Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Novej druh sušení , až 20% thc v +
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kubasson
Nový Člen

Karma uživatele kubasson - 41% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 1  

Palec dolů Novej druh sušení , až 20% thc v + Příspěvek č. 1

Skouseli jsme sušit 1/2 polovinu sklizne normale při 15C , druhou 1/2 jsme daly do barelu napustili jsme to co2 . Ta druha pulka je fakt podstatne lepsí , uz jste to nekdo nekdy zkousel ????

Old Post 09-02-2006 v 12:15 PM
kubasson je offline   Profil uživatele kubasson   Find more posts by kubasson   Foto galerie člena kubasson   Click here to Send kubasson a Private Message   Add kubasson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 2

Popis to poradne. Co se delo dal po napusteni nadoby co2.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 09-02-2006 v 12:19 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 3

nieco take ako keby to zmrzlo a tym vlastne tie sisky uschnu ja som to videl tiez uz robit takto

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 09-02-2006 v 12:40 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjik
Stálý Člen

Karma uživatele ganjik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 4

Zmrzlo po napuštění CO2?
A zmrznutím uschlo?

A kolik je spotřeba při takovémto sušení - barel?

Ganjik

Old Post 09-02-2006 v 13:03 PM
ganjik je offline   Profil uživatele ganjik   Find more posts by ganjik   Foto galerie člena ganjik   Click here to Send ganjik a Private Message   Add ganjik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 5

ako som to ja videl tak sacok a v nom sisky:
1. najprv vytiahnuty zo sacka vsetok vzduch cize vákum
2. potom napustenie co2

ta siska sa tak scvrkne a ubere jej to trochu na farbe samo aj chuti ked je to rychlo susenie

vy sa uz neviete dockat vsak?...

schnut ma pomalinky ked sa takto rychlo susi ao napr.v microvlnke tak na sile podla mna straca

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Naposledy upravil matko291 09-02-2006 v 13:31 PM

Old Post 09-02-2006 v 13:25 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjik
Stálý Člen

Karma uživatele ganjik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 6

2 GreyArea - pořád si nějak nedovedu představit to promrznutí skrz na skrz, následné uvolnění mrazu oteplením okolím a navíc ještě usušení dokonce se zvýšením THC.

Zmrznutí neusušeného přece není úplně nejlepší nápad?
Jak dlouho to vše má trvat?
Mohli by jste to ještě trochu víc popsat?

Ganjik

Old Post 09-02-2006 v 13:26 PM
ganjik je offline   Profil uživatele ganjik   Find more posts by ganjik   Foto galerie člena ganjik   Click here to Send ganjik a Private Message   Add ganjik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 7

Ono je tady nekde napsany ze se to ma plnit Co2 v pevnem stavu?
Pokavad to plnili jenom Co2 (plynem) tak mohlo tezko neco zmrznout.

kubasson - Popis to poradne a taky by me zajimalo kdes vzal,ze zvysis potenci az o 20 procent.To je odhad?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-02-2006 v 14:52 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 8

Jak už tady pár lidí mluvilo, že se jim nezdá to +20 procent. Já bych to trochu vygradoval. Já tomu prostě a jednoduše nevěřím. Marihuana, neboli konopí vyprodukuje dané množství THC... Jsou i jiné látky které produkuje. Naším pěstěním se jí snažíme dostat tam, kde by kytička měla co nejméně těch jinejch látek a co nejvíce THC. Různé druhy sušení to mohou ovlivnit, tím způsobem, že nějak (fakt se mě neptejte jak) se změní zbylé látky v neusušeném během schnutí na THC. Podle mě se to ale ani náhodou nemůže pohybovat v řádech desítek procent ale možná, kdyby mělo CO2 nějaký velmi pozitivní vliv na nedojduté THC a tímto způsobem sušení by došlo, byl by to asi převratný vynález! Možná by se to dalo sušit NO2 Rajský plyn taky obsahuje kyslík, je to celkem nestabilní látka a dusík v kytce, to přece našim plicím neuškodí už tak ho je v nukleových kyselinách květinek dost a dost! To ne to byl spíš jen žert. ale zajmalo by mě to s tím sušením po chemické stránce, jako rovnička nebo tak, protože THC se z CO2 samo neudělá!!!

Old Post 09-02-2006 v 16:38 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

no já bych to zkusil realizovat v nádobě na šlehačku, z které občas inhaluju N2O :-)
prostě bych tam dal šišky a přišrouboval 1 nebo více bombiček.
Ale mužu to tak dělat jenom ze sušeným protože nemám grow

Old Post 09-02-2006 v 17:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 10

Nebo by to slo zrealizovat v sifonovy flasce.Ale ja porad nechapu,jak by mohly ty palice bez pristupu vzduchu v ty uzavreny nadobe uschnout?Vlhkost se z palic bude vyparovat do ty doby nez se atmosfera nenasyti vodnima parama.Pak se uz pri danym tlaku a teplote tezko muze neco vysusovat dal.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-02-2006 v 17:22 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samael22
Nový Člen

Karma uživatele samael22 - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 6  

Hydroponie Lyofilizace Příspěvek č. 11

Něco o tom vim, říká se tomu lyofilizace a používá se to při uchovávání krmiv a potravinovejch doplňků. Princip je v tom, že při tomhle sušení se zachovaj všechny aktivní látky jako enzymy vitamíny ale i THC, takže fór není v tom, že se tam objeví 20% THC odnikud ale nedojde k jeho ztrátě nebo poškození vzniklé sušením.
Víc o principu je:

Czest and grow it![lyofilizace

Old Post 09-02-2006 v 17:28 PM
samael22 je offline   Profil uživatele samael22   Find more posts by samael22   Foto galerie člena samael22   Click here to Send samael22 a Private Message   Add samael22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samael22
Nový Člen

Karma uživatele samael22 - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 6  

CO2 Příspěvek č. 12

to Jahudka: při vypouštění CO2 z flašky kde je v kapalnym stavu nastává zplynování na který si co2 musí vzít z okolí teplo. Výsledkem je mráz okolo -70 °C, každej kdo chladil CO2 hasičákem (sněhákem) pivo tak potvrdí že to pěkně funguje

CO2 MRAZÍ!!!

agronomist

Naposledy upravil samael22 09-02-2006 v 21:31 PM

Old Post 09-02-2006 v 18:01 PM
samael22 je offline   Profil uživatele samael22   Find more posts by samael22   Foto galerie člena samael22   Click here to Send samael22 a Private Message   Add samael22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 13

No taq to je asi ozaj revolucia v sušeni.
To aby člowek začal rozmyšlat nad niakou automatizovanou
sušiarnou na baze CO2.
By ste napratali čerstve paličky,potom by to niakym kompresorom odsalo vzduch,z ineho ventilu by to napustilo CO2 a voala. . .
Chcelo by to samozrejme vychytat a pracne zrealizovat,ale ta myšlienka,že nestratite žiadnu doležitu (aktivnu) zložku a samo i THC
to sa mi pači.
Ale zase pokial je grower skuseny,dobre sušenie a la klasika ma v malíčku a je tu tiež ta rola chuti a len taqa otazečka,ked sa to suši v tej CO2 atmosfere,nebude to CO2 aj vo finalnom produkte ?
A CO2 škodi na pečen a taq,mam pravdu ?Aby v tom neboli niake zreagovane chemicke sračky,ktore by napr.pri horeni sposobovali nake haluze,to člowek nikdy nevi.
No každopadne idea je to zaujimavá.

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 09-02-2006 v 18:08 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samael22
Nový Člen

Karma uživatele samael22 - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 6  

Hydroponie Příspěvek č. 14

Ahoj GrandmammGANJA

Kytky jsou neustále ve styku s co2 ve vzduchu ho je asi 0,03% nebo tak nějak a ve skříni ho je o dost vic už jen tim že kyti dejchaj. Když k tomu nadšenci ještě přidávaj co2 pomocí kvasnic aby to líp rostlo tak tam může bejt dost brutální koncentrace.

Mimo to veškerej co2 po otevření nádoby vyprchá.
Je to 100% bezpečný.

agronomist

Old Post 09-02-2006 v 21:38 PM
samael22 je offline   Profil uživatele samael22   Find more posts by samael22   Foto galerie člena samael22   Click here to Send samael22 a Private Message   Add samael22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3m3515
Stálý Člen

Karma uživatele N3m3515 - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 15

To :Semael22
Mas ode mne kamo K+ za uzitecne rydy v ohledu vedomosti o CO2....

Jen by mne zajimalo kde se da takovy CO2 sehnat ci kolik stoji jestli nekdo vi tak at napise....
mnejte se :P
peace

Old Post 09-02-2006 v 22:24 PM
N3m3515 je offline   Profil uživatele N3m3515   Find more posts by N3m3515   Foto galerie člena N3m3515   Click here to Send N3m3515 a Private Message   Add N3m3515 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 16

Cau growri musim rict ze podobnej pokus jsem uz delal a to na doporuceni jednoho znamyho chemika.Musim podotknout ze uz je to nejakej patek tak navod nebude zrovna dvakrat presnej ale kdyz bude zajmem nekde ho vystouram.Jinak tak jak jsem to delal ja je to krapet nebezpecny proto to radsi nezkousejte za nic nezodpovidam!!!!
Takze jdem na to:
Vzal jsem beznou sklenenou nadobu na delani sifonu privazal jsem par palicek na nit a strcil je dovnitr/hrdlo je zatracene mali mozna nadrtit a nasypat/.Pak jsem vzal vyvevu mame v praci vybornou zmackl kohoutek a odsal vzduch uz nevim kolik procent vakua tam bylo proste tak nejak ze se me ta lahev nepropadla sama do sebe.Pak jsem pouzil normalni bonbicky do sifonu CO2 tusim ze jsem to mel tenkrat nejak propocitani kdy me vlastne udelaj tlak v lahvi nula a pak jsem jich tam jeste par prifouknoul to vyplinulo nejak z toho kolik lahev unese kdyz je tam voda tusim ze u me to bylo asi 4 bonbicky +- rozhodne jsem nesel az na hranici unosnosti lahve.Hned uvidite proc dal jsem lahev dal do vodniho roztoku a zacal ohrivat tusim ze to melo bejt tak nejak v rozmezi 75 C az 90 C no vite jak vic jak kilko to stejne neda.Dal je dulezitej cas kterej podle me neprekracoval 2 hodiny ale jak rikam vsechno + - .Pak uz jsem to jen vyndal a dosusil beznym zpusobem.Chemicke vysvetleni bylo tusim velmi matne ze se pod ochranou atmosferou premenili urcite kyseliny na THC a cast THC nezoxiduje.A to nejlepsi na zaver me to prislo silnejsi pak jsem to daval ochutnat asi 10 lidem palicky ususeny timhle zpusobem a palicky ususeny normalnim zpusobem nez se najde stoura tak podotykam ze to bylo z jedny kytky a kazda varka z podobny casti kytky.Urcite jsem si stanovil tenkrat nejaky procenta ale to si nepomatuju ale ted bych to cejtil tak ze okolo 80 % lidi me reklo ze silnejsi model je ten co jsem susil v lahvi s CO2 jo samo ze jsem jim to nerek jen jsem jim dal dva modeli a rek kterej je silnejsi???mas na to par dni cau.

LED skrin

Naposledy upravil lSlUlPl 10-02-2006 v 00:18 AM

Old Post 10-02-2006 v 00:08 AM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8902690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív