Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj 2 Outdoor 2009
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Můj 2 Out Door Příspěvek č. 1


Takže chtěl bych se s váma podělit o můj další i když pozdní out dooor. Koupil jsem si semínka se seedsbanky Durban poison, dal jsem je pod pár toaleťáků a na pár dní jsem je dal ven na sluníčko( 40°) ....čekám 3 4 5 6 7 dnů a ono pořád nic neleze, buďto jsem to spálil sluncem, i když měli pořád vodu, nebo to byl nějakej šit....no a pak jsem narazil na nějakého mooc hodnýho growera a ten mi zadáčo dal 4 Jack Herrery a 4 White Rhina...moc mu tímto děkuji....do příště si už nic nekupuju ze seeds banky.
Klony jsem dal do rašeliny, bez žádných hnojiv aby se nespálili kořínky.

Takže pohled na 4 Durban Poison(mimo mísu)
pak tu máme 4 White Rhino
a nakonec 4 Jack Herrer

Postupně semka budu po 4-5 dnech dávat nové fotografie, aby jste se pokochali.

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 22-07-2009 v 15:03 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PL3V3L
Stálý Člen

Karma uživatele PL3V3L - 78% PěstitelskáKarma uživatele PL3V3L - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 2

Od jaké seed banky jsi měl ty DP?

"I think pot should be legal. I don't smoke it, but I like the smell of it."

Jack Herer - bio
Kompost+Zahrada 09
Beseda u Bigbítu

Old Post 22-07-2009 v 15:15 PM
PL3V3L je offline   Profil uživatele PL3V3L   Find more posts by PL3V3L   Foto galerie člena PL3V3L   Click here to Send PL3V3L a Private Message   Add PL3V3L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 3

tysi dal nakliceny seminka na slunce na 40C?

ja udal stejnou picovinu.100% umrtnost....neni kvalitou seminek,ale tim ze to sou extremni podminky,seminka chtej mrte vlhko a teplo do 30C

DEN/NOC

Old Post 22-07-2009 v 15:25 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 4

njn chybama se člověk učí :-D

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 22-07-2009 v 15:26 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PL3V3L
Stálý Člen

Karma uživatele PL3V3L - 78% PěstitelskáKarma uživatele PL3V3L - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 5

ajo tak to pak vysvětluje všechno

"I think pot should be legal. I don't smoke it, but I like the smell of it."

Jack Herer - bio
Kompost+Zahrada 09
Beseda u Bigbítu

Old Post 22-07-2009 v 20:44 PM
PL3V3L je offline   Profil uživatele PL3V3L   Find more posts by PL3V3L   Foto galerie člena PL3V3L   Click here to Send PL3V3L a Private Message   Add PL3V3L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 6

Další chyba co jsem udělal...dal jsem ty řízky hned do rašeliny a rašelina je kyselá a ph má 3.0-5.0 což je dost...co se stalo s řízkama? no samozřejmě uvadly...vytáhl jsem je z rašeliny, dal do odstáté vody a za hodinku se zase vzchopily....pak jsem koupil nějakej substrát na řízkování s ph 5.0-6.5 což už je dobrý....a jak se na ně dívám vypadaj skvěle, nepadaj, daří se jim dobře. A nikdo mě na to neupozornil :-(

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 23-07-2009 v 19:03 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 7



Takže upgrade po 6 dnech....začíná se to pěkně rozrůstat. Už vyrostlo další patro, zítra je přesadím do větších květináčů a začnu hnojit.

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 28-07-2009 v 11:33 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PL3V3L
Stálý Člen

Karma uživatele PL3V3L - 78% PěstitelskáKarma uživatele PL3V3L - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 8

No rozhodně jde poznat že už něco prožily

"I think pot should be legal. I don't smoke it, but I like the smell of it."

Jack Herer - bio
Kompost+Zahrada 09
Beseda u Bigbítu

Old Post 29-07-2009 v 13:29 PM
PL3V3L je offline   Profil uživatele PL3V3L   Find more posts by PL3V3L   Foto galerie člena PL3V3L   Click here to Send PL3V3L a Private Message   Add PL3V3L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 9


Takže po týdnu a půl co jsem tu nebyl dávám nové fotky.....kytičky jsou v nových květníkách a už mají pohnojené papání...spíš pití :-D

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 08-08-2009 v 10:45 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 10




Takže White Rhino se zvětšuje pěkně....už je mám venku

Život je jako bidlo v kurníku, krátkej a posranej

Můj první INDOOR Hashberry
Náš 1 outdoor
2 pozdní Outdoor 2009

Old Post 24-08-2009 v 10:57 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-07-2020 - Můj out 2020 - 9 odpovědí
09-04-2020 - My Out 2019 - 7 odpovědí
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0754750 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív