Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 81







Takže je to zase týden! A já nevím kam skočit jestli k učení nebo k mým miláčkům. Vypadají už nádherně a co víc! Do konce zbývají už jen 2 týdny. jupí to je za chvíli. Smrdí to ažažažažažažažaž! . Tak za týden čauec
To: M4t!n strašně moc děkuju za káčko

Old Post 13-01-2008 v 18:00 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy
Nový Člen

Karma uživatele Tommy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 82

Máš je fakt hodně přehnaný přeju dobrou sklizeň.Akorá dej dolu ty větší listy i když máš jen ten týden, ale nechal bych to eště možná pak jeden.Ty bílý chloupky by měli bejt z většiny nejlíp do poloviny hnědý tak zkus eště vydržet.Přeju ti dobrou sklizeň )

Old Post 13-01-2008 v 19:22 PM
Tommy je offline   Profil uživatele Tommy   Find more posts by Tommy   Foto galerie člena Tommy   Click here to Send Tommy a Private Message   Add Tommy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 83








Pozor pozor do konce květu zbývá zýden! Pak je killnu a pojedu další kolo! Můžete si tipnout kolik toho budu mít! Jako nehorázně to voní po celým bytě, skoro i na chotbě. Udělal jsem chybu, že jsem si pořídil na 1 pěst takovou mocně vonící kytku! Ach jooo už aby to bylo! zase za týden čauec

Old Post 20-01-2008 v 18:05 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy
Nový Člen

Karma uživatele Tommy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 84

Typuju si tak 60g.A to je moc dobře že to tak voní jak píšeš!

Old Post 20-01-2008 v 21:36 PM
Tommy je offline   Profil uživatele Tommy   Find more posts by Tommy   Foto galerie člena Tommy   Click here to Send Tommy a Private Message   Add Tommy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M4rt!n
Stálý Člen

Karma uživatele M4rt!n - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 85

Krása střídá nádheru
Je to uplně stejnej model co jsem měl minulý rok Out, sice malý sisky ale ucinek je sqělej (uvidíš)

Legalize Marijuana !

°°My First 70W°°

Old Post 26-01-2008 v 18:22 PM
M4rt!n je offline   Profil uživatele M4rt!n   Find more posts by M4rt!n   Foto galerie člena M4rt!n   Click here to Send M4rt!n a Private Message   Add M4rt!n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 86









Takže předposlení foto! Je to přesně 27 dní na květu! Ještě tomu nechám tak 3-4 dny. Takže celkem to máme 113 dní! WOW To jsem nečekal......... no jó vlastně udělal jsem chybu. Ale hlavní je, že to dobře dopadlo. Vypadá to nádherně. Máte vyfocenou kažkou kyti zvlášť.
Nejhorší je že mi mama už nedovolí dále pěstovat doma! asi začnu pěstovat venky. Zdarec mazec

Old Post 27-01-2008 v 19:12 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 87

Ctu dobre, ze jsou tvoje slecny 27 dni na kvetu??? K tomu 3-4 dny neni to nejak kratka doba na kvet? Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 27-01-2008 v 19:35 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 88

Já jsem to napsal špatně! Je to 57 dní na květu. Díky za opravu

Old Post 28-01-2008 v 13:58 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 89






Haló tak je to tady! Dnes 31.1 2008 jsem slkidil. Navážil jsem 110g takže to bude tak 50-60g. Stříhal jsem lístky asi 2 hodiny, řeknu vám to byl smrádek, až mě z toho bolela hlava. Už se těším až si to navážím. Vůbec jsem si nemyslel že by to mohlo takhle vyrůst.
Takže sečteno podtrženo 118 dní pěstu a z toho 58 dní na růstu a 60 dní na květu. Zdarec zase příště.

Old Post 31-01-2008 v 19:14 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

moc dobry to má kluk jeden...mňam

Old Post 16-02-2008 v 11:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2466420 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív