Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » PwP - řezy zpod 4-kila MH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Upozornění PwP - řezy zpod 4-kila MH Příspěvek č. 1

Zdarec growers!

V threadu "jak vybrat nejlepší matku- phenotyp" se strhla docela ohnivá diskuse o tom, zda se pěstění matek v nízkowattážních boxech dá vůbec ještě považovat za plnohodnotný growing.

Jedni tvrdí že nikoli, a to ani v případě, že matka z takového boxu vypadá zdravě a klony z ní se chytaj bez problémů. Podle nich řízky z takových podmínek postrádají vitalitu a NIKDY nemohou dát ve výsledku takovou kvalitu (o kvantitě nemluvě), jako řezy z matek lebedících si v profi- vybaveném roomu, kde na ně peče několik set až tisíc metalových wattů.

No a ti druzí jim to nevěří a nedají na své miniboxy dopustit. Mají totiž za to, že geny jsou geny a s těma jen tak nehneš, a že způsob pěstění matek nemá na vitalitu řízků vliv.

Já osobně jsem doposud jel pouze z řízků vlastní produkce, tzn. z řízků z 70W HPS matkárny a zatím jsem byl docela spokojen.
Když ale srovnám svůj matroš s tím co jsem koupil v hulandu.. a jednou taky v praze, musím přiznat, že rezervy tam jsou a to hlavně v chuti, což mě mrzí nejvíc. Výnosy taky nemám bůhví jaké..

Pokud je tedy onen zakopaný pes v klonech - respektive v matkách, nevidím důvod proč nepřenechat tyto starosti těm, kdož jsou schopni svým maminám poskytnout tu nejlepší péči a nebrat řezany od nich že.
No a jelikož se ve výše zmíněném trýdu objevují všelijaké teorie, které jsou v zápětí napadány a zpochybňovány jinými teoriemi, došel jsem k závěru, že tato diskuse vyůstila ve slepou uličku a že jediný způsob jak se dobrat pravdy, je udělat vlastní zkušenost na obou frontách.

Vzal jsem tedy peníze, které jsem měl odložené na luxusní holandské semínka a jel nakoupit řezy zpod 400W MH.
Pokud tady někoho zajímá, co z takovejch řezů vyleze třeba u dlouhána, máte možnost sledovat to se mnou.

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 15-11-2005 v 11:57 AM

Old Post 21-10-2005 v 17:03 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

start Příspěvek č. 2



Takže přivezl jsem si řízky zakořeněné v RW, umístěných do sadbovacích kontejnerů 4x4 cm. Fotky jsou už po přesazení do kontejnerů 10x10cm se substrátem pro pelargonie a perlitem poměr 3:1 v (možná)bývalé matkárně v*h*š 110x40x50cm.
Svítí jim 70W hps; vlhkost 70-80%; teplota 20°C, několikrát denně postřik odstátou vodou s PH 6 (je to jen dočasné řešení než dodělám úpravy v pěstírně. Jde zhruba o 7-8 dní, pak pudou pod 250-ku až 400-ku)

Řezani - krasavci jen co je pravda. Výška s RW cca 14cm, tloušťka stonků 3-4mm (nejsilnější má v pase téměř 6mm!!!) Oproti těm co jsem řezal já - opravdoví macci.
Hned ze začátku tedy musím přiznat, že něco takového se v mini-motherboxu prostě nemůže podařit z jednoho prostého důvodu: malý prostor a nízká wattáž nedovolí kytce ten správný rozjezd a tak nezbývá, než řezat sice zdravé, ale vytáhlé a stonkem slabé řezy.
No uvidíme jak to bude s tou vitalitou...

smrťák

Old Post 21-10-2005 v 23:08 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 3

Cibin: taky jsem si to myslel. Poslední sklizeň prošla 5-ti týdenním curingem a stejně to pořád není ono. Už jsem vyřešil snad vše od vlhkosti (kvůli níž jsem musel vyměnit komplet vzduchotechniku), přez PH, teploty, vychytat správné hnojení, různé hnojky, vystřídal jsem různé modely od různých breedrů, zkoušel jsem hlínu, hydro (simple bowl, bubbler)... a pořád mi něco nesedí Pokud to nemáš kvalitně vypěstěné, nepomůžou zřejmě ani 3 měsíce curingu.
Jediné co jsem zatim nezkusil je právě grow z řízků zpod "příslušné wattáže"
Sám jsem zvědav...

smrťák

Old Post 21-10-2005 v 23:37 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 4

Vysledna chut zalezi na tom, co do kytky narvesh za hnojiva, jak dobre je spotrebuje, a jak dobre ji proplachnesh na konci, aby v ni nic nezustalo. Curing je az po sklizni, a nema az takovej vliv na chut, jako to predchozi. Taky hodne zalezi na substratu (to je vlastne taky zdroj zivin). Ja mam chut moc dobrou, takovou hlinenou, jako u nekterejch modelu z Hollandu. Myslim, ze rizkama to rozhodne nevyreshish.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 22-10-2005 v 00:30 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 5

r-man: jasně, máš pravdu, ale mě nejde jen a pouze o chuť. Když se
podíváš na poslední obrazovej příspěvek v mém threadu v podpisu (10x SuperSkunk...), uvidíš paličku jak ji držím v ruce. Zvěč si foto a prohlídni si ji. Je na ní krásně vidět, jak málo je prorostlá a samej lístek. A právě tyto lístky dokážou pěkně zprasit výslednou chuť - štípou na jazyku a po pár prdech se změní ony sladké tóny na jakousi dehtovou pachuť. Navíc by podle mě jeden z topů (byť z těch menších) superskunku měl vypadat úplně jinak.
Takže jde mi především o kvalitu palic, z čímž úzce souvisí i chuť atd.. a nebudu zastírat, že další důležitý aspekt je pro mě výnos. Proč bych měl pálit 400w na něco, čeho jiní dosahují v klidu pod 250w?
Možná má snark pravdu, že bez řádného základu (řezy) nebudou řádné výsledky..

smrťák

Old Post 22-10-2005 v 11:47 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 6

dlouhán - tak na tohle jsem zvedavej.Muj nazor je ten,ze genetika je proste dana a je jedno jestli matku budes mit pod 400w MH nebo 60w zarivky(tohle nema cenu resit tady).Kazdopadne uvidime.Ze jsou rizky silnejsi atd je prece logicky.Sam jsem nechal rust kytky pod 400w a pak z nich udelal rezy a bylo to presne jak pises.Tlusty stonky rizku atd.Jsem zvedavej az zasadim rizky z podzarivkovy matky jaky to bude (vlastne to bude podobnej pokus jako delas ty akorat opacne)..Jinak k tem rizkum jak pises ze je muzes kupovat je sice pravda,ale nezapomen ze pokavad chces mit opravdu zaruku v modelu a dalsich vlastnostech kytky tak je urcite dobry mit matkarnu a jet vlastni matku ze semen ktery ty si primo objednas ze seedbanky.Kdyz to kupujes od nekoho ciziho zaruku zadnou nemas a navic si muzes domu zatahnout nemoci.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 22-10-2005 v 12:59 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keramzit
Nový Člen

Karma uživatele Keramzit - 42% PěstitelskáKarma uživatele Keramzit - 42% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 7

Jak tady na to koukam, tak si myslim, ze je na case trosku opet pridat do mlyna.

Jel jsem 2 hodne kvalitni matky (podle me i podle tech co si brali z nich rizky) pod 2*36W zarivkama asi neco pres pul-roku + cca.3-4mesice selekce ze 6 seminek. Nyni mam jiz 4.mesicem 250W-MH a pod tim 2 matky v Bubblerech a rozdily jsou nasledujici:
1. Rizky z pod-zarivek jsou slabsi -> mensi a uz napohled "podzarivkove", narozdil od MH rizku, ktere maji poradne tlustej stonek a jsou vetsich rozmeru.
2. Matky pod-zarivkama opravdu zazivaji vetsi stres, nez-li matky pod MH. Nikdy pod zarivkama proste nenaroste ker 1m*50cm z kteryho orezete najednou az 100rizku a za mesic znova!
3. Samotna selekce pod zarivkama je takra nemozna a nechapu jak jsem to mohl driv provozovat. Kdyz si clovek uvedomi jaka ta zarivka je pro tu kytku slabota a jak pod tim pomalu roste, tak nevim kdo chce jak porovonavat pri selekci kytky mezi sebou, kdyz rozdily jsou skoro nepozorovotelne.

Bylo by mozny, kdyby jste si koupili 400W MH, vyselektovali z 10ti seminek jednu FAKT kvalitni matku po mesicich selekce a tu pak strcili pod 2*36W jako jsem to mel ja a jste taky happy, ale kdo vyzkousi 400W MH, tak zarivky nemuze chtit

Kdyz si chcete vypestovat kvalitni kurivo, tak kontaktuje cloveka, kterej pro ty matky udela vsechno a netyra je pod zarivkama. Mozna bude cena za rizky vetsi nez je vase predstava , ale vysledny produkt kvalitnejsi. Uvidite sami, ze se k nemu za 3mesice obratite znova a jeste radi si na dalsi takhle kvalitni rizecky pockate.

Na Vase reakce jsem zvedavej a rad se s nekym pustim do pozde-pokalboveho online rozhovoru

ŘÍZKY NEŘEŠIM / MATKARNA NEJEDE -> NEPIŠTE !!!

Old Post 23-10-2005 v 02:36 AM
Keramzit je offline   Profil uživatele Keramzit   Find more posts by Keramzit   Foto galerie člena Keramzit   Click here to Send Keramzit a Private Message   Add Keramzit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 8

Keramzit - od toho je tady tenhle thread.Tesim se na to ze se konecne ukaze kde je pravda.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-10-2005 v 22:21 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 9

Takže kytky už zřejmě pustily kořeny, páč se rozhodly že porostou. Zapoměl jsem se zmínit o tom, že první týden si holky užily beze spánku ..a bez hnojiv samosebou, po týdnu jsem jim upravil režim na 18/6 a do zálivky (PH 6) začal přidávat zatim pouze BN X-cel.

Vně mého growroomu se ale dějí stavební a úklidové práce, takže je tam zatim nemůžu přestěhovat. Průser je, že přestavba která v bezprostřední blízkosti mého roomu poběhla, způsobila rapidní zvýšení vlhkosti v prostoru, odkud budu nasávat čerstvý vzduch. Odhadem(časem to změřím) - půjde o vzduch s RH cca 60-65%, což je možná pohodička v růstu, ale v druhé polovině květu to je problém. Ke snížení RH mi tedy nepomůže ani velmi rychlá výměna vzduchu, takže pokud někoho napadá, jak se v tomto případě vlhkosti zbavit, budu vděčný za rady.

smrťák

Old Post 25-10-2005 v 15:53 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 10

No, mel jsem stejnej problema budu to muset resit odvlhcovackou, daji se sehnat kolem 5000,- ty nejlevnejsi...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 25-10-2005 v 18:46 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

stěhovačka Příspěvek č. 11




Tak jsem je konečně mohl přestěhovat pod vyšší wattáž. Rozmístění - 3_4_4_3 - dohromady tedy 14 kytek. Bylo mi doporučeno(zdrojem řízků) zastřihnout, nechat tak po 6-ti výhoncích na kytce a scrog, ale ještě pořád váhám - chtěl jsem původně 14 20-ti g palic jenže tahle sativa se chová spíše jako indica, větví se to jako prase, takže asi dám na mistrovu radu
Scrog už jsem vyzkoušel se superskunkem, tak bude aspoň s čím porovnávat.

EDIT(29.10.05): ..ještě k tomu přesazení - namíchal jsem substrát:
20l substrát pro pokojové rostliny
15l substrát pro kaktusy a sukulenty
16l agroperlit
a 7,5l keramzitu jako drenáž na dno každé přepravky(asi 6cm vrstva)

mírně zalito odstátou vodou s BN X-cel(1ml/l) - PH6, na noc postřik phytakem..

r-man - no díky za radu, ale levnější řešení nemáš? 5000,- je hrozná pálka

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 29-10-2005 v 15:50 PM

Old Post 28-10-2005 v 15:59 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 12




Tož s tou vlhkostí to nebude až tak horké, ale pod 55% se asi nedostanu. Vysoušečku vzduchu kupovat nehodlám, páč na ni prostě nejni takže mi nezbývá nic než doufat, že mi to tam v qwjetu neshnije

foto: jak to vypadalo po 10ti dnech pod 250 (kytky zaštípnuty po 4 dnech pod 250)

Vlhkost: 70-80%
Teploty: 18-20°C noc, 22-25°C den
Zálivka co 2. den, pokaždé přihnojená (BN Soil Supermix 1-2ml/l z max. 4) + BN X-cel 1ml/l, PH 5,9-6,0
S každou 2. zálivkou postřik phytakem

smrťák

Old Post 15-11-2005 v 13:38 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 13



13 den (pod 250) jsem prohodil přepravky tak, že jsem vytáhl pravou přepravku, levou jsem šoupl doprava a na její místo pak dal pravou, takže kytky, které byly původně nejdál od lampy jsou teď přímo pod ní. Slibuju si od toho posílení vitality těchto jedinců
Při přepnutí vrátím zpět

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 15-11-2005 v 14:17 PM

Old Post 15-11-2005 v 13:55 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 14








17 den vracím zpět do původního stavu, měnim 250 za 400 a přepínám na 12/12. Doufám, že sem to trefil, je to moje první sativa.. kytky maj přes 30cm

Fota jsou z 1. dne květu

Vlhkost teď držím mezi 60-70%
Teploty stejné, s hnojkou BN Soil Supermix jsem se dostal na 3 ml/litr, 2. den na květu jsem přešel na Alga Bloom - dostaly 2 ml/l + BN X-cel + poprvé BN PK 13-14 (1ml/4litry)

smrťák

Old Post 15-11-2005 v 14:38 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 15

imho z toho budeš mít pěknou bush sativy po přepnutí vyjedou jako prase...ale tak to 400kilo to prosvítí jinak k problému s matkárnami...měl sem matku vdovy pod pár zařivkama...celkem asi 40W...udělal sem řezy kámošoj pod 70W sodík na normální grow no a jelikož sem pak ztratil gentiku mojí vdovy tak mi onen kamarád udělal řízek jeho vdovy pěstovaný pod 70W...no a můžu říct že na to že ten řízek je v současný době asi 5 cm vysokej má na listech docela viditelné krystalky pryskyřice...no a proč to říkám? Protože moje bejvalá matka tohle rozhodně neměla...asi na tom fakt něco bude i když si to moc přiznat nechci páč nemám finanční zdroje na zařízení 400W MH matkárny...

Old Post 15-11-2005 v 15:31 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 16

Chápu. Taky nemám na velkou "metalovou" matkárnu a bránil jsem se této teorii co to šlo ale jak tak koukám na ty PwPčka - tam kde jsem měl dříve větvičky jak špejličky, jsou teď pořádný klacky jen doufám že to ukočíruju, rozhodl jsem se že z toho SCROG dělat nebudu a nechám to tak..

smrťák

Old Post 15-11-2005 v 15:51 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1498580 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív