Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » My first indoor 400Wplantstar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Obecné My first indoor 400Wplantastar Příspěvek č. 1




Zdravím vsechny co maj sklon k pestitelství.

Tak na začátek sem se rozhodl postavit skřínku o roz. 120v/45h/55š je dost malá,ale na větší skříň nemám misto.
Skřínka obsahuje:
-Skládačku KIT 400W sodik plantastar (růst/květ) + velké stínidlo.
-Větrák s klipsem na pasiv. ofuk prům. 15cm/2 rychlosti
-Větrák z mikrovlnky na chlazení výbojky
-Také bude obsahovat vět. sunon 160m3/h na odtah,ale příjde až zítra
-Je vylepena agrofolii stříbrno-bílou
-Dnes jsem přidělal pod lampu sklo,aby mi to pak nespalilo kyti

Hnojky pojedu na růst N,P,K a na květ biobizz biobloom,ale určo k tomu něco dodám.

Vše už mám zapojený, ale mám problémy s vysokou teplotou,tak uvidim jestli to ten sunon zvládne a když ne,tak budu muset jeste dokoupovat.Taky si musim poridit meraky atd.

Naposledy upravil hopin 07-10-2007 v 19:32 PM

Old Post 30-09-2007 v 19:44 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 2




At to tady nemam tak prazdný,tak sem hodim letošní out. kyti co jsem včera sklidil. Jsou sice maly, ale zhulovaly i když nebyli ještě zralý.

Naposledy upravil hopin 30-09-2007 v 20:08 PM

Old Post 30-09-2007 v 19:58 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 3

Zdur grow...
Tak dnes mi dosel vetrak na odtah zapojil jsem ho frci dobre, ale ve skrini mam stale teplotu nad 30°C i kdyz mam zaple vsechny vetraky. Nejlepsi zpusob snizeni teploty je cooltube,ale to si nemuzu dovolit bo ta skrin je fakt mala.
Jestli mate nekdo napad jak pokracovat,aby se snizila teplota tak ho sem prihodte.
A nebo jeste lepsi kdo ma zkusenosti s malou skrini a silnym osvetlenim a jak na to.Predem dik...

Old Post 01-10-2007 v 20:55 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

dej sklo pod sodík

Old Post 01-10-2007 v 21:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 5

to MIRIS:jestli umíš číst tak tam sklo má ...

Old Post 02-10-2007 v 13:58 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 6

Zdravicko=> Jo mel jsem tam sklo tak 1 den pak jsem prisel domu a sklo bylo na sra*ky nevim jak je to mozny skrin nebyla zapla.Ted tam dam bud plexi bo normal sklo a nebo poridim novou skrin,ale prvni to chci aspon zkusit jestli to sklo tomu pomuze.
Teplota je okolo 33°C kdyz frci vsechny vetraky.
Zitra mozna dodam PC 12V na dalsi odtah a to plexi.Uvidime,ale jinak dik za pripominku...

Old Post 02-10-2007 v 15:37 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Obecné Zbaveni vys. teploty Příspěvek č. 7

Caute dnes jsem pridelal pod lampu sklo cca 2mm tluste myslel jsem ze to alespon o stupinek snizi tu teplotu, ale ono nic chci jeste pridelat ten vetracek z PC na dalsi odtah, ale nevim nevim...

Jestli ani to neklapne tak jdu do vetsi skrine!

Máte-li nekdo nejakou ideu, tak mi ji zkuste napsat bo ja uz fakt nevim co..

Old Post 03-10-2007 v 19:15 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonik
Nový Člen

Karma uživatele Tonik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

Hele Hopine, me se zda, ze do skrine rozmeru, ktere si uvedl je lampa 400 W dost silna , dle zakladnich instrukci staci na 30x30 cm cca 25-40 W prikonu, takze lampa 250 W by mela byt az dost, co cooltube, to by mohla byt cesta....

Old Post 05-10-2007 v 11:56 AM
Tonik je offline   Profil uživatele Tonik   Find more posts by Tonik   Foto galerie člena Tonik   Click here to Send Tonik a Private Message   Add Tonik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 9

Cau, to jo, to mas tak na 150w, radsi sezen vetsi skrin, s tou vzduchtechnikou to pak bude jednodussi, ale stejnak budes muset zaivestovat treba do uficka, s tim sklem pod vybojkou, to by chtelo zrovna pod to natahnout aluflex a to teplo odtahova tim ufem, sezen skrin- nejlepsi treba 150v(radsi i vic)x 100sx 100h to by bylo asi nej, pro 4kilo nej rozmery prej 1x 1m obecne, udelat z drevotrisky, nebo nejakou konstrukci z hranolku a potahnout plachtou, mas to v mistnosti, tak nejspis jeste pachac, aby ti to tam nesmrdelo, jinak v pohode, pestovani zdar

Old Post 05-10-2007 v 12:39 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Obecné Větší box akorát na 400w Příspěvek č. 10


Zdarek Grow

to: Tonik and Celller mate pravdu oba ta skřiň je opravdu mala na 4kilo a proto jsem dnes poridil větší:prostor jen pro kytky- V135 /H55 /Š95.
O cooltube jsem uvazoval, ale to by se mi nevlezlo do te skrine tak jak bych chtel, takze nic.. Mno a do teto ho mozna soupnu, ale zalezi jen na okolnostech jak to pofrci. Uvidime jaka tam bude teplota...

Ale myslim, ze 250w by na tu starou skrin bylo akorat..
Skoro jsem uchladil to 4kilo stacil by jeste jeden pritah a odtah od PC vetracku a bylo by to v poho.


Jo a mensi otazecka na Celllera s tim pachacem je to nutny ho mit?? Zajimalo by me jestli to je fakt hodne citit nebo se to da prezit??

Here foto new box:

Old Post 05-10-2007 v 20:49 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Obecné Vetší skříň zapojena!!! Příspěvek č. 11




Zdravicko, tak sem pres vikend zapojil vse co jsem mel v te mensi skrini do te vetsi, je to luxus teplota je O.K. Uz jen tam soupnout nejake ty rizecky. Taky sem si pres weekend objednal substrat BioBizz All mix, teplo-vlhkomer a kvetinacky (objem) 3,6 l.







Jo a fakt se omlouvam za kvalitu fotek (telephone)

Old Post 07-10-2007 v 19:24 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonik
Nový Člen

Karma uživatele Tonik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

Mno tak to uz vypada lepe :-). Skoda, ze na vysku nejni o trochu mista navic, ale melo by to stacit. Ohledne toho chlazeni, uchladit lze v podstate cokoliv, pokud to technicky dostatecne vybavis. Ale pokud svitis 400 W + ventilace atd., je fajn proti tomu dostat adekvatni vynos (preci jen nejakou elektriku propalis, nejakou korunu to stoji). Ja to udelam tak, ze dam CT, ktere se bude chladit vzduchem z venku (privod z venku, odvod pochopitelne taky ven). Vnitrek skrine bude mit samostatnou ventilaci. Od toho si slibuji, ze se mi bude lepeji regulovat teplota, ale taky vlhkost ve skrini.
Byt otazka ohledne pachace nebyla na me, dovolim si odpovedet. Pokud jsi doma sam, tak je to na tvem zvazeni, je to cejtit hodne. K filtru musis mit silnejsi odtah (prec jen klade nejakej ten odpor).

Old Post 08-10-2007 v 10:11 AM
Tonik je offline   Profil uživatele Tonik   Find more posts by Tonik   Foto galerie člena Tonik   Click here to Send Tonik a Private Message   Add Tonik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 13

Cau, to vis, ze ten pachac mit nemusis, ale co kdyby prisla navsteva, nebo nekdo, tak ho to flakne prez hubu, teda jestli to mas nekde kde to nevadi, tak bych se na to vyprdnul, jestli to nemas nekde ve spolecensky mistnosti, tak to potreba neni, jinak jak pise Tonik, porizeni pachace znamena i porizeni lepsiho odtahu, nejlepsi uficko primo k typu pachace, zalezi na tobe, jestli bude vadit smradek, tam kde to mas

Old Post 08-10-2007 v 11:04 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 14




Caute :-------))ú
No skrin mam v mem pokoji kde spim. Behem rustu by nemel byt problem se zapachem, ale bojim se toho kvetu az pofrcim bo na pachac a ufo momentalne nemam money!

Mam tady fotku jak mi samovolne v kvetinaci vyklicila 3 seminka, ktere opadaly z hermouse co jsem mel na okne. Jsou to potomci super skunku, tak uvidime jak to pojede pod lampou.

Ale urco chci nejaky rezi musim to jeste doresit s kamykem.

Naposledy upravil hopin 08-10-2007 v 20:50 PM

Old Post 08-10-2007 v 20:37 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 15







Takze dneska tu mam fota:
1) Predradnik + zapojeni vetraku na ofuk lampy
2) Vetrak na ofuk lampy
3) Pohled do skrine
4) Odtah sunon 160m3/h
5,6) A dneska sem nasel dalsi vyklicene seminko tak sem ho pripojil k ostatnim.

Old Post 09-10-2007 v 19:44 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Obecné kliceni,zacatecni vyvoj a 1 kyti do kvetu Příspěvek č. 16








Hello boys and girls!

Tak jsem tedka nafotil ty male prcky jak se jim dari. Dari se jim docela fajn az na jednu kyti ta to od presazeni nejak nedava no stava se nevadi...
Na 1,2) fotce je nejbliz k teplomeru. Jsou fakt malinke, takze jeste nejde nic moc videt.

3)Toto jsou seminka na vykliceni. Maji původ ze super skunku.

4,5) Tohle je kyti z tehoz rodu super skunku, kterou sem mel letos venku, ale byla zastipla srnkou takze malo vyrostla a jeste se pekne rozdvojila zacinaji se ji vyvijet palicky.

Tohle je zatim vse co prave mam, ale v nedeli si doufam jedu pro nejake ty klony. Takze snad po vikendu to konecne poradne rozjedu.

Zatim palec a HIGH

My first indoor 400Wplantastar.. sklizeno
2. Grow 400w PP, JH, CH, BB... sklizeno
Třetí grow... GWS x WR , SKUNK no 1... sklizeno ]
no click
potomci superskunku venku....léto 08
4. kolo hopina Sage, Nebula, GWS... ..sklizeno..

Hopinovo 400W počínání ve větším ,) ... sklizeno 8)

400W / 600W = 9x Orange Bud , 10x Double Gum, 2x Jack 8)--´ = sklizeno
Apollo 11 @ Sweet mendo BOG 400/600w = sklizeno


Jak se postaráš ty o kytku, tak se pak kytka postará o tebe

Old Post 11-10-2007 v 15:53 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
10-08-2017 - First indoor 600w, Chocolate Rain - 162 odpovědí
29-05-2013 - My first grow, Skunk#1, 400W Plantastar - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2475210 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív