Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Pěsíte doma u rodičů, ano či ne ???
Ano, ale neschvalujou to.
Ano, je jim to jedno.
Ne, to by mě zabili.
Mám svůj vlastní byt kde pěstuju.
Pěstuju outdor.
Ano, a pomahaji
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 113

Presne tak, pest dovolen, ale nevim jak se zatvari az to sklidim. Nastesi mam malou kytku z ktere toho moc nebude, takze i kdyz to zhulim tak to zkousnou. Ale mit 400W (400g ) skrin, tak asi vubec.

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Old Post 17-08-2008 v 15:42 PM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
*THC*TTESTER*
Nový Člen

Karma uživatele *THC*TTESTER* - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 4  

Nápad Příspěvek č. 114

Doma stačilo vysvětlit že pěstění a testování kytiček je moe hobby a to by měl každej správný rodič pobrat nějak přebrat a......

Old Post 17-08-2008 v 18:25 PM
*THC*TTESTER* je offline   Profil uživatele *THC*TTESTER*   Find more posts by *THC*TTESTER*   Foto galerie člena *THC*TTESTER*   Click here to Send *THC*TTESTER* a Private Message   Add *THC*TTESTER* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 115

Moje rodiče to brali v klidku, když jsem přinesl první řízek domů. A asi po 3 letech plánujem s tatou nějakou velikou skříň, ale mama to doma nechce. To asi pro to jak se teď v televizi mluví o MARIHUANĚ, např ta babka co vypěstovala 2kg. Takže teď co s tím?
Tento rok jedu out. Tata se vždy, když odtatma přijedu ptá jak mi to roste.

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 22-08-2008 v 11:20 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 116

Otec mi rekl,ze kdyz to nebude doma,tak je mu to jedno,at si to hodim klidne na pole,ale domu to tahat nemam!

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 22-08-2008 v 12:43 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalidor
Stálý Člen

Karma uživatele Kalidor - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 117

otec mi na to neřekl nic a nic proti pěstování nemá řekl bych, vzal to s rozumem a v pohodě. kýtí mám doma a zatim ještě tak nesmrděj tak uvidime co se bude dít pak

Old Post 22-08-2008 v 18:42 PM
Kalidor je offline   Profil uživatele Kalidor   Find more posts by Kalidor   Foto galerie člena Kalidor   Click here to Send Kalidor a Private Message   Add Kalidor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HrobarŠtefan
Nový Člen

Karma uživatele HrobarŠtefan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 118

no kdyz zili moji rodice tak sem marihuanu neznal ale myslim zeby to vzali vcelku v pohode

Old Post 23-08-2008 v 14:27 PM
HrobarŠtefan je offline   Profil uživatele HrobarŠtefan   Find more posts by HrobarŠtefan   Foto galerie člena HrobarŠtefan   Click here to Send HrobarŠtefan a Private Message   Add HrobarŠtefan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caputo
Stálý Člen

Karma uživatele Caputo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Caputo - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 119

Už když pěstovaly moje starší sestry tak to nikomu nevadilo, tudíž, když jsem já někdy v 16ti letech začal, nebyl to problém už vůbec. No vlastně, když jsem ještě bydlel s máti a chtěl mít kytky na balkoně, tak se bála, že jsou vidět. Jednou mi nekompromisně štípla kytku, která lezla pomalu přes zábradlí. Udělala ale moc dobře, kytka se rozvětvila a byla z ní taková malá bonsajka. Od tý doby už jsem doma směl jet jen windoor. Byl jsem rád aspoň za to. Na chatě jí kytky nevadí, zalévá mi je, stará se...pořád žadoní mátro na mastičky Její názor na weed je, že to ani nejni droga, family mam holt chytrou a tolerantní...občas si i prásknou se mnou

___

Old Post 04-09-2008 v 09:38 AM
Caputo je offline   Profil uživatele Caputo   Find more posts by Caputo   Foto galerie člena Caputo   Click here to Send Caputo a Private Message   Add Caputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šimi
Stálý Člen

Karma uživatele Šimi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Šimi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 120

Moje matka už nějakej rok věděla, že jsem si dal. Takže jsem letos prostě dal doma naklíčit semínka a kupodivu to máma vzala v pohodě. Ze začátku jsem jí natlouk do hlavy, že si všechny kytky odvezu.. nakonec doma zůstaly 4 . No a když už to tady prej pěstuju, tak to prej po sklizni vyzkouší tak jsem zvědavej. Moje babička to je jiná. Z kraje nadávala, že mě zavřou apod... skončilo to její výpomocí při přesazování atd. Ale doted vyslejchám kecy jak za to lidi zavíraj, že je to pomalu každej den v televizy. Jelikož tady v našem baráku dále žije teta s celou rodinou a ještě jedna teta bál jsem se problémů, ale kupodivu všechno v pohodě a to je teta učitelka na základní škole , dokonce mi donesla květináče ze školní jídelny . Co se týče otce tak ten má doma 3 moje kytky

Old Post 04-09-2008 v 11:31 AM
Šimi je offline   Profil uživatele Šimi   Find more posts by Šimi   Foto galerie člena Šimi   Click here to Send Šimi a Private Message   Add Šimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Method
Stálý Člen

Karma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 121

Tak ja kedze som zacal pestovat v skorom mladom veku rodicia o tom vedia vyse 10 rokov..aj ked ked som zacinal som poriadne nevedel ani co to je ale iba ze sa to fajci.Mama kedze robila vacsinou v hulicskych baroch to brala v pohode a len sa smiala a upozornovala ma ze hulit mozem az po 18-ke ale otec to nejak v poho nebral a vadilo mu to.Ale teraz casom ked aj foter spoznal vela hulicou cize ludi v pohode tak zmenil nazor a somnou sem tam pohuli a kecame o tom v pohode a dokonca som mu dal par klonov na vysadenie a pesti si ich teraz uz rodicia vedia ze je to moja zaluba a ze sa jej len tak lahko nevzdam a bavi ma to takze len mlcia a pohulia tod vse....

4th GROW- 150W Son-t, 8 X SANTA MARIA
3th Envirolite 125Red-2xWR,2xSM
150W HPS Sun on the beach...
12 x Lowryder od Methoda
!SECRET MANDALA ROOM! by Method--

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=862599#post862599[/url]

Old Post 04-09-2008 v 12:20 PM
Method je offline   Profil uživatele Method   Find more posts by Method   Foto galerie člena Method   Click here to Send Method a Private Message   Add Method to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hagrid000
Stálý Člen

Karma uživatele Hagrid000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 122

moje matka o tom neví ale myslim že by jí to nijak nevytočilo . . .Snad

Reggae 4ever
ONE LOVE - ONE HEART - FEEL ALLRIGHT http://dreadlock.blog.cz/
PR0j3K7

Old Post 11-11-2008 v 21:54 PM
Hagrid000 je offline   Profil uživatele Hagrid000   Find more posts by Hagrid000   Foto galerie člena Hagrid000   Click here to Send Hagrid000 a Private Message   Add Hagrid000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hagrid000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 123

Naši to vzali v poho nejdřív sem mněl jenom kytku za voknem a nějaký mini paličky sem dával kámošům a naši že mně za to zavřou ale mysleli to v legraci prostě pohoda chtěl sem přejít na trochu vjětší pjest a oni že ne že je to vo hubu (nelegálni ) ale že na zahradě klidně ale neví že to hilim to by mi dali myslí si že groweři sou vymaštěnco a že je to cesta k heráku a že budu uplně blbej (což už stejně sem )

Old Post 16-11-2008 v 15:29 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fošna
Nový Člen

Karma uživatele fošna - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 124

hehe tak muj tatik je sice sportovec jak hajzl ale jednou mi říkal, že zahulil když byl v Istanbule a byl mega vpi*i, a furt valí že "zakúřit" trávu není špatné, ale nesmí se to přehánět, což já asi i někdy udělám ..
A máti? Poslední dobou mi za to nadává, páč mi furt říká, že mi tim de citit celej pokoj a že sem jenom vyhuleny, ale přitom po mě kdysi nějaky vzorek chtěla ale tedkon mám doma skříň /70/ a udělal sem to jako na tajno ale hned na to přišla ale nezakázala, tak je to snad fklidu dokuk ji nějak moc nenaseru..

Old Post 16-11-2008 v 19:28 PM
fošna je offline   Profil uživatele fošna   Find more posts by fošna   Foto galerie člena fošna   Click here to Send fošna a Private Message   Add fošna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 125

fotrik pestuje tiez a matka o nasej biobotanickej zabave nevie nic. Len na hulenie ma uz iny nazor. Uvidim na jesen ako sa zatvari ked budeme chutnat čo sme vypestovali.......

Old Post 03-06-2009 v 09:33 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 126

je jim to jedno...nevadi jim to a prispivaji do realizace a upgrejdovani skrine,do seeds adt....ae to ze hulim vi a normalka kecam s mamou ze sem mel to a to atd a pohoda..pracuje na policii a je vpoho ae nadava ze hulim aby se nereklo ze je matka na nic ae vi ze mam svoji hlavu a neprehanim to a vim co je v zivote dulezite respektive ze nejsu debil.....normalka...ae otec to vi vse tky ae s nim se o tom nebavim neni s nim takova sranda.....mama pohoda dokonce mi pomahala jednou varit mliko jko nejsem zadny blazen a chovam se normalne a pestuju hlavne pro zabavu ae tky si dopravam.....je to pohoda a uz se tesim az budu bydlet sam ae ne kvuli pesteni =oP * otec jen picuje ze to zere moc elektriku a tak no.... omg aby se neposral on je slozita osobnost o_O)

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 03-06-2009 v 10:38 AM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 127

pršalo jak sviňa, vietor fúkal že 300, a máti na to : - ,, schovaj si tie,,drogy,, z toho balkóna, lebo ti ich ufúkne..! "
čo Vám budem..

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 16-06-2009 v 07:57 AM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 128

Muj otec (ziju jen s nim a se sestrou) se to dozvedel az kdyz jsem delal finalni upravy na mem growboxu... zrovna jsem myslim vylepoval posledni stenu growboxu a v tom mi vlezl do pokoje a zeptal se, co to delam a proc mam ve skrini vetrak, tak jsem mu rekl, ze tam budu pestovat kytky... Nejdriv byl nasranej a rikal, ze kdyz na to nekdo prijde, ze z toho bude problem, ale kdyz jsem mu vysvetlil, ze na to nikdo neprijde a ze mu proplatim ucet za elektrinu, tak se uklidnil a dneska uz mu to nevadi a obcas mi i chodi kytky kontrolovat a pta se me, kdy uz to sklidim...

Old Post 21-04-2010 v 18:06 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0035280 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív