Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Pěsíte doma u rodičů, ano či ne ???
Ano, ale neschvalujou to.
Ano, je jim to jedno.
Ne, to by mě zabili.
Mám svůj vlastní byt kde pěstuju.
Pěstuju outdor.
Ano, a pomahaji
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Bumbklaat
Nový Člen

Karma uživatele Bumbklaat - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 65

ja mam u babicky pred barakem na zahrade krasne kosaty kere a baba mi je zalejva jak diva. uz to umi i prostrihavat, prihnojovat a sklidit, tak mam poradnej servis. a pak ze bez prace nejsou palice, e pardon, kolace. A jinak rodina to bere celkem v klidu a s chladnou hlavou. kdyz k babe prijedem tak se dou nejdriv podivat jak nam vyrostli kytky az pak za babickou.
LEGAL

UN DROS TRES GUATROOOOO...!!!

Old Post 11-12-2005 v 00:05 AM
Bumbklaat je offline   Profil uživatele Bumbklaat   Find more posts by Bumbklaat   Foto galerie člena Bumbklaat   Click here to Send Bumbklaat a Private Message   Add Bumbklaat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 66

Ja to mam doma tak ze me mati potajnu bere root stimulator, pouziva to na muskaty a asi jim to prospiva.

Takze no problem

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 11-12-2005 v 00:15 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bumbklaat
Nový Člen

Karma uživatele Bumbklaat - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 67

to dalas: asi tak

jeste sem si vzpomnel, ze mam jeste rodinu z taty strany. deda byl celej zivot vojak, pak policajt-detektiv. komous jak krava. ten kdyby to vedel, tak by to asi nerozdejchal. Kdyz sem u nej byl naposled, tak mi furt vypravel o tom, jak nasel krabicku se spekama. musel sem se furt smat, pac mi ukazoval - me starymu prasakovi - ,,smrdi marihuana". ukazoval hromadu tak za 1500 a rikal ,,no tomuze stat snad dve stovky!". kdyby vedel.............................

BUMBKLAAT

UN DROS TRES GUATROOOOO...!!!

Old Post 12-12-2005 v 12:35 PM
Bumbklaat je offline   Profil uživatele Bumbklaat   Find more posts by Bumbklaat   Foto galerie člena Bumbklaat   Click here to Send Bumbklaat a Private Message   Add Bumbklaat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 68

Me to mamka nezakazala - babicka furt remca ale kdyby mamka videla ze to hulim tak by me sejmula - furt se vymlouvam ze budu delat masti a kdesi cosi ale mam 7 kytek a na masti asi nezbyde - a asi ani do konce roku
chtel sem pestit i u druhe babicky ale ta me div ne sejmula ze to nikdy nepotrebovali .drogy. a tak ze to nepotrebuju ani ja
a pak se o tom dohmatl otec a ptal se me jestli chu byt dealer nebo jestli chcu pokracovat ve skole takze psycho

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 17-08-2006 v 23:53 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada006
Stálý Člen

Karma uživatele lada006 - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 69

Mě to ze začátku mama dovolila a sledovala růs se mnou , ale teď už jí to vadí že to nechce doma chce mi to vytrhnout nevíte jak ji mám přemluvit???

Old Post 18-08-2006 v 09:45 AM
lada006 je offline   Profil uživatele lada006   Find more posts by lada006   Foto galerie člena lada006   Click here to Send lada006 a Private Message   Add lada006 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 70

myslim ze bys ji mel umet premluvit sam....ja tvoji mamu neznam a nevim co na ni plati.na moji treba nic neplati ale zvykla si

Old Post 18-08-2006 v 16:36 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

tusej, kazdopadne doma to neschvalujou az na lehci predpest za voknem. brka po tech letech, asi uz jakz takz chapou. kazdopadne nejvic me rozsekly, kdyz mi tak pred 7-8 lety tlacili, jak si policajti vychytaj nas outdoor tim, ze navesej na svah v lese kamery a natocej si nas... to by byli celkem husty
jinak znam 2 typky, kery rozsvitli s tim, ze to rodice snad njak zkousnou. jeden skoncil s podminkou + zabavenej rozjetej indoor /byly to jenom maly klony asi v dripu + 400W / a ten druhej to nastesti stihnul posekat/sklidit/zlikvidovat, takze zabaveny vjecy na pjesting a po njakej popotahovackach snad v klidu.... samozdrejmne policii volali jejich rodice

Naposledy upravil 18-08-2006 v 18:01 PM

Old Post 18-08-2006 v 17:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 72

lada006
zkus rikat ze budes delat hojive masti
me to pomohlo

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 18-08-2006 v 21:15 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

to colek tak to je husty. A pritom podle me pestovani indoor ma mnohem mensi spolecenskou nebezpecnost. Kytky nevidijou mali smradi ze sousedstvi.Stari lidi co jim vadi ouplne vsechno, popripade navstevy co si s oblibou prohlizi pestitelske uspechy(pestujou zeleninu,ale fakt peknou) mych rodicu. Bedna je schovana a vi o ni jenom ten kdo ma. Tak nejak to vysvetlil muj znamy rodine a slo to.

Old Post 19-08-2006 v 08:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 74

tak to mi rodice zadny znamy neukecal jelikoz zadny znamy o tom nesmi vedet a nedejboze aby rodice viedli neakeho kamose u skrine.jinak je to v poho tatik rad pozoruje kytky a hlavne v kvetu, nejvic me dostal kdyz mi rekl ze je to krasa a oci mu pritom svitily jako malemu diteti
colek: taky znam jeden takovej pripad eale este lepsi ten jak mati kamosovi slibila ze jak udela reparaty tak si muze rozsviti treba cely sklep to uz je moc...

Old Post 19-08-2006 v 10:00 AM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada006
Stálý Člen

Karma uživatele lada006 - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 75

Lupus : Ale ona by ji potom doopravdy chtěla kdybych ji překecal

Old Post 25-08-2006 v 13:55 PM
lada006 je offline   Profil uživatele lada006   Find more posts by lada006   Foto galerie člena lada006   Click here to Send lada006 a Private Message   Add lada006 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 76

lada:tak ji udelas ne?!
ja osobne rodicum nechci lhat a taky nelzu kdyz se me fotr zepta jestli to mam pro svoji potrebu tak reknu ze jo(on by byl rad kdybych na tom vydelaval a nekuril..) rika ze mam velkou spotrebu ale co s tim nadela samse divim ze mi to nechavaji v mrazaku kdyz by to mohli v poho vyhodit..jj ale stalo me to dost usili aby mi to tolerovali ale vyplati se to

Old Post 25-08-2006 v 14:09 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada006
Stálý Člen

Karma uživatele lada006 - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 77

zaya.cz: Ale já ještě řeším problém že mám malé paličky takže by mi nic nezbylo kdybych tu mast udělal

Old Post 25-08-2006 v 14:19 PM
lada006 je offline   Profil uživatele lada006   Find more posts by lada006   Foto galerie člena lada006   Click here to Send lada006 a Private Message   Add lada006 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

tak o kytkách rodiče věděj, aby ne, když jsou ty kytky hned před dveřma :-)
a uplně v pohodě, když nejsem doma, zalejvaj

a nejlepší bylo, že když jsem odjížděl na týden pryč, tak se mě máma zeptala, jak má ředit to smradlavý (plagron) aby mi to nepřehnojila, s tím že to hulím je to trochu horší....nevadí jim že hulím, ale přijde jim, že čtyři dvoumetrový samice jsou hodně, tak jim vysvětluju, že toho hodně padne na mastičky a taky že z hafa budu vařit, takže už jen takový to remcání ze setrvačnosti...asi aby si užili taky nějakou tu výchovu .-)

Old Post 25-08-2006 v 14:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 79

lada006 - kdyby mast byla učinna tak by ti pak možna dovolili pestin INDOOR

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 25-08-2006 v 16:40 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 80

Kdysi davno me matka nasla bednu na pude, zavolala me a ptala se co to tam vrci. Pak to otevrela a uvidela kyti v bubbleru. Ptala se me co to je, tak sem se nadechl a povidam nooooo... konopi. Podivala se na me a jen se zeptala proc to mam pod tema zarovkama a nedam si to do skleniku :-) Doted si ale mysli ze to pestuju "na pokusy" a ne na huleni. Nechci ji to brat, asi by ji znicilo, ze ma synka fetaka.. Ale o kytky se mne stara...

Old Post 26-08-2006 v 19:31 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3847460 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív