Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mapito drip 400W upgraded (2006)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 49

tak 600w se nakonec nekona, neuchladil bych to, uz vubec ne ted v lete. navic metr ctverecni, to je na 600w zbytecne maly prostor.
g13 haze bylo takove dost ridke. jak je videt vyse, u me se dobre darilo modelu Sage
btw obcas neco v boxu mam, ale nemam cas okolo toho behat jako driv, proto dalsi fotky nejsou. nekdy se nedari prave kvuli nedostatku casu, kdyz se ale staram, vysledky byvaji podobne jako na zverejnenych fotkach ... skrin jsem upravil za posledni dobu pouze tak, ze jsem dovnitr pridal zarivkove teleso pro moznost udrzby i pri zhasnutem sodiku a take jsem koupil vetsi filtr, umistil jej dovnitr a vzduch je tedy nasavan nejdriv ze skrine pres filtr, bez prachu uz jde pres CT a dale ventilator ven z boxu. vyhoda spociva v nespinici se CT, kterou jsem drive musel kazdou sklizen cistit.

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 13-06-2007 v 17:23 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 50







zas jednou se pekne zadarilo, tak jsem neco nacvakal... co to je vam nepovim, pac tam toho mam hodne modelu a nevim co je co

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 19-08-2007 v 13:19 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-02-2006 - Mapito drip 400W by Pipes (2005) - 126 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6740140 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív