Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Můj první INDOOR Příspěvek č. 1










Zdarec chlapy!
Chtěl jsem se s vámi podělit o můj 1 Indoor! HASHBERRY
Takže:
Skříň jsem si vlastnoručně vyrobil za cca týden. Rozměry : Vx125cm, Šx80cm, Hx60cm. Nainstaloval jsem 2 větráčky typu DC BRUSHLESS 12V, 0,3 A. Nahoře odtah dole přítah.
Koupil jsem si stínítko cca 400Kč; 250Wsodík 400Kč; tlumivka, startér a kondenzátor za 400Kč; agro hlínu je to vlastně zahradnickej substrát 50l asi 100 (je dost výživnej); potom hnojiva: Kristalon start NPK 19-6-20 + 3MgO, Kristalon plod a květ NPK 15-5-30 + 3MgO, Substral NPK 20-20-20 vše za 300Kč; perlit 50Kč; fólie stříbrná 100Kč. Jo ještě 2 velké desky na growbox 2000Kč! Takže mě vše stálo cca 4000Kč a možná ještě víc, nepočítám semínka!
Někdy si chci koupit 400W ,ale je to můj 1 indoor, takže ještě bude dost času.

1den jsem nechal odstát vodu asi 24h.
2den jsem vložil rockwool do vody, a semínka do malé skleničky s vodou
3den jsem semínka a rockwool vyndal a dal do malých květináčků
za týden, to je dnes, jsem je přesadil do větších květináčků (v7,š8,5,h8,5) chci je tam nechat tak 2týdny a pak přesadit do větších tak litrových možná i dvou litrových!
Budu sem vkládat foto každej týden tak se těště i já se těším!
Kdyby jste se chtěli na něco zeptat nebo něco okomentovat tak pište!

1. Začínají růst
2. Dnešní květinky
3. Kytička
4. Moje growbox
5. growbox
6. Tlumivka, zapalovač, kondenzátor
7. Zásuvka
8. Světlo 250W
9. Hnojiva

Old Post 13-10-2007 v 13:24 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Souhlasím s indi88 mám taky všechno venku
nejenom teplo ale i vlhko asi nebude pro elektriku nejlepší
mám to všechno nad skříní udělej si nádstavbu nebo malé podkroví:-)

taky jsem používal obyč hlínu+perlit a teď jsem koupil
growmix 50l za 330.- a na těch pár kytek to není tak velká investice
za to pohodlí pro mazlíky :-)

jinak moc hezké

Old Post 13-10-2007 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 3

Opravdu je lepsi mit vsechnu elektriku venku, hlavne pokud mas treba problemy s teplotou jelikoz sama ta vsechna elektrika dela teplo nevim jak je to kdyz mas starter tlumivku atd ale ja mam preradnik a ten dela mega teplo takze mit ho ve skrini by byla vrazda pro kyti.

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Old Post 13-10-2007 v 18:13 PM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Henry
Nový Člen

Karma uživatele Henry - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 4

Mas tam nejakej ventilator na ofuk kyticek? Esi maj tendenci si lehat, tak jsi je mel mozna zasadit hloubeji do hliny a foukat, at jim zesili stonecky.... Jinak rozhodne souhlas s prispevky vyse, elektriku ven, at te to jednoho krasnyho dne pekne nenakope. Cuz a at se Ti dari.

Nikdy není tak špatně, aby nemohlo bejt ještě hůř.

Old Post 13-10-2007 v 18:37 PM
Henry je offline   Profil uživatele Henry   Find more posts by Henry   Foto galerie člena Henry   Click here to Send Henry a Private Message   Add Henry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampu
Stálý Člen

Karma uživatele vampu - 92% PěstitelskáKarma uživatele vampu - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 5

zdravim,chci se optat,jakou mas teplotu v boxu!?ani nahodou se mi nechce verit, ze tam mas teplotu kolem 26-28!250ku jen tak dvouma pc vetrakama neuchladis,jeste ke vsemu kdyz mas predradnik v bedne a zadnej ofuk!kytkam zdar

Old Post 13-10-2007 v 19:00 PM
vampu je offline   Profil uživatele vampu   Find more posts by vampu   Foto galerie člena vampu   Click here to Send vampu a Private Message   Add vampu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SATISFACTION
Stálý Člen

Karma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 6

odtah treba urcite vykonnejsi, a pachpvy filter nebudes davat? bude to v kvete naozaj citit aspon nejaky maly si vyrobis aj sam kup aktivne uhlie a navodov je tu dost na vyrobu treba to tu prekuk riadne
A tiez by som im dal nejaky korenak nech sa vivinu poriadne korene 250ml stoji len nejakych 290kc a opa sa ti odvdacia sa ti baby za to

SF

Shiva skunk,prvy pokus zožaté

Old Post 13-10-2007 v 23:06 PM
SATISFACTION je offline   Profil uživatele SATISFACTION   Find more posts by SATISFACTION   Foto galerie člena SATISFACTION   Click here to Send SATISFACTION a Private Message   Add SATISFACTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Máš to good!
Aš na tu hlínu a kristalon kup si něco fakt lepšího, kristalon by se opravdu na tyhle kytičky používat neměl To ostatní se pak dopiluje časem. Jinak hodně zdaru...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-10-2007 v 11:01 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 8

To: Henry
Mám ještě jeden ventilátor u kytiček! Na takovou věc bych nikdy nezapomněl.

S tou elektřinou bych to měl v nějaké době vyřešit díky!

Old Post 14-10-2007 v 11:59 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 9

To: vampu
Mám v growboxu s větrákama asi 22,5°C, bez větráků asi 30°C! To nejsou obyčejný větráky z PC To jsou nějaký extra větráky aby uchadily nějaký extra mašiny. Jsou to tak 20x silnější větráky než z PC!

To: SATISFACTION
Pachovej filtr to by asi nešlo poněvadž bydlím v paneláku! A nějaký hnojky na kořeny si koupím dík za radu! Ale díky za radu

To: SCATCHE
No víš svítím přes den a nesvítím přez noc! Zapínám větráky (časovač) 6:00 a vypínám v 18:00 hod! Ale dík za radu budu přemýšlet.

To: WiKouPaL
Tak o té hlíně to slyším poprvé!
Určitě si koupím co co říkáš!
Lepší větráky dávat nebudu mám teplotu v boxu 22,5°C
Odrazovou fólii mám stříbrnou z growshpou

Dík všem píšte pište pište! Čím víc info, tím to budu mít lepší.

Old Post 14-10-2007 v 12:42 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Shooter1


Pachovej filtr to by asi nešlo poněvadž bydlím v paneláku! A nějaký hnojky na kořeny si koupím dík za radu! Ale díky za radu


no právě proto, že bydlíš v paneláku, tudíš nemužeš mít skříŇ někde v místnosti, kam se tolik enchodí by byl pachivej filtr potřeba aby ti tam kytky nesmrděly a někoho na to neupozornily.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 14-10-2007 v 13:22 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 11

To: Hy3na
Až budu mít prachy, (přepnu nakvět), tak si to nějak vyřeším dík

Old Post 14-10-2007 v 13:31 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 12

Konečně jsem si koupil něco na růst kořenů jmenuje se to: ROOT STIMULATOR. 250ml stojí 290 Kč. Dávkování 1:1000 tj ml/L! Použul jsem to teď ve čtvrtek 18.10 a uvidíme jak to bude fungovat.

Díky Satisfaction

Old Post 19-10-2007 v 19:52 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 13

Hele mohli by mi někdo pomoct najít nejlevnější zvlhčovač? Jsem ho hledal, ale asi špatně. Našel jsem do 800Kč, ale musel bych připlatit poštovný 200Kč. A tolik nemám.

Old Post 20-10-2007 v 15:21 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 14



Tak přidávám po týdnu moje kytičky. Rostou docela rychle. některé mají už 3 patro. Počkám ještě 3 dny a pak přesadím do větších květináčů.

Jak jsem řekl v minulým příspěvku, začal jsem používat hnojivo na růst kořenů

Old Post 21-10-2007 v 10:42 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 15



Přikládám zde foto po týdnu! Myslím, že kyti mají 22dní! Ještě je nechci kazit nějakým hnojivem rozhodnu se až za týden! Docela pěkné že? Jo a odstranil jsem 4 patro na rozvětvení! Začínají být pěkně cítit holky!

Old Post 28-10-2007 v 10:02 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 16

Jo zapomněl jsem vám něco říct! Koupil jsem si asi ve středu 24.10 hlínu growmix s perlittem 50l za 330Kč a rozesadil jsem holky do větších květináčů (4l).1květináč za 40Kč. Zatím se jim tam daří! Nechám je růst tak asi 3 měsíce nebo míň a přepnu na květ! Už se jí nemůžu dočkat!

Old Post 29-10-2007 v 14:15 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0386290 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív