Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 97

Kuchař-číšník...ani nevím jak sem se k tomu dostal ...hulim v práci?...jasně a je to cajk

Zachaliáš

Old Post 13-04-2002 v 18:45 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roofer
Stálý Člen

Karma uživatele roofer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 34 

Pohodička Hm, možná že budu originální... :)) Příspěvek č. 98

Tak jak jsem procházel Vaše příspěvky, našel jsem spoustu povolání, jenom ne to co dělám já. Spousta bussinessáků, ale žádnej herbalajf, MLM a tak. Nene, nejsem agent s teplou vodou, dělám v cestovní kanceláři, která prodává pětihvězdičkový apartmány všude po světě, někdo z vás možná slyšel o TIMESHARE, spousta lidí na to nadává, ale co jsem podepsal, to jsem splnil. Tak a teďka se podržte:
NÁPLŇ PRÁCE: přijde mi do kanclu úplně neznámej pár (většinou chlap a ženská, ale nemusí být - viz zážitky), dám si s něma kafčo, chlámeme se, vykládáme si o dovolenejch, o sobě, o svejch tajemstvích, o svejch kontech.... (myslim že bych byl dobrej typ na vyslechy: ad POLICIE ČR: "Chcete mě?"). No nakonec (ikdyž si vlastně nepřišli nic kupovat) mi nacpou do sejfu kačky, šeky nebo do terminálu kreditku a podpis pod "uživatele" a pak si tam jezdí pořád a jestli neumřeli........ A jestli umřeli tak to stejně po nich jejich fakani zdědí.....

Roofer the PEACEMAKER

Old Post 14-04-2002 v 00:29 AM
roofer je offline   Profil uživatele roofer   Find more posts by roofer   Foto galerie člena roofer   Click here to Send roofer a Private Message   Add roofer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roofer
Stálý Člen

Karma uživatele roofer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 34 

Ad můj předešlý příspěvek Příspěvek č. 99

Zapomněl jsem napsat frekvenci hulení v práci, jinak by ten příspěvek asi neměl co dělat v tomhle threadu. Takze asi 15 solospeku denně, ať už pracuju nebo ne. Luxus, co? Platí mi za to že jsem v pohodě a že se dokážu smát s lidma. Hmmmmmmmmmmm

Roofer the PEACEMAKER

Old Post 14-04-2002 v 00:53 AM
roofer je offline   Profil uživatele roofer   Find more posts by roofer   Foto galerie člena roofer   Click here to Send roofer a Private Message   Add roofer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Tak to mas pohodku panacku!!! Příspěvek č. 100

Jojo takova prace vubec neni k zahozeni...jen si to poradne uzivej roofere

Nepotrebujou tam jeste nekoho??? Taky bych si dal libit takovou klidnou pracosku....


K+

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 14-04-2002 v 11:06 AM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 101

Já jsem OSVČ tzv. "podnikatel". Ale už s tím brzo seknu. Nejsem schopnej vyjít s těma lidma, co se v té oblasti pohybujou.

nemo

Old Post 14-04-2002 v 22:06 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 102

Zrovna koukám, že jsem se ještě ani nepráskla, co vlastně dělám.
Povolání tu je opravdu rozmanité, ale muzikantů pomálu (zdravím Bryanta). No a tím jsem se prozradila.
Živím se hlasem, někdo říká, že moc hezky, ale nejsem si někdy jistá, protože když zpívám doma, můj starší syn si zacpává uši a říká abych už přestala.
Vzhledem k tomu, že nic jinýho vlastně ani neumím, budu mu muset koupit takový ty špunty do uší, snad to zabere!
Jo a ke kouření při práci. Radši ne, chytá mě chechtavá a to by bylo docela blbý, kdybych prochechtala celou písničku, né?
čauky

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 14-04-2002 v 22:38 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Obecné HU v práci Příspěvek č. 103

Já funguju jako vedoucí chemik v jedný nejmenovaný velký fotografický firmě na severu Čech, huličů v práci tu máme docela dost, jen si tady nikdo začadit netroufne - nesmíme si tu už dát ani cigáro, chtěl bych to pak vidět, jak by to tu vypadalo. I když někdy mám neskutečnou chuť někam zalézt a zhulit se

JIRKA

Old Post 16-04-2002 v 11:06 AM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Pohodička Pouhý studentík Příspěvek č. 104

Jak ste jistě pochopili z nadpisu, sem student. Chodim na ČVUT u nás ve městě. Jinak hulíme ve škole pokaždý, když je čas a když si to můžem dovolit - nevim jak bych fungoval, kdyby se mě na něco ptal děkan, kerýho máme na takovou pěknou pakárnu.
Když se ale vyhulim, tak toho fak moc nestíhám. Většinou si kreslim (!) nebo vypadnu na počítače.
Už tady asi moc dlouho nebudu! Pěkně na to !
Zdravim

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 17-04-2002 v 08:35 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sargon78
Stálý Člen

Karma uživatele Sargon78 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Sargon78 - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 105

Predavam v jednom obchode mobily,robim zmluvy a poradenstvo,denne asi 20ks zakaznikov.Pracujem do 18h a asi hodinu pred zaverečnov si dam na zachode par praskov a kvapky do oči,v potravinach si kupim pivkečko a surfujem.

Old Post 17-04-2002 v 18:46 PM
Sargon78 je offline   Profil uživatele Sargon78   Find more posts by Sargon78   Foto galerie člena Sargon78   Click here to Send Sargon78 a Private Message   Add Sargon78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wajbrou
Nový Člen

Karma uživatele wajbrou - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1 

Obecné povolání Příspěvek č. 106

jo jo, to ja delam v nemocnici na vypocetnim stredisku, jako programator, technik, hotline a vubec co souvisi s kompama. f praaaci nehulim, jinak sazim a hulim jaqxteklej :8)

Old Post 19-04-2002 v 12:50 PM
wajbrou je offline   Profil uživatele wajbrou   Find more posts by wajbrou   Foto galerie člena wajbrou   Click here to Send wajbrou a Private Message   Add wajbrou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 107

ja sem student na el.fakulte a brzo budu koncit ,jinak je to neuveritelna nuda a asi si vystuduju neco humanistictejsiho do skoly proto moc nechodim ,a tak hadejte co delam ve skrini mi to pekne rasi a tak to ma byt .peace for all

Old Post 20-04-2002 v 15:39 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Heffy
Nový Člen

Karma uživatele Heffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 108

Ja delam ctvrtak SPSD v Plzni a fakt uz me to tam vubec nebavi. Chce to nejakou zmenu. Zkusim vejsku, ale moc nadeji si nedavam a kdyz to nevyjde - civilka to jisti - to by mohl bejt spravnej odvazzzzzz :-)

[Edited by Heffy on 22-04-2002 at 09:21 PM]

Old Post 22-04-2002 v 20:18 PM
Heffy je offline   Profil uživatele Heffy   Find more posts by Heffy   Foto galerie člena Heffy   Click here to Send Heffy a Private Message   Add Heffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flunatko
Nový Člen

Karma uživatele flunatko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 7 

Pohodička Příspěvek č. 109

ja su neco jako au-pair..ale nehlidam deti..staram se o nemocnou pani a vobcas mi dava peken pohulit i bez speku...zato o vikendech si to vynahrazuju...jen mi tu chybi trafka...je to tu samej hashish...ale diky spon za nej...

flunatko

Old Post 24-04-2002 v 18:42 PM
flunatko je offline   Profil uživatele flunatko   Find more posts by flunatko   Foto galerie člena flunatko   Click here to Send flunatko a Private Message   Add flunatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 110

Dělám v online obchůdku přes prodej stříbrných koleček a jako vedlejšák píšu recenze v jednom online deníku. V práci s konopím problémy nejsou už jen proto, že tam alespoň občas hulí (nebo hulil) skoro každej, včetně některých šéfů Navíc jsou s mými pracovními výkony spokojeni, čas od času dostávám přidáno, ale hlavně - jsou tam normální, skvělí lidičci a dělám přesně to, co mě baví. Jó, máme se to my kuřáci marjánky! Teď ještě aby nám do toho přestal blafat stát...

Milujte se a množte se!

Old Post 24-04-2002 v 19:49 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjanosh
Nový Člen

Karma uživatele Ganjanosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 17 

Obecné Příspěvek č. 111

Právě mam před maturitou. podle oboru, kterey studuju by ze mě měl bejt správce počítačových sítí, ale s míma vědomostma to tak slavný neni, ale nechci se zas podceňovat. Ve škole už jsem párkrát zmaštěnej byl... to pak ten den odsejpá a nic mě tam nerozčiluje, naprostá pohoda a flegmatismus. Ale nedá se to dělat často, protože pak z učení nemam vůbec ale vůbec nic.

Old Post 05-05-2002 v 22:04 PM
Ganjanosh je offline   Profil uživatele Ganjanosh   Find more posts by Ganjanosh   Foto galerie člena Ganjanosh   Click here to Send Ganjanosh a Private Message   Add Ganjanosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Hlína Zahradnika Příspěvek č. 112

To vite...papriky rajcata .....eeeeebanany a lokniny
Sralo me to jsem od spiny
sel jsem si vyprat moje jeany
do susarky na pradlo,
dostal jsem chut na zradlo,
utikal jsem do kuchyne,
tam jsem snedl pujku swine,
zustal jsem tam na delsi cas,
abych udelal jidlo a potesil vas.

Tos a ted jsem v kuchyni.

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 07-05-2002 v 17:16 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2690870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív