Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
phoenix
Nový Člen

Karma uživatele phoenix - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 193

Mám rizikové povolání takže jsem to neskoušel a ani nevyskouším. Já bych mněl pracovní úras asi jenom jednou

Old Post 09-04-2003 v 18:12 PM
phoenix je offline   Profil uživatele phoenix   Find more posts by phoenix   Foto galerie člena phoenix   Click here to Send phoenix a Private Message   Add phoenix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bajza
Nový Člen

Karma uživatele Bajza - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 194

Mé povolání je být studentem co nejdýl to pude, protože mi to docela vyhovuje. Každou chvíli prázdniny. Akorát mě sere nedostatek peněz. Na vojnu se mi taky nechce,a tak čeká až bude profi. Navštěvuji již druhou střední školu. První byla průmyslovka strojní. Nešla mi matika. Ted chodim na soukromou ekonomickou a je to v poho. Ve škole si to bez THC nedovedu představit. Jsem rád, že mi to už docela jde.

Old Post 10-04-2003 v 10:24 AM
Bajza je offline   Profil uživatele Bajza   Find more posts by Bajza   Foto galerie člena Bajza   Click here to Send Bajza a Private Message   Add Bajza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pako
Stálý Člen

Karma uživatele Pako - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 45 

JJ Příspěvek č. 195

Já sem kuchař, a to brčko sí občas v práci dám. Tak si dokážete předstacit jak to pak musí občas vypadat

Old Post 13-04-2003 v 11:14 AM
Pako je offline   Profil uživatele Pako   Find more posts by Pako   Foto galerie člena Pako   Click here to Send Pako a Private Message   Add Pako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladunka
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 196

Já studuju ekonomku a na týhle škole hulí moc málo lidí ale vykašit se do školy je docela prdel hahaha nechápu jak tu školu zvládám neučím se špatně a přitom hulím, miluju takovej život.

Old Post 16-04-2003 v 10:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placka(Laky)
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 197

Ja studuju Elektroniku na stredni. a hulim jen nekdy do praxe

Old Post 21-04-2003 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 198

Student Slaboproude Elektroniky mely by to byt ridici systemy a uz me to docela mrda pri predstave ze bych se tim mel zivit , me staci se podivat na kondenzator a uz je mi zle a co teprv assembler , vsechny ty tranzistoryy ,rezistory , obvody , metody , prooudy , zakony. Hulil sem ve skole dost casto kdyz na to prislo , dokonce jsme jednou stihly dat za jeden den ve skole asi 6-7 burtu , a nikomu nedoporucuju. Jinak se neucim sem tam udelam nejaky ten protokol a prochazim uspesne z dvojkama a trojkama i kdyz rozumim a znam minimun z probirany latky.

Sakra moc filosofuju... heeeheee......


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 23-04-2003 v 20:13 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lebeda
Nový Člen

Karma uživatele Lebeda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 199

Já jsem student,a když se nudím,tak si zahulím.

Old Post 23-04-2003 v 20:37 PM
Lebeda je offline   Profil uživatele Lebeda   Find more posts by Lebeda   Foto galerie člena Lebeda   Click here to Send Lebeda a Private Message   Add Lebeda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyva.swyna
Nový Člen

Karma uživatele dyva.swyna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 200

Student vutbr fsi zatial celkom do pohody :-) bafnem a migam do skoly

Old Post 24-04-2003 v 10:23 AM
dyva.swyna je offline   Profil uživatele dyva.swyna   Find more posts by dyva.swyna   Foto galerie člena dyva.swyna   Click here to Send dyva.swyna a Private Message   Add dyva.swyna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Swooppy
Nový Člen

Karma uživatele Swooppy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 201

..no..taky dobrá rubrika...dělám na jednom coll centru...a brčka jsou dobrý,ale jenom v noci...teda co potom ty klintoši slyšej...ale ještě je to v poho

Old Post 08-06-2003 v 23:13 PM
Swooppy je offline   Profil uživatele Swooppy   Find more posts by Swooppy   Foto galerie člena Swooppy   Click here to Send Swooppy a Private Message   Add Swooppy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 202

tak jsem se wysral na vejšku a teď dělam asistenta w jednej hustej advokátní kanceláři - ganja w práci ani náhodou, bylo by to moc

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-06-2003 v 16:49 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crowley
Nový Člen

Karma uživatele crowley - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 203

Delam spravce site (+uzivatelska podpora +administrace webu +vsechno dalsi, co ma neco spolecnyho s kompama) , jinak uz dlooouho studuju na CVUT. V praci nehulim - vzhledem k tomu, ze musim dost casto resit po telefonu i primo takovy dotazy uzivatelu, ktery obcas nerozdejcham ani v normalnim stavu, byl by to trochu risk.
I kdyz mozna, kdo vi ... zajimava predstava.. he.. sedim v kanclu u sekretarky, cumim na monitor, v hlave hukot, ruka s mysi vytuhla a ja si uz pulhodiny nemuzu vzpomenout, co to po me ta baba vlastne chtela ...

Old Post 11-06-2003 v 11:58 AM
crowley je offline   Profil uživatele crowley   Find more posts by crowley   Foto galerie člena crowley   Click here to Send crowley a Private Message   Add crowley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 204

crowley: Schvalne to nekdy zkus, je to docela prdel. Jednou jsem mohutne zahulil a po prichotu z5 do kanclu byla svolana mimoradna porada. To pak byl hukot.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 11-06-2003 v 12:19 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leli
Stálý Člen

Karma uživatele Leli - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 205

Ja sem student ZS a hulit ve skole sem skousel ... ale od ty doby se tomu vyhybam .... vubec sem nevnimal co kdo rika ve tride do me .... jinak si smotnu vlastni sklizen moc rad ... letos toho bude hafo !!!

Latoś tego beje HAFO ... ... ...

Old Post 12-06-2003 v 20:46 PM
Leli je offline   Profil uživatele Leli   Find more posts by Leli   Foto galerie člena Leli   Click here to Send Leli a Private Message   Add Leli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Leli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flusačkář
Nový Člen

Karma uživatele flusačkář - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 206

No tak já jsem takovej malej študent ve škole si zahulim docela často akorát pak rozdejchat ty hodiny ale už jsem si zvykl.

Old Post 13-06-2003 v 11:20 AM
flusačkář je offline   Profil uživatele flusačkář   Find more posts by flusačkář   Foto galerie člena flusačkář   Click here to Send flusačkář a Private Message   Add flusačkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

encoded Příspěvek č. 207

Helou

citace:
hovnajs
že si to z tý obrazovky jednoduše opsala...


my machri to robíme Alt-PrtScr

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 13-06-2003 v 11:56 AM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
divnaregistrace
Stálý Člen

Karma uživatele divnaregistrace - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 208

16 a půl -prodej zmrzlin, cédéček, brejlí (tehdy sem si vydělával nejvíc:-)
16-18 škola a full time job - holka
18-20 grafik, prodejce, marketing - v tuningový firmě na autíčka
20-21 furt k tomu všemu školy a hulení, pak přišel konec s holkou a další job v otcový firmě, stavební společnost (faktury, obchodní večeře, ježdění po cleý čr, buzerace dělníků, problémy s rusákama atd..)
22-24 opět se s topu holkou dávám dohromady (je to lepší než to kdy mohlo být) novej work - Marketing director - v jedný estébácký firmě (president společnosti měl přezdívku "bauer" klidně si to najděte)
24-25 a nějaký drobný protože víc mi neni, - product manager= všechny nový projekty dělám já tzn. vymyslet , zrealizovat, kontrolovat a vydělávat prachy. Jsem v jedný firmě která dělá tak trochu do aut a do služeb (teď sem tu třeba založil cestovní agenturu) ....a je velká a největší konkurent té, v které jsem dělal před tím.
Teď v práci nehulim páč bych to nestíhal, ale pravidelně odcházím z práce před šestou a vždy to task budu dodržovat, protože žít se taky musí a pak si vo víkendech občas smotnu a posunu se někam trošku jinam:-)) jsem na svuj work hrdej, ale chci dělat nějakej svuj job svojí firmu a už na tom pracuju......a to bude mazec:-))

Old Post 13-06-2003 v 13:28 PM
divnaregistrace je offline   Profil uživatele divnaregistrace   Find more posts by divnaregistrace   Foto galerie člena divnaregistrace   Click here to Send divnaregistrace a Private Message   Add divnaregistrace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5036870 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív