Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
caravell
Stálý Člen

Karma uživatele caravell - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 113

ja delam asistentku f IT oddeleni...a f praci obcas brko dam...delam v docela dost velky firmicce...a ta zamestnava fcelku mlady lidi...hlavne hned po skole, aby nemuseli moc platit...tagze je nas tu hromada co hulime...zrovna sem se o tom s nekym bavila a ten dotycnej rikal ze tag 80% firmy huli...no a dost casto se stava ze misto obidku jdeme do parciku tag f peti a zafajcime...ale nejde to samozrejme porad...jen gdyz neni do ceho pichnout...))...nicmene si myslim ze by to bylo stejne f pohode protoze jednatel teto spolecnosti pece kolacky a pak je rozdava kolegum...hustej typek.... ) no ale nehuli...jen basti a pije....prej umi tag husty mliko, ze staci 1/2 1dcl....nooo sem trosku odbocila...tagze sorry

caravell

Old Post 16-05-2002 v 14:18 PM
caravell je offline   Profil uživatele caravell   Find more posts by caravell   Foto galerie člena caravell   Click here to Send caravell a Private Message   Add caravell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marra
Nový Člen

Karma uživatele Marra - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Pohodička Práce a hůlo Příspěvek č. 114

Já pracuju ve státní sféře jako metrolog.Jsem celkem dost často v laboratoři, a tak zhulit se by asi nebyl dobrej nápad,protože bych to asi vůbec nestih!
Jinak ve volnu je to free.

Old Post 17-05-2002 v 12:27 PM
Marra je offline   Profil uživatele Marra   Find more posts by Marra   Foto galerie člena Marra   Click here to Send Marra a Private Message   Add Marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spalodrontix
Stálý Člen

Karma uživatele Spalodrontix - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Pohodička Příspěvek č. 115

Hmm, ja kreslim technicky vykresy na pocitaci.Parkrat jsem si zkusil zahulit, ale nenakreslil jsem ani carku.Porad jsem jen tak bloudil po kancelarich a pil kafe.

Bum Shiva

Old Post 22-05-2002 v 09:53 AM
Spalodrontix je offline   Profil uživatele Spalodrontix   Find more posts by Spalodrontix   Foto galerie člena Spalodrontix   Click here to Send Spalodrontix a Private Message   Add Spalodrontix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlu
Stálý Člen

Karma uživatele greenlu - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 116

já pracuji v internetový společnosti (žádný poskytovatel ale provider).....dělám tu asi tak všechno...hlavně práce s databází, surfování na internetu (neomezeně), komunikace s klienty, papírování pro sales managery a další blbůstky okolo...prostě docela pohoda, v práci hulim občasně, protože co si budem povídat...v práci to neni ono, ale naštěstí je tu pár lidí (jednomu je 40) se kterym zajdeme přes oběd do parčíku a tam popálíme..naposledy včera :-))

Old Post 23-05-2002 v 08:04 AM
greenlu je offline   Profil uživatele greenlu   Find more posts by greenlu   Foto galerie člena greenlu   Click here to Send greenlu a Private Message   Add greenlu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollandan
Nový Člen

Karma uživatele hollandan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 5 

Pohodička Povolanie Příspěvek č. 117

Ja som studentom VS ekonomickej v Blave.
Raz som bol nafajceny na konverzacii z anglictiny a stacilo. Neprajem nikomu zazit stav ked sa vas profka nieco pyta a vy v strede otazky zabudnete zaciatok. Ale chcem sa niekedy sprasit a ist na prednasku, to by mohlo byt v pohode.

Old Post 23-05-2002 v 22:55 PM
hollandan je offline   Profil uživatele hollandan   Find more posts by hollandan   Foto galerie člena hollandan   Click here to Send hollandan a Private Message   Add hollandan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimny
Nový Člen

Karma uživatele jimny - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 118

Ja som student a snad to par rokov este v tej skole vydrzim.Hulco a skola u mna neni dobra kombinacia,lebo na cvikach sa intenzivne debatuje a to by som sa asi prilis nezapajal.Ale po skole je to v poho,zajdeme na intrak a uvarime nejake tie sluky.

Old Post 23-05-2002 v 23:52 PM
jimny je offline   Profil uživatele jimny   Find more posts by jimny   Foto galerie člena jimny   Click here to Send jimny a Private Message   Add jimny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Total kapor
Stálý Člen

Karma uživatele Total kapor - 3% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 119

Ja som nezamestnany, v tkz. prechodnom stadiu - hlasim sa na skolu. Vyzieram rodicov, stat a hulim. Inac som v pohode.
PS: pozdravujem Jimnyho a hollandana, caute fetaci:d

Vsetko vyssie napisane berte s rezervou, nikdy neviete pod vplyvom akych omamnych latok bol autor.

Old Post 24-05-2002 v 15:35 PM
Total kapor je offline   Profil uživatele Total kapor   Find more posts by Total kapor   Foto galerie člena Total kapor   Click here to Send Total kapor a Private Message   Add Total kapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extrax
Nový Člen

Karma uživatele extrax - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 3 

Pohodička Příspěvek č. 120

ja sem student SŠ a pristi rok me ceka matura..bude to asi dost husty ,protoze dost hulim a tak sem casto vypatlanejNo doufam,ze ji udelam a pak asi naka ta vejska.....ale!!rikam moznajinak ve skole je to s hulenim dost fpohode ponevadz tam je tolik hulicu ze jim uz nic jinyho nez IGNORRE nezbejva

**extrax**

Old Post 24-05-2002 v 17:44 PM
extrax je offline   Profil uživatele extrax   Find more posts by extrax   Foto galerie člena extrax   Click here to Send extrax a Private Message   Add extrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollandan
Nový Člen

Karma uživatele hollandan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 5 

to jimny a total kapor Příspěvek č. 121

Studentici moji! /jeden buduci/
Keby som vas nebol spoznal, to moje studium by nestalo za nic. Len dufam, ze ho pri vas dokoncim. Zivot si treba sprijemnovat, ale s mierou!
K4U!

Old Post 24-05-2002 v 22:39 PM
hollandan je offline   Profil uživatele hollandan   Find more posts by hollandan   Foto galerie člena hollandan   Click here to Send hollandan a Private Message   Add hollandan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Job Příspěvek č. 122

Tak mám ukončený středoškolský vzdělání s maturitou!!!

A dál? Growing....smoking...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 25-05-2002 v 14:56 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 123

Tak vidím, že jsem se tu ještě nezapsal do seznamu, no to je ostuda.

Nejprve jsem řadu let dělal ve fabrice jako dělník, krátce před revolucí jsem se dostal na sálový počítač a následně na PC. Začal jsem programovat, Cobol, Fortran, Pascal ...

V současnosti webdesigner, grafik a programátor internetových aplikací. Moc mě to baví, hlavně se musím stále učit něco nového a to je skvělý.

Hulit jsem ale při práci zatím nezkoušel.

Každý musíme snést názor druhého. Demokracie znamená diskusi. T.G.M.

Old Post 25-05-2002 v 22:52 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Pohodička Příspěvek č. 124

Geodet, restaurátor, řidič, převozník, grafik, produkční...
Já s hulením v práci vesměs problém neměl. Naopak.
Dovedete si představit tu pohodu, když jste jako geometr tejden někde na Šumavě...? Nebo vozíte lidi na prámu přes řeku...? A u toho posledně jmenovanýho je to skoro v náplni práce, ne...?

Old Post 03-06-2002 v 22:00 PM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 125

Ja som štátny zamestnanec a momentálne sa válam už skoro mesiac na nemocenskej a hulim, hulim, huli.......

Old Post 04-06-2002 v 00:34 AM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hans von aachen
Nový Člen

Karma uživatele hans von aachen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 126

já sem zatim student, právě v těchto dnech snad zdárně ukončim prvák na vejšce, dělám obor sociální práce a když všechno klapne tak se sociálnim pracovníkem (no to je ale dlouhej název) i stanu a budu si tak pěkně pracovat, samozřejmě sociálně a bude pohoda,... akorát ještě přesně nevim v jaký oblasti...ale zatim je dost času...

Old Post 10-06-2002 v 20:30 PM
hans von aachen je offline   Profil uživatele hans von aachen   Find more posts by hans von aachen   Foto galerie člena hans von aachen   Click here to Send hans von aachen a Private Message   Add hans von aachen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 127

to vysmátá cyklistka
be free!!!! karma for you!!!

Old Post 11-06-2002 v 12:10 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techyes
Stálý Člen

Karma uživatele techyes - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 128

v lednu sem nechal VSE v Praze (nejak mi to uceni o okradani lidi neslo dohromady s moji predstavou o konani dobra).
tedka pracuju v i-net kavarne na malym meste ve vychodnich Cechach a v zari se chystam zpatky do Prahy na VOS grafickou,teda pokud vyjdou prijimacky.
kourim jen po praci, huleni a kompy nejde moc dohromady.

bez netu a groweru bych asi nikdy nezacal pestovat indoor. kde jinde sehnat info,ze jo?

Špek a smích jsou dva nerozluční přátelé.
Život mi někdy silně připomíná houpačku: nahoru - dolů, nahoru - dolů. Ale furt je to zábava, ne ?
________________________
pěstírna:1.indoor: 3xWW, 250w ,bio

Old Post 12-06-2002 v 11:50 AM
techyes je offline   Profil uživatele techyes   Find more posts by techyes   Foto galerie člena techyes   Click here to Send techyes a Private Message   Add techyes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele techyes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2775140 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív