Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 177

S tím stavem zhulení je to zajímavé, protože v Anglii udělali nějaký test co je pro řidiče horší, jestli chlast nebo tráva (dali polovinu povolené dávky alkoholu proti jednomu jointu) a došli k tomu, že ti co pili měli víc nehod ale ti co hulili hůř drželi přímý směr auta. Huliči prý jsou schopni sledovat dlouhodobý cíl ale nejsou schopni se držet bílé čáry.
Tak nevím.

nemo

Old Post 13-11-2002 v 01:42 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maw
Nový Člen

Karma uživatele Maw - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 178

ja sem taky jen prach obycejnej studenti gymplu...do skoly zasadne nehulimm, mozna jeste tak pred D, Z, nebo necim takovim, ale pri matice, nebo programku bych se asi posral....

Old Post 15-11-2002 v 23:03 PM
Maw je offline   Profil uživatele Maw   Find more posts by Maw   Foto galerie člena Maw   Click here to Send Maw a Private Message   Add Maw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
venda
Nový Člen

Karma uživatele venda - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 179

taq ja bych navazal na ten prispeveq vo tom rizeni...neco na tom bude, kdyz drajvuju najaranej(to je polsky..,he), taq je fuckt(to zase kombinace cz z aj) ze se tezko drzim ty bili carky narysovany na asfalte, ale zato se o dost vic soustredim na bezpecnou vdalenost od urcitejch bodu a aut...tagze na tom neco prafdy bude

jinaak..koukam, ze tu skoro fsichni makaj u compu a ten zbytek se na to studuje...
ja jinaac delam tedkonst malire pokoju(akorat tady se tomu rika decorator). v praci palim podle toho, kde makam. Nejvic v lete na outsidech a na velkej fuskach(treba na hotelech). kdyz sme v bytech nebo domech, taq se snazim jenom chlastat :-)

dneska to bylo poprve

peace out

venda

Old Post 20-11-2002 v 04:44 AM
venda je offline   Profil uživatele venda   Find more posts by venda   Foto galerie člena venda   Click here to Send venda a Private Message   Add venda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girlx
Nový Člen

Karma uživatele girlx - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 180

studujem VS muzic. umeni (bicie, perkusie) v skole som zhuleny furt lebo na tejto skole skoro kazdy(zhulte sa na maderu a sadnice si za bice). S dvoma profmi som uz zahulil ale niektory to netoleruju tak si musim pred cvikami kvapnut do oci VISINE alebo ine kvapky aby som nemal oci jak redkovky.
Ma to svoje dosledky: 1rocnik som opakoval, druhy tiez a medzi kazdym ukoncenim rocnikom som si rok prerusil. som tretiak a mam 27 ale bavi ma to.

Old Post 20-11-2002 v 18:50 PM
girlx je offline   Profil uživatele girlx   Find more posts by girlx   Foto galerie člena girlx   Click here to Send girlx a Private Message   Add girlx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 181

jas em jeste studentik ale uz fakt jenom par mesicu...a pak asi vejska...zatim nemam moc predstavuale urcite to zkusim...ted mame zrovna matiku a je tona pytel...tak se majte cus...

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-01-2003 v 12:15 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digo
Stálý Člen

Karma uživatele digo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 182

já sem taky student, bude ze mě manažér
při studiu nepracuju a mam spoustu volnýho času, ale nemam chechtáky, takže bych si měl něco najít.

jestli víte někdo vo ňáký práci v Praze, kde je za málo muziky hodně peněz tag já sem vhodnej uchazeč

Old Post 16-01-2003 v 13:03 PM
digo je offline   Profil uživatele digo   Find more posts by digo   Foto galerie člena digo   Click here to Send digo a Private Message   Add digo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 183

Wow, squeyly tema...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 12-02-2003 v 12:44 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 184

No, ja zatim docela dobrestuduju Gympl a jeste me to tady chvili ceka, mam celkem dost volnyho casu a v nem delam, no sami zajmavy veci

!!! Carpe diem !!!

Old Post 12-02-2003 v 12:45 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapek
Nový Člen

Karma uživatele chlapek - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 185

Student dodelavajici ekonomku....jinak plati i pro me co napsal crap, "tvarim se dulezite, porad hulim a jinak se flakam...ale to se brzy zmeni jelikoz budu asi pokracovat ve studiu v zahranici...v amstru..)))))))

Old Post 11-03-2003 v 01:57 AM
chlapek je offline   Profil uživatele chlapek   Find more posts by chlapek   Foto galerie člena chlapek   Click here to Send chlapek a Private Message   Add chlapek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapek
Nový Člen

Karma uživatele chlapek - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 186

hullto to je maserina nejvetsi....od dneska se divam policajtum do tvare jestli tam nejsou videt 'poznavaci znameni'...oci usklibky a tak...kam se hrabe alkajda na thc community....)

Old Post 11-03-2003 v 02:18 AM
chlapek je offline   Profil uživatele chlapek   Find more posts by chlapek   Foto galerie člena chlapek   Click here to Send chlapek a Private Message   Add chlapek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapek
Nový Člen

Karma uživatele chlapek - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 187

a jeste jeden comment neda mi to....po precteni celyho threadu mam na to pravo, taky to uz ctu asi 2 hodky....chtel bych navazat na to co rika High_Land o lidskem a financnim potencialu hulicu, zakladani big firmy....a zkombinovat to s tady zminenou represi....pro me jak to tak vypada tak za chvilku budeme mit enough power abychom si na zakonodarcich vylobbovali uplne VSECHNO co chceme a potrebujeme k zivotu..)) Vzdyt vlastne ten thread neni nic jinyho nez kultura huleni zakorenena ve spolecnosti...a ne ve spolecnosti socek a fetek, ale normal produktivnich a jinak bezne vyspelejch lidi....sem velice pozitivne naladen a konecne du spat...

Old Post 11-03-2003 v 03:27 AM
chlapek je offline   Profil uživatele chlapek   Find more posts by chlapek   Foto galerie člena chlapek   Click here to Send chlapek a Private Message   Add chlapek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamie
Nový Člen

Karma uživatele lamie - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 188

Dělám redaktorku a jestli opravdu začnu hulit, tak si nedovedu představit interwiev nebo čtení paré, po vlastní zkušenosti bych v tom stavu neměla reprezentovat žádnej měsíčíník Po přečtení předchozích příspěvků, jsem příjemně překvapená, že ne všichni huliči jsou imbecilové

Don´t forget for your first........

Old Post 13-03-2003 v 08:07 AM
lamie je offline   Profil uživatele lamie   Find more posts by lamie   Foto galerie člena lamie   Click here to Send lamie a Private Message   Add lamie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 189

doufám že už dostuduju VUT FAST. Tipl bych, že tady hulí tak 50% lidí ( z těch co znám 70% hulí, 40% pěstuje). Ve škole nehulím, nemá to smysl. Při práci na projektech taky ne, to toho víc podělám a oprava mi zabere víc času než kreslení.
Zatím to vypadá že půjdu na civilku, tak budu mít konečně čas na upgrade pěstírny

Old Post 13-03-2003 v 13:59 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
litlle stoney
Stálý Člen

Karma uživatele litlle stoney - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 190

Delam v bankovnictvi. V praci jen obcas. Jsem pak hrozne linej. Jinak po praci se nemuzu dockat. Keep smile and be happy

Naposledy upravil litlle stoney 18-05-2004 v 14:59 PM

Old Post 07-04-2003 v 17:07 PM
litlle stoney je offline   Profil uživatele litlle stoney   Find more posts by litlle stoney   Foto galerie člena litlle stoney   Click here to Send litlle stoney a Private Message   Add litlle stoney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LooK
Nový Člen

Karma uživatele LooK - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 191

Ja hulim furt a do prace nechodim nikdy))

Makam doma a to jenom kdyz sem na plech......
Prace me pak zacne bavit nebo se na ni zaseknu

Old Post 08-04-2003 v 10:21 AM
LooK je offline   Profil uživatele LooK   Find more posts by LooK   Foto galerie člena LooK   Click here to Send LooK a Private Message   Add LooK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 192

Tak to já studuju kybernetiku a do toho pracuju jako programator - zkrátka komper.
Před pár lety jsem chodil s jednou holkou a štvalo mě, že nemůžu moje dovednosdti nějak uplatnit k tomu abych jí udělal radost. Tak jsem přemýšlel, jak to dát do hromady a nakonec mě napad celkem donrej nápad. Jsem si napsal prográmek, kterej měl nějaký text a ten byl zakódovaný(nedal se přečíst jinak než tim prográmkem) no a ten program daný text po spuštění zobrazil, ten soubor smazal a sebe taky - takže už se to nedalo otevřít. A timto zpusobem jsem ji napsal dopis z neupřimnějších s vědomím, ze si to přečte a pak se to vypaří... Až po po pár letech mi sdělila, že si to z tý obrazovky jednoduše opsala... Jo hlavně že jesem to měl kódavaný.

Old Post 09-04-2003 v 15:11 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6990520 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív