Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
dark156
Stálý Člen

Karma uživatele dark156 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 33

ja vim rozhodne bych svitil i ze spoda myslim ze by to slo.slisel jsem o nakych semenech nevim gen.ani nazev.zw pry je z jedne 500az 800g.nevim co je na tom pravdy.potreboval bych typ na takovou nakou.v rustu bude tak dlouho dokud nenaroste po pozadovane visky.

Old Post 12-11-2007 v 13:51 PM
dark156 je offline   Profil uživatele dark156   Find more posts by dark156   Foto galerie člena dark156   Click here to Send dark156 a Private Message   Add dark156 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

shooter:
z kluků si zkus udělat dvoudecku mlíka ;-)
a jinak bych taky zastřihl bude to rozvětvenější a tim pádem povícero paliček
snaž se je nějakym způsobem hnat do boku ty budoucí paličky, třeba půlměsíčkama
jinak zdravá barva docela ;-)

Old Post 12-11-2007 v 14:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 35

Co jsou to půlměsíčky?

Old Post 13-11-2007 v 14:36 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 36

http://www.klecka.cz/growshop/Ostat...moon-27-mm.html

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 13-11-2007 v 14:44 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 37


Zdarec chlapy mám takovej menší problém. U několika kytek se oběvilo TOTO.
<--------

Můžete mi někdo poradit co s tím? Zalévám odstátou vodou, ale do zvlhčovačky liju normálně vodu z kohoutku. Třeba z toho, nevím.

Začal jsem si dělat filtr podle této stránky: http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1
Myslím, že je to docela v pohodě filtr, ale nevím kde sehnat 1KG aktivního uhlí. Bydlím v Olmiku.

Old Post 15-11-2007 v 19:53 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 38

Vypadá to trochu jak od přehnojení, ale pokud se to nějak nešíří, tak bych z toho vědu nedělal. Pokud jsou ostatní listy na kytce zdravý, tak ten zkroucenej utrhni a máš po problému.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 16-11-2007 v 07:22 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 39





Zdarec hoši ten čas, ale letí! Už je to zase týden. Kyti mají na růstu 40 dní. Dnes je přepnu na květ. Bohužel se nám přihlásili 2 samci tak jsem je killnul. Takže mám jen 8 kyti a doufám, že z nich něco bude.
Mohli by jste mi poradit kde v Olmiku seženu 1Kg aktivního uhlí a jaký mám použít hnojivo na květ? Někteří říkají ono a druzí tamto. Tak jo díky

Old Post 18-11-2007 v 10:50 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 40

Kup si třísložkové hnojivo od Advance Hydroponics a máš hnojiva na všechny fáze růstu rostliny. Na poslední týden si kup Final Solution. Dále to můžeš doplnit Enzymi a grow/bloom akcelerátorem. Cena pár stovek.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 18-11-2007 v 13:29 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

shooter1:mas to krasne zdrave hej drzim palce at se nevyskytnou dalsi samcijinak na hnojivech neni dobre setrit urcite se to vyplati investovat par kilecek navic ja pouzivam plagron na rust i kvet a jsem max spokojeny k+protebe

Old Post 18-11-2007 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 42


To: Radoslav
Dnes jsem si koupil 3složkový hnojivo od Hydroponics a nečekal jsem takovou cenu. 650Kč mazec! to než zase vydělám, ale zase jsem rád, že jsem si něco koupil.

650 Kč 3 složkový hnojivo od Hydroponics
290 Kč Root stimulátor na kořeny, ale to už jsem si koupil dřív!

To je vše co mám a až budou další prachy, tak si zase něco koupím :-))

Old Post 19-11-2007 v 14:57 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 43

Seš borec . Jsem psal - pár stovek , tím jsem myslel, že nejde o tisíce. Až vyděláš zase pár peněz, tak nějak čtrnáct dní před koncem pěstu nejpozději, tak si objednej ten Final Solution (cca 300,-) a budeš mít kloudnou sestavu, která tě za ty prachy určitě nesklame. Pak si můžeš časem dokoupit Phyt-amin na postřik, grow/bloom akcelerator a nějaký enzymy. U všeho stačí 250ml, nevím teď už přesně, ale vše je do 500,-.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 19-11-2007 v 15:29 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
current93
Stálý Člen

Karma uživatele current93 - 92% PěstitelskáKarma uživatele current93 - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 44

treba ten final solution kup v ol. growshopu, neco tam maji drazsi, ale hnojky rozhodne ne (kdyz uvazis postovny)....jinak pekny...jeste, ze se ti vzpamatovaly. GL

Old Post 20-11-2007 v 10:11 AM
current93 je offline   Profil uživatele current93   Find more posts by current93   Foto galerie člena current93   Click here to Send current93 a Private Message   Add current93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

ono to vypadá při nákupu draze ale počítej s tím že to vydrží dost dlouho takže není to tak velká investice. já přikoupil enzymes+ a pythamin vyplázl jsem 500.- ale vím že to mám na rok.
základ je to 3slož. hnojivo alespoň to a zbytky si přikoupíš časem.
ať se daří :-)

Old Post 20-11-2007 v 11:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 46





Čauec zase týden. Je to 7 dní na květu a vyrostlo to asi o 4 cm do výšky. To je docela moc ne? Jo a už jsem to 2x pohnojil Hydroponkama!
Náměty připomínky na velkej růst do výšky hned pište!

Old Post 25-11-2007 v 09:51 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 47

Tak co ?? Nikdo mi neporadí?

Old Post 26-11-2007 v 14:23 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 48

Zdar. Co se ti na tom nezdá, vždycky když přepneš na květ, tak se kytka dá do většího růstu. Může ti to udělat i jednou tolik, záleží na podmínkách a odrůdě. Jestli nemáš dost místa, tak to začni třeba pomocí drátků nebo kolínek ohýbat.
Jak máš vysoko lampu nad vrškama. Je to nějaký vytáhlý se mi zdá.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 26-11-2007 v 14:41 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7493050 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív