oci VISINE alebo ine kvapky aby som nemal oci jak redkovky.
Ma to svoje dosledky: 1rocnik som opakoval, druhy tiez a medzi kazdym ukoncenim rocnikom som si rok prerusil. som tretiak a mam 27 ale bavi ma to.

Old Post 20-11-2002 v 18:50 PM
girlx je offline   Profil uživatele girlx   Find more posts by girlx   Foto galerie člena girlx   Click here to Send girlx a Private Message   Add girlx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 181

jas em jeste studentik ale uz fakt jenom par mesicu...a pak asi vejska...zatim nemam moc predstavuale urcite to zkusim...ted mame zrovna matiku a je tona pytel...tak se majte cus...

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-01-2003 v 12:15 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digo
Stálý Člen

Karma uživatele digo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 182

já sem taky student, bude ze mě manažér
při studiu nepracuju a mam spoustu volnýho času, ale nemam chechtáky, takže bych si měl něco najít.

jestli víte někdo vo ňáký práci v Praze, kde je za málo muziky hodně peněz tag já sem vhodnej uchazeč

Old Post 16-01-2003 v 13:03 PM
digo je offline   Profil uživatele digo   Find more posts by digo   Foto galerie člena digo   Click here to Send digo a Private Message   Add digo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 183

Wow, squeyly tema...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 12-02-2003 v 12:44 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 184

No, ja zatim docela dobrestuduju Gympl a jeste me to tady chvili ceka, mam celkem dost volnyho casu a v nem delam, no sami zajmavy veci

!!! Carpe diem !!!

Old Post 12-02-2003 v 12:45 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapek
Nový Člen

Karma uživatele chlapek - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 185

Student dodelavajici ekonomku....jinak plati i pro me co napsal crap, "tvarim se dulezite, porad hulim a jinak se flakam...ale to se brzy zmeni jelikoz budu asi pokracovat ve studiu v zahranici...v amstru..)))))))

Old Post 11-03-2003 v 01:57 AM
chlapek je offline   Profil uživatele chlapek   Find more posts by chlapek   Foto galerie člena chlapek   Click here to Send chlapek a Private Message   Add chlapek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapek
Nový Člen

Karma uživatele chlapek - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 186

hullto to je maserina nejvetsi....od dneska se divam policajtum do tvare jestli tam nejsou videt 'poznavaci znameni'...oci usklibky a tak...kam se hrabe alkajda na thc community....)

Old Post 11-03-2003 v 02:18 AM
chlapek je offline   Profil uživatele chlapek   Find more posts by chlapek   Foto galerie člena chlapek   Click here to Send chlapek a Private Message   Add chlapek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapek
Nový Člen

Karma uživatele chlapek - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 187

a jeste jeden comment neda mi to....po precteni celyho threadu mam na to pravo, taky to uz ctu asi 2 hodky....chtel bych navazat na to co rika High_Land o lidskem a financnim potencialu hulicu, zakladani big firmy....a zkombinovat to s tady zminenou represi....pro me jak to tak vypada tak za chvilku budeme mit enough power abychom si na zakonodarcich vylobbovali uplne VSECHNO co chceme a potrebujeme k zivotu..)) Vzdyt vlastne ten thread neni nic jinyho nez kultura huleni zakorenena ve spolecnosti...a ne ve spolecnosti socek a fetek, ale normal produktivnich a jinak bezne vyspelejch lidi....sem velice pozitivne naladen a konecne du spat...

Old Post 11-03-2003 v 03:27 AM
chlapek je offline   Profil uživatele chlapek   Find more posts by chlapek   Foto galerie člena chlapek   Click here to Send chlapek a Private Message   Add chlapek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamie
Nový Člen

Karma uživatele lamie - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 188

Dělám redaktorku a jestli opravdu začnu hulit, tak si nedovedu představit interwiev nebo čtení paré, po vlastní zkušenosti bych v tom stavu neměla reprezentovat žádnej měsíčíník Po přečtení předchozích příspěvků, jsem příjemně překvapená, že ne všichni huliči jsou imbecilové

Don´t forget for your first........

Old Post 13-03-2003 v 08:07 AM
lamie je offline   Profil uživatele lamie   Find more posts by lamie   Foto galerie člena lamie   Click here to Send lamie a Private Message   Add lamie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 189

doufám že už dostuduju VUT FAST. Tipl bych, že tady hulí tak 50% lidí ( z těch co znám 70% hulí, 40% pěstuje). Ve škole nehulím, nemá to smysl. Při práci na projektech taky ne, to toho víc podělám a oprava mi zabere víc času než kreslení.
Zatím to vypadá že půjdu na civilku, tak budu mít konečně čas na upgrade pěstírny

Old Post 13-03-2003 v 13:59 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
litlle stoney
Stálý Člen

Karma uživatele litlle stoney - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 190

Delam v bankovnictvi. V praci jen obcas. Jsem pak hrozne linej. Jinak po praci se nemuzu dockat. Keep smile and be happy

Naposledy upravil litlle stoney 18-05-2004 v 14:59 PM

Old Post 07-04-2003 v 17:07 PM
litlle stoney je offline   Profil uživatele litlle stoney   Find more posts by litlle stoney   Foto galerie člena litlle stoney   Click here to Send litlle stoney a Private Message   Add litlle stoney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LooK
Nový Člen

Karma uživatele LooK - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 191

Ja hulim furt a do prace nechodim nikdy))

Makam doma a to jenom kdyz sem na plech......
Prace me pak zacne bavit nebo se na ni zaseknu

Old Post 08-04-2003 v 10:21 AM
LooK je offline   Profil uživatele LooK   Find more posts by LooK   Foto galerie člena LooK   Click here to Send LooK a Private Message   Add LooK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 192

Tak to já studuju kybernetiku a do toho pracuju jako programator - zkrátka komper.
Před pár lety jsem chodil s jednou holkou a štvalo mě, že nemůžu moje dovednosdti nějak uplatnit k tomu abych jí udělal radost. Tak jsem přemýšlel, jak to dát do hromady a nakonec mě napad celkem donrej nápad. Jsem si napsal prográmek, kterej měl nějaký text a ten byl zakódovaný(nedal se přečíst jinak než tim prográmkem) no a ten program daný text po spuštění zobrazil, ten soubor smazal a sebe taky - takže už se to nedalo otevřít. A timto zpusobem jsem ji napsal dopis z neupřimnějších s vědomím, ze si to přečte a pak se to vypaří... Až po po pár letech mi sdělila, že si to z tý obrazovky jednoduše opsala... Jo hlavně že jesem to měl kódavaný.

Old Post 09-04-2003 v 15:11 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phoenix
Nový Člen

Karma uživatele phoenix - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 193

Mám rizikové povolání takže jsem to neskoušel a ani nevyskouším. Já bych mněl pracovní úras asi jenom jednou

Old Post 09-04-2003 v 18:12 PM
phoenix je offline   Profil uživatele phoenix   Find more posts by phoenix   Foto galerie člena phoenix   Click here to Send phoenix a Private Message   Add phoenix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bajza
Nový Člen

Karma uživatele Bajza - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 194

Mé povolání je být studentem co nejdýl to pude, protože mi to docela vyhovuje. Každou chvíli prázdniny. Akorát mě sere nedostatek peněz. Na vojnu se mi taky nechce,a tak čeká až bude profi. Navštěvuji již druhou střední školu. První byla průmyslovka strojní. Nešla mi matika. Ted chodim na soukromou ekonomickou a je to v poho. Ve škole si to bez THC nedovedu představit. Jsem rád, že mi to už docela jde.

Old Post 10-04-2003 v 10:24 AM
Bajza je offline   Profil uživatele Bajza   Find more posts by Bajza   Foto galerie člena Bajza   Click here to Send Bajza a Private Message   Add Bajza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pako
Stálý Člen

Karma uživatele Pako - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 45 

JJ Příspěvek č. 195

Já sem kuchař, a to brčko sí občas v práci dám. Tak si dokážete předstacit jak to pak musí občas vypadat

Old Post 13-04-2003 v 11:14 AM
Pako je offline   Profil uživatele Pako   Find more posts by Pako   Foto galerie člena Pako   Click here to Send Pako a Private Message   Add Pako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladunka
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 196

Já studuju ekonomku a na týhle škole hulí moc málo lidí ale vykašit se do školy je docela prdel hahaha nechápu jak tu školu zvládám neučím se špatně a přitom hulím, miluju takovej život.

Old Post 16-04-2003 v 10:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placka(Laky)
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 197

Ja studuju Elektroniku na stredni. a hulim jen nekdy do praxe

Old Post 21-04-2003 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 198

Student Slaboproude Elektroniky mely by to byt ridici systemy a uz me to docela mrda pri predstave ze bych se tim mel zivit , me staci se podivat na kondenzator a uz je mi zle a co teprv assembler , vsechny ty tranzistoryy ,rezistory , obvody , metody , prooudy , zakony. Hulil sem ve skole dost casto kdyz na to prislo , dokonce jsme jednou stihly dat za jeden den ve skole asi 6-7 burtu , a nikomu nedoporucuju. Jinak se neucim sem tam udelam nejaky ten protokol a prochazim uspesne z dvojkama a trojkama i kdyz rozumim a znam minimun z probirany latky.

Sakra moc filosofuju... heeeheee......


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 23-04-2003 v 20:13 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lebeda
Nový Člen

Karma uživatele Lebeda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 199

Já jsem student,a když se nudím,tak si zahulím.

Old Post 23-04-2003 v 20:37 PM
Lebeda je offline   Profil uživatele Lebeda   Find more posts by Lebeda   Foto galerie člena Lebeda   Click here to Send Lebeda a Private Message   Add Lebeda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyva.swyna
Nový Člen

Karma uživatele dyva.swyna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 200

Student vutbr fsi zatial celkom do pohody :-) bafnem a migam do skoly

Old Post 24-04-2003 v 10:23 AM
dyva.swyna je offline   Profil uživatele dyva.swyna   Find more posts by dyva.swyna   Foto galerie člena dyva.swyna   Click here to Send dyva.swyna a Private Message   Add dyva.swyna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0983310 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív