Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Pěsíte doma u rodičů, ano či ne ???
Ano, ale neschvalujou to.
Ano, je jim to jedno.
Ne, to by mě zabili.
Mám svůj vlastní byt kde pěstuju.
Pěstuju outdor.
Ano, a pomahaji
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

hoho Příspěvek č. 33

Naši z toho měli nejdřív panickou hrůzu ale tedka je to f poho minulej rok mě chtěli vytrhat kytí na zahrádce řek sem otcovi že jestli to udělá zdemoluju mu auto naštěstí f poho a vykašlal se na to letos užý mám za voknem nějaký sazeničky a zatim se jemon ptal kam to budu dávat

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Old Post 29-03-2005 v 09:24 AM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 34

Hehe, moje mama to vi, i otec. Vi to i nase deti, ze jejich rodice oba huli - 20 lety syn (nekouri, nehuli, nepije) a vi to ma 15 - leta dcera (nepije, nekouri, snad nehuli) - tezko by tu skrin prehledli .
.
Jinak moje mama - radsi se tvari ze to nevi, kdyz na to kdys prisla rec, je to pro ni prima cesta k heroinu, pod most a tak ... kdyz videla neco travy k ubaleni, malem dostala infarkt, proste jsem pro ni FETAK CISLO 1, totalne neschopnej (delam managora, dalkove skolu - zatim uspesne) , otcovi je to fuk ...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 07-04-2005 v 14:57 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chemtech
Stálý Člen

Karma uživatele chemtech - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 35

hi hi hi, i nasim jsem uz priznal...teda zatim jen rizkarnu....no a uz skoro trpim nedostatkem mista....to tim co mi tam vsechno pridali. jsou totiz taky vasnivy zahradkari....

______________________________
Kontinualni mereni EC * Rizky v hybridnim hydrosystemu * Pestovani v hydrosilikagelu

Old Post 07-04-2005 v 18:13 PM
chemtech je offline   Profil uživatele chemtech   Find more posts by chemtech   Foto galerie člena chemtech   Click here to Send chemtech a Private Message   Add chemtech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 36

Myslim si ze zalezi na tom jak to rosicum podate ...... mne rodice pomahaj zalejvaj, zapinaj . a minule i shaneli seminka..... Je to f klidu..... a ze hulim ,.,,,to je jim fuck taky si daj....

Old Post 07-04-2005 v 18:31 PM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 37

chemtech bacha na to aby ti odtial nakoniec nepovyhadzovali tvoje rastliny a nezacali tam pestovat paradajky a podobne

Old Post 08-04-2005 v 13:04 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 38

moje matka o tom neví ( myslim) a otec my to občas i zaleje , pohnojí a poradí

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 18-06-2005 v 18:14 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 39

Vi a vi to dlouho. Vzali to tak, ze jim proste nezbylo nic jineho, nez to tolerovat. Kdyz pak nakou dobu vedeli, ze hulim a pritom se se mnou vlastne nic tragickeho nestalo, zvladal jsem vpoho skolu, neprobehly u mne zadne charakterove deformace, tak jim to prestalo vadit uplne.
Zrovna dneska jsem mati na praktickem prikladu vysvetloval, jak pozna samce, protoze tu o prazdninach nebudu a potrebuju ty bylinky trochu pohlidat.. V podstate se mnou rodice uz nebojuji, ale zacali spolupracovat

p s y c h o 8 4

Old Post 18-06-2005 v 18:26 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RADAR
Nový Člen

Karma uživatele RADAR - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 40

no..to moja matka mi vytrhala moje prvé rastliny...teda..prvy rok som pestoval..a...pred týždňom mi to vtrhala..ma išlo jednuť.....
A také krásne rastlinky som mal doma...hm...ma bonzol brat...O 10 rok starší(ja mam 18)...darmo, starší brachovia, to vie byť svinstvo, ked..su takí slušnejší..hm...a o par dní nato som ich chcel presadiť....

Old Post 20-06-2005 v 16:40 PM
RADAR je offline   Profil uživatele RADAR   Find more posts by RADAR   Foto galerie člena RADAR   Click here to Send RADAR a Private Message   Add RADAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 41

Ja pestuju doma za oknama a i na zahrade neco mam..rodiče o tom že pestuju vim bo mi to neda a jdu se pochlubit z každou peknou kytkou matce...tata ten mi pride jakoby mi v zivote v nicem co reknu neveril a kdyz sem mu rekl ze budu pestovat ganju abych ji mohl hulit tak jen rek at nekecam picoviny...a tedka je plny barak kytek a zahrada taky........nasi jeste minuly rok mysleli(to asi mysli i ted) ze trava(co by marihuana) je nejkratsi cesta ke kriminalu k tvrdym drogam a pod most......moje taktika na presvedceni rodicu je nasledovna: Normalne mluvim o tom jak moji kamosi kteri se terba i dobre uči ve skole pestujou a jak jim to roste ukazu matce i fotky atd...udela si predstavu o tom ze i slusny clovek muze pestit a hulit.....taky ji ukazuju fotky tady z grůvru kde sou ty luxusní modely ktere bych dal tak do vitriny a ne hulil....matka zacina chapat ze pestovani neni jen o tom hodit seminko do zeme a pak sklidit ale je to o otm se o to starat a ze to toho growera baví.....zatim

Old Post 14-07-2005 v 19:04 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 42

naši o tom vedia lebo to mam v záhradke a už sa nejako s tým zmierili takže mi to nezakazujú ale ma v tom ani bohvieako nepodporujú

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 15-07-2005 v 09:40 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 43

naši si o mě už takle myslí, že sem strašlivej feťák a tak a vážně je nemusim dopodrobna seznamovat s detailama mýho života. pěstění je čistě moje věc



Old Post 15-07-2005 v 11:11 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 44

to je jasný, že pěstění každého věc a to je v poho, pokud nechceš tak nepěstíš

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 19-07-2005 v 14:19 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest...
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest... - 96% PěstitelskáKarma uživatele Harvest... - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 45

Mamce a Tatkovi to nevadí spíš si taky zahulí )))

Old Post 23-07-2005 v 12:52 PM
Harvest... je offline   Profil uživatele Harvest...   Find more posts by Harvest...   Foto galerie člena Harvest...   Click here to Send Harvest... a Private Message   Add Harvest... to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Harvest...! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chl3b4
Nový Člen

Karma uživatele chl3b4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 46

je to f pohode Pestujem uz druhy rok a maminka dovoli uz ma aj niekolkokrat chytila hulit, nasla mi pytliky z ganjou. Tento rok som nemal hnojivo na ganju, mama mi ho ochotne kupila!!!
MOJA MAMA ROXX!!!

Old Post 27-07-2005 v 18:23 PM
chl3b4 je offline   Profil uživatele chl3b4   Find more posts by chl3b4   Foto galerie člena chl3b4   Click here to Send chl3b4 a Private Message   Add chl3b4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 47

Nasi ok - pestuju - hulim - nic netajim sice se jim to moc nelibi ale na svete sou horsi veci

VIVAT MY MUM 'N' DAD

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 27-07-2005 v 20:39 PM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokémon
Stálý Člen

Karma uživatele Pokémon - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 48

Moje matka vi ze hulim, vadi ji to, ale vi ze s tim nic neudela takze nic moc nerika. Obcas sice prudi kdyz prijdu domu a ji se zda ze mam cervene oci:-))) Na pestovani sem se ji radsi ani neptal. Otec naprosto nic netusi:-)))

Pravda neexistuje. Kazdy, kdo tvrdi neco jineho lze.

Old Post 28-07-2005 v 05:46 AM
Pokémon je offline   Profil uživatele Pokémon   Find more posts by Pokémon   Foto galerie člena Pokémon   Click here to Send Pokémon a Private Message   Add Pokémon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0706390 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív