Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dnes mě málem zabili v autě..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Dotaz Příspěvek č. 1

Ahoj Groweři Jaxem napsal v pojmenování článku, dneska jsem si to rozdal s červeným náklaďákem.. To co sem chcu napsat se netýká (zpočátku) tolik konopí a taxem to umístil do kuřárny, kde je fakt všechno možný… Tak tedy:

V autě se vybouralo hodně lidí a i já ne poprvé, ale dneska, ač jsem vyvázl celkem v cajku, to bylo jen kvůli obrovskýmu štěstí několika centimetrů, že vůbec ještě žiju.. no a proto jsem začal přemýšlet.. ale co se mi všechno dnes stalo:
Ta nehoda se stala, když jsem po dlouhých třech hodinách jednání odjížděl z kriminálního oddělení na policejním ředitelství, neboť tam bylo z městskýho státního zastupitelství postoupeno trestní oznámení pro podvod, upřednostňování věřitele a pro porušení devíti (!) paragrafů autorskýho zákona, který jsem podával na jednoho hajzla.. Odjížděl jsem s tím, že to ten člověk spáchal, je za to odpovědnej, ale i když je to zcela evidentní, tak ani podpis, ani jeho grafologickej rozbor, ani svědek a ani právní potvrzení mi nejsou na nic jinýho, než na „vylyž prdel“ – ten vyšetřovatel mi řekl (cituju): „no jo, ale takový jsou dneska zákony…“
No to mě nasralo ne trochu, ne hodně, ale moc moc, protože jsem zjistil na vlastní kůži, že stát opravdu v dnešní době vlastně podporuje ty podvodníky a obyčejnej člověk je na všem nejvíc bitej! Byl jsem nasranej ještě o to víc, protože už ráno, cestou tam, mi volal kámoš, že nepřijede, jaxme byly dohodnutý, protože se mu stal problém: jel po dálnici a chtělo se mu na malou. Tak zastavil, chcal a vidí, jak u jeho auta zastavili dva lidi, připraveným šutrem či čím mu vymlátili vokno, zbalili tašku ze sedadla a i když v půlce přerušil chcaní, ani nedopnul kalhoty a běžel za nima… už nasedli a odjeli… no a běžte to hlásit na flojdy… koho asi chytnou? No toho samýho, jako když mi před měsícem vykradli auto a minulej tejden přišel dopis, že nebyl nalezen důvod pro trestní stíhání a pachatel je neznámý… takže konec – a zavřela se voda.
Tak tohle všechno plus mi nakladatel odmítl platbu kvůli povodním, takže najednou nemám na nájem a když se stala ještě ta nehoda, byl jsem z teho docela v hajzlu, ale to vyvrcholení posranýho dne mě teprve čekalo: když konečně (po čtyřech hodinách) přijelo bratrstvo se zeleným pruhem a majáčkem, při vyndávání dokladů mi přímo před ně vypadl saklík s deseti géčkama skanku.. já na něj úplně zapomněl!!

Abych teda sdělil poentu: V tu chvilu se celej ten dosud podělkanej den naprosto otočil.. Jeden z teěch dvou policajtů se na mě v tej chvíli podíval a říká: „Schovej to, než si toho budu muset všimnout..“ chápete to?!!! No a pak mě dal dejchnout ( nic ), nehodu jsme uzavřeli a mě až cestou domů došlo, jaký jsem jsem měl kurva štěstí i stím, že stačilo pár centimetrů stát jinak a už bych nikdy nic nenapsal...

Taxe vás chcu zeptat, jakej názor máte na tu situaci, co v tomdle státě je, případně máte-li i vy nějaký zkušenosti – moc mě to totiž zajímá a tady na groweru, když se sem tam na nějaký téma podívám, vidím, že tam jsou kurva dobrý názory.. ale i jakej je váš naázor, na důvod, proč se ten den tak otočil – náhoda? Čím je to řízený? Proč? - Cestou domů jsem si utvořil takovou tezi, že k pochopení práce naší mysli musíme nejprve analyzovat „jáství“ neboli „vědomí já“. Jestliže přijmeme představu, že jáství není nic jinýho než „já“, že „vědomí já“ je imanentní v sobě samém, pak jako samozřejmý důsledek bude sproštěno jakékoliv příčinné závislosti. A protože toto „já“ nezávisí ani na těle ani na mysli, musí tedy toto já být entitou oddělenou a odlišnou od těchto všech. Jinejma slovama: jedno je nezávislé na ostatních. A když za takových okolností bude moje tělo trpět bolestí, nebo mít hlad atp., nebude to znamenat, že trpí bolestí, nebo má hlad toto „já“.
Takže logickým závěrem by bylo, že žádná entita nemůže mít svoju vlastní nezávislou oddělenou existenci. – Vezměme však znovu příklad tohoto já a těla – po delší úvaze (už to nebudu rozpitvávat <to jen kdyby to někoho zajímalo> aneb až dle reakcí bych pokračoval, protože jsem tento závěr už i vyvrátil.. ) takže stručně by se to v první fázi dalo ukončit logickým závěrem, že toto já a tělo nejsou totožné.

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 28-08-2002 v 21:17 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 2

já myslim, že se v tom moc pitváš a že si měl prostě štěstí, že si narazil na dobrýho policajta, ne všichni jsou svině

jinak já už za volantem nehulim, a sám s tim nesouhlasim, tak že k tomu bych se vyjádřil spíš negativně, ale každýho věc, ,,, a vlastně ty si asi zhulenej nebyl co,,,,

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 29-08-2002 v 16:29 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

dotazy Příspěvek č. 3

Cauvec,

nemohu rict, ze bych zrovna pochopil pointu prechoziho textu, tak bych se chtel zeptat na 2 veci:

1) Jaxouvisi posledni odstavec se zbytkem textu?
2) Kolik gramu zbyvalo v tom pytliku v okamziku, kdyz si tohle psal?

Ale gratuluju, nakonec si mel docela kliku .

Old Post 29-08-2002 v 16:49 PM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 4

stejne jako me uz leta nechci rict sere, ale stve me ze se furt nekdo vymlouva (treba fotbalisti. nebo oton ) na stesti.
definujte stesti, co to je. jaktoze nekdo ma nekdo ne. kdo ridi stesti? jak se da rict "priklonilo se k nemu stesti" nebo "dnes ma ve hre smulu" ,vse ovlivnuji statistiky? je stesti, "pani stestena" nejaky subjekt nebo je to akt cire nahody? Fakt bych rad vedel, co je to vlastne stesti. plno lidi o nem mluvi, ale co to vlastne je...

dalajlama: nestudujes nahodou filozofickou fakultu? ani trakovy fil. esa jako descarte a ta banda by se nemuseli stydet, ale po prvnim precteni sem jaksi odbocil na vedlejsi kolej...

btw: ja a telo musi byt totozne, protoze sou si na sobe primo zavisli. ja by nefungovalo bez mozku (a jeho iq atd ovlivnuje co si vlastne ja o sobe mysli ) a telo by nefungovalo bez nejake "duse" (ja) ktera by ridila zaroven sebe a telo.... hele mohla by to bejt zajimava filozoficka debatka, i kdyz by ji stejne nikdo nerozumel. kdo vi jeśtli to i ja spravne chapu

[Edited by drinker hulič on 29-08-2002 at 06:50 PM]

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 29-08-2002 v 17:46 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

konečně jsem se připojil!!!! :-) Příspěvek č. 5

2oton:
já za volantem i hulím, psal jsem o tom v threadu o hulení za volantem (..teďko sem to téma hledal, ale nedaří se)- tak no prostě když se zkouřím a sednu za volant, mí kamarádi vijou, že se mnou do teho auta vlézt můžou - já si totiž pustím regéčko, stáhnu vokýnka, jedu si padesátečkou a naprosto si tu jízdu vychutnávám - jezdím dost a řízení mě hrozně baví, tak todle jsou chvíle, kdy řídím ne z povinosti, ale na 100% jen a pouze pro radost
Tentokrát sem ale zhulenej nebyl a musím Ti dát zapravdu (trochu) v tem pitvání - já se totiž ve všem moc moc pitvám no ale myslím, že nejde o pitvání jen tak pro nic za nic, mě takovýdle myšlenky napadaj furt a pořád dokola si o podobnejch věcech přemejšlím -
vlastně, vzpomínám si, když mi bylo asi jedenáct nebo dvanáct, že jsem ležel v posteli a mamce, když mi šla dát pusu na dobrou noc, jsem začal povídat o tom, jak mám problém v tom, že furt nemůžu přijít na poentu existence lidstav - proč žiješ otone? jasně, každýho život má smysl: každej řekne "já su tady pro ty druhý.. pro rodinu... pro moji práci - jež chápu jako poslání... atd
ale (!) :
já si občas tak sednu uprostřed náměstí na lavičku a pozoruju lidi - jak každej někam spěchá, jeden na autobus, další na schůzku a někdo do práce a pak.. představím si, co by se stalo, kdybych na tej lavičce nebyl.. co? nic! furt by lidi spěchali na utobus, na schůzku či do práce.. jenom ti co mě znali, by si řekli "jo, to byl hodnej kluk..", nebo "konečně že ten hajzl chcíp.. " no ale bolest, která by přišla, by také zase odešla.. trochu by se to v tom světe nad těma kolejima "Systému" podrncalo, ale nevykolejilo.. život by šel dál.
A když to tedy převedem do globálnější podoby, co by se stalo, kdybychom podobně jako mě ve výše uvedeným případě si odmyslili naši planetu z galaxie? No zas by se to trochu zakolíbalo.. změnily by se gravitační dráhy oběhu ostatních planet, trochu se posunuly vzdálenosti v rozmezí galaktickýho rozsahu působení na ty ostatní galaxie a okolní vesmírný subjekty a zas by se to urovnalo a... no jen by ta planeta neexistovala, ale vesmír by byl furt.. takže:
má nejen náš, každýho jednoho jedince, ale celýho lidstva, celý planety, ten život nějakej smysl???

2chobot:
ad 1) jak souvisí? přečti si ju ještě jednou...
ad 2) no zas tím to nejní ten pytlík byl pro někoho
ale máš recht, že jsem si ze zásob do večera stáhl grámek..

2drinker:
- tak filosofickou fakultu nestuduju, já a studium je kapitola sama pro sebe - to je na moc dlouhý povídání a nerad bych se rozepisoval ještě víc, protože mám furt dojem, že moje názory buď nikoho nezajímaj a nebo jsou stejně k ničemu.. ač tej delší debatě se nebráním
- no a jináč jo v tom s tebou presne souhlasim (fotbalisti nebo oton ) co je šteěstí? je to hmatatelný? šáhneš si na to? prvně mi řekněte co to je a pak se můžem bavit o tom, jestli to mohlo něco zapříčinit!!

Jinak na závěr ohledně teho štěstí jsem slyšel jednu krásnou věc, kterou řekla Cindy Crawfordová (nevím jaxe píše baba jedna )v dobách, kdy byla se svým tehdy ještě manželem Richardem Geerem na návštěvě u Gandzina Tjamcha - 14.dalajlamy:

IRONIÍ BUDDHISMU JE, ŽE JEDINÁ CESTA, JAK DOSÁHNOUT OPRAVDOVÉHO ŠTĚSTÍ JE TA, ŽE BUDEME TO SVÉ ŠTĚSTÍ ROZDÁVAT DRUHÝM . . .

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 30-08-2002 v 03:56 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 6

podle me zivot smysl ma, jenom to my lide nejsme schopni pochopit(coz je asi ucel). Podle me je to urcita etapa mysli, pouze cast neceho delsiho smyslupnejsiho.

jinak k+

Old Post 30-08-2002 v 08:14 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cross
Stálý Člen

Karma uživatele cross - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 7

Myslim si, ze by ti mely zalozit na groweru prece jenom ten filosofickej koutek...

...the best is before

Old Post 30-08-2002 v 08:44 AM
cross je offline   Profil uživatele cross   Find more posts by cross   Foto galerie člena cross   Click here to Send cross a Private Message   Add cross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Vesmír Příspěvek č. 8

To s tím vesmírem by mně taky zajímalo.Vůbec mi to nedává smysl.Proč tohle všechno je.Proč je život zrovna na tehle planetě,proč se naše Země ocitla zrovna v takový vzdálenosti u slunce,aby se tu mohl rozjet novej život?A jak dlouho tu budem?To nikdo neví a nikoho to nezajímá,protože lidi si řeknou:Tohle jde mimo mně.Můj žovot skončí a dál mně to nezajímá.Ale co když život neskončí?Jde dál.Po smrti jen přestoupíme na jinou planetu.Ve vesmíru jich musí být až až.Takových jako je ta naše.Někde tam přece musí být další život.Možná že ti někdo,kteří tam někde žijou jsou na tom líp než mi,nebo naopak huř.Myslíte že tam daleko,mimo naše vnímání,někdo žije?Strašně mě zajímá kam tenhle život spěje a proč?Proč se musíme narodit a umřít?

Old Post 30-08-2002 v 09:31 AM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 9

Zdar, Jeckobe: jestli Te zajima nazor nekterych clenu G. koukni se na 3539. Eventualne se ozvi - vcera byla mala sklizen .

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 30-08-2002 v 10:17 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tofi
Stálý Člen

Karma uživatele tofi - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 29 

Palec nahoru spousta policajtů ve "f poho" Příspěvek č. 10

včera sem se vracel ze slap přes novej knín zmerčil sem v protisměru zaparkovaný auto se zeleným pruhem jak rosvicí světla a otácí to,mě jakožto majiteli prorezavělýho žigulíka,bylo jasný,že do dvou minut mě maj,byly dokonce rychlejší nechtěly ani vidět doklady od auta,který sem sebou neměl jen se mě zeptali jestli sem před jízdou pil,nebo požil něco jinýho třeba nějakou travičku.Tak sem jim řek ,že ne,když začly mluvít o tox. testech a že tráva zůstane v krvi půl roku tak sem se usmál řek jim ,že si občas toho jointa dam a že sem se vneděli vrátil z Amstru a to neni ilegální policajt se usmál,to tam maj dost silný co??Ňákej pořádnej skaňour bych řek co??V tu chvíli mi bylo jasný,že bude smokers friendly vrátil mi doklady nechali mě bejt.

grow it, roll it, smoke it

Old Post 30-08-2002 v 15:42 PM
tofi je offline   Profil uživatele tofi   Find more posts by tofi   Foto galerie člena tofi   Click here to Send tofi a Private Message   Add tofi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 11

dalajlama: cowe, tez se temato otazkama ve chvilich me samoty zabyvam, ja sem si zkousel predstavit, jak funguje vesmir, co to je, moc to nejde ale co kdyz je neco vic nez to co je kolem ? sme mozna soucasti neceho vetsiho, mame male mozky, nedokazem to asi pochopit nebo ja nevim...
ja sem mel taky jednou veselou prihodu s bengama, v aute narvana igelitka a oni nas pul hodky kontrolovali,pze je na nas nekdo zavolal kdyz sme pukali... nastesti nikdo nevjedel ze tam pukame a ze neco vezem, asi bych to tady uz nepsal... kdybych tehda neudelal dva kroky napred pred policajtem a nesednul si za volant, tak on tam posvitil baterkou a zdar....
ta citace cyndy je pjekna, neveril bych ze je schopna neco podobneho rict
me se libi zase nevim kdo to rekl .. : Housenka nemuze pochopit motyla
ma to neco spolecneho s lsd , tato vjec je taky divna, proc existuji latky,ktere te dokazou odpojit od tela, dokazesh se skoro preprogramovat sam, coz me zase zavadi k otazce nasi existence : neni nash zivot jenom naboj co koluje v mozku? predstavit si vesmir jako jeden velky system..


uz nehulim

keep
balkon 2002

Old Post 30-08-2002 v 16:33 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 12

tak ja ted si udelam vlastni filozofickou vylevnu.
proc vesmir? ja bych rek ze proto. pokud budeme brat existenci vsehomira z fyzickeho hlediska, opravdu muzu jako jedinej duvod pro existenci uvest, ze to funguje a existuje proto, protoze to ´je´. stejne jako kdyz pustis sklenicku k zemi tak se rozbije (pokud to neni ´nerozbitna´sklenicka ) - to je fyzika. a v nekonecnosti vesmiru je tolik moznych variant ruznych existenci, ze to ze zrovna tady sou takovy podminky aby vznikl zivot, je cista nahoda. na miliardach planet a hvezd a doviceho takovy podminky nejsou. jsou tam jiny podminky a treba uplne jina forma existence. z fyzikalniho hlediska tedy existence cehokoliv je zase a jen podminena fyzickou existenci.
ale z druheho hlediska, takrikajic duchovniho, je to slozitejsi. duvodu proc zit najdeme tisice. ale muzeme si jen myslet ze to je ten duvod. ale proc vlastne vubec ma mit neco duvod? proc by vznikal zivot jen na zaklade toho aby si ten zivot mohl navzajem pomahat. jaky by to melo "vyssi" smysl, smysl aby vubec vznikl?
jednou sem o tom s kamosem dost dlouho debatoval, samozrejme nezkoureny (takze to neni jen vyplod omamenyho mozku) a dosli jsme k nazoru ze kazda vec na svete ma svuj protiklad. uplne kazda. i buh (proto jeho existence pokud tedy je ma svuj opak v podobe dabla nebo pokud neco bereme jako absolutni dobro musi existovat i absolutni zlo. a pak je neco co svůj protiklad nema. my sme to nazvali Pravdou (ale ne jako pravdou kdyz reknes "byl jsem Jany, promin Lenko" a lzi "no fakt sem byl u taty, lenko..." - zde jako pravdou jako maximalni absolutni predmetnosti bez protikladu), velkou Energii necim co je bezbarve bezevseho, ale existujici. neco co zastituje vsechny ty + a - pod sebe. muzeme si za to domyslet cokoliv ale jakmile objevime jeho - hledame spatne. tato Pravda je vsechno. je to jakasi latka ze ktere je vesmir, ze ktere jsme my ze ktere jsou nase duse...
uz jsem to popsal v tom threadu proc sme tady na svete, ale to bylo jeste takovy nehotobvy, ted uz o tom vim vic.
ono se to strasne spatne definuje, protoze jak pojmenujes samotnou Existenci vseho.

stale cekam na tu definici stesti, at se mame za co chytit. az nekdy trochu pokourim nebo budu mit naladu, tak nad tim popremyslim, protoze me to fascinuje a mohla by to bejt zajimava debatka.
jinak to co rekla cindy, to byl vyraz momentalniho telesnyho rozpolozeni, dlouhodobejsiho razu. kdyz je nekdo stastny, neznamena to ze ma stesti. pokud se bavime o stesti v kratkodobych usecich jako treba "mel sem stesti protoze sem nasel dvacku, zatimco ti co sli prede mnou meli smulu protoze ji nedostali" - v tu chvili budete stastni, ale kdyz vam bude nekdo treba umirat nebo nebudete mit kde bydlet tak i pres kratkodoby nalez stesti nemusite byt stastnejsi...
a jak chces nekomu predat sve stesti? podle me kazdy ma to svem svuj zivot. a dalsi zamysleni: co by musela Cindy Crafordova udelat, aby vam predala sve stesti?

je tu hodne podnetu k zamysleni, chtelo by to nejak zhrnout do jednoho prispevku, ocislovat treba a pak rozebirat kazdy zvlast jinak v tom bude zmatek

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 30-08-2002 v 17:30 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 13

to drinker hulič: drinkere, já se na štěstí nevymlouvám, tim štěstím sem chtěl říct spíš náhoda!!!, a náhoda se děje vždycky za jakejch koliv podmínek a vždycky něco způsobí

a jestli mi budeš tvrdit, že náhoda neexistuje, tak ti stejně nikdy neuvěřim, zdárek

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-08-2002 v 17:41 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 14

2Viridis:
postupně mě tu ten grower vychovává a najednou zjišťuju, že bych se dal tedy vlastně zařadit též do kategorie těch, co tu zakládaj opakovaný thready.. omlouvám se, je pravda, že tu je takovej, pojednávající o smyslu života.. každýho tedy přesměrovávám tam a tenhle nechávám na vyšší growerské moci, esi to zavřete a nebo si budem povídat dál..

tak zatím ještě:

2Marc:
nepopírám, že má život smysl, jde mi spíš o to, jakej?!! A je-li, jak říkáš, součástí NĚČEHO smysluplnějšího, tak ČEHO? – co že naše mysl nejní schopna pobrat.. no právě: když si vezmeme, kolik procent mozku využíváme, respektive výstižněji řečeno KOLIK PROCENT MYSLI VYUŽÍVÁME NA VĚCI O NICHŽ JE NÁM ZNÁMO, ŽE JE DĚLÁME, tak se dozvíme tak malý a směšný čísílko, že vyvstane otázka, PROČ V TEJ HLAVĚ TEDA NOSÍME TOLIK TÝ HMOTY? – tím bych reagoval zároveň na příspěvek PRDOWa:
2Prdow:
konopí je konopí, ale musím říct, že LSD i PSYLOCIBIN mi dávaj nůž.. nůž, kterým můžu, alespoň já to tak chápu, přeříznout jedny, časem i druhý a někdo postupně i další a další POUTA, čímž se dostaneme „dál“ – někam, do určitý roviny, kde s okolními, ale i vnitřními jevy můžeme naprosto odlišným způsobem PRACOVAT, jinak je chápat a vzít si z nich něco novýho. Názor, jeden z mnoha, PROČ EXISTUJOU TAKOVÝ LÁTKY je, že to jsou prostředky pro lidi, jak dosáhnout v určitý fázi „čehosi“, kdy pak budeme moci „POCHOPIT“ . . .
2Jeckob:
viz poslední dva řádky..
2Drinker:
s první odstavcem naprosto souhlasím, u druhýho odstavce souhlasím s tím, že je to složitější.. já jsem o loňskejch vánocích jel za kámošem, kterej mě kdysi přivedl k hulení.. ach ta nostalgie a šli jsme na půlnoční mši do basiliky kapucínskýho kláštera, kde jsme se začli bavit o podobnejch věceh, (zde bych rád podotknul, že by to bylo na další téma – jo jo : očíslovat a probrat.. ) no a nakonec jsme se dostali až do debaty tak hluboko, že jsme vlastně nakonec stvořili tezi, jež potvrzuje existenci paralelních světů.. a to nám naprosto rozhodilo všechny doposavadní úvahy. . . !!
Zde bych odkázal na příspěvek Ery z 27.4. v tom zmiňovaným threadu – souhlasím s ním, je to tak, ale ne tak zcela.. myslím, že to je popsanej úsek vývoje, evoluce, ale naprosto to neřeší ono dilema, co je za tou jakousi hranicí, kterou se lidem daří překonat v momentech například užití hlucinogenní drogy, ve stavu meditace, či z jinýho principu při duchovním naplnění..
Jinak na definicu teho štěstí taky čekám.. ale je fakt, že už i ve fázi čekání je třeba obecně jej uvažovat jako štěstí dvojí – to mi vlastně ale nahrává, neboť to poukazuje přinemenším na nedefinovatelnost a následně možnou neexistovatelnost onoho štěstí..
A v tom citátu šlo o – no právě o tu ironii..
Jináč drinkere huliči jeden, K+

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 30-08-2002 v 18:16 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 15

Já taky se někdy nimrám ve svém já, tím nemyslím mé přímé ego, ale to vlastní já, taky si představím, jak by ten svět fungoval beze mě, no úplně stejně, jasná věc.
Jsem zhulenej, už nevim.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 30-08-2002 v 19:00 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

:)) Příspěvek č. 16

O stesti hovorim , kdyz mne s kamosem zkoureny jako psi vezme jeden homosexual (vubec nic proti ) ,ale tak nejak se nevenuje dostatecne rizeni a se svoji 100 skodofkou plave po silnici a jeste dela divny ftipy .kdyz v tom mu ten volant nejak ujede, ja zapecenej na stromy zrovna mijici ,A bocni zrcatko najednou o jeden strom urazeny ,smyk a skoro hodiny v zatacce ,za nama rozjetej kamion ,kterej se nam vyhnul - na druhy strane silnice velkej rybnik ,pred 3 nedelema posledni smrtak na tomhle miste , ja mel v kapse taky nakej smoke.vubec nic z toho nevyvozuju , pac dvakrat nevstoupis do teze reky a jak rika ta aporie o leticim sipu nebo zelve , kterou nikdy achyles nedohoni - vse je relativni a jenom buh vi , jestli se mi to vubec nezdalo ??smysl lidstva?na to nemuze prijit zadnej jedinec , na to musi prijit lidstvo samo.yop

Old Post 30-08-2002 v 21:24 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Dotaz Příspěvek č. 17

na to jaxe chovat, jak dosahnout realizace cilu pro uspokojeni aspektu potrebnivších k přežití atd., na to musí přijít lidstvo samo. ale na smysl života? proč myslíš, že na to nemůže přijít jedinec? a jak podle tebe vypadá ta činnost, že lidstvo na něco přichází?!!
jinak: měls štígro! A VO TOM TO JE..

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 30-08-2002 v 21:38 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Smysl Příspěvek č. 18

Smyslem existence prvku je jeho interakce s ostatními prvky systému.

Lepší holub v hrsti, než oheň na střeše.

Matematika je nejlepší kuchař!

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 31-08-2002 v 01:20 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 19

2 dalejlama

Podle mne stesti jako takove neni, nebo chces=li, tak kazdy sveho stesti strujce...

Jde preci jen o karmu. Ale neverim na karmu, kterou si prenasime ze zivota do zivota. To mi nedava smysl, proc by to tak melo byt. Mnohem logictejsi mi prijde, ze karma je tak rikajic "instantni".

Zacal jsem si vsimat sveta kolem sebe, meho pocinani a nasledku, ktere to nese... Pokud se clovek ridi nejcistsim vedomim a svedomim, tak se to promine na okamzite karme tim, ze se stane neco a mi to pak nazveme stestim. Moje pritelkyne se strasne boji pavouku. Vzdy kdyz se doma nejaky objevi, tak mne vola a posila, abych jej zlikvidoval. Driv jsem to doslova delal, ted je uz jen poustim ven... Nejak jsem pochopil, ze to tu karmu zlepsuje. Mnohem casteji pak mam "stesti"... Ale obcas clovek udela, at uz naschval ci nikoliv, neco, co by delat nemel... Treba jde nasranej po ulici, vidi mravenci "dalnici", jak si to po ni surujou mravenci a protoze clovek je nasranej, tak proste naschval doprostred dupne... Takovy cin nezustane bez odezvy. "smula" je to, jak to nazyvame....

Priklad. Nas barak se dole zamyka. Ja bydlim ve ctvrtem patre. Tak kdyz ode mne odchazi nejaky kamos, tak mam nahradni klic od spoda baraku, ktery jim dam, oni si odemknout a hodi mi jej do schranky... Usetrim si spoustu behani... No a jednoho dne jsem neco udelal. Nevim bohuzel co, ale klic jsem najednou nemohl najit a s kazdym kamosem jsem bezel dolu... K vzteku... Asi po tydnu hledani jsem se rozhodl, ze zitra si zajdu udelat novy klic... Nasledujici den jsem u nas v kancelari vysvobodil motyla zamotaneho v zaclone. A asi za hodinu jsem hledany klic nasel v aute v kufru. Netusim, jak se tam mohl dostat. Do kufru zas tak casto nelezu a rozhodne tam nedavam klice. Kazdopadne nasel se a to presne ve chvili, kdy jsem si chtel delat novy... Bylo to jen stesti...?

Mohl bych takovychhle pripadu rici vic... treba. Ja bydlim od pritelkyne asi 15 min pesky a vzdky k ni pesky chodim. Klic od ni mam vzdy v batohu. Ale predevcirem jsem neco v batohu hledal a klice vyndal a polozil je vedle batohu na zem... Pak vecer jsem odchazel. Uz byla tma a ja mel zhasnuto. popadl jsem batoh, vysel z bytu, zamkl, otocil se, sel k vytahu a v tu chvili jsem zcela zretelne videl ty klice na zemi... vratil jsem se... docela by mne asi stvalo si tu cestu dat tam, zpatky a jeste jednou tam... Bylo to jen stesti nebo to mohlo mit neco s tim, ze den predtim jsem u pritelkyne odchytil a opet pustil tri pavouky?

Co z toho plyne? no zapremyslej, co jsi v posledni dobe dobreho a zleho udelal ty...

Old Post 31-08-2002 v 16:49 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to Walhalla2000 Příspěvek č. 20

V zásadě s tebou souhlasím, že se nám všechny naše skutky postupně vracejí, akorát si nemyslím, že to jde tak nahonem. Ty tvoji rozšláplí mravenci se ti podle mě můžou vrátit třeba za půl roku nebo v jakejkoli jinej čas. Na účtování je přeci celej život. Kdyby to klapalo takhle, tak by každej jenom udělal nějakej dobrej skutek, když by si potřeboval něco vyžehlit nebo tak . A taky to podle mě musí jít od srdce a ne z vědomé vypočítavosti (to je všeobecně, tak to nevztahuj na sebe ).

P.S. Jinak jsem ti před časem posílal PM s žádostí o jednu hru a nějak ti to asi uniklo, tak se tam kdyžtak mrkni a dej mi vědět, díky.

Old Post 31-08-2002 v 18:04 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 21

tak nejak mlcky nesouhlasim ,protoze kauzalita se mi nejevi tak ,jak ji popisujete.po pravde neverim na nejakou souvislost mezi tim co udelam ja a tim cim me prekvapi okoli ,jako reakci na to co jsem provedl.ale je super,kdyz nekdo spujuje veci ktery spolu vubec nesouvisi ,jaksi nelogicky,ale subjektivni vnitrni hlas rika,ze to tak je vsechno ,co se mi stalo a stane se mnou souvisi ,ale vetsinou si takhle stesti a smulu nevykladam.predevcirem jsem delal zkousku a den predtim jsem kalil a vsechno jsem to opsal a jeste mi chtel pan prof. dat za dva a to je panecku hora stesti a jak premejslim ,tak nemuzu ani za boha prijit na to ,cim jsem si tuhle kupu stesti zaslouzil .

Old Post 01-09-2002 v 14:36 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to borifield Příspěvek č. 22

Třeba jsi si "nasyslil" spoustu drobných dobrých skutků, které se teď stmelili a vysekali tě z toho .

Old Post 01-09-2002 v 15:17 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

he! Příspěvek č. 23



- vyloženě souhlasím s Wallhalou ohledně tej konjunktivity...

- vyloženě souhlasím s Al-Ban_ovým napadením Wallhaly ohledně tej nepromptnosti interakcí..

- vyloženě nesouhlasím s Borfieldem.. ale je to Borfe Tvůj názor a neberu Ti ho, jen mě tak napadá.. třeba si neudělal nic dobrého, a přesto Tě potkalo toto "štěstí", které ti je dáno jako PŘÍLEŽITOST... chápeš?
PS: a esi si neudělal za tak dlouho dobu co si vzpomínáš, nic dobrýho, myslím, že i ty by si se nad sebou měl právě zamyslet, aneb ty dobrý věci se nemohou dělat pro to, aby se ti dobrem oplácely!! dobrem bude oplaceno jen "upřímný dobro" - dobro ze srdce, dobro, který si dělal proto, aby z toho vyplynulo dobro obecně a ne aby z teho vyplynulo dobro pro vykonavatele toho dobra..

2All:
aspoň se nebudeme opičit po threadu "Proč jsou lidi takoví", tedy pište: CO JE PODLE VÁS ŠTĚSTÍ? JAKÉ VÁS POTKALO V ŽIVOTĚ NEJVÝZNAMNĚJŠÍ ŠTĚSTÍ? A PROČ SI MYSLÍTE, ŽE VÁS POTKALO? moc moc mě to zajímá - ostatně celej Grower je pro mě obrovitáneskej kopec ne jenom zkušeností, jak většina píše, ale pro mne i inspirace.. takže:
díky groweři!!

jaman - dalajlama in love

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 02-09-2002 v 02:45 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 24

to Walhalla2000: já to sice vidim o trochu jinak než ty, ale tvuj případ s pavoukama je uplně totožnej se mnou

dřiv když byl doma pavouk tak sem ho zabil, nějak sem ale prostě přišel na to, že nemám jakýkoliv právo ukončit něčí život, a tak už je pár let pěkně pouštim ven (dřív sem měl z pavouka dokonce i menší panickou hrůzu, dnes je to pryč), prostě sem na to nějak přišel, je to tak a nevim co to znamená,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-09-2002 v 09:06 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 25

ja muzu rict ze sem to mel odjakziva, proc? nekteri lidi si to do smrti neuvjedomi, a ja se s odporem zabijet zvirata narodim ...

keep
balkon 2002

Old Post 02-09-2002 v 09:28 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

2 d'lama Příspěvek č. 26

dik ze chapes , co znamena ,ze nekdo jinej ma odlisnej nazor na na onu vec to ocenuju ,ale urcite nesouhlasim s tvrzenim ,ze nedelam zadny dobry skutky ,a ono stesti (prilezitost) sem mel jakoby nahodou.podle tvy definice ,bych to mel za to ,ze jsem mel onehdy stesti ,v minulosti ci budoucnosti jakoby srovnat nejakym dobrym skutkem.a ja rikam ,ze moje stesti nespojuju s dobrejma a smulu se spatnejma skutkama.to bych se v tom vubec nevyznal.stesti je podle me neco co si kazdej jako subjektivne stesti pripousti.je to otazka nahody a mysleni dotycneho ,vzdyt si vzpomente jak to tenkrat rikal pesek,coze to vlastne stesti je ...

Old Post 02-09-2002 v 11:15 AM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

K těm pavoukům Příspěvek č. 27

Skoro každý zviřátko, co ke mě zabloudí, se snažím osvobodit a pustit na svobodu, teda kromě masařky a much, ty mě serou. Ha, a kde je právě ta hranice mezi dobrem a zlem, konám zlo, když rozmáznu masařku po skle, nebo někoho zachraňuju od červů ve střevech?
Taky věřím, že se mi dobré skutky vrací a špatný občas taky. Ale jde spíš o štěstí, než spojitost.
Zrovna mi volali z "Chcete být milionářem", že mi dají za tejden pět otázek, když projdu, jdu rovnou do studia.Proč vylosovali zrovna mě ( asi proto,že jsem tam volal)a ne někoho jinýho. Asi jim nahoře ty masařky nevadí.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 02-09-2002 v 12:01 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 28

tak me napada, jak Neznalek chtel strasne moc kouzelnou hulku a tak delal dobry skutky aby mu ji Kouzelny dedecek prinesl... jenze on porad nikde. Tak se Neznalek na nejakou honbu za hulkou vzdal, a az udelal dobrej skutek sam od sebe, tak mu ji dedecek donesl...

jinak o tom hromadeni skutku a jejich vybirani - jak je potom mozny ze na svete beha tolik svini, jaktoze se jim to jeste poradne "nevratilo"? mozna na ne dojde, mozna ne. ale proc potom plno hodnych lidi trpi?

jy myslim ze nejvetsi STESTI jsme meli kdyz jsme se mohli narodit prave tam kde jsme se narodili. netrpime hladem, nejsme otroci ani nema kazdej druhej AIDS. mame vetsinou kde bydlet a mame se vlastne dobre i kdyz hodnekrat rikame ze ne. a z toho je nutny vychazet a vazit si toho. protoze jsme taky mohli byt vychrtli cernosi s nafouknutym pupkem, nebo sikmooci v tovarne na tenisky.

verite tedy v inkarnaci dobrych dusi do dobrych tel? nebo je to akt nahody? Zkouska charakteru? podle me duse po smrti zanika, nebo ztraci moznost funkce (kdyz je bez tela) a vznik lidske bytosti je take nutne podminen genetikou a tu mame kazdy jiny, tedy kazdy mame i jinou "dusi".

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 02-09-2002 v 17:23 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanko01
Stálý Člen

Karma uživatele sanko01 - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 68  

Palec nahoru Příspěvek č. 29

Tady ej to hustý fakt mě to tu dostává já se někdy taky přidam ale te d nemuzu papa někdy

Old Post 02-09-2002 v 20:55 PM
sanko01 je offline   Profil uživatele sanko01   Find more posts by sanko01   Foto galerie člena sanko01   Click here to Send sanko01 a Private Message   Add sanko01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 30

2borifield:
ohledně toho děkování za respektování názorů, mnoo.. právě že se mi a to tu na groweru stalo, že jsem do jednoho tématu přispěl svým názorem, jež byl ještě spíše dotazem a jeden (raději nejmenovaný) dosud v mých očích uznávaný a okarmovaný grower mi i z tej mojej trošky karmy ubral a urážel mě - jednoduše, o takovém člověku si pak myslím svý... a na rovinu přiznám, že mne to mrzí a tak o to více tedy nemám důvod to samé činit druhým! plus ještě zde nejde o nic zásadního - tedy podle úhlu, z nějž tohle celý téma kdo bere..
jinak mě šlo o to, že tys psal, jaxe tě chytlo štěstí a za boha nepřijdeš na dobrou věc, cos udělal, tedy proč by ti mělo být oplaceno - alespoň jsem tak tvůj výklad pochopil - no a taxem dle výše uvedené Wallhalovy metodu popsal důvod, nímž by to bylo - tím se nechci od toho, co jsem napsal, distancovat, ve skrze své podstaty s Wallem souhlasím, ale co člověk, to názor a i já bych si tu jeho teorii musel poněkud přemodifikovat, aby mi mi to "sedlo" - tedy spíš nejde o: "podle tvý definice" - já to netvrdím, právě že jsem už dřív psal, že prvně mi to štěstí definujte a pak se můžeme bavit o tom, mohlo-li to štěstí ten či onen úkon či událost způsobit!! to je podstatný a to je i můj definizující a definitivní zároveň - postoj.

2Porshak:
hmmm.. masařka versus červy ve střevech.. musím říct, že mě to už napadlo, ale nikdy jsem o tom dosud nepřemýšlel do konce - vlastně se dá říct, že přemýšlel, ale že to ani nejde domyslet dál, než do vytvoření závěru: A VO TOM TO JE..

2Hlosan:
"gdo čo zarobí, to má" = "každý sám svého štěstí strůjcem" - no a je to pravda.. nic víc..

2Drinker:
dá se říct, že právě o Neználkovi, jen obecně, jsem psal v minulým příspěvku - to je ono! to je ta pravá podstata štěstí - teď jde o to, přijít na to, ne do jaké míry, ale jestli vůbec! funguje ta konjunkce mezi negativismy a pozitivismy - tedy tím oplácením - právě že je tu moc moc hajzlů, kteří maj furt štěstí a zase dobrejch lidí, co trpěj -- to se dle přesvědčení, náboženství, doby, či názoru vysvětluje jako princip sansáry a dobré a špatné karmy, jako princip hříchu, jako nespravedlnost "toho všivýho světa", či jako "rovnováha".. záleží pak na každém, co mu je bližší.
a co se týká reinkarnace, (podle mě), jde o 1.) názor, 2.) přístup, 3.) teorii relativity a vědu jako takovou a 4.) tezi o čtvrté dimenzi, s aplikcí principu tzv. jaderného kompromisu

2Sanko01:
..všichni s velikou časovou ztrátou hledají zbytečné a mnozí promarnili život hledáním prostředků k životu. Jejich život směřuje k zítřku. Nežijí, ale hodlají žít. Všechno odkládají. I kdybychom drželi krok s životem, přece nás předběhne, váháme-li však, pak mine kolem nás jako něco cizího. Posledního dne končí, ale každým dnem hyne…



[Edited by dalajlama on 07-09-2002 at 09:59 PM]

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 02-09-2002 v 22:19 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 31

Teď jsem specifikoval Dalaljamovi štěstí, rozebral vaše úvahy, ale zadal jsem špatný heslo a když jsem ho chtěl opravit, celej můj příspěvek byl fuč. Už nemám sílu celý to psát znova.Tak snad jen tohle.
Štěstí existuje, protože jsme si ho vymysleli, stejně jako lidi si vymysleli různý bohy, aby na ně mohli alibisticky svádět všelijaký věci, aby ho mohli prosit o odpuštění, aby se mohli k němu modlit o zdraví pro jejich příbuzné. To všechno je o štěstí. Štěstí bude dál existovat, pokud v něj budeme věřit a něco pro něj dělat. Je jedno, jestli tomu budeme říkat bůh, štěstí nebo nějak jinak.
Karmy rozdány

Old Post 03-09-2002 v 12:28 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

jasne Příspěvek č. 32

presne tak,vsechno je to napsany v kazdym jinak .k walhallovi,dalajlamovi i me stesti prichazi jinou cestou a kazdej ho jinak vnima ,to je bajecny a myslim ,ze muzem bejt radi ,ze vubec stesti mame a muzemem se z toho radovat

Old Post 03-09-2002 v 14:02 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 33

to Dalajlama
Abys vedel, rad ctu tvoje prispevky tyto tady se mi moc libi.
Pises uplne v1. prispevku : "v první fázi dalo ukončit logickým závěrem, že toto já a tělo nejsou totožné." Je to tak ale v pozemskem zivote jsou silne svazane, takze to tak pusobi.
Dale citujes tu Cindy: "IRONIÍ BUDDHISMU JE, ŽE JEDINÁ CESTA, JAK DOSÁHNOUT OPRAVDOVÉHO ŠTĚSTÍ JE TA, ŽE BUDEME TO SVÉ ŠTĚSTÍ ROZDÁVAT DRUHÝM . . ."
Je to za zadnou ironii [v tom smyslu jak ji chapu ja]nepovazuju. To spis naopak za pozitivum. Rekl bych ze se tady Cindy pekne projevila jako produkt indoevropsko-zidovske kultury individualismu.

Walhallo dobre skutky se nam vraceji ne jako neco za neco ale jako nas pocit. Nebo mozna mysl toho kdo dela dobre skutky klidnejsi a diky tomu si sma nenadela tolik problemu.... To co se ti stalo, by se ti zrejme stalo i kdybys nedelal dobre skutky ale ty bys to tak nevidel nebo by ses neotocil na to misto, abys ty klice uvidel, protoze by tvoje mysl nebyla v pohode. Neverim tomu, ze je to neco za neco. To nemuze byt zadny handl. Al-Ban to rika docela dobre.

Moje poznamka: Nejen "Kazdy sveho stesti strujcem" ale i "Kazdy sveho nestesti strujcem".

To all: Mejte se fajn.

nemo

Old Post 03-09-2002 v 15:33 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička přátelé, pokračujem.. Příspěvek č. 34

2Porshak:
jinak: chápu tvoju myšlenku, jen se vztahuje spíše právě k temu náboženství, respektive obecněji říkejme „k víře“, ale štěstí, myslím, je něco trochu jiného!! ŠTĚSTÍ JE DLE MĚ OBJEKTIVNÍ REALITA, KTEROU JE TŘEBA NADÁLE ZKOUMAT – nejde o víru v něj, o to jde v mnoha jiných msěrech, ale to probereme později, teď to uvěď, aneb: dej si práci, napiš to! Rozveď to!! Piš piš piš!!!!!!!!

2Borifield:
okouzlil si mne: Tvůj příspěvek je krátký, je to reakce.. a přesto na mě dýchl takovou dávku pozitivní radosti… SMÍŘENÍ SE S DANÝM STAVEM A RADOST Z NĚJ, NA ZÁKLADĚ P_Ř_I_J_M_U_T_Í JEJ TAKOVÉHO, JAKÝ JE.. krása K+

2hlosan:
kdysi jsem napsal esej, v níž jsem rozpitvával negativismy a pozitivismy, jejímž závěrem byla teze, že KAŽDÝ NEGATIVISMUS SE STÁVÁ POZITIVISMEM, NEB I ZE ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI SI MŮŽEME VZÍT PŘÍKLAD A TÍM SE NÁM STANE POZITIVNÍ.. (celé jsem to nakonec zase vyvrátil, ale to by bylo na dlouho..

2nemo:
děkuju za chválu, těší mne o to víc, že je od Tebe, neb mě se zase líbí Tvé příspěvky a i ono „konkurenční“ téma díky díky díky, ale: píšu v prvním příspěvku cosi, u čehož POZOR však uvádím, že je to myšlenka, již pozměněná, tedy nedopsaná celá, neb jsem měl obavu, bude-li vůbec někoho zajímat… tak tedy pokračujme:
- - - - - Existuje-li „já“, které se na pohled projevuje jakožto existující samo o sobě, musí být buď identické, nebo odlišné; neníliž zdáním bytí jediné reality, ani identické, ani nezávislé, vedouc k závěru, že toto „já“ nemůže existovat. Dospěli jsme k názoru, že toto já neexistuje, současně ale, ano nemo, nemůžeme dogmaticky popírat neexistenci takového já. Utváření představy názvu „já“ závisí na pouhém označení, nebo pouhém pojmenování. Toto označení „já“ se liší od čtverých kategoriií: samo-existence, ne-existence, i samo existence, i samo ne-existence, a ani samo-existence ani ne-existence – všechny dharmy totiž, nejsou ani samo-existující, ani ne-existující, ani jak samo-existující, tak ne-existující a ani odlišné od obou! (ještě stíháte??) Jinými slovy: když člověk nabyje jistotu o významuobsaženém v tomto „já“ jakožto pouhém označení odděleném od logiky čtverých kategoriií, pak pochopí pravý význam ne-existence „já“.
Podobně vezmeme-li si za příklad oči, uši atd., tvar, zvuk, vůni, chuť.., můžeme použít tuto „logiku čtverých kategoriií“, abychom prokázali relativitu a onu „ne-existenci“ všech prvků a objektů. Podobně se též dá metoda aplikovat v uvažování i o věcech, jakými jsou například ono štěstí…


[Edited by dalajlama on 07-09-2002 at 10:03 PM]

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 04-09-2002 v 02:54 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 35

Tedy podám zde svou úvahu o specifikaci štěstí.

Štěstí ( tedy pokud máme na mysli štěstí ve smyslu -náhodně kladný-nikoli pocit veselého člověka ) je pomyslný dojem přínosu okamžiku, události či skutečnosti, poskytující svému "uživateli" časově neurčitý pocit, nebo sled události(í), vztahující se pozitivně k této osobě.

Avšak toto štěstí v podstatě není, to jen každý, kdo takový pocit prožívá může ho nazvat tímto způsobem.
Jak jsem výše uváděl, je to skutečně subjektivní pocit, řada lidí tento okamžik nazývá příděl Boha.
Na světě se děje takové množství událostí nestejného časového průběhu, že se musí zákonitě někdy prolnout a výsledný efekt je pro každého jiný.
Vše se odvíjí od něčí činnosti, pokud promyslíme některé děje, z kterých se takový okamžik vyvine, je to přirozeně skutkový stav věci, nikoli nepřirozené, nezmanipulovavé, volně se udávající.

Konám dobro z mého vnitřního, zřejmě morálního založení, i toto dobro se pro někoho stává neštěstím, ať už je to cokoli.
Myslím, koná-li někdo dobro pro sebe či jinou osobu, ovlivňuje to měrou pouze skutkovou či přítomnostním stavem. Budu-li konat hodně dobra, zcela jistě uspokojím své potřeby a přiblížím se blíže k pocitu záměrného uspokojení. Připlete-li se mi do daného časového období negativní charakter události, je to prostý děj.

Příště bych i rád nastínil vysvětlení bytostního JÁ, ale už musim valit.






Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 04-09-2002 v 19:00 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmenet
Stálý Člen

Karma uživatele Kmenet - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kmenet - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 65 

To dalajlama Příspěvek č. 36

„Logika čtverých kategorií“, uvažování o já (Já), atp. jest MARNOST. Jde o POZNÁNÍ !!!

Mimochodem, už se ti někdy zdál velice živý sen, z kterého jsi se nemohl PROBUDIT… Zkus vyřešit tento koan.

Km_here

Old Post 04-09-2002 v 21:49 PM
Kmenet je offline   Profil uživatele Kmenet   Find more posts by Kmenet   Foto galerie člena Kmenet   Click here to Send Kmenet a Private Message   Add Kmenet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 37

2PORSCHAK:
taxem si označoval, co k citaci.. mnoo.. asi všecko K+4Y protože si myslím, žes to fakt vystih!!

2Kmenet:
zkus vyřešit.. zkus vyřešit.. rád bych, ale musím přiznat, že na to (rád bych na jen zatím) nemám..

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 07-09-2002 v 21:12 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Upozornění Příspěvek č. 38

PS: Dneska jsem se vrátil z návštěvy rodičů po asi čtvrt roce a po pár stech kilometrech řízení mě ňák bolej vočička.. tak krátce, ale přec:
přemýšlel jsem cestou o tomhle threadu a o tem štěstí.. mnooo.. tenhle thread nemusí být jako některé takovým tím nekonečným tématem - dá se o štěstí dozajista moc moc polemizovat, ale na druhou stranu je fajn, že jsem zjistil pár názorů a často dosti hlubokejch (díky všem) a udělal jsem si závěr, že jde asi fakt jen o to, že v životě přicházej takový či makový věci a je jasný, že nějaký z nich jsou "dobrý" a jde potom jen o to, jak je kdo nazve - někdo třeba štěstím..

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 07-09-2002 v 21:14 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 39

2Dalajlama
Dík kámo. Ty si netroufáš na vyřešení výše vedeného koanu? Však jsi uvedl čtvero kategorií jako první a rozebral je dosti složitým způsobem, mě příliš nesrozumitelným. Ba ne, rozebírat dál je už nemusíš.
Ale mohl bys mi poradit, jak do příspěvku vložit smajla, trochu jsem se s tím trápil, neúspěšně.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 11-09-2002 v 17:25 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

to víš že ti poradím... Příspěvek č. 40

chtěl jsem ti říct, mrkni na moje stránky a tam ti to někam dám a stáhneš si to, ale je tu takový malý velký problém, takže raděj ti to pošlu na email.. bude to wordovskej dokument s vyobrazením smajlíku, s jejich jménama i s jejich zkratkama, který musíš napsat - aneb: teď chcu smajlíka, co se usmívá, tak napíšu dvojtečku a takovoudle ) závorku [bez mezer] a je tu a když toho co se moc moc kření, tak je to dvojtečka a velký D a nebo dvojtečka a slovíčko wink a zase dvojtečka (furt bez mezer) a je to - ten samej postup můžeš aplikovat ve svým profilu i do toho podpisu co se ti vždy zobrazuje... stačí?


2all:

nebudete mi milí groweři věřit, ale dnes v 00:30 na silnici od Barandova na Plzeň jsem se vyflákal v autě - budou měnit celej motor, celou nově i převodovku a celej předek, takže škoda asi 170.000,- tedy větší než je cena auta... no ale už kvůli temu nezaložím thread, protože to byl tak otřesnej zážitek, že by se to ani nedalo číst.. prostě jenom.. až v sedm ráno jsem se vrátil od cajtů a z nemocnice domů, no a su rád, že su... a štěstí? ne! ale karma... koukám, že už mám druhý světýlko - mnoo.. asi jediná pozitivní věc dneška....

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 11-09-2002 v 18:10 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 41

2Dalajlama
Vždyť jsem to zkoušel, uvidíme, co mi pošleš.
Ty jsi ale blázen, ježišmarjá, dovedu si to představit.
Jen to klidně popiš, my to zvládnem.
- to je zkouška

Old Post 11-09-2002 v 18:36 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Beru zpět... Příspěvek č. 42

Tyvole, ono to fachčí, sorry, promiň, já vím, že mi to už posíláš, Ty jsi totiž strašně rychlej...
Já myslel, že mi to nefachčí, ono to tam bylo předtím jen napsaný, jsem vůl, achich ouvej..............

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 11-09-2002 v 18:41 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 43

óu. Teď sem objevit tenhle článek. Fakt seš OK? Je to síla, já už bych byl u Chocholouška v blázincu, máš pevný nervy.
Je toho tady moc tak sem to celý nečet, jen stím štěstím si dovolím protestovat. Štěstí není váš osud. Odud jste vy. To sem teď vymyslel, ale je to pravdivý.
Tož sa opatruj

Old Post 11-09-2002 v 20:23 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to dalajlama Příspěvek č. 44

To už opravdu není štěstí, to je spíš zázrak, že jsi z toho vyváznul bez zranění (teda doufám). Podle toho, jak popisuješ auto po havárce, to musela bejt řacha jak hovado . Co ty za tím volantem děláš, že tak často "skóruješ"? . A do čeho jsi vůbec naboural?

Jo a samozřejmě gratuluju k druhýmu puntíku .

[Edited by Al-Ban on 11-09-2002 at 10:16 PM]

Old Post 11-09-2002 v 20:55 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička Příspěvek č. 45

zatim jsem zadnou nehodu nezavinil - vzdy to nekdo napalil do me a ne ja do nej a tentokrat jsem chytil vodu, zablokovaly se mi kola a uz si to jelo samo... zespodu rozparanej motor, prevodovka... krasa proste tam byl velkej vobrubnik a nejaky haluze a tak.. ale su ze se nikomu nic nestalo... to vis rande.. to by bylo lito

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 11-09-2002 v 22:52 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 46

to hlosan:
heh! neco by sa z teho mozna dalo vyvozovat, mozna ze bych i mel neco z teho vyvozovat, ale nic mne nenapada.. bud je to kurevska smula, protoze auto je na totalku a nebo stesti, ze ja a ani spolucestujici nejsme na totalku... mno... ze by me ale mel buh rad, to bych asi netvrdil... mno.. viz predchozi rozhovory v tomdle threadu..

to minus22:
neberu si to osobně [nebo mam ? ?]

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 13-09-2002 v 21:16 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Upozornění NA ZÁVĚR: Příspěvek č. 47

..všichni s velikou časovou ztrátou hledají zbytečné a mnozí promarnili život hledáním prostředků k životu. Jejich život směřuje k zítřku. Nežijí, ale hodlají žít. Všechno odkládají. I kdybychom drželi krok s životem, přece nás předběhne, váháme-li však, pak mine kolem nás jako něco cizího. Posledního dne končí, ale každým dnem hyne…

peace - your dalajlama

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Naposledy upravil dalajlama 15-12-2003 v 09:37 AM

Old Post 21-09-2002 v 19:57 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0836080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív