Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mapito drip 400W upgraded (2006)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Mapito drip 400W upgraded (2006,2007) Příspěvek č. 1






Detailní popis skříně a mé dřívější výpěstky lze shlédnout v předchozím threadu Mapito drip 400W by Pipes (2005).
Měsíc čekání na nové řízky jsem využil a na skříni zapracoval, přibyla technika napomáhající lepšímu klimatu, hlavně se ale pro tentokrát změní styl pěstování. Některé řízky už jsem zaštípl FIM technikou (hodlám všechny) a propletu je do SCroGu 4x4cm.
Bohužel se nepodařilo získat Belladony, jak jsem doufal, skříň je tedy osazena pěti kousky G13 Haze x Buddha's Sister a jedním Sharkem - pravá půlka, nalevo pak vepředu dvěma Mazary a vzadu opět čtyřmi řezy S.A.G.E. Na fotce je ještě vidět jeden náhradní S.A.G.E, který doufám nevyužiju a své slunce najde společně s dalšími kolegy v kamarádově novém boxu
Různorodost modelů se s mříží nemá moc rádo, navíc jak Sage tak G13 jsou převážně sativy (i když G13 jen z 60%), takže pevně doufám, že bude výsledek alespoň uspokojivě ScrOGovitý


Technické změny:

- vyměnil jsem ventilátor Euro 2 za Mixvent TD-350/125, přepnutý na nízké otáčky, aby nadělal méně hluku. Tak vytáhne 300m3/h (ještě že jsem kdysi koupil takhle silný uhlíkový filtr), což se velmi kladně projevuje na teplotě - u kytiček je krásných 23'C, tedy o 7 méně než s Eurem, které vytáhlo jen 150m3/h. Abych celý systém opravdu dobře odhlučnil, zavřel jsem ho do jeho původní krabice (jen jsem ji lehce zkrátil) a okolo vycpal molitanovou drtí (v Hornbachu kilo za 45,-), takže ventilátor leží v molitanu. Navíc je krabice zavěšena na gumových kroužcích, které perfektně tlumí rezonanci. Díky tomu slyším z ventilátoru jen hukot vzduchu nasávaného cooltubou, i když stojím v otevřené skříni

- mezi sněnu boxu a ventilátor pro pohyb vzduchu uvnitř skříně jsem přidal několik vrstev pryže, které úspěšně tlumí rezonanci ventilátoru o dřevěnou stěnu. Nicméně ventilátor sám je už po dvou sklizních chudák co rachotí a má problémy při roztáčení, takže brzy skončí v křemíkovém nebi, místě odpočinku všech elektronických bytostí ... "jak se praví v elektronické bibli - vlak bude pobývat s větrákem" (RD3-6, Poslední den, Kryten 2X4B 523P)

- do stěn skříně jsem 16cm od vršku květníků našrouboval téměř stovku malých háčků, z latičky vytvořil falešnou stěnu s háčky na straně dveří a až přijde ten správný čas, mezi háčky vypletu mříž pro ScrOG z tlustého rybářského vlasce, s oky o velikosti 4x4cm. Sice jsem mohl použít nějaké pletivo, ale přijde mi hezčí si tu mříž pěkně vyplést, než tam jen vrazit kus pletiva v rámu...

- dal jsem dohromady náhradní nádobu ke zvlhčovačce, originální nádrž se mi rozbila a stejně byla příliš malá. Nová nádrž má reálně cca 45L a protože dost bojuji s prostorem, použil jsem 2 boxy stejné jako na květníky (24L), které jsou spojené dvěma trubičkami, přilepenými tavnou pistolí. Zvlhčovačka je pak plněna pomocí čerpadla a nezpracovaná voda se vrací přepadem do nádrže. Kvůli omezenému prostoru jsem nucen použít čerpadlo dokonce i k plnění těchto nádob novou vodou... Detailní popis i s fotkami později.

- aby se mi pod polici vešla upravená zvlhčovačka, musel jsem polici o kousek zvednout. Je tedy o nějakých 10cm výš, čímž mi vznikl prostor pro zbudování plastových okapů pro čtyči zadní odkapové trubičky. Tím jsem docílil toho, že místo vaničky mohu použít třeba i kbelík nebo jakoukoli jinou nádobu - například když recykluji mapito a vanička je ho plná, nebo když ji vymývám... Flexou jsem rozřízl novodurovou trubku, přidělal ji k polici pomocí řetízku a dopředu jsem mezi okap a polici přidal kousek plastového čtverečku, abych docílil jemného náklonu. Zezadu jsou okapy samozřejmě zataveny. Ve vaničce bublají vzduchovací kameny, které by mohly dostat vodu na řetízek, proto jsem jej ještě přelepil lepící páskou, aby případná koroze nemohla kontaminovat zálivku.

- na stejné fotce je také vidět zavěšení vzduchovacího motorku přes gumové kroužky, stejně jako je tomu u ventilátoru. Navíc je hadička značně přiškrcena, čímž jsem opět značně snížil hlučnost systému, i když vzduchování je stále dostatečné. Také jsem se zbavil věčně nefunkčních přísavek tak, že ze závitové tyče M5 nařezané na 5cm kousky jsem zalitím vždy po dvou do plastu vytvořil cca 15ti gramová závažíčka, která jsem přidělal ke vzduchovacím kamenům plastovými stahovacími páskami.

Několikrát jsem hledal odpověď na dotaz, jak je moje skříň hlučná. Téměř vždy došlo i na přirovnání k PC. Sedím právě mezi skříní a svými dvěma stroji a protože neběží ten starý rachotivý ventilátor co přijde vyměnit, konečně mohu říct, že počítače mi nadělají hluku více. Ze skříně je slyšet jen nepříliš hlasité hučení vzduchu a jemné bublání vody...


edit: nevím proč, ale u několika příspěvků v tomto threadu se mi fotky přidaly v opačném pořadí, nebo jak zrovna systému zachtělo

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 18-01-2008 v 18:30 PM

Old Post 08-02-2006 v 00:26 AM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 2





Ještě před instalací jsem nafotil nový ventík a rád bych vám o něm něco napsal, protože je to velmi vychytaná věc.
Ventilátory Mixvent TD se používají v profesionální klimatizační technice a jsou určeny právě k odvětrávání prostor i s nestandartními podmínkami jako je vlhký horký vzduch z koupelen atp., díky vysokému stupni jejich chránění (IP44). Nejmenší verzi (160tku) používáme v serverovně jako doplněk k dvouokruhové klimatizaci, což mě přesvědčilo o kvalitách tohoto výrobku. V odkazu jsou technické parametry tohoto ventilátoru označeny NO (nízké otáčky) a VO (vysoké otáčky). To proto, že lze každý TD ventilátor spustit na otáčky nižší (zapojením fáze na jinou svorku), čímž se docílí také nižší hlučnosti. Ta je na stránkách elektrodesignu označována jako akustický tlak...
K těmto ventilátorům lze také použít plynulé regulátory otáček ve verzi pod omítku nebo na omítku za přibližně 1800,-

Za ventilátorem mám uhlíkový filtr 300m3/h, ale ten je vždy lepší předimenzovat. Já si jej koupil původně k ventíku o poloviční síle, dnes bych pořídil o stupeň silnější.

Myslím si, že v součastné konfiguraci by mi CT měla uchladit i 600W lampu ... až jednoho dne odejde výbojka, možná koupím 400W metalhalid na růst a 600W výbojku i balast na květ. I když přes léto to asi nebude jednoduché uchladit, protože teplota v bytě býva velmi vysoko. Nezbyde než hodně větrat nebo koupit nějaký ochlazovač.

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 08-02-2006 v 22:31 PM

Old Post 08-02-2006 v 11:29 AM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 3

citace:
PM od puljec:
ten pachovy filtr mas asi mimo skrin ..cos jsem usoudil ..
chci se zeptat koncovy pachac se da pouzit i na vyfoukavani vzchuchu ven nebo jen na nasavani z prostoru skrine ?? diky


ano, filtr je mimo skříň, konkrétně v 15cm prostoru za skříní, kde je umístěn také balast k lampě. vzduch jde ze skříně do CT, odtud flexou do ventíku a přes filtr ven. filtr se dá samozřejmě umístit i dovnitř a tahat přes něj směrem ven, ale pak nelze použít cooltube...

možná vás napadne, jak jsem ten filtr přidělal za skříň ... na fotkách v mém starším threadu lze vidět takový kousek dřeva vpravo na zadní stěně, vypadající jako by tam byl k ničemu. do něj je přes tenkou sololitovou stěnu skříně přišroubována polička, na které svisle stojí filtr

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 09-02-2006 v 09:08 AM

Old Post 08-02-2006 v 13:35 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 4






Moje verze nádoby ke zvlhčovačce je tvořena dvěma 24 litrovými boxy s víčkem spojenými tak, aby zabírali co nejméně prostoru, pomocí dvou kusů rozvodné trubky 12mm, zalepenými tavnou pistolí. Kvůli manipulaci jsou ještě nahoře spojeny stahovací páskou. Spoj tvořený plastem je dostatečně pevný při manipulaci s prázdnými nádobami, nedá se s nimi ovšem hýbat, jakmile se naplní. Takový pokus skončil odčerpáním veškerého obsahu a opětovným lepením.

Přečerpávání vody funguje následovně: malým čerpadlem (300l/h, bohatě by stačilo i slabší) je voda vtláčena do homemade redukce a malé silikonové hadičky, kterou je hnána otvorem původní nádoby do prostoru zvlhčovačky. Samozřejmě se nestihne spotřebovat takové množsví vody, proto je v úrovni původní hladiny ve zvlhčovačce vytvořen odtok (musel jsem udělat silnější, jedna hadička nestačila) zpět do rezervoáru.

Na torzo původní nádoby je pouze přiložena trubka rozvádějící mlhu, nechtěl jsem jí přidělávat, ostatně ani nebylo jak - jakýkoli šroubek by zrezivěl a zatavit by to nemělo smysl, brzy bych to nechtíc utrhl. Nahoře na zvlhčovačce se tedy kondenzuje voda. Dvě dírky a správný náklon zvlhčovačky udělaly své a vše funguje jak má.

Jak už jsem naznačil v prvním příspěvku, bojuji s prostorem, proto i zvlhčovačka je umístěna takovým způsobem, že se k rezervoáru nedostanu tak, abych ho byl schopen naplnit vylitím kbelíku (znovu připomínám, že s poloplnými nádobami nelze hnout). Z toho důvodu jsem si pořídil ještě jedno, tentokrát velmi vychytané čerpadlo Nova od firmy Sicce (až 800l/h, vyklápěcí přísavky, vyndávací násadka na hadici aby se snadno sundávala, v řepském Hornbachu mají různě silné - tohle je za 550,-), které do přineseného kbelíku s vodou ponořím, připojím hadici od nádrže a vodu prostě přečerpám. S touhle hračkou je to otázka chvilky.

Nevím zda jsem na něco nezapomněl, pokud mátě nějaké dotazy, sem s nimi...

edit: ještě doplním takovou drobnost, že váha zvlhčovačky je trošku moc na víko rezervoáru a ten má z pravé strany (z levé je stěna..) tendenci roztahovat se. víko jsem tedy k nádobě ještě přilepil kouskem lepící pásky...

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 09-02-2006 v 09:07 AM

Old Post 08-02-2006 v 14:11 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 5


aktualni fotecka policka

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 09-02-2006 v 10:00 AM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 6

hele nemaj bejt ty kvetniky nepruhledny aby je slunce neprosvitilo.co sem cet tak to kazdej uprednostnoval.ty tvoje jsou naoko hodne prusvitne.. ].

M°°°°A out.

MODEDIT prenda: jedna červená ti snad bude stačit .BTW info,jak si dát něco pod čaru je na G taky,tak hledej .

Naposledy upravil prenda 10-02-2006 v 10:32 AM

Old Post 09-02-2006 v 14:31 PM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 7

ty kvetniky maji modrou barvu, coz pusobi castecne jako filtr. bavil jsem se o tom s klukama v growshopu a rikali, ze by to vadit nemelo. kazdopadne je asi hloupost to treba natirat na cerno, tak by to akorat pritahovalo infracerveny zareni, cili teplo.
a ja s tim problemy nemam, kdyz mi to trochu chytlo plisen, tak jen uplne zezvrchu.

btw: mohl bys umaznout tu bandu tecek? ctu si G na telefonu s rozlisenim 640x200 a takhle dlouhy slovo celou stranku rozhodi tak, ze musim furt rolovat zleva doprava ... i kdyz to koukam i pri 1280x1024 ... dik

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 09-02-2006 v 22:17 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

TD mixvent Příspěvek č. 8

Jojo,to TDéčko ti chválím.Tenhle thread by měl vidět Snark....konečně mám TDčkovýho spolubojovníkaKdyby jsi něco potřeboval (k Tdčkum i jinejm)-PM.

Old Post 10-02-2006 v 10:11 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 9

super setup!! hlavně to TDčko je super. Na ventilaci se fakt nevyplatí šetřit.

Ohledně těch průhledných nádob - někdo mi říkal, že když svítí do roztoku, mohou v něm bujit všelijaký bakterie a nemoci. Já osobně na to používám alobal.

K+ for u

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 10-02-2006 v 17:56 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 10

diky diky

ja uvazoval, ze dam na to mapito odrazovou folii, jeste mi kus zbyl, ale zatim jsem na to nejak pozapomel a co se tyce svetlo vs. zalivka v rezervoarech, tak sice se tam trochu dostane, i kdyz jsou ty kvetniky nahore fakt natlacene, takze moc tam toho neprosviti - co se tyce vanicky, tak minule jsem to mel stejne a zadny velky problemy nenastaly, protoze to alespon kazdych 14 dni vymyvam, spis casteji. no a zvlhcovacku holt po kazdym grow vydezinfikuju stejne, jako to delam se vsim ostatnim a jede jen prvni mesic (v rustu), pak si kyti koriguji vlhkost uz samy ... snad to bude v pohode

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 11-02-2006 v 08:08 AM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 11

ten titul Mr. tam nemas nadarmo K+
perfektna praca prehladne a dokonale tesim sa co s toho vznikne budem sledovat
a toto som si potreboval precitat o tom TD uvazujem aj ja nad nim a v tvojom setupe som nasiel odpoved na kazdu moju otazku

este jedna otazocka na teba mas tam na odvod vzduchu zo skrine este nejaky iny ventak ci bude stacit to TD?

a spominas nieco o serverovni a ADMIN zhana pamate do servera tak skus nieco poradit ked mas s tym skusenosti
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21750

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Naposledy upravil matko291 11-02-2006 v 13:30 PM

Old Post 11-02-2006 v 12:31 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 12

diky. mam tam jen TDcko, nic jineho, cokoli dalsiho by mi zase extremne zvysovalo hluk, coz nemuzu potrebovat... ono ja ho mam dost predimenzovane, takze mi ani nevadi, ze pritah je jen pasivni a navic zadnou dourou kudy by mohl vzduch dobre ale proste skvirama ve dverich a dirou pod polici.

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 11-02-2006 v 23:16 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 13

Sorry za OT..ale TDcka jsme si se Snarkem uz vysvetlili, myslim ze uz je to OK...Jo a kdyby neco, jsme tri :-)))

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 12-02-2006 v 04:09 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 14

ja myslim, ze je nas vic. ted jsem tu nekde videl nekoho s 2x600W a TD petikilem...
precejen jsou to dobry, silny a malo hlucny ventiky

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 12-02-2006 v 11:55 AM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 15

a bude nas viac co skoro

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 12-02-2006 v 11:57 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 16



jsem na tom mizerne s casem, takze ani prilis nefotim - tohle je stav z weekendu, kdy tam jeste nebyla sit, ta uz tam od vcerejska je a skupinka 4xSAGE (na fotce) uz ji pomalu proleza. nicmene jsem zjistil, ze mam vybity vsechny baterky do fotaku, cili aktualni fotecky pozdeji.
kazdopadne ta sit tam je spis pokusne, doufam ze napriste uz se mi podari vychystat alespon maximalne dva prevazne nebo uplne indikove modely, aby ten scrog za neco stal...

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 22-02-2006 v 12:31 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-02-2006 - Mapito drip 400W by Pipes (2005) - 126 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0463780 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív