Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Pěsíte doma u rodičů, ano či ne ???
Ano, ale neschvalujou to.
Ano, je jim to jedno.
Ne, to by mě zabili.
Mám svůj vlastní byt kde pěstuju.
Pěstuju outdor.
Ano, a pomahaji
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
HELLEN
Stálý Člen

Karma uživatele HELLEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 49

u nás úplně v pohodě, k tátovi do skleníku sme dali pár "holek" a máma se mnou hulí..

Old Post 03-08-2005 v 14:48 PM
HELLEN je offline   Profil uživatele HELLEN   Find more posts by HELLEN   Foto galerie člena HELLEN   Click here to Send HELLEN a Private Message   Add HELLEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrenkyB
Stálý Člen

Karma uživatele FrenkyB - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 50

No tak ja to mam na zahradce a chci zacit indoor Matka mi pomuze obcas s presazenim, rizkovanima tak, s otcem obcas pobafame proste pohoda.

Old Post 03-08-2005 v 16:57 PM
FrenkyB je offline   Profil uživatele FrenkyB   Find more posts by FrenkyB   Foto galerie člena FrenkyB   Click here to Send FrenkyB a Private Message   Add FrenkyB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 51

Kdyz mate konzervativni rodice, je lepsi na to jit pomalu a postupne. Nejdriv sem zlanaril babicku, ktera mi pestuje kytky, stavim se tam 2*za rok-abych protrhal samce a pak sklidil Otec uz to taky vi a ted uz jen mati a brzo bude hulit cela rodinka

Old Post 03-08-2005 v 17:06 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Von Kris
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Von Kris - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 52

ked sem byl mensi tak porad po me mati chtela splasit seminka ze tu travku skusi pestovat kdys vo tom melou sracky v mediich a cim dal vic lidi si da... no nejdriv sem se ji smal a ze ji nic nesezenu, ze "nehulim" no ale pak kdys s tim votravovala i bratra tak sme najare zasadili a vod ty doby pesti v loznici v truhliku a na balkone taky neco roste... no a otikovi je to u riti jelikoz porad leje a to mu staci

Old Post 03-08-2005 v 22:57 PM
Johnny Von Kris je offline   Profil uživatele Johnny Von Kris   Find more posts by Johnny Von Kris   Foto galerie člena Johnny Von Kris   Click here to Send Johnny Von Kris a Private Message   Add Johnny Von Kris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RobZaj
Stálý Člen

Karma uživatele RobZaj - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 53


Ja to tajím a takto to mám schované

Old Post 21-11-2005 v 20:35 PM
RobZaj je offline   Profil uživatele RobZaj   Find more posts by RobZaj   Foto galerie člena RobZaj   Click here to Send RobZaj a Private Message   Add RobZaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RobZaj
Stálý Člen

Karma uživatele RobZaj - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 54

Vetráčik mám pripevnený na molitan a ten je pripevnený o bednu. Dvierka sa prišróbovajú a majú takú gumenú izoláciu, tak to ani nepočuť a ani to nesvieti. Na tom mieste kedysi býval reproduktor a teraz tam je skrinka a vyzerá skoro tam isto tak je to v pohode.

Old Post 21-11-2005 v 20:38 PM
RobZaj je offline   Profil uživatele RobZaj   Find more posts by RobZaj   Foto galerie člena RobZaj   Click here to Send RobZaj a Private Message   Add RobZaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koli
Stálý Člen

Karma uživatele koli - 88% PěstitelskáKarma uživatele koli - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 55

hen nejlepsi je kdyz to neamte tam kde bydlite mam to u matky u ktery nebydlim a ona zije v domneni ze delam kotle lecivy masticky dal sem ji takovej zbytek co mi zbyl z outdooru tak si mysli ze pestuju na masticku a pro jeji lecive ucinky ..nebo snad ne?

prvni indoor sodik 150w by koli

Old Post 21-11-2005 v 21:03 PM
koli je offline   Profil uživatele koli   Find more posts by koli   Foto galerie člena koli   Click here to Send koli a Private Message   Add koli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koli
Stálý Člen

Karma uživatele koli - 88% PěstitelskáKarma uživatele koli - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 56

je tady na foru v lecitelstvi /masticka,konopná mast -----> hledání

peace

prvni indoor sodik 150w by koli

Old Post 21-11-2005 v 21:11 PM
koli je offline   Profil uživatele koli   Find more posts by koli   Foto galerie člena koli   Click here to Send koli a Private Message   Add koli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 57

ja uz neziju s rodicema, ale kdyz mi pred par dny oznamili, ze u me potrebujou prespat (protoze jsou normalne 150km daleko), tedy ze budou spat na rozkladacim gauci metr od skrine, nebyl jsem z toho nejstastnejsi. holt mely kyticky jednu noc vypnuto (zapinam je pres noc kvuli nizsi teplote a protoze do nich lezu v noci) a rodice nastesti nezajimalo, na co ze jsem to s tatou vlastne vyrabel tu skrin metr na metr
ale az jednou prijde ten den, kdy jim to budu muset vysvetlit, reknu to proste popravde - nejdriv jim vysvetlim to, ze hulim nekolik let, uz kdyz jsem jeste bydlel u nich a dneska mam vlastni firmu, takze asi nejsem zadnej fetak proste vedu normalni zivot... pak jim vysvetlim, jak je to s cernym trhem a treba i v cislech jim ukazu, jak se mi vyplati mit doma skrinku, misto abych jezdil po "kamosich" a "neco" shanel - vcetne projeteho benzinu a casu, kterej se da investovat jinak. no a nakonec je dorazim svym komercnim projektem v tomhle oboru, jen co u nas zacnou byt zakony trochu vstricnejsi - precejen me zajima pouze oficialni obchod ..... ja jsem presvedcenej, ze to jako rozumni lide pochopi a jeste me jako podnikavi lide pochvali

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 21-11-2005 v 21:28 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 58

Jeste jsem si vzpomel na jednu vtipnou prihodu, kterou jsem s rodici zazil asi v sestnacti. ja si jednou pritahl nejaky buh vi odkud seminka a zasadil si je do truhliku za okno. kdyz se rodina zacala zajimat, coze to tam roste, v klidu jsem vysvetlil, ze jde o vedeckej projekt, ze jsem se na netu seznamil s par zajimavejma lidickama co krizi rostlinky a docela me to zajima. v tu chvili jsem chtel nejak zaftipkovat a zahrat to do outu, tak jsem rekl, ze je to tulimrkev. ze to bude (teda pokud se genticky experiment zdari ) rust par mesicu do peknyho kere, nahore tomu pak vyrostou tulipanovy kvety a az to odkvete, pod zemi bude cekat peknej macek mrkev (tu jsem z toho ostatne posleze hodlal umontovat ). nacez to rodice vzali vazne (no urcite tusili, ze to nebude jen tak.. ) a dokonce mi je pak tata presadil do skleniku, kdyz meli tak 4, 5 pater. co to je se samozrejme provalilo, jenze to uz meli skoro metr a tata dobrovolne rekl, ze je tam mam nechat. vyrostlo z nich 5 krasnejch keru zabirajicich totalne 3m2 na skoro 3 metry vysky skleniku. smula byla, ze to nakonec bylo technicke konopi... nicmene za tu srandu to stalo .. a to leto se jedno male policko venku taky vydarilo, cehosi fialoveho toho bylo

Foxan: PM

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 21-11-2005 v 23:10 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eden.enjoy
Nový Člen

Karma uživatele eden.enjoy - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 59

naši vedí že mam něco ve skříni ale nevijou co to je ani nevim jak nemužou vědět co to je ale neví !? a až to zjistí tak to nějak zamáslím a bude to v pohodě treba neco jako ... nějaký semínka ne??? skoušim!!

Old Post 23-11-2005 v 19:59 PM
eden.enjoy je offline   Profil uživatele eden.enjoy   Find more posts by eden.enjoy   Foto galerie člena eden.enjoy   Click here to Send eden.enjoy a Private Message   Add eden.enjoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dredik
Stálý Člen

Karma uživatele dredik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 60

Kdyz se moje babicka ( 86let) dozvedela, ze ty krasny kytky, který pestuje jeji vnucka sou nelegalni, tak se nehoraznym zpusobem nasr.., a na jaro hodla osazet pulku zahradky..... na protest..... a nejen na protest
A neco mi rika, ze i maminka se zapoji do osadby zahradky....Tomu ja rikam podpora od rodiny!

komu se nelení, tomu se zelení

Old Post 05-12-2005 v 15:24 PM
dredik je offline   Profil uživatele dredik   Find more posts by dredik   Foto galerie člena dredik   Click here to Send dredik a Private Message   Add dredik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

U mě to bylo tak, že sem nejdřív jezdil o víkendech ke kámošovi na chatu (bylo mi 18), tam se čadilo imrvére, ale tenkrát sem ještě nepěstil... Pak máti u mě našla pálo, ptala se k čemu to mám... Otec ten se to pak taky dozvěděl, ale byl měkkej, nic k tomu neřekl, ale vnitřně ho to sralo.. Později sem pěstil na zahradě, total keře, ale vždycky je někdo ukradl. Máti se kytky líbily, tak dala jednou pár sazenic ke známýmu na zahradu. Tomu známýmu tvrdila, že to jsou Esmeraldy, který koupila na zahradě Čech. Když v srpnu měly kytizz přes 2m, viděl ten známej reportáž ve zprávách na Nově s kytkama a hned, co mu to roste na zahradě...
Nakonec to dopadlo v pohodě, nechal to tam dorůst a dozrát Máti mi přivezla asi 6 kytek s mikrofonama 0,5 m, když zrovna u mě byli kámoši na návštěvě - čuměli a nevěřícně kroutili hlavama Je to tak šest, sedm let zpátky, pak už byli samý čorky... Máti s tatíkem mi to vyčítaj pořád, ale nemůžou nic dělat, už sem samostatnej a starýho psa novejm kouskům nenaučíš

Old Post 05-12-2005 v 16:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liborq
Stálý Člen

Karma uživatele liborq - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 62

ja pěstuju outdoor ale moji rodiče by nevzali moc dobře kdybych to pestoval doma.

Old Post 06-12-2005 v 18:09 PM
liborq je offline   Profil uživatele liborq   Find more posts by liborq   Foto galerie člena liborq   Click here to Send liborq a Private Message   Add liborq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Palec dolů Už vám někdy rodiče pokosili kýtí? Příspěvek č. 63

Už vám někdy rodič pokosil či jinak úplně zničil kýtí?Jaké byly vaše reakce?
Tak třeba moje matka našla jednou bratrovy kytky 2 kytky na zahradě a udělala s nimi toto:
Za 1.:ustřihla je zahradnickýma nůžkama
Za 2.:hodila je na trávník a za 3.:
.......Párkrát je přejela sekačkou na trávu (na trávu - to sedí!) a pak je hodila na kompost a šla domů jako by se nechumelilo.
Bratr dorazil domů a nastala ... samozřejmě dlouhá hádka ...
Takovýto scénář je snad noční můrou všech growerů...


Old Post 10-12-2005 v 14:31 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 64

Typkovi matka zabavila vetsinu sklizne zpod 4kila.....

nasere... (ze_?)

nastesti ftom nemel moc penez...

Old Post 10-12-2005 v 18:22 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5456090 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív