Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Kolik bych měl dát napříště do skříně kytek?
Dvanáct stejně jako tentokrát, lepší je pořádná džungle, nevadí že mají málo místa
Šest (jednu do květníku), budou mít více místa, budou hezčí a proto to výnos příliš neovlivní
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Hydroponie Mapito drip 400W by Pipes Příspěvek č. 1





Zdravím kolegové,
již nějakou dobu stavím a přestavuji svou skříňku, kterou bych vám tímto rád představil. Pro začátek (první sklizeň, viz historie níže) jsem jako pěstební médium použil hlínu, ale už od začátku stavby byl mým cílem drip. Druhé kytí, které mají za sebou asi tři týdny květu (na fotkách), proto rostou v průtokovém dripu a pěstebním médiu jménem Mapito.

Modely Great White Shark (pravá půlka) a Sage (levá půlka).

Vnitřní rozměry skříně: šířka 96cm, hloubka 90cm, výška 176cm - včetně místa pod policí na vaničku s živinami. Uvnitř je skříň oblepena bílou odrazovou fólií a osvětluje ji sodík Philips Son-T Plus 400W v cooltube s přítahem ze skříně. Ventilaci tvoří axiální ventilátor Euro 2 (120mm, 150m3/h) vyústěný do stejné místnosti (do prostoru za skříň) přes originál uhlíkový filtr 300m3/h. Přítah jen pasivní škvírami ve skříni. Uvnitř hýbe vzduchem 15cm stolní ventilátor (teplota u vrcholků rostlin se pohybuje okolo 30°C).
Drip tvoří tyto součásti: 90l vanička na roztok ("nádoba na maltu" ), na dně sedí 6 vzduchovacích kamenů tvořících neustále velmi malé bublinky, pohání je vzduchová pumpa Schego (jsou docela tiché např. oproti Elite, stačí slabá, já mám nějaký střed a dosti přiškrcenou hadičku, nicméně je vhodné použít pojistku proti průniku vlhkosti směrem do pumpy - může si "cucnout"). Dále fontánkové čerpadlo Eheim 700l/h (300l/h nemá dostatečný výtlak), rozvodná hadice 12mm, 18 tlakových čidel (aby se zálivka spustila ze všech kapilár ve stejnou chvíli), 4mm kapiláry (neucpávají se jako tenké) a odkapové jehly. Květníky jsou vytvořeny z 24l boxů s odtokovou trubičkou k Libra truhlíku na spodku (fotky viz níže).
Rostliny jsou zasazeny přímo do Mapita (drť rockwoolu a velmi vzdušné PE pěny) bez velkých rockwoolových kostek. Hnojím kompletním HESI Hydro dle návodu, vždy si připravuji 35l roztoku stylem napustit vodu do kbelíků > den odstát > přidat hnojiva > den odstát > srovnat pH a nalít do vaničky. Tu každých cca 10 dní vymývám, v růstu vydržel roztok těch 10 dní, v květu po pěti dnech přilévám dalších 35l (nebo o něco méně) a až podruhé umývám. Do zálivky přidávám i enzymy Cannazym na pročištění substrátu od odumřelých kořínků a tím lepší provzdušnění (jsou to živé kultury které časem umírají, čili je třeba je přidat až těsně před rovnáním pH). Zálivka 3x denně 10 minut naprosto dostačuje, Mapito zůstává pod povrchem neustále krásně vlhké. (Před zasazením je třeba jej na 3h namočit do odstáté vody se srovnaným pH, při recyklaci rozmíchat do vody ještě enzymy).
Elektronika je spínána pomocí několika digitálních časovačů, k měření pH a EC používám digitální měřáky Adwa a pro neutralizaci (ne)libých vůní, které se dostanou ven když vzduch nejde přes filtr (v noci) používám Vaportek Maxi.

Ještě pár slov k anketě: Do skříně jsem plánoval 12 rostlin v šesti květnících. Dva řízky už na začatku (zřejmě neopatrnou manipulací) odešli, proto je uvnitř 10 dosti na sebe namačkaných rostlin, plně zakrývajících veškerou plochu - prostě džungle. Proto mě zajímá názor ostatních pěstitelů, zda by nebylo lepší dát do skříně kytek jen 6 a jaký by to mělo vliv na výnos. Předpokládám totiž, že by při více prostoru narostly jednotlivé rostliny do větších rozměrů...

Naposledy upravil Mr.Pipes 30-11-2005 v 10:17 AM

Old Post 16-11-2005 v 14:47 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

radialni Euro2 ??? .... myslis ten vsemi growery (temi co s nim meli tu cest ) oblibeny axialni trubkovej ventak od Dospelu co nevydrzi vic jak 2 sklizne provozu ?

kdo jsi bez miny, hoď kamenem

Old Post 16-11-2005 v 17:27 PM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 3

jo tak to jsem popletl a opravil
pravda, uz mi taky jeden odesel (po prvni sklizni), ale v Hornbachu mi ho vymenili bez reci, tak pohoda

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 16-11-2005 v 18:15 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 4






nekolik dalsich fotek.

prvni je focena 28. rijna pri prepnuti na kvet. je tam zrejme, ze vepredu chybi jedna kytka, dalsi chybi uplne vpravo vzadu a ta vedle ni jela zpocatku velmi pomalu, ale nakonec se vzpamatovala.

ostatni jsou stare nekolik dni - uz se mi to zacina pekne palickovatet

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 16-11-2005 v 20:43 PM

Old Post 16-11-2005 v 20:34 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 5







detail kvetniku:
jedna se o plastove boxy 24l z Hornbachu (original maji jeste vicko), kam je na vhodne misto zasazena odtokova trubicka k Libra truhliku, utesnena pomoci tavne pistole na silikonove tycinky. to je ostatne velmi sikovna vec, rozvodnou hadici na cerpadlo jsem musel pritahnout pomoci zelezne svorky, to by ale pod vodou nedelalo dobrotu ... stacilo jiz zatazenou svorku zalit do plastu

co na fotkach jeste neni, je maly kousek sitky (original proti moucham do okna), prilepeny na vnitrni stranu odtoku. bez ni by se trubicky urcite ucpaly.

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 17-11-2005 v 23:07 PM

Old Post 16-11-2005 v 21:02 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 6








TROCHA HISTORIE

jak jsem jiz napsal drive, prvni sklizen probehla v hline a jednalo se o sest ruznych modelu. mezitim byly nejake problemy s nedostatkem drasliku, proliti hliny proudem vody a prihnojeni Wuxalem tenkrat pomohlo. nakonec z nich vyrostly pekne chutne kousky, ktere me 3 mesice zivily, s cimz jsem puvodne ani nepocital, s mou spotrebou

zpocatku jsem mel problem s teplotou, proto jsem poridil ultrazvukovou zvlhcovacku, ktera mi s timto problemem znacne pomohla. jak je videt na fotkach, pozdeji jsem ji umistil dolu pod polici a mlhu privedl vyse pomoci novodurovych trubek. bohuzel se mi ale podarilo original nadrz rozbit a stejne byla prilis mala, proto jsem si z dvou stejnych boxu jako jsou kvetniky udelal nadobu pro zvlhcovacku novou. zasoba tedy cini realne cca 45l. tuto upravu vsak nafotim a popisu az to zase budu potrebovat a nebude to rozlozene, tedy na zacatku dalsi varky.
problemy s teplotou se vsak vratily, jakmile jsem nemohl zvlhcovacku pouzit kvuli prilis vysoke vlhkosti v dobe kvetu. koupil jsem tedy cooltube. do budoucna pocitam i s nejakym kvalitnejsim vetrakem typu UFO nebo TDcko (podobna zalezitost), jen mi zalezi na hlucnosti, proto bych si v tomto nechal rad poradit...

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 23-12-2005 v 10:47 AM

Old Post 16-11-2005 v 21:50 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 7

Drevo-kocur: ad odtok, jo v pohode, ty sitka jsou tam nutny, jinak by se to Lko asi ucpalo, ale s nima to jede krasne, odtyka az uplne po spodek...

expiry_date1: filtr profoukne v pohode, doporucuje se koupit o trochu silnejsi filtr nez je ventik, protoze profouknout to neni problem, ale az zacne po par skliznich slabnout ucinnost toho filtru, jeste nejakou dobu vydrzi. dimenzovany akorat jde pry po trech, ctyrech skliznich do kytek...
co se tyce hlucnosti, tak to nadela jednoznacne vetsi randal nez PC, dokonce i nez me 2 PC (ale zase s docela tichymi zdroji a CPU ventiky), ve kterych se vrti 6 disku a grafiky.
hodne randalu nadela ventilator ven, ten by sel odhlucnit - strcit do krabice a na gumove uchyty (to me ceka s tim TDckem nebo necim), totez vzduchovaci pumpa, ale s cim se asi prilis moc nenadela je ventik pro pohyb uvnitr skrine - nedela randal on sam ale vzduch co pres nej jde a taky vzduchovaci kameny. kdyz jsou u dna, prilis slyset nejsou, jen jako takova hlasitejsi sodovka , ale kdyz mi ty prisavky selzou a uplave nejakej nahoru na hladinu, taky umi udelat hezkej randal. to ale vyresim pridelanim vzduchovcich kamenu k nejakym malym podlouhlym sutrum za pomoci stahovacich pasek - jen co si nekde vzpomenu nejaky nasbirat

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 17-11-2005 v 23:20 PM

Old Post 16-11-2005 v 22:38 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 8

no dobra, tak trochu detailneji, od nejdrazsich polozek:
2500 sodik
1925 hnojky (kanystr kvetu a litrovky ostatniho + malej supervit)
1768 mapito 2x 80l (ale slehlo si ze 160ti tak na 120l)
1499 pH merak
1499 EC merak
1380 cooltube
1350 filtr
750 boxy na kvetniky
750 zvlhcovacka
700 cerpadlo
625 vzduchova pumpa
a pak jeste tak 20 polozek za peto a min kazda - vsemozny potreby, elektricky rozvody, sroubky a hacky a jiny blbosti.
vyhoda u me byla, ze skrin jsem spichnul s tatou na miru z lamina co se mu valelo v garazi, takhle velkou vec sehnat hotovou skoro nejde a nechat si ji udelat vyjde na hrozny penize. nezbyva nez splasit nejakej material a kutit

celkem tedy cca 22000,- ale vcetne spotrebnich veci jako jsou hnojky ... mozna je v tom jeste par veci co se tak nejak "spotrebovali" pri vyrobe a ted uz nejsou, odhadem pocitam ze tak za 15000 by se dala postavit. kdyz se clovek bude trochu snazit, treba CT se da sehnat levneji nebo vyrobit za babku (ja na to nemel cas a tenkrat nebyly trubice ve sklarnach na sklade), uhlikac se da taky udelat z filtru do digestore a nejaky plechovky (to mi ale vysvetlil kamos az pred tydnem ) a sodik lze dneska taky sehnat i za levnejsi penize,kdyz to clovek koupi treba na svetelnym velkoobchode misto v growshopu (ten ja kupoval na tom velkoobchode, ale uz pred par lety, kdy tam stal tolik co dnes v gs).

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 17-11-2005 v 21:28 PM

Old Post 17-11-2005 v 00:01 AM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 9







TROCHA HISTORIE pokracovani

jelikoz se mi asi nepodari pridat k prvnimu "historickemu" prispevku fotky tak jak bych chtel, jsou jeste nektere dalsi tady...

to co se na konci susi jsou jen 4 kyti z tech deviti, sklizel jsem to postupne jak dozravalo. a je to ve dvou radach za sebou, i kdyz to neni prilis videt

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 17-11-2005 v 00:21 AM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 10

Bohuzel se nemuzu zapojit do ankety, pac si myslim, ze ti tam klido-pido vleze i vic kousku nez 12.. Nemelo-li by..
A proc si srazis teplou ventilatorem sezhora dolu? To mas tak vybornou klimu, ze si to muzes dovolit?
A o TDcku se zminovat nebudu..
Kazdopadne respekt k tve praci, pane Pipesi, konecne neco sofistikovanejsiho!

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 17-11-2005 v 02:49 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 11

diky diky, koukam ze nazory se velmi ruzni me jde o to, ze mam 6 kvetniku, takze mi logicky vychazi moznosti 6 a 12.

Ke-Guglimugli: ja mel ten ventik niz v levym zadnim rohu, ale kyti jsou uz tak velky, ze jsem ho musel premistit do mista, kde mi do nej nic neporoste

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 18-11-2005 v 08:08 AM

Old Post 17-11-2005 v 09:05 AM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr. sklenenka
Stálý Člen

Karma uživatele dr. sklenenka - 13% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 60 

Příspěvek č. 12

že se zapojuju do debaty, ty ceny těch přistroju EC a PH by mne taky zajímaly. Nikde jsem na tak levné nenarazil

-The next generation-

Old Post 17-11-2005 v 10:32 AM
dr. sklenenka je offline   Profil uživatele dr. sklenenka   Find more posts by dr. sklenenka   Foto galerie člena dr. sklenenka   Click here to Send dr. sklenenka a Private Message   Add dr. sklenenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 13

nakupuju povetsinou v Natural Technologies a v Hornbachu.

filtr se da nechat repasovat, ale za takovy penize, ze se u techhle malejch uz vyplnati rovnou koupit novej (nebo to mozna nekde delaji levneji..?). i kdyz kdyby si to clovek udelal sam - ale ja bych si v tomhle asi neveril

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 30-11-2005 v 10:13 AM

Old Post 17-11-2005 v 11:52 AM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 14

no jasne simax trubice 120 na 400mm 3mm tloustka stoji kolem dvou kil a dovezou ti to do k tobe nejblizsiho obchodu, kam dodavaj. luxus

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 17-11-2005 v 12:32 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 15



Dnes (20. den květu) jsem vyměnil zálivku a poprvé přidal PK13/14. EC 1,8.
Docela se začínám obávat, že mi kytičky přerostou nad lampu, protože rostou jak šílený a ta půjde šoupnout už jen cca o 15cm.

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Naposledy upravil Mr.Pipes 18-11-2005 v 18:38 PM

Old Post 17-11-2005 v 20:41 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 16

asi to nechám jak porostou, jen listy protrhávám, za posledni 3 tejdny jsem toho mohl narvat tak plnou velkou igelitku

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 17-11-2005 v 21:12 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-08-2007 - Mapito drip 400W upgraded (2006) - 79 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8593570 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív