Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Obecné Daleko... Příspěvek č. 81

Ja jsem porad student, ted zrovna ve Finsku...delam muziku a pri praci moc nehulim, protoze to k sobe nejde, jak by to pak na tom podiu vypadalo ze? :-) Ale po praci to ja si rad dam...akorat ne tady v teto chladne severske zemi, anzto tady nekteri nevedi ani co to ta marijuana je. To znamena,ze se tesime akorat na to az prijedem domu a bude indoorova skrina a v ni moooooc dobrot....

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 28-02-2002 v 20:26 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dagga
Nový Člen

Karma uživatele dagga - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 2 

jak kdo se zašije... Příspěvek č. 82

no já už ňákej čásek pracuju v jedný telemarketingový firmě, musim stíhat pandu lidiček a to dokonce tak, aby všechno běželo jak má. ale vzhledem k tomu, že tahle firma je prohulená od základů (nebo spíš odvrcholu), dá se to tu..., ne že by tu byla volná zábava ale nikdo tě neprudí, když šáfuješ co máš a klient zbytečně neprudí.. jo jak se kdo zašije, tak to má...

Dagga

Old Post 28-02-2002 v 21:06 PM
dagga je offline   Profil uživatele dagga   Find more posts by dagga   Foto galerie člena dagga   Click here to Send dagga a Private Message   Add dagga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 83

ja sem student (stavarina - vysoka) do skoly moc nehulim jedine vyjmecne ale, o prazdninach sem mesic makal (jak se na s stavare slusi tak na stavbe) a tam sem hulil kazdej den byl to docela ulet, ale pozor na to aby vas prace neprestala bavit to je pak pruser...

jednou sem cadil ze skla zrovna kdys sem nahazoval omitku v koupelne a vedle na wc delal odkladac obklady.
no a jak tak hulim tak se vynori obkladac a rika kurwa co ty tady cadis ja uplne ztunul a rikam nic ne a on ukaz to ne? tak sem mu ukazal sklenenku a v ni ww)) on na me posli prda ne takk sme se scadili no a do konce toho mesice co sem tam delal sme se kazdej den skourili spolu. ke konci s nama hulil i stavbivedouci njn povedena brigada (jeste sem si vvydelal na indoor do te doby sem jel jen out. od prazdnin jedu i indoor)

LEGALIZE IT!!

Old Post 28-02-2002 v 23:49 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 84

Jsem financni analytik neb kontroler - a spis oba 2. Napln meho pracovniho casu znamena hlidat finance tykajici se urcity usek klientu a marketu v centralni a vychodni evropy.
V praci nehulim, to bych toho moc asi nedodelala. Obcas, kdyz pracuji doma, vetsinou vecer, a pripravuji treba nejaky report nebo neco, tak si dam (to jsem ale pak tak strasne chytra ze to ani nestiham!!

No teda HULLTO!! Ty jses pasak! Ty jses frajer!! To co si nam dal vedet jsou snad nejlepsi info co jsem tu cetla! Vis co, ja porad mam stihy jestli nekdo me tady pozna atd, a ty me tak krasne uklidnis. Velky K+4U. Super, dik.

[Edited by reefer on 01-03-2002 at 02:24 PM]

Old Post 01-03-2002 v 13:05 PM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SUKI
Nový Člen

Karma uživatele SUKI - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 3 

Hydroponie Příspěvek č. 85

Huleni = kreativita = dobra prace = dobry prachy =neni co resit, hulme!!

Old Post 05-03-2002 v 02:09 AM
SUKI je offline   Profil uživatele SUKI   Find more posts by SUKI   Foto galerie člena SUKI   Click here to Send SUKI a Private Message   Add SUKI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 86

Zatim porad studuju (a doufam, ze jeste hodne dlouho budu ) Vysokou Skolu Ekonomickou v Pze. Nejaky ten peniz si vydelavam psanim clanku do casopisu (PC World, Internet...). Z totalniho deficitu spanku pak vetsinou ve skole spim, a kdyz ne tak jsem zas nekdy zhulenej, takze to uceni zrovna vazne neberu ).

Old Post 08-03-2002 v 21:48 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 87

Zdar,koukám že jste tady většina přes PC.No já dělám v pojišťovně.Něco jako revizor pojistných událostí.Prostě se snažim přijít jak vojebat klienty a dát jim co nejmíň,nebop nachytat likvidaci při nějaký nečistotě.Občas jsem šel místo oběda ke kámošům do klubu Luxor v Pze a dal tam špeka a pak se z půl hodinovýho oběda stal třeba dvou hodinovej a to jsem měl při návratu do kanclu celkem hrachy,ale když to bylo v pohodě tak jsem začal něco dělat a místo toho abych nad něčim přemejšlel,tak jsem spíš lítal po pojišťovně a zařizoval takový debilitní maličkosti a moc mě to bavilo s každym si povídat a usmívat se jak trdlo.A pak jsem většinou vytuh a našel tenhle server
Tak ahoj

Old Post 11-03-2002 v 16:55 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 88

)) ) )))

Old Post 11-03-2002 v 16:58 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 89

Byl jsem skalopevne presvedcen, ze jsem se sem uz zapisoval...

ted jsem hledal prispevek, abych ho zeditoval...

nenasel...

tak jedu...

studoval jsem x skol... bohuzel mne vetsinou prestali bavit nebo ... chodil sem na "nemecky mluvici" vyssi ekonomickou (karlin), ale bohuzel tam ucitele umeli mene nemecky nez zaci... taky jsem odesel. Delal jsem to a pak zase to, vse "jen tak". Pak rok jsem delal webmastera a webdesignera a zpravce site... ted delam to same, jen na civilce... coz znamena, ze za petinu penez co predtim... proste pruda... ale lepsi nez nekde tvrdnout v nemocnici... Jasne, nekdo to delat taky musi, ale ja radsi ne...

Old Post 11-03-2002 v 21:40 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koši
Nový Člen

Karma uživatele koši - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 5 

Obecné Příspěvek č. 90

ja sem student obcas si zahulime vo prestavku na půde!

koši

Old Post 18-03-2002 v 13:18 PM
koši je offline   Profil uživatele koši   Find more posts by koši   Foto galerie člena koši   Click here to Send koši a Private Message   Add koši to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anglan
Nový Člen

Karma uživatele Anglan - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 91

Ja sem povolanim grafik = ale celkem na to jebu , a delam rekvizitare u filmu. celkem pohodicka a po sichte vetsinou zabalime jointa se sefem a pak to rozpustime. ale pri praci nehulim = prtze uz sem provedl dost kravin jako naboural auto a stratil klice atd atd

Anglan

Old Post 18-03-2002 v 16:34 PM
Anglan je offline   Profil uživatele Anglan   Find more posts by Anglan   Foto galerie člena Anglan   Click here to Send Anglan a Private Message   Add Anglan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plantaznik
Nový Člen

Karma uživatele Plantaznik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 2 

Upozornění hellou..lucky boy.. Příspěvek č. 92

no jasne, sem f tom s fama. Sem jen bezvyznamny 'catering assistant' na jednom nejmenovanem ostrove...uz budu jen par noci. Pak jedu zpatky do srce Europy. V praci sem nikdy nezakouril. Jeden bonbonek...kdys sem byl este maly kluk...a byl sem na prochazce s mamou a potkali sme typka s dlouhyma vlasama..nazvala ho hasisakem, tehda mi to vubec nedoslo. Pred par lety sem si to spojil,doslo mi to. To byly casy, kourili sme porad ganju..a ja sem sy pral byt jednou hasisak, opravdovy hasisak co kouri enom hasis a sere na nakou bidnou ganju...pak odjedu tady..a najednou si uvedomuju ze sem hasisak jak krava. Tady se kouri Jenom hasis...UZ NECHCI BYT DELE POUZE HASISAKEM.

Je lepsi kytky kourit ci jist, nebo byt jejich soucasti...?

Old Post 21-03-2002 v 21:39 PM
Plantaznik je offline   Profil uživatele Plantaznik   Find more posts by Plantaznik   Foto galerie člena Plantaznik   Click here to Send Plantaznik a Private Message   Add Plantaznik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička To plantaznik Příspěvek č. 93

Jojo neco mi to rika, to kdyz jsem byl na turne s orchestrem asi mesic v jednom jiznim state Evropy.....taky se kouril jenom hasis, celej cas.Uz se mi kouril i z usi--- Nemuzu rict,ze jej nemam rad,hasik ja muzu a to moc, ale kdyz jej mas kourit celej mesic...cili odsud podsud. Taky se to prehuli, to neni jako travenka

Proto se ti nedivim

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 22-03-2002 v 07:53 AM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od Vysmátá cyklistka
Já su snad údajně business executive ve venkovní reklamě, nebo co.
V práci zásadně nepálim, protože to bych se tady pak musela rozbrečet, a asi bych nebyla k utěšení.
Projevuju se však jako zástupce Poznání: mám tu kaktus, co se jmenuje Kaktus a každé ráno ho nahlas zdravím, večer se s ním loučím a líbám jeho nádherný dlouhý listy ( je to děsně zvláštní kaktus).
Když je léto, dávám Kaktusa ven za okno na sluníčko, a tuhle když pršel ještě takovej ten teplej déšť, vyklonila jsem se z okna, Kaktusa v nataženejch rukách, déšť mu stékal po listech a já křičela: tohle je déšť, Kaktůsku, tohle je déšť! Není to krása?!
Lidi okolo pak na mě ještě tak pět minut po tom mlčky koukali a nebyli schopný slova.
Vědi, že kouřím, zas tak moc se tím netajím, ale zase mě znají jako milovnici přírody, ochráňkyni zvířat a velice klidnou a přátelskou osobu, a tak dělám marihuaně dobrou reklamu.

;-))caues ,tvuj kaktus me totalne dostal a nasadila jsi mi s nim brouka do hlavy,musim vedet ,co to je za druh ,chci mit taky takovej.Jinak jsi mi timhle prispevkem totalne zvedla naladu,coz se mi casto nestava.mej se borifield

Old Post 23-03-2002 v 22:13 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C. Pistolero
Nový Člen

Karma uživatele C. Pistolero - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 95

Já dělám v DTP studiu grafiku a můžu říct, že v práci normálně hulim a dost mi to pomáhá při vymejšlení návrhů. Ovšem občasné selhání krátkodobé paměti má za následek, že si někdy nemůžu vzpomenout na klávesový zkratky a trošku mě to brzdí Co ale nemůžu v práci hulit, je H, po něm se nechce a nechce... Taky mám bezpečnostní agenturu, tam už je to horší. Nejde ani tak o to, že bych při tom nemoh hulit, protože jenom kontroluju lidi, spíš jde o to, aby to na mě nepoznali, určitě by chtěli taky(teda některý)

C. Pistolero

Old Post 23-03-2002 v 22:57 PM
C. Pistolero je offline   Profil uživatele C. Pistolero   Find more posts by C. Pistolero   Foto galerie člena C. Pistolero   Click here to Send C. Pistolero a Private Message   Add C. Pistolero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sago
Nový Člen

Karma uživatele sago - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 96

Dělám v jedny fabrice na výrobu PC.Dělam praci nic moc, ale mužu bejt pořad na síti a ty drobmy taky nejsou až tak spatny.Huleni v praci de ale ne pořad.Hulim už asi 8 let a vše O.K.

Old Post 12-04-2002 v 17:19 PM
sago je offline   Profil uživatele sago   Find more posts by sago   Foto galerie člena sago   Click here to Send sago a Private Message   Add sago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3721980 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív