Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Nitemare
Nový Člen

Karma uživatele Nitemare - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 2 

Obecné Příspěvek č. 145

Ted makam na helplince v bance. Pritom se moc hulit neda, to bych absolutne nestihal.

Kdyz sem este chodil na prumyslovku, hulil sem porad
Mno, akorat na Elektroniku sem nehulil

Old Post 16-09-2002 v 12:25 PM
Nitemare je offline   Profil uživatele Nitemare   Find more posts by Nitemare   Foto galerie člena Nitemare   Click here to Send Nitemare a Private Message   Add Nitemare to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Nitemare! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Vskutku zajímavé... Příspěvek č. 146

I já přispěji svou trochou do mlýna
Ve svých třiadvaceti podnikám s otcem v naší firmě, máme sedm zaměstnanců, otec se stará o, řekl bych, dodavatelsko-odběratelský vztahy, zatímco já, majitel oné firmy, komunikuji s úřady, bankou, účetní firmou, celnímy orgány a s veškerou byrokracijní tlupou.
Provádím finanční analýzy a vedu účetní agendu.

V práci jsem teda ještě nikdy zhučenej nebyl, to si radši počkám na večer, teda když zrovna nejsem s přítelkyní, jinak výjimečně.

Je dobrý, co si lidi o mě myslí z pohledu protijednající strany. Například ženský ze spediční agentury, která vám vystavuje celní dokumenty, mě viděli jednou kouřit cigáro a hned, jak mě příště viděli jsem byl osloven : "Pane ......, vy taky kouříte, to bych do vás neřekla.." A takových případů bylo více.
Kdyby jim někdo řekl, co všechno dělám ( pěstuju, hulim poměrně často v posl.době, s kámošema vulgarizuju...) asi by tomu nevěřili.
Proto mě těší tento thread, kde se můžeme dozvědět více o lidech, kteří mají s marihuanou co do činění
Tedy jasná K+4 maker this thread.

Old Post 16-09-2002 v 16:25 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička kurnik to je ale dlouhý téma... Příspěvek č. 147

..taxem si to přečet celý a chtěl reagovat na nějakej ten příspěvek, ale vono se to nějak nedá... bylo by z teho moc moc řádků a aby se v tem pak cosi vyznalo...

tak já...
mnooo.. když jsem měl kapesný 100,-Kč na měsíc, nějak mi to nevycházelo a taxem si našel "brigádu" - bylo to poněkud nelegální, ale vynášelo to (ne dealer! ale obchodování to bylo, jen s něčím jiným... klidně bych to napsal, ale nevím... - no a paxem teho raděj nechal a začal za ty penízky nějak cestovat a dělat všechno možný - za několik měsíců jsem zkusil tolik, že si ani na všechno nevzpomenu - jen namátkou: vedoucí oddělení zábavy v jedný soukromý filmový agentuře, obchodní zástupce firmy prodávající elektroniku, finanční analytik, člen zásahový jednotky bezpečnostní agentury, pojišťovací poradce... . . . . no a na konec jsem začal podnikat, ale nějak mi to rve žaludek a srdce, neb jsem poznal, to "know-how podnikání v čechách" a i když jsem se naučil, jaxe mezi zákonama pohybovat, furt mi tam nesedí cosi jako "nelidskost" jinýmy slovy, abych tak řek "ale takhle se to přece nedělá" a "takhle to nejní správný - etický - fér..." takže jsem si pomalu vytříbil směr...
dneska, ač mám novinářskej průkaz, pro nějakou tu firmu udělám kompletní servis jakýchsi reklamních aktivit a tak, ale ta grafika, co mě moc moc baví se dá realizovat ještě jinak - - takže dnes se dá říct, že z drtivý většiny procent pochází můj příjem z psaní knížek a zároveň i jejich grafický úpravy.
Zatím jako koníček, mi slouží hraní si s pohyblivým obrazovým materiálem, ale časem bych to chtěl nějak skloubit a dělat hudbu a aj klip či co k temu... sen... no a u psaní bych určitě taky rád zůstal asi celej život, ale ne tak jak dnes - DNES PÍŠU PROTO, ABYCH MĚL NA NÁJEM; JEDNOU BYCH CHTĚL PSÁT PROTO, ŽE MĚ TO BAVÍ...
to je asi všechno....

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 16-09-2002 v 22:29 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 148

Porschak: presne kvuli tomu, aby jsme se jeden o druhym dozvedeli neco vice, jsem tenhle thread zakladal, BTW. diky za karmu

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 17-09-2002 v 06:46 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
webinda
Nový Člen

Karma uživatele webinda - 0% PěstitelskáKarma uživatele webinda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 149

Nečetla jsem všechno, ale připadá mně, že velký procento z vás jsou studenti.
Já musím přiznat, že dvacítka se mi stále víc mlží v dáli. Pracuju už 9 let v knihovně. Všechny zakořeněné představy o knihovnicích pusťte z hlavy!! :-)) Tatam jsou časy starých obrejlených bab hrabajících se v regálech.
Informace jsou byznys číslo 1, společnost nového milénia zove se tímto společností informační a jeden aby se z toho zbláznil. Naštěstí jsou tu knihovníci, kteří se nezapomněli v minulém století a vytvořili obrovskou mafii pevně třímající v rukou informační chaos se vším všudy.
Nehulím moc často. Stejně jako si občas moooc ráda vychutnám decku skvělýho bílýho z pálavských svahů, tak si občas požitkářsky rituálně vychutnávám trávu, poslední dobou mlíčko mmmm ...
...k pochopení nepochopitelného, pro lepší zrak, pro dobrou náladu a klidné nervy - práce s lidma je psychicky velmi náročná atd., vždyť to znáte. Známí mě říkaj kouřící inteligence, ale s inteligencí to fakt nemá co dělat :-))). Hulení je součástí mýho života stejně jako pití, jídlo a hygiena...alespoň si to myslím.........
so bye friends

Žij a nech žít...

Old Post 17-09-2002 v 09:12 AM
webinda je offline   Profil uživatele webinda   Find more posts by webinda   Foto galerie člena webinda   Click here to Send webinda a Private Message   Add webinda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grassman
Nový Člen

Karma uživatele Grassman - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 150

no já toho moc nenadělám ale zase toho hodně nahulim tak at to pálí nepálí

Old Post 19-09-2002 v 12:17 PM
Grassman je offline   Profil uživatele Grassman   Find more posts by Grassman   Foto galerie člena Grassman   Click here to Send Grassman a Private Message   Add Grassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joseph
Nový Člen

Karma uživatele Joseph - 25% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 5 

...a ja Příspěvek č. 151

mam zase na vizitce jako mnoho tady spravce site a k tomu jeste geograficke informacni systemy (vektorove mapy postavene na databazich...)
v praci hulim vlastne kdy se mi zamane, uz jsem se naucil to zvladat. kdyz si ale vzpomenu jak jsem si poprve v praci zahulil (cca 7 let naz5 to jsem delal referenta zahr. obchodu pro nemecky mluvici zeme) tak to byl fakt docela zahul a nestihal jsem vubec nic. ted naopak kdyz mam vytvorit nejakou slusnou geomarketingovou analyzu, tak je joint podminkou - proste jsem rozvaznejsi a peclivejsi

jinak K+ 4 all (samozrejme imaginarni, jinak bych se uklikal), mam radost, jak uz jste napsali, ze hulici nejsou ti povlove ktere zname ze zprav novy -> kteri si tu marihuanu pichaji , ale normalni lide... jenom aby to pochopili i ti zku*weni zakonodarci.

___________________
SKIN UP!!! Joseph
http://www.volny.cz/josephino

Old Post 23-09-2002 v 15:03 PM
Joseph je offline   Profil uživatele Joseph   Find more posts by Joseph   Foto galerie člena Joseph   Click here to Send Joseph a Private Message   Add Joseph to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joseph! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

oh yeah... Příspěvek č. 152

Tak koukám, že se nám tady sešla elita národa :-))). To kdyby tak četli balíci, kteří makaj v JZD u traktoru (nic proti nikomu, kdo dělá v JZD u traktoru) a každej večer se totálně vožerou až jim dojde vata a čekaj na novou vejplatu... mimochodem já jsem student na Masarykově univerzitě v Brně na fakultě informatiky... obor aplikovaná informatika - nejlepší obor pro ty, co dělaj do komplů. Je tady jenom matematika a pak asi 1000 předmětů z nejrůznějších oblastí komplů (od funkcionálního programování až po brutální počítačovou grafiku). Tuto školu fakt doporučuju všem, co se motaj kolem počítačů a neví ještě, kam vyrazit!!!

live ganja, live!!!

Old Post 23-09-2002 v 23:03 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cangrejo
Nový Člen

Karma uživatele cangrejo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 25 

obchodni zastupce Příspěvek č. 153

Já každej den lítám služebnim autem po celý naši krásný český republice a musim řict že huleni mě v týhle práci hodně pomáhá. Jsem totiž pořad vysmátá a když se člověk na ty zákazníky pěkně směje a usmívá tak je s nima pak hned lepší spolupráce. Takže hulte a smějte se ať je nám na tom světě krásně :-)))

Old Post 24-09-2002 v 14:04 PM
cangrejo je offline   Profil uživatele cangrejo   Find more posts by cangrejo   Foto galerie člena cangrejo   Click here to Send cangrejo a Private Message   Add cangrejo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

pohodička Příspěvek č. 154

teď si zrovna vegetim na brigádě v jednom orient shopíku, to je parádička, zapálený vonný tyčinky, muzika jakou si vybereš, krásný slečny choděj - tyjo to bych moh dělat pořád (no pořád asi ne ) ale teď si to užívam - zvlášť když si vzpomenu jak sem za ty samý prachy lítal v šestym patře po lešení, zhuntovanej jak svině...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 26-09-2002 v 10:36 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apomajkl
Nový Člen

Karma uživatele apomajkl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 13 

Zatím jsem to nezkusil Příspěvek č. 155

Tedy hulit v práci.
Jsem jednatel (výkoný manažer, ředitel, šéf) jak kdo chce, v takový menší firmě. Jsme business-partner IBM, takže prodáváme, školíme a servisujem IBM HW a SW. Přes den spoustu telefonování, ježdění po zákaznících, někdy jen takový ty zdvořilostní schůzky, spoustu papírování a jednání.
Po práci, to je jiná. Kouření mi pomáhá od stresů a často vyhulenej na procházce v lese rozlousknu pracovní problém, kterej mě trápí celej tejden. Někdy mě trochu sere, že vlastně pracuju v době, kdy se kámoši okolo bavěj, ale s tím se asi holt nedá nic dělat.

Old Post 27-09-2002 v 15:07 PM
apomajkl je offline   Profil uživatele apomajkl   Find more posts by apomajkl   Foto galerie člena apomajkl   Click here to Send apomajkl a Private Message   Add apomajkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Re: No jo... Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od Hullto
[B]Já sem bengo


no to klobúk dolu (jeden maďar v bývalej robote hovorieval: "dolu klobúkom"

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 30-09-2002 v 13:44 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

o mne Příspěvek č. 157

ja som začínal kedysi dávno ako programátor analytik ešte na JSEPoch, od dôb PC fungujem ako správca siete, serverov, mašín, dokonca som bol rok aj správcom u policajtov (zo zvedavosti po prevrate). Teraz správcujem vo firme ktorá doručuje zásielky pre jednoho amerického giganta :-)) V práci som sa už párkrát sfajčil, ale zas som nič neurobil, akurát som rozvŕtal unixy a druhý deň som to musel dávať do poriadku. Na fajku treba kľud a pohodu...
Inak som fantasticky príjemne prekvapený, aká super komunita sa tu schádza, priznám sa, že keď som si v začiatkoch dával práska, takmer som trpel výčitkami svedomia "keby ma tak videla mamička" :-))) postupne som sa stal zarytým obhajcom marišky a bojovníkom proti sprostým zákonom (nielen o drogách) a proti sprostým ľuďom

[Edited by gunman on 03-01-2003 at 09:29 PM]

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 01-10-2002 v 12:20 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru ...tak to hledim :))) Příspěvek č. 158

opravdu elita naroda.. jen kdyz si vezmu pratelskou atmosferu a porozumeni "hulicu" tak se zde na groweru schazi obroWskY potencial )

.. ja jsem letos dostudoval a zatim pracuji v jedne stredni firme jako vedouci obchodniho oddeleni. hodne telefonovani a jezdeni, ale nestezuji si. ted cekam na civilku a pak snad zacnu podnikat ve vypocetni technice, nebo naskytne-li se prilezitost tak jako spravce site )
administrator rulZ )

.. neco pro Adminy grower.cz: hele chlapi co takhle udelat anketu growerU .. napr. dosazene vzdelani growers.. prace... zaliby... atd. )

------------------------
be happy

Old Post 04-10-2002 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enfant Terrible
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159

Tak ja jsem cerstvy studentik HTF-Religionistiky, no a zjistuju, ze ve skole asi opravdu kourit nemuzu, to bych si nestihla zapisovat prednasky.
A nejlip si asi tak pokourim hezky vecer v klidku s moji mati :-) u nejakyho dobryho cajiku a prijemny muziky.

Old Post 05-10-2002 v 03:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 160

Ja makam jako webdesigner. Musim priznat, ze kdyz si zahulim a neco delam (tzn. tvorba www stranek a grafiky) napriklad ve Flashi, tak se u toho zapecu treba na cely odpoledne a mam z toho pak radost.
Myslim, ze ganja me obohatila o spoustu dobrejch napadu a jinej pohled na svet - to treba na prochazce lesem mne udela radost kazda blbost a hned si rikam, jak je to tu fajn...

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 09-10-2002 v 14:29 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9593040 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív