Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Pěsíte doma u rodičů, ano či ne ???
Ano, ale neschvalujou to.
Ano, je jim to jedno.
Ne, to by mě zabili.
Mám svůj vlastní byt kde pěstuju.
Pěstuju outdor.
Ano, a pomahaji
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
zizala02
Nový Člen

Karma uživatele zizala02 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 97

mati to vy ze mam box ale rekl jsem ji ze to sou jahody v tom mam to na zamek tak se tam matko nedostane.cajk

Old Post 17-01-2008 v 09:17 AM
zizala02 je offline   Profil uživatele zizala02   Find more posts by zizala02   Foto galerie člena zizala02   Click here to Send zizala02 a Private Message   Add zizala02 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niari
Stálý Člen

Karma uživatele Niari - 16% PěstitelskáKarma uživatele Niari - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 98

Ohledně ankety: potřebovala bych kombinaci: Ano, neschvalujou to, ale pomáhaj.
Mívám kytky na zahradě, naši z toho nadšení nejsou, hlavně když loni chtěli pozvat zahradního architekta :-D, ale když jedu pryč, tak mamča zaleje, takže cajk

Old Post 17-01-2008 v 10:32 AM
Niari je offline   Profil uživatele Niari   Find more posts by Niari   Foto galerie člena Niari   Click here to Send Niari a Private Message   Add Niari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

mno nchci být divný ve vašem zraku,ale jsem taky rodič a zastávám názor,že já už jsem ten špatný v tomhle a svým dětem bych toto nikdy nedovolil.
Ano až budou dospělí a třeba i samostatní,nemá člověk právo něco takového někomu vyvracet i když je to dítě.


No jo no ale tak se asi chová každý rodič,kterému na svých dětech záleží.
Proto,jestli vám kteří chodíte i ještě na střední a není vám ani osmnáct,natož být dospělý,takových tu bude bezpočet,a rodiče vám to schvalují,asi jim na vás moc nezáleží.

Ano mít u sebe v baráku ještě dvacetiletýho syna,ať to tam bodne.
Ale nedospělcům,něco takovýho schválit no nevím......
........ asi tak nějak

A to že tu kdosi psal,jak si doma bude pěstit a poliši zavřou jeho tak asi nikdy neslyšel o zákoně o ohrožování mravní vychovy dítěte,protože takový kecy jak oni o tom nevěděli....ale no

Old Post 17-01-2008 v 10:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 100

to nasi vo tom nevedej nepestuju doma..

Old Post 17-01-2008 v 13:23 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

Rodiče to vědí dlouho.. zapálim si špěka klidně před nima a doma... ale než jsem si tohle vybojoval, tak proběhlo moc moc drama scén. Poslední hádka byla před rokem kvůli sklizni. Vše v pohodě, sušil jsem na třikrát, abych nikoho nenasral zápachem. Jenže poslední várka byl skankovější rasa a hned byl provoněnej celej barák. Když mi něco otec chce, tak to většinou řeší přes matku, což mě dokáže dycky vytočit. Máma btw odbornice na víno, ať si to usuším ve troubě , tak řikám fajn, jaký by to bylo skladovat víno v petkách.. .že je to něco jinýho. Když jsem pochopil, že diskuze nemá smysl, tak že si jako ulevim bouchnutím do dveří, jenže mi ruka jaxi zůstala skrz... no prdel.

Old Post 06-02-2008 v 16:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

No.. ked som sa este na gymnaziu po jednej akcii priznal ze som RAZ vyskusal fajcit marihuanu (hm, priznal, ..tak hulil som viac ale nevyvalim to hned na matku), nasledovala asi hodinova hystericka scena, prednaska o hodnotach zivota, o normalnosti a nenormalnosti a bolo mi jasne povedane, ze este raz mi na to pridu tak ma poslu najprv na psychiatriu a potom na policiu lebo normalny ludia drogy neberu.. takze tak. Teraz som v Cechach, domov uz hodne dlho chodim tak raz za mesiac a s nasimi sa uz fakt moc nemusim. A po poslednej navsteve uz to vyzera tak ze som konecne plne samostatny clovek.. fotrik mi povedal ze keby to je na nom uz som davno z domu, a matka ze uz viac nie je moja matka.. no. Parada nie?

Keby vedia ze pestujem, sami by podla mna zavolali policiu a este by sa na to divali ako na dobry skutok pre zachranu mojej duse.

Old Post 06-02-2008 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 103

Pěstuju outdoor, indoor mám taky, ale né doma.. Rodiče sem přesvědčoval 2 roky a myslim že to stálo za to, každopádně hulení jim vadí pořád...

Old Post 06-02-2008 v 17:30 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104

pestuju doma i na zahrade a rodicum to nevadi nekdy i pomuzou jsou proste supr :-)

Old Post 06-02-2008 v 19:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 105

já si klidně dám za okno sazeničku a pak na dvorek několik kytí.rodiče si myslí, že to prodávám ale nekouřím.opak je pravdou :-)

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 11-02-2008 v 12:00 PM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 106

fotři to ví páč když sem minulý rok donesl domů řízky matka rostlinu ihned poznala a fotr starý vyhul z jindry to asi uz dávno čekal
nic proti tomu neměli, ale trosku se divili jak rychle úroda zmizela...a asi neví ze hulím tolik skera.

matka, sama velká pěstitelka nezhulitelných bylin mi samozřejmě pomáhá s pěstěním...¨
fotr jenom chodil kolem kytek a přičichávál a zkoumal palice atd

myslím že pokud chcete aby rodiče zjistlili ze hulíte, je pěstovaní doma optimalní cesta protože když to pěstíte, v 90% to i hulíte
a navíc pěstování je zábavka...

mir.

flow,grow,glow

Old Post 11-02-2008 v 12:17 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TwEEty
Stálý Člen

Karma uživatele TwEEty - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 107

hj....moje mati vi ze hulim ale newi o tom ze hulim casto....a porad ma nejake narazky jestli sem s tim uz prestal a ja dycky jenom hmmm...no nekteri mozna vite ale tenhle rok bude doufam prelomovy a vsechno se zmeni.... uz pestuju nekolikatym rokem a matina mi zatim dycky nejake sazenice ktere sem predpestovaval za oknem vyhodila a to me dycky nasralo..jeste ze nevedela o tom ze predpestovavam 3tim rokem na strese a asi to ani newi
...letos to bude jine!!!....protoze babicka mi sama od sebe rekla na podzim estli bych ji nemohl zehnat nake to konopi ze si chce udelat tu masticku..... to me trochu dostalo tag sem ji rek ze ji sezenu nake semena a ze si u ni zasadim a ze se mi o to bude starat a ja to dycky jen o vikendu skontroluju(z listu udelam mast a z sisek )... ale nadruhou stranu sem byl potesen ze konecne muzu pestovat aspon nekde v zazemi...a este k tomu mi to tam bude hlidat velkej hafan coz je fklidu tagze doufam ze to letos vyjde tag jak si to predstawuju.... A co matina na to ? no moc se ji to neliby ale asi to nejak vezme...kdyby neco valila s pestovanim u babicky ze nas zavrou tag se skusim vymluvit ze zavrou me a ne ji pac sem plnolety

PS: GL in 08

Naposledy upravil TwEEty 11-02-2008 v 16:04 PM

Old Post 11-02-2008 v 12:48 PM
TwEEty je offline   Profil uživatele TwEEty   Find more posts by TwEEty   Foto galerie člena TwEEty   Click here to Send TwEEty a Private Message   Add TwEEty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 108

tatik - nevi, nebydli s nama
mati - je vpoho, trosku prudi, ale posledni dobou se tak prubezne pta na muj pohled na maryjane. obcas vidim ze se mnou nesouhlasi ale to je v poradku .. parkrat kourila ale pry zadny efekt pro ni a pro jejiho pritele sem jednou motal brcko - ale mati ho pak nekourila : ))
babicka - mi jen rikala at to hlavne neprodavam at me nezavrou
timto jim chci podekovat

Old Post 11-02-2008 v 15:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 109

No u me je to trosku slozitejsi, je mi 22 a mam vlastni byt - ale bohuzel v dome kde bydli i rodice. Matka je 100% proti vsem drogam, odsuzuje i alkohol(ale obcas si da nakou tu sklenku vina). Minuly rok se sesla nahoda s nahodou a nejak "omylem" nasla mou skrin, samozrejme kytky ihned letely do popelnice. Dal pokracoval boj kterej trval asi skoro mesic, snazil sem se ji ruzne presvedcovat, daval jsem ji ruzny clanky a tak, ale bohuzel to k nicemu samozrejme nevedlo. Nakonec sem si uvedomil ze to proste nema cenu se s tim takhle patlat a presvedcovat nekoho koho stejne nepresvedcite protoze nehodla za zadnych okolnosti zmenit svuj nazor. Musel jsem proste nahodit iluzi ze ona ma pravdu a ze pestovat a hulit je to nejvetsi zlo na svete. Na nekolik mesicu jsem radeji prestal pestit a nakonec to rozjel na jinym miste ktery mam vic zabezpeceny proti vpadu vetrelcu(mistnost je zamcena, pestici skrin je na zamykani a jeste mam rozpracovanej system na automaticky vypnuti ventilace pokud nekdo otevre dvere do te inkriminovane mistnosti) a v nejhorsim pripade muzu skrin premistit(je na koleckach) na pudu kde se jeji hluk ztrati v hluku wifi pc routeru. Pach neresim, protoze jsem nasel odrudu ktera mi vyhovuje svymi ucinky a navic behem rustu neni vubec cejtit, jen ke konci kvetu je uz trochu poznat jeji vune, coz vetsinou efektivne vyresi otevreni stresniho okna.

Old Post 11-02-2008 v 15:40 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 110

Neschvalujou (maly kyti jo, velky ne holt balkon) a jeste nevim co reknou az kytku pokosim a ususim, ale uz se me mati pta jestli nechci zalit, pripadne doporucuje at si kyti hodim dovnitr, ze se zene naky velky vitr nebo bourka. Heh.

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Old Post 17-08-2008 v 12:53 PM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hovnolis
Nový Člen

Karma uživatele Hovnolis - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 111

Žiju jen s maminou a tu mám pod palcem. A tak sem jednoho dne zasadil pár semínek a když vyrostly šel sem za ní a povídám "Mami koukni co mi vyrostlo, mám z toho takovou radost" no a když viděla jak sem do toho zapálenej tak mě to nechala pěstovat. Další důvod je, že nechce abych si to někde kupoval. Že to leze do peněz a aby mě někdo nenapráskal.

Old Post 17-08-2008 v 14:00 PM
Hovnolis je offline   Profil uživatele Hovnolis   Find more posts by Hovnolis   Foto galerie člena Hovnolis   Click here to Send Hovnolis a Private Message   Add Hovnolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trawa.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Trawa.cz - 93% PěstitelskáKarma uživatele Trawa.cz - 93% PěstitelskáKarma uživatele Trawa.cz - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 112

táta mi schválil zasadit na zahrádce, ale trochu se bojí sousedů a tak. Nevlastní máma mi to zalejvá, ale hulení na 100% neschvalujou, takže fakt nevim co jim řeknu až budu sklízet. Nějaký návrhy ?
Napadá mě říct jim že z toho udělám konopnou mast a udělat to jenom z pár paliček a zbytek zatáhnout, ale zas na druhou stranu jim fakt nechci takhle lhát.

Všeho moc škodí ;-) ...... kromě velikosti palic.
zahrádkovej out 2008
ať to roste

Old Post 17-08-2008 v 15:35 PM
Trawa.cz je offline   Profil uživatele Trawa.cz   Find more posts by Trawa.cz   Foto galerie člena Trawa.cz   Click here to Send Trawa.cz a Private Message   Add Trawa.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trawa.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1874200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív