Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Euforie + Hindu Kush pod 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Nápad Euforie + Hindu Kush pod 400W Příspěvek č. 1








Ahoj Groweři, na uvod bych popsal ztrasti plnou cestu
nez mi vlastne konečne neco vyrostlo...

V holandsku jsem si od Multi Trance koupil 20 semen Skunk 1 - nefeminyzovaných... a 20 semen Shivy taky nefeminyzovaných..

Po zasazení semen do RW kostky mi ze Skunku vyrostl jeden Hermouš a ze Shivy mi vyrostl jeden samec a jedna samice..

HM tak sem si rekl, njn co nadeláš, maš hold smulu tak delej co umíš..
Jelikoz z minulýho pěstu mi zbyli dve semena feminyzovaný Euforie od Dutch Passionu (podotýkám že temahle semenama sem NIKDY nemel zadnej problem vzdy 100% klíčivost a 100% samice! )
Tak jsem zasadil Eufroku a pres net zacal schanet řezy...
Sehnal sem jich asi tka 20.. z toho mi vyrostl jeden A byl to Hindu Kush..
Tak už mam tři kytky který mi z poloviny zaplnujou mojí svatyni ...
Super, tak sice v poloprazdný skříni jsem začal čarovat..
Boužel jsem nezachytil zadný fotky kdyz to rostlo, ale mam uz skoro konečný fota tak doufám že se pokocháte

+ připojuji Vánoční foto

Mír v duši..

God is Love

Naposledy upravil Caligula 19-01-2008 v 03:23 AM

Old Post 19-01-2008 v 03:17 AM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 2

Jinak na 4 fotce od ZHORA je v levo Euforie a v pravo Hidnu Kush ... Uplně dve rozdílný kytky, a abych byl upřímnej tak jak na množství tak na chut i kvalitu kouření je lepsí Euforie...

God is Love

Old Post 19-01-2008 v 10:10 AM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 3

Pridavam se k chvale na euforii od DP,
taky jsme meli fem seeds,klicivost a zenske na 100% sila huleni velka...

Old Post 19-01-2008 v 21:51 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 4

Smoke Report... Euforie proste odnáší do nebes... Podle me tenhelten model nikdy nezklame..
Jinak Hindu Kush sice zajímavá ale ne tka silna... me ani moc nezhulí... S euforkou se to rohodne neda porovnavat...

God is Love

Old Post 20-01-2008 v 02:41 AM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Vrcholovka Hindu Kush Příspěvek č. 5


hehe, vrcholovka Hindu Kush

God is Love

Old Post 20-01-2008 v 02:43 AM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Caligula
Smoke Report... Euforie proste odnáší do nebes... Podle me tenhelten model nikdy nezklame..


jestli je to, co si mel minulej grow, tak to mohu jen potvrdit.


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 20-01-2008 v 18:41 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od cajovnik


jestli je to, co si mel minulej grow, tak to mohu jen potvrdit.






Jasně, je to to co sem mel minelul Grow ale asi tak jeste 100x silnějsí

God is Love

Old Post 20-01-2008 v 20:21 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 8

všem moc díky za K+

God is Love

Old Post 21-01-2008 v 17:13 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

asi proto se to jmenuje Euforie
jj souhlasím,je to good model,to jsem myslel,že po te WW už nic ale to jsem se spletl.

Pěkně nakynutý paldy.
Fajnový grow
no a ta vrcholovka Hindu je fakt vrcholovka


Zdarec

Old Post 21-01-2008 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 10

Hehe, jasne noo, ta vrcholovka Hindu je fakt vrcholovka..

Jinak maš pravdu proto se ten model jmenuje Euforie, vystihuje ho jedním slovem

peac

God is Love

Old Post 21-01-2008 v 19:09 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 11

Zdravím Caligula
ako si tak pozerám tvoj thread tak vidím že investícia do Euforie sa vyplatí.
Ja som si na tento rok objednal tiež Euforiu od Dutch passion(ale regular) s tým, že ja ju budem pestovať pod slnkom, tak dúfam, že nesklame a stihne dozrieť. Inak K+ samozrejmosť.

Old Post 24-01-2008 v 05:58 AM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 12

Ahoj Replay, díky za ohals, no co vím tak nikdo komu sem dal Euforku zahulit tak si NIKDY nestezoval.. vzdycky jen ty nejpozityvnějsí ohlasy.. takže si myslím že si jí hodně užiješ.. !

No ale zas si nejsem tka jistej jak ti pod slunkem vyroste, jelikož je zařazená do kategorie INdoor pěstování a neznám nikoho kdo by jí zkoušel venku... Takže pokud bys byl tak hodnej tak mi pak dej vedet jak dopadla.. sem na ní moc zvedavej.. jinak díky za K+
Slunce v duši

God is Love

Old Post 24-01-2008 v 15:01 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - 3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9412980 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív