Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Pěsíte doma u rodičů, ano či ne ???
Ano, ale neschvalujou to.
Ano, je jim to jedno.
Ne, to by mě zabili.
Mám svůj vlastní byt kde pěstuju.
Pěstuju outdor.
Ano, a pomahaji
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81

to clandestino : Myslis ze jsi fetak? Treba moji rodice si mysli ze fetak je ten clovek co si picha drogy a neni schopen si nic zaridit. Oni vi ze pestuju a hulim travu, ale vidi ze funguju jako normalni clovek. Tak to berou jako bych chodil every day do hospy. Coz je z pohledu "normaniho" cloveka uplne v klidu. Toz tak nejak.

Old Post 27-08-2006 v 00:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 82

Přesně tak,člověk co hulí a pěstuje není feták,mojí mámě to už nevadí že pěstuju,ale furt se mě ptá co s tim dělám,neví jestli hulim,ale tuší to.Spíš jí vadí,že mi to na zahradě přerůstá,a že je to vidět ze silnice,a furt mi nadává že přijedou benga.Jednou jsem měl chřipku,a máma mi chodila zalejvat políčko u lesa,ale to už sou 2 roky,ted jí políčko vždycky jen ukážu,a ona ho ohodnotí,jak mi to roste,takže je to v poho,ještě že s náma nebydlí táta,ten je silně proti marihuaně,a ještě ke všemu je to benga,takže neví že hulim a pěstuju,je to takovej debil,že by mě i nechal zavřít,ještě že už s nim neudržuju kontakt,je to magor,i když není to hezký říkat o vlastním rodiči,ale je to tak...

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 29-08-2006 v 10:05 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada006
Stálý Člen

Karma uživatele lada006 - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 83

Valadbur: A nemyslíš že by to spíš ukecal ?

Old Post 29-08-2006 v 10:46 AM
lada006 je offline   Profil uživatele lada006   Find more posts by lada006   Foto galerie člena lada006   Click here to Send lada006 a Private Message   Add lada006 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mako
Stálý Člen

Karma uživatele mako - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 84

Mne to mamka nasla a vzhladom k tomu ze je botanicka, nemohla dopustit aby rastlinka tolko "trpela" , tak ju expresne presadila, pohnojila atd. ..

Old Post 29-08-2006 v 11:31 AM
mako je offline   Profil uživatele mako   Find more posts by mako   Foto galerie člena mako   Click here to Send mako a Private Message   Add mako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 85

lada006:ne jak řikám je to zm*d,stačí že když s náma dřív žil,tak mi prohrabával pokoj,a vyhazoval mi semena a hulení,a ještě mi nadával že ze mě bude feták,a to jen kvůli tomu že sem měl semena z čutky,nebo technickýho konopí....kdyby ted věděl že pěstuju a hulim,tak bych byl pro něj ztracenej případ fetáka...

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 02-09-2006 v 09:33 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cecylcompany
Stálý Člen

Karma uživatele Cecylcompany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 86

Máma: Co to pěstuješ?
Já: trávu
Máma: a naco jako?
Já: na hulení
Máma: aha

Old Post 02-09-2006 v 11:29 AM
Cecylcompany je offline   Profil uživatele Cecylcompany   Find more posts by Cecylcompany   Foto galerie člena Cecylcompany   Click here to Send Cecylcompany a Private Message   Add Cecylcompany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 87

EDIT : carlos bol taky dobry a upozornil ma na moj prispevok ze je v rozpore zo zakonom..dakujem

moji fotrovci vedia...Sice neschvaluju to

Naposledy upravil Toxikoman 30-09-2006 v 13:39 PM

Old Post 30-09-2006 v 11:55 AM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 88

Disaster: Ja se za fetaka nepovazuju, ale matka ma dost zastaraly nazory, bere to proste jinak a ke vsemu je verici. Stejne nevim proc se cirkev tak angazuje proti "drogam", v desateru prece neni napsany Nezahulis...

Old Post 30-09-2006 v 13:09 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
O.o
Nový Člen

Karma uživatele O.o - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 89

Tak rodiče o mě věděj že pěstim, ale nijak mě nepodporujou, spíš naopak ... Minulou sezonu mě i nechali mit jednu kytičku doma ... ale jak se blížila sklizen tak otec měl asi víc a víc v kalhotech a už se mu vubec nelíbilo že pěstim ... když sem pak sušil 4 kytky ve sklepě, tak to už mě po tejdnu hnal ... tak sem musel tajně dosušovat v šatníku ... No a ted si chci postavit malou skřinku 70 nebo 100 W. Rekl bych že mamince by to vubec nevadilo ... tý jen nejvíc vadí zákon, a taky to že otec je proti ... Ale včera sem mámě zase povidal o svym snu, o skříni ( teda už ji mam postavenou, jen ji vybavit ) a kápl sem božskou že hulim ... a docela sem si i s matkou pěkně popovídal ... takže shrnutí: Rodiče věděj že pěstim, věděj že to mám rád. Lehká podpora od maminky. Ale fotr je absolutně proti .. mějte se

Old Post 28-02-2007 v 13:07 PM
O.o je offline   Profil uživatele O.o   Find more posts by O.o   Foto galerie člena O.o   Click here to Send O.o a Private Message   Add O.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 90

No to ja sem musel na fotriky postupne prvni rok co jsem si zasadil prvni seminko doma tak byli proti hned od zacatku a meli zname keci o tom jaka je to nebezpecna droga ze to nekdo uvidi a zavola policajty atd... Dalsi rok to uz bylo lepsi,tvrdil sem ze ji mam jen pro okrasu dokonce me fotrik schvalil ze se mu to jako kytka libi taktez,ale z vlastni hlouposti mi chcipla.No a nakonec prichazeji posledni uspesne prevychovne roky pro rodice ve kterych se mi podarilo zlomit jejich postoj na konopi,mamca se mi o milacky dokonce starala kdyz sem byl nekde dele pryc.Zacal sem vyrabet maste a tedka uz jim to vubec nevadi protoze vedi ze by mi to stejnak nezakazali tak mi v tomhle smeru nechavaji volnou ruku... ufff byla to ale fuska je prevychovatale myslim si ze by me to nikdy neschvalili kdybych za nima napochodoval se spekem a tak me tu mate!Pekne pomaloucku,polehoucku,,, Peace

Old Post 01-03-2007 v 09:47 AM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 91

kdyz sem zacinal pestovat tak mi matka vyskubala asi 4 skrine(byl sem v te dobe jeste na zakladce a vubec se ji nedivim) ale ted uz je to v poho. moje matka sice rada pestuje kyticky(jiny nez ja ale stejne bych ji ty moje nesveril. jednnou sem to udelal, jel sem na dovolenou, a prisel sem o mazara.

Old Post 01-03-2007 v 11:27 AM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 92

Mati to vzala sportovně....vždycky po sklizni musim odavzdat kvalitní vzorky

Old Post 01-03-2007 v 15:42 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maruna
Stálý Člen

Karma uživatele maruna - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 93

Ja to poprve bezeslov dal do skleniku a nasim tam uz nic jinyho nerostlo vokurky,papryky,vsechno v prdeli,tak rvali,ze do skleniku uz nikdy,je to sedm let a od ty doby mam vedle skleniku zahon tak na 5 kytek.Matka nekouri tak ani neskusila a to jsem ji nabyzel i bramboraky,boji se toho,zato tatik to je jina trida ten si tak dvakrat zarok i sam rekne a to mu to ani nenabizim,Rikamy UBAL MI KORNOUT.Nasi jsou v poho,ale strach maj.

maruna

Old Post 01-03-2007 v 16:46 PM
maruna je offline   Profil uživatele maruna   Find more posts by maruna   Foto galerie člena maruna   Click here to Send maruna a Private Message   Add maruna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 94

Maruna: to máš v poho tatíka:-)

Když pěstím doma, tak pěstím na zahrádce mezi mátinejma kytkama a to bere, jen říká nehulit a neprodávat a já hulím a rozdávám:-) A teď už toleruje i konzumaci těch mých holek zelenejch.

Old Post 19-03-2007 v 17:14 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 95

joo to já to měl jeden vlkej boj......prvni lampu mi zatáhl otec protože je elektrikář a když sem mu řekl že chci rosvítit ve skříní 400w tak se trochu zděsil řekl že si jí vezme do práce a zapojí mi jí a už sem jí neviděl......to byl rok 2002..........pak sem si někde vydělal na svojí za svý a rousvítil to..........do toho se vložila matka že to moc hučí a vrčí a bzučí a že nemůže spát a furt mi vytrhávala kabely a nepochopila že teda jako jo ale ať to pak zase zapne zpátky ........když sem vypadl třeba na tejden tak to bylo jasný................pak přišla další pecka účet za eletryku to se prozněnu mohl zase zbláznit otec a já na to vydělával asi měsíc po brigádách...............ale co se týká jestli jim to vadilo jako že je to tráva tak to nee nějak moc se o to nezjímali ani vlastně moc nevěděli co si to tam furt kutim.........spíš jim vadily takový ty věci co tu píšu

Old Post 16-01-2008 v 07:30 AM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 96

no naši vědí, že jsme pěstili s bráchancem u babičky na vsi (v rákosí u potoka), ale že mám doma pěstírnu, to asi neví, resp. zalívali mi tam kytky, když jsme byli s přítelkyní u moře, ale o bedně neříkali nic a ani se na nic neptají, jsou v tomhle ohledu trošku staromódní, kdybych měl před nima výtlem, nevím, co by dělali, tak se snažím být už vždycky v trošku normálním stavu, když hrozí nějaká návštěva...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 16-01-2008 v 22:07 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4335460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív