Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
jakubos
Stálý Člen

Karma uživatele jakubos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 129

Koukam ze nase uroven je pomerne vysoka...ja zasejc hlidam kvalitu mobilnich telefonu, a to mi staci...kubus

Viva la Marijuana...

Old Post 14-06-2002 v 06:27 AM
jakubos je offline   Profil uživatele jakubos   Find more posts by jakubos   Foto galerie člena jakubos   Click here to Send jakubos a Private Message   Add jakubos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 130

celkem student VŠ (podnikový finance) ve volnym čase něco jako asistent v personální agentuře - docela prdel pozorovat ty lidi, který sháněj práci, na ulici by si vo mně ani nevopřeli kolo a v kanceláři ze mě úplně posraný... Lidi sou fakt zváštní

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-06-2002 v 15:50 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KaEl
Nový Člen

Karma uživatele KaEl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 131

Já sem též student SPŠS ale strojírenský před školou moc nehulim spíš dřív v prváku (zdravim Majklovce). Jelikož věčinou máme první hodinu Mechaniku při níž je učitel schopnej od tabule vyházet třeba i 15 lidí s tim že sou záškodníci mechaniky a bandyti. Je to pěknej sadysta

Old Post 16-06-2002 v 18:26 PM
KaEl je offline   Profil uživatele KaEl   Find more posts by KaEl   Foto galerie člena KaEl   Click here to Send KaEl a Private Message   Add KaEl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 132

já jsem už pár let studentík a ještě pěknejch pár let doufám budu!!! !!!!!!!

Old Post 18-06-2002 v 09:55 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čámrs
Nový Člen

Karma uživatele Čámrs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 133

Já dělám 2 roky správce sítě - db admin na jednom nejmenovaném úřadě.

Old Post 01-07-2002 v 11:09 AM
Čámrs je offline   Profil uživatele Čámrs   Find more posts by Čámrs   Foto galerie člena Čámrs   Click here to Send Čámrs a Private Message   Add Čámrs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FRONTERASER
Nový Člen

Karma uživatele FRONTERASER - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 134

Ja robím deratizéra tj. naháňam potkany a myši po pivniciach a katakombách. A keď pri tom zahulím tak z toho býva občas pekná haluz.

Old Post 12-09-2002 v 14:53 PM
FRONTERASER je offline   Profil uživatele FRONTERASER   Find more posts by FRONTERASER   Foto galerie člena FRONTERASER   Click here to Send FRONTERASER a Private Message   Add FRONTERASER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pála žáhí
Stálý Člen

Karma uživatele pála žáhí - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 135

Já se flákám, kalim, hulim a vobčas zalezu do takový krabice, kerý se myslim nadává škola nebo tak nějak podobně nejsem si tak docela jistej. Je to fuška. No jo, holt život neni peříčko

Old Post 12-09-2002 v 20:14 PM
pála žáhí je offline   Profil uživatele pála žáhí   Find more posts by pála žáhí   Foto galerie člena pála žáhí   Click here to Send pála žáhí a Private Message   Add pála žáhí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Pohodička ... Příspěvek č. 136

Já se momentálně seberealizuju na gymplu. Ve škole ani vokolo školy zásadně nehulim. Né snad proto, že bych se bál šéfiků, ale spíš proto nemam žádnej důvod a nemam potřebu bejt zčazenej ve škole. Radši si zahulím s kamarády, když si chcem zablbnout

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 12-09-2002 v 20:28 PM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

VŠE Příspěvek č. 137

Taky se práci vyhejbám jak můžu, zatím se mi to daří docela dobře :-). Dodělal sem obchodní akademii v Třebíči a právě se začínám interesovat na VŠE v Praze. Momentálně bydlím na koleji Blanice na Jižním městě, takže jestli je tady někdo z VŠE (z jižního města zvlášť) tak se ozvěte a dáme si marihuanový dýchánek. Jinak na střední sme moc do školy nehulili, nedělalo to dobrotu


-----------------------------------
roll another!!!

[Edited by uzzi on 12-09-2002 at 10:18 PM]

Old Post 12-09-2002 v 21:13 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ploski
Nový Člen

Karma uživatele ploski - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 138

mno ja jsem na civilce na CVUT - delam na webu ... pokud mam co, tak si zahulim i v praci, ale to jen obcas .. to pak moc nepracuju a spis ulitavam na empetrojkach a videich :) ... lepsi je zahulit nekde po praci v klidku

mimochodem, v Dejvicich je spousta super placku na speqa ;)

i`ve tried to say no to drugs.... but they do not listen
http://ploski.d2.cz

Old Post 13-09-2002 v 10:10 AM
ploski je offline   Profil uživatele ploski   Find more posts by ploski   Foto galerie člena ploski   Click here to Send ploski a Private Message   Add ploski to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ploski! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THX
Stálý Člen

Karma uživatele THX - 89% PěstitelskáKarma uživatele THX - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 139

No, tak ja jsem zatim studujici informacni technolog, ale v podstate jsem jim byl jeste nez jsem zacal studovat a kdybych neodesel z prumky (Uzlabina, znama to SPSE odpadliku tak uz jsem na VS ale jsem rad, ze jsem si to protah a jeste nemusim na VS nebo do worku

Old Post 13-09-2002 v 10:29 AM
THX je offline   Profil uživatele THX   Find more posts by THX   Foto galerie člena THX   Click here to Send THX a Private Message   Add THX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

2all Příspěvek č. 140

Huuuuuuuuuuuuuuurrrrraaaaaaaaaaaaaa!!!!
to je proste parada, vsechno sem si to tu precet, tak se kolem me udelalo poradny vakuum pozitivnich vibraci
Je skvely ze lidi hulej proste kdekoliv , kdykoliv v ruznym povolani a tudiz ZADNA POSRANA SKUPINA OMEZENEJCH CHUDACKU CO NADAVAJ NA PALENI NEMUZE NIKDY VYHNAD MARIHUANU Z NASICH MYSLÍ,PLIC, ZAHRADEK ATD. jupi jupi jou ....
MARIHUANA tu byla, je a bude!!
no to by asi stacilo, nebo si zacnete myslet ze tady papam XTC
jo malem sem zapomnel......delam ted civilku ve statni sprave(kulturní organizace), zatim je to tu v pohode.
tak ,uz me to nebavi zdar Rude

[Edited by Rude on 22-10-2002 at 10:50 AM]

Old Post 13-09-2002 v 15:32 PM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
severin1975
Nový Člen

Karma uživatele severin1975 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 5 

Obecné jsme vsude Příspěvek č. 141

ja delam v jedne ocelarne a kuchtim ocel. V praci jsem hulil za celou dobu asi jenom 4x.Prace me fakt bavila ikdyz jsem delal ty nejobycejnejsi ukony. Jinak byla sranda pozorovat ty sve starsi zpruzene spolupracovniky(vsichni je kurva serou-prace je sere-coz me jinak taky-furt cumi doma do bedny pak se ve volnu ozerou a mysli si ze mariuhana se picha).
Pro laika to musi byt docela narez-zahulit a podivat se do takoveho provozu kde vsechno je tak nejak vetsi vsude tece tekuta ocel atd.. Kdybych mohl vsechny bych tam pozval na prima thc trip.

severin

beer or not two beer

Old Post 15-09-2002 v 08:05 AM
severin1975 je offline   Profil uživatele severin1975   Find more posts by severin1975   Foto galerie člena severin1975   Click here to Send severin1975 a Private Message   Add severin1975 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandpit
Nový Člen

Karma uživatele Sandpit - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 142

Ted jsem skončil školu informatiku, nastoupil na civilku a i když to má pracovni naplň někdy, teda většinou dovoluje v praci nekouřím neboť často přicházím do kontaktu s mládeží. Po práci si brko dám

Old Post 15-09-2002 v 11:38 AM
Sandpit je offline   Profil uživatele Sandpit   Find more posts by Sandpit   Foto galerie člena Sandpit   Click here to Send Sandpit a Private Message   Add Sandpit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele pepsin - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 33 

odpověd Příspěvek č. 143

Tak tohle je mazec,co tady jsou za lidi,já mám na takovým bílím papírku napsáno FINANČNÍ ŘEDITEL,jsem společníkem firmy,jo parkrát jsem si zahulil,když jsem si myslel,že to bude v pohodě,ale nebylo,většinou se něco vysralo,pak někomu něco vysvětlovat,to je paráda,občas musím nasadit monterky,jednou jsem se vyhulil jako svině,přišel nějakej mistr od jiné firmy,začal mi nadávat že jim zavazíme a bla bla bla,ty vole nebyl jsem schopnej kontrovat jinak než mít adrenalin až palcích u nohou,tak to už radši ne!Pak to mělo sice dohru,kde jsem mu to nandal,ale sranda to zrovna nebyla.

pepsin

Old Post 16-09-2002 v 08:46 AM
pepsin je offline   Profil uživatele pepsin   Find more posts by pepsin   Foto galerie člena pepsin   Click here to Send pepsin a Private Message   Add pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Achmo
Nový Člen

Karma uživatele Achmo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 3 

Obecné Příspěvek č. 144

Cavo kamosi
no ja pracujem v komercnej sfere (som nejaky referent personalistiky ci co je to - statistiky, praca s ludmi, PR a tak) v jednej stredne velkej firme.Ale to je iba docasne pretoze som skoncil politicke vedy a momentalne si z toho isteho odboru robim velky doktorat.Takze sa mienim po skonceni studia venovat politike - ale ako vedec, nie ako aktivny ucastnik. No a v momentalnej praci sa sem tam dam do poriadku, ale hlavne ked som tu poobede sam. Nikdy nie z rana
a v buducnosti ocakavam ze to budem robit nadalej

Old Post 16-09-2002 v 09:02 AM
Achmo je offline   Profil uživatele Achmo   Find more posts by Achmo   Foto galerie člena Achmo   Click here to Send Achmo a Private Message   Add Achmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6287480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív