Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » MEĎákův a Shooter1ův OUT 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

MEĎákův a Shooter1ův OUT 2008 Příspěvek č. 1


zdravim, jelikož jsem letos zasadil o pár semen navíc , musel sem většinu kytek hodit někam do přírody...9 jich zůstane na zahradě (topic založím později).
shodou náhod dlouholetý kamarád a dnes už teda i spolupěstitel a člen fóra shooter1 potřeboval kytky hodit ven taky, takže sme do toho šli spolu

info o místech:
Místo 1 - je blízko lesa, hustě zarostlej nějakýma planě vzrostlýma listnatýma stromama a kopřivama. máme z něj oba dobrej pocit páč přístup je fakt špatnej a na políčko krásně svítí slunce jedinej problém by mohli bejt slimáci ale během tejdne tam zajedu a posypu to vanishem nebo něčím jiným proti slimákům
na tomhle místě mám já 6kytek a Shooter 4

Místo 2 - v listnatým lese, původně sme měli vybraný místo v takové propadlnině, kde by kytky nebyly moc vidět ale po prvním zarytí rýče do země sme narazili na vodu tak sme se odsunuli trochu dál mimo propadlinu...kytky sou mezi travinama a kopřivama, slunce bude trochu míň než na místě 1...trochu máme strach z čórek páč až kytky vyrostou tak budou z těch travin asi koukat, každopádně budem zaštipovat. Dalším probémem může být lesní zvěř a slimáci, ale stavím se tam taky s s nějakým antislimákovym přípravkem )
tady mám já 5kytek a shooter 6

Místo 3 - bude kukuřičný pole...ještě sme tam nic nedali, musíme počkat až kukuřice povyroste.
Sem budu dávat 5 kytek a Shooter tuším 4

Odrůdy:
moje sou všechno nounejmy...celkem 4 druhy (označený je mám M,F,Š a B) zatím je venku 9x M a 3x F.
2x Š a 3x B půjdou do kukuřice

Shooter doplní svoje jak sem bude házet svoje fotky

Půda:
zahradnickej substrát AGRO, bohužel sme neměli dostatečný množství takže na druhým místě sme museli vzít za vděk lesní půdou, ale snad to s ní taky pujde

Hnojiva:
zatím jen krystalon start a Shooter měl nějakej kořenovej stimulátor. Na květ už bych chtěl něco lepšího, ale to budu řešit až přijde čas.

Fotky hodím vzápětí, jen je musím zmenšit )

Naposledy upravil 17-05-2008 v 16:59 PM

Old Post 17-05-2008 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Místo 1 Příspěvek č. 2



fotky z prvího místa
je to focený 2Mpx fotakem z mobilu takže kvalita shit
na tomhle místě mám 5x M ( jedna je ještě v květináči) a 1x F taky zatím v květináči

Shooter hodí popis svejch kytek i s fotkama, měl foťák takže se na to bude dát koukat, ale zatím aspoň toto
)

ty se štítkama sou jeho ty bez sou moje

Old Post 17-05-2008 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Místo 2 Příspěvek č. 3








fota z druhýho místa... na první fotce je vidět původní místo kam sme to chtěli hodit
tady mám 2X F a 3x M...samozřejmě jak sem dosázel, sem už nevěděl která je která ale to se zjistí později páč ty eFka by měly bejt fialový )

Old Post 17-05-2008 v 16:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Místo 3 Příspěvek č. 4


na místo 3 půjdou tyhle holky 2x Š-to sou ty dvě na fotce nahoře a 3x B (a tu co je na fotce nejníž si nechám za okno, nevim co to je)
Béčko má být udajně nějakej skunk, ale těžko tomu věřit...tady se říká skunk už pomalu všemu
tak zatím cheers

P.s.: jinak pište pls rady a připomínky, nejsme žádní profíci tak bysme se rádi přiučili

Naposledy upravil 17-05-2008 v 16:56 PM

Old Post 17-05-2008 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 5

Takže zdarec lidi.

Odrůdy:
Takže já mám taky Nounejmy kromě jednoho a to je Hashberry. Označím si je třeba H, Ch, P, M.
Celkově jich mám: 4xH, 3xCh, 3xP, 5xM

Moje hnojky:
Advanced Hydroponics of Holland = super hnojivo, osvědčilo se mi doma
Advanced Natural Power- Root Stimulátor = na růst kořenů

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 17-05-2008 v 16:58 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 6





Tkža naše první místo.
Toto místo je na pěst úplně nejlepší. Dobře jsme si ho vybrali.
Semka jsem dal 2xH(ashberry), 1x Ch, 1x M

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 17-05-2008 v 17:04 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 7








Takže toto je náše druhé místo.

Kolem dokola jsou umístěný budky(pro ptáky) a o kousek dál jsou úly, tak doufám, že tam nikdo nebude chodit a i kdyby tak by to nemusel vidět. Zde mám 3xM, 1xCh, 2xP 1xH. Možná nějak tak. Nemůžu teď říct kolik a čeho tam přesně je.

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 17-05-2008 v 17:33 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 8


Tak a tyto kytičky půjdou do kukuřice. 1xH, 1xCh, 1xM, 1xP

Pište, pište, pište. Kritika, chvála je zde vítána. Fota zde budou každý týden.

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 17-05-2008 v 18:07 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Místo 1 Příspěvek č. 9






dneska sem se byl mrknout na prvním místě jak kytky dávaj ten neustálej déšť..jsou trochu zasraný od bahna a ožraný od slimějšů jak sem si myslel takže zítra budu muset objet obě místa s vanishem
na poslední fotce je kytka z květináče s ožraným stonkem, která to asi nedá
a poprvé sem na políčku zahulil..na to že sem tam byl zatim podruhé je to dobrej výkon

Old Post 20-05-2008 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 10






Takže po tejdnu jsem si šel prohlídnout naše kytičky. A co nezjistím na 1. místě...prostě nějakej krtek nám to tam brutálně zprasil a 2 květinky vůbec nevypadaj k světu. Přinesl jsem tam tak 10l vody+moje osvědčené hnojivo+ růst kořenů. Jo vím že celej týden pršelo, ale kytičky potřebovali dost dobrou zálivku, teď už bude určitě hezky.
Přidávám fota z 1 místa

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 26-05-2008 v 08:31 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 11







Foto z druhýho místa....Zde to roste víc než na tom našem 1. místě.

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 26-05-2008 v 09:16 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SenSiKind
Stálý Člen

Karma uživatele SenSiKind - 58% PěstitelskáKarma uživatele SenSiKind - 58% PěstitelskáKarma uživatele SenSiKind - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 12

Máte to pěkný hoši. Jen s vysazováním takhle malejch nemám moc dobrý zkušenosti, ale ty vaše se celkem držej.
Jestli příště budete mít kde, tak si je předpěstujte na větší
no uvidíme jak to budou dávat, jinak hodně štěstí.

Old Post 26-05-2008 v 11:37 AM
SenSiKind je offline   Profil uživatele SenSiKind   Find more posts by SenSiKind   Foto galerie člena SenSiKind   Click here to Send SenSiKind a Private Message   Add SenSiKind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

hm pic ja mam podobne tiez vonku a zistil som ze im dost dlhsi cas trva kym sa zas po presadeni rozbehnu!!!

Old Post 26-05-2008 v 20:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Místo 1 Příspěvek č. 14





toš njakej ten update..
teplé dny se na kytkách podepsaly...hezky povyrostly tak snad sem jim tak bude dařit i nadále ) dobrá zpráva taky je že krtek u nás nebyl a příprávek proti slimák asi zabral páč jak je vidět na z fotek..mrtvoj je tam dost
jen to bude chtít ustřihnout jště nějaký větve z okolních stromů páč trochu stíní

Old Post 30-05-2008 v 09:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Místo 2 Příspěvek č. 15







na druhým místě to roste taky v pohodě... povedlo se mi zaštípnutí což mě potěšilo) a jedna kytka byla nějaká zdeformovaná a horní listy byly napadený mšicema tak uvolnila místo nějaké sestřičce )

1) povedený zaštípnutí
2,3,4) nounejmové
5,6) napadená kytka

Old Post 30-05-2008 v 09:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 16






Takže upgrade po týdnu.
Fota z 1 místa. Už to konečně začíná nějak vypadat. Dnes jsme provedli záštip asi nad 4 patrem.

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 03-06-2008 v 09:32 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2008 - Homerův OUT 2008 - 73 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5250210 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív