Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 101

Já jsem OSVČ tzv. "podnikatel". Ale už s tím brzo seknu. Nejsem schopnej vyjít s těma lidma, co se v té oblasti pohybujou.

nemo

Old Post 14-04-2002 v 22:06 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 102

Zrovna koukám, že jsem se ještě ani nepráskla, co vlastně dělám.
Povolání tu je opravdu rozmanité, ale muzikantů pomálu (zdravím Bryanta). No a tím jsem se prozradila.
Živím se hlasem, někdo říká, že moc hezky, ale nejsem si někdy jistá, protože když zpívám doma, můj starší syn si zacpává uši a říká abych už přestala.
Vzhledem k tomu, že nic jinýho vlastně ani neumím, budu mu muset koupit takový ty špunty do uší, snad to zabere!
Jo a ke kouření při práci. Radši ne, chytá mě chechtavá a to by bylo docela blbý, kdybych prochechtala celou písničku, né?
čauky

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 14-04-2002 v 22:38 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Obecné HU v práci Příspěvek č. 103

Já funguju jako vedoucí chemik v jedný nejmenovaný velký fotografický firmě na severu Čech, huličů v práci tu máme docela dost, jen si tady nikdo začadit netroufne - nesmíme si tu už dát ani cigáro, chtěl bych to pak vidět, jak by to tu vypadalo. I když někdy mám neskutečnou chuť někam zalézt a zhulit se

JIRKA

Old Post 16-04-2002 v 11:06 AM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Pohodička Pouhý studentík Příspěvek č. 104

Jak ste jistě pochopili z nadpisu, sem student. Chodim na ČVUT u nás ve městě. Jinak hulíme ve škole pokaždý, když je čas a když si to můžem dovolit - nevim jak bych fungoval, kdyby se mě na něco ptal děkan, kerýho máme na takovou pěknou pakárnu.
Když se ale vyhulim, tak toho fak moc nestíhám. Většinou si kreslim (!) nebo vypadnu na počítače.
Už tady asi moc dlouho nebudu! Pěkně na to !
Zdravim

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 17-04-2002 v 08:35 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sargon78
Stálý Člen

Karma uživatele Sargon78 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Sargon78 - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 105

Predavam v jednom obchode mobily,robim zmluvy a poradenstvo,denne asi 20ks zakaznikov.Pracujem do 18h a asi hodinu pred zaverečnov si dam na zachode par praskov a kvapky do oči,v potravinach si kupim pivkečko a surfujem.

Old Post 17-04-2002 v 18:46 PM
Sargon78 je offline   Profil uživatele Sargon78   Find more posts by Sargon78   Foto galerie člena Sargon78   Click here to Send Sargon78 a Private Message   Add Sargon78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wajbrou
Nový Člen

Karma uživatele wajbrou - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1 

Obecné povolání Příspěvek č. 106

jo jo, to ja delam v nemocnici na vypocetnim stredisku, jako programator, technik, hotline a vubec co souvisi s kompama. f praaaci nehulim, jinak sazim a hulim jaqxteklej :8)

Old Post 19-04-2002 v 12:50 PM
wajbrou je offline   Profil uživatele wajbrou   Find more posts by wajbrou   Foto galerie člena wajbrou   Click here to Send wajbrou a Private Message   Add wajbrou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 107

ja sem student na el.fakulte a brzo budu koncit ,jinak je to neuveritelna nuda a asi si vystuduju neco humanistictejsiho do skoly proto moc nechodim ,a tak hadejte co delam ve skrini mi to pekne rasi a tak to ma byt .peace for all

Old Post 20-04-2002 v 15:39 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Heffy
Nový Člen

Karma uživatele Heffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 108

Ja delam ctvrtak SPSD v Plzni a fakt uz me to tam vubec nebavi. Chce to nejakou zmenu. Zkusim vejsku, ale moc nadeji si nedavam a kdyz to nevyjde - civilka to jisti - to by mohl bejt spravnej odvazzzzzz :-)

[Edited by Heffy on 22-04-2002 at 09:21 PM]

Old Post 22-04-2002 v 20:18 PM
Heffy je offline   Profil uživatele Heffy   Find more posts by Heffy   Foto galerie člena Heffy   Click here to Send Heffy a Private Message   Add Heffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flunatko
Nový Člen

Karma uživatele flunatko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 7 

Pohodička Příspěvek č. 109

ja su neco jako au-pair..ale nehlidam deti..staram se o nemocnou pani a vobcas mi dava peken pohulit i bez speku...zato o vikendech si to vynahrazuju...jen mi tu chybi trafka...je to tu samej hashish...ale diky spon za nej...

flunatko

Old Post 24-04-2002 v 18:42 PM
flunatko je offline   Profil uživatele flunatko   Find more posts by flunatko   Foto galerie člena flunatko   Click here to Send flunatko a Private Message   Add flunatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 110

Dělám v online obchůdku přes prodej stříbrných koleček a jako vedlejšák píšu recenze v jednom online deníku. V práci s konopím problémy nejsou už jen proto, že tam alespoň občas hulí (nebo hulil) skoro každej, včetně některých šéfů Navíc jsou s mými pracovními výkony spokojeni, čas od času dostávám přidáno, ale hlavně - jsou tam normální, skvělí lidičci a dělám přesně to, co mě baví. Jó, máme se to my kuřáci marjánky! Teď ještě aby nám do toho přestal blafat stát...

Milujte se a množte se!

Old Post 24-04-2002 v 19:49 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjanosh
Nový Člen

Karma uživatele Ganjanosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 17 

Obecné Příspěvek č. 111

Právě mam před maturitou. podle oboru, kterey studuju by ze mě měl bejt správce počítačových sítí, ale s míma vědomostma to tak slavný neni, ale nechci se zas podceňovat. Ve škole už jsem párkrát zmaštěnej byl... to pak ten den odsejpá a nic mě tam nerozčiluje, naprostá pohoda a flegmatismus. Ale nedá se to dělat často, protože pak z učení nemam vůbec ale vůbec nic.

Old Post 05-05-2002 v 22:04 PM
Ganjanosh je offline   Profil uživatele Ganjanosh   Find more posts by Ganjanosh   Foto galerie člena Ganjanosh   Click here to Send Ganjanosh a Private Message   Add Ganjanosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Hlína Zahradnika Příspěvek č. 112

To vite...papriky rajcata .....eeeeebanany a lokniny
Sralo me to jsem od spiny
sel jsem si vyprat moje jeany
do susarky na pradlo,
dostal jsem chut na zradlo,
utikal jsem do kuchyne,
tam jsem snedl pujku swine,
zustal jsem tam na delsi cas,
abych udelal jidlo a potesil vas.

Tos a ted jsem v kuchyni.

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 07-05-2002 v 17:16 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caravell
Stálý Člen

Karma uživatele caravell - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 113

ja delam asistentku f IT oddeleni...a f praci obcas brko dam...delam v docela dost velky firmicce...a ta zamestnava fcelku mlady lidi...hlavne hned po skole, aby nemuseli moc platit...tagze je nas tu hromada co hulime...zrovna sem se o tom s nekym bavila a ten dotycnej rikal ze tag 80% firmy huli...no a dost casto se stava ze misto obidku jdeme do parciku tag f peti a zafajcime...ale nejde to samozrejme porad...jen gdyz neni do ceho pichnout...))...nicmene si myslim ze by to bylo stejne f pohode protoze jednatel teto spolecnosti pece kolacky a pak je rozdava kolegum...hustej typek.... ) no ale nehuli...jen basti a pije....prej umi tag husty mliko, ze staci 1/2 1dcl....nooo sem trosku odbocila...tagze sorry

caravell

Old Post 16-05-2002 v 14:18 PM
caravell je offline   Profil uživatele caravell   Find more posts by caravell   Foto galerie člena caravell   Click here to Send caravell a Private Message   Add caravell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marra
Nový Člen

Karma uživatele Marra - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Pohodička Práce a hůlo Příspěvek č. 114

Já pracuju ve státní sféře jako metrolog.Jsem celkem dost často v laboratoři, a tak zhulit se by asi nebyl dobrej nápad,protože bych to asi vůbec nestih!
Jinak ve volnu je to free.

Old Post 17-05-2002 v 12:27 PM
Marra je offline   Profil uživatele Marra   Find more posts by Marra   Foto galerie člena Marra   Click here to Send Marra a Private Message   Add Marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spalodrontix
Stálý Člen

Karma uživatele Spalodrontix - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Pohodička Příspěvek č. 115

Hmm, ja kreslim technicky vykresy na pocitaci.Parkrat jsem si zkusil zahulit, ale nenakreslil jsem ani carku.Porad jsem jen tak bloudil po kancelarich a pil kafe.

Bum Shiva

Old Post 22-05-2002 v 09:53 AM
Spalodrontix je offline   Profil uživatele Spalodrontix   Find more posts by Spalodrontix   Foto galerie člena Spalodrontix   Click here to Send Spalodrontix a Private Message   Add Spalodrontix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlu
Stálý Člen

Karma uživatele greenlu - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 116

já pracuji v internetový společnosti (žádný poskytovatel ale provider).....dělám tu asi tak všechno...hlavně práce s databází, surfování na internetu (neomezeně), komunikace s klienty, papírování pro sales managery a další blbůstky okolo...prostě docela pohoda, v práci hulim občasně, protože co si budem povídat...v práci to neni ono, ale naštěstí je tu pár lidí (jednomu je 40) se kterym zajdeme přes oběd do parčíku a tam popálíme..naposledy včera :-))

Old Post 23-05-2002 v 08:04 AM
greenlu je offline   Profil uživatele greenlu   Find more posts by greenlu   Foto galerie člena greenlu   Click here to Send greenlu a Private Message   Add greenlu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollandan
Nový Člen

Karma uživatele hollandan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 5 

Pohodička Povolanie Příspěvek č. 117

Ja som studentom VS ekonomickej v Blave.
Raz som bol nafajceny na konverzacii z anglictiny a stacilo. Neprajem nikomu zazit stav ked sa vas profka nieco pyta a vy v strede otazky zabudnete zaciatok. Ale chcem sa niekedy sprasit a ist na prednasku, to by mohlo byt v pohode.

Old Post 23-05-2002 v 22:55 PM
hollandan je offline   Profil uživatele hollandan   Find more posts by hollandan   Foto galerie člena hollandan   Click here to Send hollandan a Private Message   Add hollandan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimny
Nový Člen

Karma uživatele jimny - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 118

Ja som student a snad to par rokov este v tej skole vydrzim.Hulco a skola u mna neni dobra kombinacia,lebo na cvikach sa intenzivne debatuje a to by som sa asi prilis nezapajal.Ale po skole je to v poho,zajdeme na intrak a uvarime nejake tie sluky.

Old Post 23-05-2002 v 23:52 PM
jimny je offline   Profil uživatele jimny   Find more posts by jimny   Foto galerie člena jimny   Click here to Send jimny a Private Message   Add jimny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Total kapor
Stálý Člen

Karma uživatele Total kapor - 3% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 119

Ja som nezamestnany, v tkz. prechodnom stadiu - hlasim sa na skolu. Vyzieram rodicov, stat a hulim. Inac som v pohode.
PS: pozdravujem Jimnyho a hollandana, caute fetaci:d

Vsetko vyssie napisane berte s rezervou, nikdy neviete pod vplyvom akych omamnych latok bol autor.

Old Post 24-05-2002 v 15:35 PM
Total kapor je offline   Profil uživatele Total kapor   Find more posts by Total kapor   Foto galerie člena Total kapor   Click here to Send Total kapor a Private Message   Add Total kapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extrax
Nový Člen

Karma uživatele extrax - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 3 

Pohodička Příspěvek č. 120

ja sem student SŠ a pristi rok me ceka matura..bude to asi dost husty ,protoze dost hulim a tak sem casto vypatlanejNo doufam,ze ji udelam a pak asi naka ta vejska.....ale!!rikam moznajinak ve skole je to s hulenim dost fpohode ponevadz tam je tolik hulicu ze jim uz nic jinyho nez IGNORRE nezbejva

**extrax**

Old Post 24-05-2002 v 17:44 PM
extrax je offline   Profil uživatele extrax   Find more posts by extrax   Foto galerie člena extrax   Click here to Send extrax a Private Message   Add extrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollandan
Nový Člen

Karma uživatele hollandan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 5 

to jimny a total kapor Příspěvek č. 121

Studentici moji! /jeden buduci/
Keby som vas nebol spoznal, to moje studium by nestalo za nic. Len dufam, ze ho pri vas dokoncim. Zivot si treba sprijemnovat, ale s mierou!
K4U!

Old Post 24-05-2002 v 22:39 PM
hollandan je offline   Profil uživatele hollandan   Find more posts by hollandan   Foto galerie člena hollandan   Click here to Send hollandan a Private Message   Add hollandan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Job Příspěvek č. 122

Tak mám ukončený středoškolský vzdělání s maturitou!!!

A dál? Growing....smoking...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 25-05-2002 v 14:56 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 123

Tak vidím, že jsem se tu ještě nezapsal do seznamu, no to je ostuda.

Nejprve jsem řadu let dělal ve fabrice jako dělník, krátce před revolucí jsem se dostal na sálový počítač a následně na PC. Začal jsem programovat, Cobol, Fortran, Pascal ...

V současnosti webdesigner, grafik a programátor internetových aplikací. Moc mě to baví, hlavně se musím stále učit něco nového a to je skvělý.

Hulit jsem ale při práci zatím nezkoušel.

Každý musíme snést názor druhého. Demokracie znamená diskusi. T.G.M.

Old Post 25-05-2002 v 22:52 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Pohodička Příspěvek č. 124

Geodet, restaurátor, řidič, převozník, grafik, produkční...
Já s hulením v práci vesměs problém neměl. Naopak.
Dovedete si představit tu pohodu, když jste jako geometr tejden někde na Šumavě...? Nebo vozíte lidi na prámu přes řeku...? A u toho posledně jmenovanýho je to skoro v náplni práce, ne...?

Old Post 03-06-2002 v 22:00 PM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 125

Ja som štátny zamestnanec a momentálne sa válam už skoro mesiac na nemocenskej a hulim, hulim, huli.......

Old Post 04-06-2002 v 00:34 AM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hans von aachen
Nový Člen

Karma uživatele hans von aachen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 126

já sem zatim student, právě v těchto dnech snad zdárně ukončim prvák na vejšce, dělám obor sociální práce a když všechno klapne tak se sociálnim pracovníkem (no to je ale dlouhej název) i stanu a budu si tak pěkně pracovat, samozřejmě sociálně a bude pohoda,... akorát ještě přesně nevim v jaký oblasti...ale zatim je dost času...

Old Post 10-06-2002 v 20:30 PM
hans von aachen je offline   Profil uživatele hans von aachen   Find more posts by hans von aachen   Foto galerie člena hans von aachen   Click here to Send hans von aachen a Private Message   Add hans von aachen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 127

to vysmátá cyklistka
be free!!!! karma for you!!!

Old Post 11-06-2002 v 12:10 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techyes
Stálý Člen

Karma uživatele techyes - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 128

v lednu sem nechal VSE v Praze (nejak mi to uceni o okradani lidi neslo dohromady s moji predstavou o konani dobra).
tedka pracuju v i-net kavarne na malym meste ve vychodnich Cechach a v zari se chystam zpatky do Prahy na VOS grafickou,teda pokud vyjdou prijimacky.
kourim jen po praci, huleni a kompy nejde moc dohromady.

bez netu a groweru bych asi nikdy nezacal pestovat indoor. kde jinde sehnat info,ze jo?

Špek a smích jsou dva nerozluční přátelé.
Život mi někdy silně připomíná houpačku: nahoru - dolů, nahoru - dolů. Ale furt je to zábava, ne ?
________________________
pěstírna:1.indoor: 3xWW, 250w ,bio

Old Post 12-06-2002 v 11:50 AM
techyes je offline   Profil uživatele techyes   Find more posts by techyes   Foto galerie člena techyes   Click here to Send techyes a Private Message   Add techyes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele techyes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubos
Stálý Člen

Karma uživatele jakubos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 129

Koukam ze nase uroven je pomerne vysoka...ja zasejc hlidam kvalitu mobilnich telefonu, a to mi staci...kubus

Viva la Marijuana...

Old Post 14-06-2002 v 06:27 AM
jakubos je offline   Profil uživatele jakubos   Find more posts by jakubos   Foto galerie člena jakubos   Click here to Send jakubos a Private Message   Add jakubos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 130

celkem student VŠ (podnikový finance) ve volnym čase něco jako asistent v personální agentuře - docela prdel pozorovat ty lidi, který sháněj práci, na ulici by si vo mně ani nevopřeli kolo a v kanceláři ze mě úplně posraný... Lidi sou fakt zváštní

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-06-2002 v 15:50 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KaEl
Nový Člen

Karma uživatele KaEl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 131

Já sem též student SPŠS ale strojírenský před školou moc nehulim spíš dřív v prváku (zdravim Majklovce). Jelikož věčinou máme první hodinu Mechaniku při níž je učitel schopnej od tabule vyházet třeba i 15 lidí s tim že sou záškodníci mechaniky a bandyti. Je to pěknej sadysta

Old Post 16-06-2002 v 18:26 PM
KaEl je offline   Profil uživatele KaEl   Find more posts by KaEl   Foto galerie člena KaEl   Click here to Send KaEl a Private Message   Add KaEl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 132

já jsem už pár let studentík a ještě pěknejch pár let doufám budu!!! !!!!!!!

Old Post 18-06-2002 v 09:55 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čámrs
Nový Člen

Karma uživatele Čámrs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 133

Já dělám 2 roky správce sítě - db admin na jednom nejmenovaném úřadě.

Old Post 01-07-2002 v 11:09 AM
Čámrs je offline   Profil uživatele Čámrs   Find more posts by Čámrs   Foto galerie člena Čámrs   Click here to Send Čámrs a Private Message   Add Čámrs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FRONTERASER
Nový Člen

Karma uživatele FRONTERASER - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 134

Ja robím deratizéra tj. naháňam potkany a myši po pivniciach a katakombách. A keď pri tom zahulím tak z toho býva občas pekná haluz.

Old Post 12-09-2002 v 14:53 PM
FRONTERASER je offline   Profil uživatele FRONTERASER   Find more posts by FRONTERASER   Foto galerie člena FRONTERASER   Click here to Send FRONTERASER a Private Message   Add FRONTERASER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pála žáhí
Stálý Člen

Karma uživatele pála žáhí - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 135

Já se flákám, kalim, hulim a vobčas zalezu do takový krabice, kerý se myslim nadává škola nebo tak nějak podobně nejsem si tak docela jistej. Je to fuška. No jo, holt život neni peříčko

Old Post 12-09-2002 v 20:14 PM
pála žáhí je offline   Profil uživatele pála žáhí   Find more posts by pála žáhí   Foto galerie člena pála žáhí   Click here to Send pála žáhí a Private Message   Add pála žáhí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Pohodička ... Příspěvek č. 136

Já se momentálně seberealizuju na gymplu. Ve škole ani vokolo školy zásadně nehulim. Né snad proto, že bych se bál šéfiků, ale spíš proto nemam žádnej důvod a nemam potřebu bejt zčazenej ve škole. Radši si zahulím s kamarády, když si chcem zablbnout

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 12-09-2002 v 20:28 PM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

VŠE Příspěvek č. 137

Taky se práci vyhejbám jak můžu, zatím se mi to daří docela dobře :-). Dodělal sem obchodní akademii v Třebíči a právě se začínám interesovat na VŠE v Praze. Momentálně bydlím na koleji Blanice na Jižním městě, takže jestli je tady někdo z VŠE (z jižního města zvlášť) tak se ozvěte a dáme si marihuanový dýchánek. Jinak na střední sme moc do školy nehulili, nedělalo to dobrotu


-----------------------------------
roll another!!!

[Edited by uzzi on 12-09-2002 at 10:18 PM]

Old Post 12-09-2002 v 21:13 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ploski
Nový Člen

Karma uživatele ploski - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 138

mno ja jsem na civilce na CVUT - delam na webu ... pokud mam co, tak si zahulim i v praci, ale to jen obcas .. to pak moc nepracuju a spis ulitavam na empetrojkach a videich :) ... lepsi je zahulit nekde po praci v klidku

mimochodem, v Dejvicich je spousta super placku na speqa ;)

i`ve tried to say no to drugs.... but they do not listen
http://ploski.d2.cz

Old Post 13-09-2002 v 10:10 AM
ploski je offline   Profil uživatele ploski   Find more posts by ploski   Foto galerie člena ploski   Click here to Send ploski a Private Message   Add ploski to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ploski! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THX
Stálý Člen

Karma uživatele THX - 89% PěstitelskáKarma uživatele THX - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 139

No, tak ja jsem zatim studujici informacni technolog, ale v podstate jsem jim byl jeste nez jsem zacal studovat a kdybych neodesel z prumky (Uzlabina, znama to SPSE odpadliku tak uz jsem na VS ale jsem rad, ze jsem si to protah a jeste nemusim na VS nebo do worku

Old Post 13-09-2002 v 10:29 AM
THX je offline   Profil uživatele THX   Find more posts by THX   Foto galerie člena THX   Click here to Send THX a Private Message   Add THX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

2all Příspěvek č. 140

Huuuuuuuuuuuuuuurrrrraaaaaaaaaaaaaa!!!!
to je proste parada, vsechno sem si to tu precet, tak se kolem me udelalo poradny vakuum pozitivnich vibraci
Je skvely ze lidi hulej proste kdekoliv , kdykoliv v ruznym povolani a tudiz ZADNA POSRANA SKUPINA OMEZENEJCH CHUDACKU CO NADAVAJ NA PALENI NEMUZE NIKDY VYHNAD MARIHUANU Z NASICH MYSLÍ,PLIC, ZAHRADEK ATD. jupi jupi jou ....
MARIHUANA tu byla, je a bude!!
no to by asi stacilo, nebo si zacnete myslet ze tady papam XTC
jo malem sem zapomnel......delam ted civilku ve statni sprave(kulturní organizace), zatim je to tu v pohode.
tak ,uz me to nebavi zdar Rude

[Edited by Rude on 22-10-2002 at 10:50 AM]

Old Post 13-09-2002 v 15:32 PM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
severin1975
Nový Člen

Karma uživatele severin1975 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 5 

Obecné jsme vsude Příspěvek č. 141

ja delam v jedne ocelarne a kuchtim ocel. V praci jsem hulil za celou dobu asi jenom 4x.Prace me fakt bavila ikdyz jsem delal ty nejobycejnejsi ukony. Jinak byla sranda pozorovat ty sve starsi zpruzene spolupracovniky(vsichni je kurva serou-prace je sere-coz me jinak taky-furt cumi doma do bedny pak se ve volnu ozerou a mysli si ze mariuhana se picha).
Pro laika to musi byt docela narez-zahulit a podivat se do takoveho provozu kde vsechno je tak nejak vetsi vsude tece tekuta ocel atd.. Kdybych mohl vsechny bych tam pozval na prima thc trip.

severin

beer or not two beer

Old Post 15-09-2002 v 08:05 AM
severin1975 je offline   Profil uživatele severin1975   Find more posts by severin1975   Foto galerie člena severin1975   Click here to Send severin1975 a Private Message   Add severin1975 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandpit
Nový Člen

Karma uživatele Sandpit - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 142

Ted jsem skončil školu informatiku, nastoupil na civilku a i když to má pracovni naplň někdy, teda většinou dovoluje v praci nekouřím neboť často přicházím do kontaktu s mládeží. Po práci si brko dám

Old Post 15-09-2002 v 11:38 AM
Sandpit je offline   Profil uživatele Sandpit   Find more posts by Sandpit   Foto galerie člena Sandpit   Click here to Send Sandpit a Private Message   Add Sandpit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele pepsin - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 33 

odpověd Příspěvek č. 143

Tak tohle je mazec,co tady jsou za lidi,já mám na takovým bílím papírku napsáno FINANČNÍ ŘEDITEL,jsem společníkem firmy,jo parkrát jsem si zahulil,když jsem si myslel,že to bude v pohodě,ale nebylo,většinou se něco vysralo,pak někomu něco vysvětlovat,to je paráda,občas musím nasadit monterky,jednou jsem se vyhulil jako svině,přišel nějakej mistr od jiné firmy,začal mi nadávat že jim zavazíme a bla bla bla,ty vole nebyl jsem schopnej kontrovat jinak než mít adrenalin až palcích u nohou,tak to už radši ne!Pak to mělo sice dohru,kde jsem mu to nandal,ale sranda to zrovna nebyla.

pepsin

Old Post 16-09-2002 v 08:46 AM
pepsin je offline   Profil uživatele pepsin   Find more posts by pepsin   Foto galerie člena pepsin   Click here to Send pepsin a Private Message   Add pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Achmo
Nový Člen

Karma uživatele Achmo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 3 

Obecné Příspěvek č. 144

Cavo kamosi
no ja pracujem v komercnej sfere (som nejaky referent personalistiky ci co je to - statistiky, praca s ludmi, PR a tak) v jednej stredne velkej firme.Ale to je iba docasne pretoze som skoncil politicke vedy a momentalne si z toho isteho odboru robim velky doktorat.Takze sa mienim po skonceni studia venovat politike - ale ako vedec, nie ako aktivny ucastnik. No a v momentalnej praci sa sem tam dam do poriadku, ale hlavne ked som tu poobede sam. Nikdy nie z rana
a v buducnosti ocakavam ze to budem robit nadalej

Old Post 16-09-2002 v 09:02 AM
Achmo je offline   Profil uživatele Achmo   Find more posts by Achmo   Foto galerie člena Achmo   Click here to Send Achmo a Private Message   Add Achmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nitemare
Nový Člen

Karma uživatele Nitemare - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 2 

Obecné Příspěvek č. 145

Ted makam na helplince v bance. Pritom se moc hulit neda, to bych absolutne nestihal.

Kdyz sem este chodil na prumyslovku, hulil sem porad
Mno, akorat na Elektroniku sem nehulil

Old Post 16-09-2002 v 12:25 PM
Nitemare je offline   Profil uživatele Nitemare   Find more posts by Nitemare   Foto galerie člena Nitemare   Click here to Send Nitemare a Private Message   Add Nitemare to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Nitemare! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Vskutku zajímavé... Příspěvek č. 146

I já přispěji svou trochou do mlýna
Ve svých třiadvaceti podnikám s otcem v naší firmě, máme sedm zaměstnanců, otec se stará o, řekl bych, dodavatelsko-odběratelský vztahy, zatímco já, majitel oné firmy, komunikuji s úřady, bankou, účetní firmou, celnímy orgány a s veškerou byrokracijní tlupou.
Provádím finanční analýzy a vedu účetní agendu.

V práci jsem teda ještě nikdy zhučenej nebyl, to si radši počkám na večer, teda když zrovna nejsem s přítelkyní, jinak výjimečně.

Je dobrý, co si lidi o mě myslí z pohledu protijednající strany. Například ženský ze spediční agentury, která vám vystavuje celní dokumenty, mě viděli jednou kouřit cigáro a hned, jak mě příště viděli jsem byl osloven : "Pane ......, vy taky kouříte, to bych do vás neřekla.." A takových případů bylo více.
Kdyby jim někdo řekl, co všechno dělám ( pěstuju, hulim poměrně často v posl.době, s kámošema vulgarizuju...) asi by tomu nevěřili.
Proto mě těší tento thread, kde se můžeme dozvědět více o lidech, kteří mají s marihuanou co do činění
Tedy jasná K+4 maker this thread.

Old Post 16-09-2002 v 16:25 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička kurnik to je ale dlouhý téma... Příspěvek č. 147

..taxem si to přečet celý a chtěl reagovat na nějakej ten příspěvek, ale vono se to nějak nedá... bylo by z teho moc moc řádků a aby se v tem pak cosi vyznalo...

tak já...
mnooo.. když jsem měl kapesný 100,-Kč na měsíc, nějak mi to nevycházelo a taxem si našel "brigádu" - bylo to poněkud nelegální, ale vynášelo to (ne dealer! ale obchodování to bylo, jen s něčím jiným... klidně bych to napsal, ale nevím... - no a paxem teho raděj nechal a začal za ty penízky nějak cestovat a dělat všechno možný - za několik měsíců jsem zkusil tolik, že si ani na všechno nevzpomenu - jen namátkou: vedoucí oddělení zábavy v jedný soukromý filmový agentuře, obchodní zástupce firmy prodávající elektroniku, finanční analytik, člen zásahový jednotky bezpečnostní agentury, pojišťovací poradce... . . . . no a na konec jsem začal podnikat, ale nějak mi to rve žaludek a srdce, neb jsem poznal, to "know-how podnikání v čechách" a i když jsem se naučil, jaxe mezi zákonama pohybovat, furt mi tam nesedí cosi jako "nelidskost" jinýmy slovy, abych tak řek "ale takhle se to přece nedělá" a "takhle to nejní správný - etický - fér..." takže jsem si pomalu vytříbil směr...
dneska, ač mám novinářskej průkaz, pro nějakou tu firmu udělám kompletní servis jakýchsi reklamních aktivit a tak, ale ta grafika, co mě moc moc baví se dá realizovat ještě jinak - - takže dnes se dá říct, že z drtivý většiny procent pochází můj příjem z psaní knížek a zároveň i jejich grafický úpravy.
Zatím jako koníček, mi slouží hraní si s pohyblivým obrazovým materiálem, ale časem bych to chtěl nějak skloubit a dělat hudbu a aj klip či co k temu... sen... no a u psaní bych určitě taky rád zůstal asi celej život, ale ne tak jak dnes - DNES PÍŠU PROTO, ABYCH MĚL NA NÁJEM; JEDNOU BYCH CHTĚL PSÁT PROTO, ŽE MĚ TO BAVÍ...
to je asi všechno....

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 16-09-2002 v 22:29 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 148

Porschak: presne kvuli tomu, aby jsme se jeden o druhym dozvedeli neco vice, jsem tenhle thread zakladal, BTW. diky za karmu

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 17-09-2002 v 06:46 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
webinda
Nový Člen

Karma uživatele webinda - 0% PěstitelskáKarma uživatele webinda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 149

Nečetla jsem všechno, ale připadá mně, že velký procento z vás jsou studenti.
Já musím přiznat, že dvacítka se mi stále víc mlží v dáli. Pracuju už 9 let v knihovně. Všechny zakořeněné představy o knihovnicích pusťte z hlavy!! :-)) Tatam jsou časy starých obrejlených bab hrabajících se v regálech.
Informace jsou byznys číslo 1, společnost nového milénia zove se tímto společností informační a jeden aby se z toho zbláznil. Naštěstí jsou tu knihovníci, kteří se nezapomněli v minulém století a vytvořili obrovskou mafii pevně třímající v rukou informační chaos se vším všudy.
Nehulím moc často. Stejně jako si občas moooc ráda vychutnám decku skvělýho bílýho z pálavských svahů, tak si občas požitkářsky rituálně vychutnávám trávu, poslední dobou mlíčko mmmm ...
...k pochopení nepochopitelného, pro lepší zrak, pro dobrou náladu a klidné nervy - práce s lidma je psychicky velmi náročná atd., vždyť to znáte. Známí mě říkaj kouřící inteligence, ale s inteligencí to fakt nemá co dělat :-))). Hulení je součástí mýho života stejně jako pití, jídlo a hygiena...alespoň si to myslím.........
so bye friends

Žij a nech žít...

Old Post 17-09-2002 v 09:12 AM
webinda je offline   Profil uživatele webinda   Find more posts by webinda   Foto galerie člena webinda   Click here to Send webinda a Private Message   Add webinda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grassman
Nový Člen

Karma uživatele Grassman - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 150

no já toho moc nenadělám ale zase toho hodně nahulim tak at to pálí nepálí

Old Post 19-09-2002 v 12:17 PM
Grassman je offline   Profil uživatele Grassman   Find more posts by Grassman   Foto galerie člena Grassman   Click here to Send Grassman a Private Message   Add Grassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7796680 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív