Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Shooter1
. Zatím se jim tam daří! Nechám je růst tak asi 3 měsíce nebo míň a přepnu na květ! Už se jí nemůžu dočkat!


jestli je necháš růst 3 měsíce, tak pak hledej skříňku na půdě

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 29-10-2007 v 14:31 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 18

nic nenechavej tri mesice na rust, za prwy by se ti tech par ge pekne prodrazilo, a za druhe souhlas s hy3nou.
Jinak kytiz vypadaj zdrave, nech je jeste tak tejden, max dva na vyjeti zastrihlejch vetvi a PREPNI TO!!

Old Post 29-10-2007 v 14:37 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 19


Koupil jsem si od EVY zvlhčovačku!
http://www.eva.cz/zbozi/domaci-spot...professor-z-14/
A chtěl bych se zeptat jestli ji mám nechat zaplou i v noci, nebo jen 1hod ano a 1hod ne. Jak to s ní je?

Hy3nA x saiklon
Nemyslím si že by měla růst tak krátkou dobu! Uvidíme jak to bude vypadat. Jo a rostlinky se mi trocha vytáhli. Ty největší mají mezi patrama tak 6cm je to špatně?

Old Post 01-11-2007 v 14:14 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 20

Tři měsíce jsou opravdu příliš dlouho. Když jedeš ze semen, tak by růstová fáze neměla být kratší než měsíc aby rostlina dospěla. Déle je však zbytečný ji nechávat v růstové fázi, protože musíš počítat s tím, že ti stále po přepnutí poroste. Když to po měsíci přepneš na květ, tak máš za další dva měsíce hotovou úrodu (celkem tři měsíce) a jedeš znovu, to bude rozhodně výnosnější.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 01-11-2007 v 17:29 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 21

mezi patrama 6 cm je moooc, zkus jim snizit lampu, ale zase cekuj teplotu.. A s tim rustem nechod fakt dyl jak pet tejdnu, to poznas.. Zvlhcovacku je nejidealnejsi prez den nechat na bomby, a pprez noc nechat na minimalku, aspon takle to delam ja. hodne stesti :-)

Old Post 02-11-2007 v 09:11 AM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 22





Takže je to zase tejden co jsem sem vkládal fotky(29dní)! Trápí mě jedna věc a to: kytky jsou nějak moc vytáhlý i když mám světlo umístěný 15-20 cm nad květinkama. Myslíte že by to mohlo bejt tím světlem (výkon)? Vůbec nevím co s tím. Poraďte pls

A fakt je mám nechat jen 35dní na růstu? Jako já nevím jak to s tím bude. Některý jsou vytáhlý a některym jsem dnes odstříhl 3 patro. Jsem bezradnej. Jo a u jedné se začínají vytvářet zkurvený svilušky! Doprdele
buuuuu

Old Post 04-11-2007 v 11:40 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 23

v tvým případě by bylo 35 dní málo, pokud to tam máš už 29 dní. zatím to nech, potřebuješ pořádně rozvětvit. Nechápu jakto, že máš ty kytky tak vytáhlý, máš jistotu v genetice těch kytek, vypadá to jak nějakej venek.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 04-11-2007 v 13:33 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 24

I když možná že ne. on ten tejden dost udělá. jakou svítíš periodu? 18/6 nebo 24/0. já jsem svítíval 18/6, ale když jsem zjistil, co to dělá s kytkama, když jim svítíš nonstop, tak svítím 24/0. ta kytka tu tmu v růstovej fázi vůbec nepotřebuje.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 04-11-2007 v 13:38 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 25

Cau Shootere1..
Myslim, ze to bude vytahli tim jakou svitis periodu.
Jestli jsem to dobre pochopil, tak si psal ze mas casovac nastavenej na zap. 6.00 a vyp. 18.00 tj. perioda na kvet. Na rust se pouziva vetsinou 18/6 ja svitil 16/8 a taky to slo v poho.
Jinak zatim pekny at se dari :-)

jo a s tim rustem maji vsichni pravdu vic jak 5 tydnu je moc, pod lampou to roste fest. Prepinej ve vejsce tak 30-35cm. peace

My first indoor 400Wplantastar.. sklizeno
2. Grow 400w PP, JH, CH, BB... sklizeno
Třetí grow... GWS x WR , SKUNK no 1... sklizeno ]
no click
potomci superskunku venku....léto 08
4. kolo hopina Sage, Nebula, GWS... ..sklizeno..

Hopinovo 400W počínání ve větším ,) ... sklizeno 8)

400W / 600W = 9x Orange Bud , 10x Double Gum, 2x Jack 8)--´ = sklizeno
Apollo 11 @ Sweet mendo BOG 400/600w = sklizeno


Jak se postaráš ty o kytku, tak se pak kytka postará o tebe

Old Post 04-11-2007 v 14:32 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 26

tý pičo já su ale pěknej kretén a vůl!!!! Já jsem si neuvědomil že to mám spatně nastavený!!! KURVA!! Místo 18/6 jsem dával 12/12!! aaaaachhh joooo chybama se člověk učí! Mohl jsem to mít 10x větší!!! buuu
STRAŠNĚ MOC DĚKUJI HOPINE

Old Post 04-11-2007 v 16:52 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 27

Nemas vubec zac, tak at se ti dari v pokracovani...

My first indoor 400Wplantastar.. sklizeno
2. Grow 400w PP, JH, CH, BB... sklizeno
Třetí grow... GWS x WR , SKUNK no 1... sklizeno ]
no click
potomci superskunku venku....léto 08
4. kolo hopina Sage, Nebula, GWS... ..sklizeno..

Hopinovo 400W počínání ve větším ,) ... sklizeno 8)

400W / 600W = 9x Orange Bud , 10x Double Gum, 2x Jack 8)--´ = sklizeno
Apollo 11 @ Sweet mendo BOG 400/600w = sklizeno


Jak se postaráš ty o kytku, tak se pak kytka postará o tebe

Old Post 04-11-2007 v 19:53 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 28

Tak to tam hoď těch 24/0 aby se to vzpamatovalo. Neboj se toho, já bych to tak udělal, měl bych obavy, že to 18/6 nepozná.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 05-11-2007 v 05:43 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 29






Takže je to zase tejden! Kyti maj 35dní! Radoslave přepl jsem to na 24/0 docela mi to vyrostlo.Nevím co se tomu stalo, ale začali mi u 3 kytek vyrůstat kluci! Buť se lekli a hodili kulky a nebo nevím!
Dám jim ještě tejden na růst a pak je přepnu! Mám ty kluky asi vyhodit co? díky

Old Post 11-11-2007 v 16:59 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 30

Zdravím tě Shootere, ty kluky rozhodně vyhoď. Nevím teď přesně kolik máš kytek, ale tři kluci jsou docela v pohodě. Jinak to vypadá dobře, jen bych uvažoval o zaštípnutí ještě před přepnutím.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 11-11-2007 v 17:25 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dark156
Stálý Člen

Karma uživatele dark156 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 31

ahoj vsem.mam k vam zkusenym dotaz.rad bych si udelal pwstirnu no je to trosku zvlastni tvar hlavne ale asi 2.20mvysoka.a chci se zeptat je vubec mozne na indor.vypestovat kyti okolo 2m.vysky?tak aby meli palice od spoda az nahoru?samozrejme se spravnym osvetlenim a vsim co k tomu patri?diky.

Old Post 12-11-2007 v 07:50 AM
dark156 je offline   Profil uživatele dark156   Find more posts by dark156   Foto galerie člena dark156   Click here to Send dark156 a Private Message   Add dark156 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 32

To: dark156 Hodně záleží na tom jaké podmínky kyti dopřeješ, pokud bereme v potaz že je všechno jak má být tak jako další je genetika ne každá kytky je geneticky vysoká snad chápeš. No a jako poslední rozhoduje jak dlouho je necháš na růstu mno, ale počítej s tím že 250W lampa ti prosvítí 50cm když budeš mít 2m kytku tak ti jedna stačit nebude

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Old Post 12-11-2007 v 09:10 AM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7371550 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív