Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Pěsíte doma u rodičů, ano či ne ???
Ano, ale neschvalujou to.
Ano, je jim to jedno.
Ne, to by mě zabili.
Mám svůj vlastní byt kde pěstuju.
Pěstuju outdor.
Ano, a pomahaji
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 17

2 aenema: RESPECT

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 08-03-2005 v 19:21 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Semenej nářez
Nový Člen

Karma uživatele Semenej nářez - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 18

Loni jsem pestil a vzali to, ale letos uz pestit nebudu moc, tak pojedu nekde v lese. Jinak vi, ze hulim.

Old Post 08-03-2005 v 20:15 PM
Semenej nářez je offline   Profil uživatele Semenej nářez   Find more posts by Semenej nářez   Foto galerie člena Semenej nářez   Click here to Send Semenej nářez a Private Message   Add Semenej nářez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cilum
Stálý Člen

Karma uživatele cilum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 19

2 aenema:

Old Post 08-03-2005 v 21:16 PM
cilum je offline   Profil uživatele cilum   Find more posts by cilum   Foto galerie člena cilum   Click here to Send cilum a Private Message   Add cilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatAss
Nový Člen

Karma uživatele FatAss - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 20

Tak mí rodičové dodnes neví,že hulim. Že mám poklad ve skříni to taky neví a byl bych rád,kdyby to tak i zůstalo. Maj dost zpátečnický názory a nenechají si nic vysvětlit. To matka mé "DrahéPolovice" je opak.

Old Post 16-03-2005 v 09:43 AM
FatAss je offline   Profil uživatele FatAss   Find more posts by FatAss   Foto galerie člena FatAss   Click here to Send FatAss a Private Message   Add FatAss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Ra_
Stálý Člen

Karma uživatele _Ra_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 21

jo, taťkovi sem to oznámil předem (indoor - za oknem), aby se vyjádřil dřív než přesadim
prej na co mi to bude a tak, já že na to abych to kouřil, no že nevadí, ale nadšenej nebyl
akorát byl dost nasranej, když to ve finále bylo cítit po celym bytě a při otevření dveří do bytu i po patře (panelák), což uznávám bylo dost blbý
ustál to, za což mu velký dík
teď už s ním nebydlím, takže neřeším

nemusim furt dělat jen co mě baví, ale nechcu dělat co se mi nelíbí

Old Post 16-03-2005 v 13:50 PM
_Ra_ je offline   Profil uživatele _Ra_   Find more posts by _Ra_   Foto galerie člena _Ra_   Click here to Send _Ra_ a Private Message   Add _Ra_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _Ra_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 22

Tak to je taky záživný. Koliks toho měl že to tak smrdělo ???
Ikdyž pár sousedům/kám se to mohlo líbit .

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 16-03-2005 v 13:53 PM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HizballaH
Stálý Člen

Karma uživatele HizballaH - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 23

nasi to toleruju, niekedy zafrflu par viet ze blablabla, ale to je len tak zo zvyku asi.. a to je vklidu..

ide o to snazit sa im to ozrejmit v dobrom svetle a potom to celkom ide . . . tento rok som mal 3 palice v skleniku, ktory vlastnia 4 rodiny jednej velkej rodiny a to som ich presviecal, ze ja si to len davam do alkoholu a ze je to zdrave atd(pritom nasi dobre vedia ze skoro stale kalim, ale ostatna rodina nie.. .. ale snazim sa byt vpohode a o to ide.. ukazat im ze mi to neskodi ale prave naopak.. prospieva skoro po vsetkych strankach(sakra ten vaporizer... a tak nemaju do coho zaripat a je klud a pohoda.. .

lol

Old Post 16-03-2005 v 15:45 PM
HizballaH je offline   Profil uživatele HizballaH   Find more posts by HizballaH   Foto galerie člena HizballaH   Click here to Send HizballaH a Private Message   Add HizballaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Ra_
Stálý Člen

Karma uživatele _Ra_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 24


Mr: Manson: dvě kytky, ale byly cítit fest

nemusim furt dělat jen co mě baví, ale nechcu dělat co se mi nelíbí

Old Post 17-03-2005 v 07:10 AM
_Ra_ je offline   Profil uživatele _Ra_   Find more posts by _Ra_   Foto galerie člena _Ra_   Click here to Send _Ra_ a Private Message   Add _Ra_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _Ra_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 25

Hmm tak tahle vypadá chutně. JJ jestli jsi tam neměl pach filtr tak to věřim že to mohlo dělat opar hašišovýho doupěte...

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 17-03-2005 v 08:58 AM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chemtech
Stálý Člen

Karma uživatele chemtech - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 26


tttttyyyyyyyyyyyy jjjjjjjjjjjooooooooooo,
nestraste me, bydlim s rodicema v panelaku, mam tam tejden na kvet, prvni palicky a zatim to jsem schopen (s drobnym vetranim) ustat v jedne mistnosti.....fakt je, ze mam odzvucneny dvere (cca 15cm)....ale...reknete mi, jak to bude smrdet?....original boruvka....?
...jeste nic nevedi, ale to abych je zacal pripravovat co?...

______________________________
Kontinualni mereni EC * Rizky v hybridnim hydrosystemu * Pestovani v hydrosilikagelu

Old Post 18-03-2005 v 19:05 PM
chemtech je offline   Profil uživatele chemtech   Find more posts by chemtech   Foto galerie člena chemtech   Click here to Send chemtech a Private Message   Add chemtech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 27

Bylo by na čase podle mě když jim ukážeš malo kyticku. A pak jak budou koukat jak roste tak si možná na ní udělaj jinej názor.....

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 18-03-2005 v 19:30 PM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chemtech
Stálý Člen

Karma uživatele chemtech - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 28

tak ja jim ukazu rizky, ty jsou v pohode (akorat jich je vic ]:-)....
...no ja myslim, ze by asi nesnesli tech 400w, u rizku je akorat zarivka, to je jak akvarko, ze )o?

______________________________
Kontinualni mereni EC * Rizky v hybridnim hydrosystemu * Pestovani v hydrosilikagelu

Old Post 18-03-2005 v 19:47 PM
chemtech je offline   Profil uživatele chemtech   Find more posts by chemtech   Foto galerie člena chemtech   Click here to Send chemtech a Private Message   Add chemtech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malicka
Stálý Člen

Karma uživatele malicka - 9% PěstitelskáKarma uživatele malicka - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 29

nejdriv nevedeli .. ted uz vi
vzali to az podezrele v klidu a mama dokonce zalejva

Old Post 18-03-2005 v 20:33 PM
malicka je offline   Profil uživatele malicka   Find more posts by malicka   Foto galerie člena malicka   Click here to Send malicka a Private Message   Add malicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 30

Já právě newim. Matka mi našla trávu ale řek jsem ji že jsem byl vystresovanej... A matka je na tohle docela přísná tak newim....
Mám docela plný gatě jí to říct ale už mě nebaví to stále schovávat...

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 18-03-2005 v 22:09 PM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toonco
Stálý Člen

Karma uživatele toonco - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 31

hoochochoo!! tooni už cca. 2roky znají že si pofajčim,...
noo začátky boli husty..rôzne pokecy+ aj s ODBORNIKMI - fakt sa vyznali...
išiel som si však tvrdohlave za svojim a netrvalo dlho, som ich presvedčil
že neni nic lepšieho ako si vypestovať vlastný marásek, ato pekne doma
pod kontrolou! ..noale asi ich to aj dosť trápi,- hlavne taťku, kt. vtom nevidí
nic dobrího..ba dokonca hoto sere, bo chápete v jeho dome sa vyrábaju
drogii!! ešte že nejsem stoho úplne grogi - jako ze všech tych lidí, co v žživote jiných len slídi... časom, keď dospejú zahulímme a uvidíme,
možna si taťka nájde zálubu-a možno padne na hubu...žee WaW good staf!!
- ať vás rodičia toleruju!
a mimochodom mamka pohode aj na žárení prispieva...boja student bezpenez!

láska je umenie milovať.. láska je hora, ktorú malo kto zdolá...

Old Post 23-03-2005 v 09:56 AM
toonco je offline   Profil uživatele toonco   Find more posts by toonco   Foto galerie člena toonco   Click here to Send toonco a Private Message   Add toonco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 32

ta rodice vedi ze pestuju.. minulej rok sem mel doma jednu kyticku... na zahrade asi tricet... kdyz sem byl o prazdniach v prachu tak mi je babca i zalivala... jen ji porad neslo do hlavy ze ta doma ma pul metru a ta na zahrade tri a pul metru tak sem ji trosku poreferoval o odrudach, zastipovani.. podminkach pro rust.. pude . .svetle a hned ji to bylo jasnejsi...letos to zahrada jisti zas...
maj ta sa

Old Post 23-03-2005 v 13:23 PM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2697240 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív