Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » skříň - grow #1 by Janiiis
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

skříň - grow #1 by Janiiis Příspěvek č. 1





Zdravím všechny growery...

díky nashromážděným informacím z tohoto serveru jsem i já začal s pěstěním. Nejdříve jsem musel vyřešit několik věcí:
1) kde pěstovat? - mám garsonku a nechtěl jsem mít skříň v místnosti kde spím - vyšlo to tedy na koupelnu
2) jak pěstovat? - původně jsem to viděl na substrát, protože se mi zdálo ze začátku hydro docela náročný, ale po několika diskuzích s growery jsem zvolil bubláky. Pro začínající growery -> fakt jděte do bubláků - ač se to nezdá, je to fakt jednoduchý!!!
3) teplota? - skříň stojí na opačný straně koupelny než je díra do stoupaček a já zatím nechci po koupelně tahat nějaký roury, takže vzduch koluje po koupelně. Při otevřenejch dveřích do chodby to s chlazením v těchto měsících problém není

Parametry:

skříň: 150x70x50 (VxŠxH) od kámoše truhláře - zadara resp. za část potencionální úrodičky
slunce: Philips SON-T 250W v cooltube se samostatným chladícím okruhem (větrák na přítah - EURO 2)
bubláky: 2x kýbl od jogurtu, obsah každého je 10l, vzduchování - původně ELITE802, pak ATMAN Champion CX098 (tišší, výkonnější, neskákající)
větrání: pasivní nasávání, odsávání větrák typ UFO (280m3), míchání vzduchu ve skříni - SUNON (ten nejsilnější na 12V)
ostatní: flexoroury, háčky, šroubky, dráty....

řezivo: 2x Nebula (thx to Coach)
hnojivo: AH (třísložkový)
systém: scrog (zatím není co zaplétat )

cena suma sumárum: radši to ani nechci vědět...

obrázky:

1) pohled na celou skříň
2) na skříni - elektrika, větrák UFO(odtah)
3) pohled do skříně - cooltube se samostatným chl.okruhem, pod ní roura na odtah ze skříně a zároveň odtah tepla pod cooltube, pod ní je větrák SUNON na míchání vzduchu ve skříni. A ta krabice vlevo dole...za ní je pasivní nasávání - až začnou kytky vonět, tak do tý krabice nasypu akt.uhlí - sice se zpomalí nasávání, ale až vypnu odtahovej větrák, vůně nepůjde skrz tu krabici ven ze skříně...
4) elektrika je na skříni + vlevo nahoře je odsávání ze skříně (UFO), vpravo nahoře je EURO 2, který honí vzduch do roury napojený na cooltube, vlevo dole je díra pro horkej vzduch proudící od cooltube

toť zatím vše... předem díky za kritiku, názory, nápady...atd.

Naposledy upravil janiiis 07-02-2004 v 23:03 PM

Old Post 06-12-2003 v 14:03 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 2

janiis: dobrá práce chlape, jen tak dál, už se těším na fotky kytiček

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 06-12-2003 v 14:25 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 3

piosone: díky. Fotky kytek budou co nevidět (hned jak zajde sluníčko)...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 06-12-2003 v 14:27 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 4

pocuvaj hovoris ze to mas v kupelni ak som to dobre precet
a co vlhkost? kupes sa tam? ja ked sa sprchujem tak vsetko zarosene a ta vlhkost mozno 99%
to ma iba tak napadlo, ale inac to vyzera dost dobra skrinka.

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 06-12-2003 v 14:36 PM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 5

womitor: s vlhkostí mám taky problém, ale opačnej. Ve skříni byla i 20% vlhkost, což je strašně málo na rostlinky v růstu. Ale koupil jsem výhodně zvlhčovač, takže teď mám tak cca 60-65%. Jinak, když se koupu, tak to samozřejmě stoupne, ale jen na chvíli...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 06-12-2003 v 17:03 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

7.den růstu Příspěvek č. 6







Taky se mi podařilo udělat začátečnickou chybu...klasika...když jsem kytky dával do bubbleru, namíchal jsem roztok tak, jak bylo uvedeno v návodu na AH. No prostě mi v tu chvíli nedošlo, že je třeba na začátek cca 1/3 koncentrace živin. Výsledek je vidět na kytkách...

další fotky: 7. den růstu v bubbleru...

1) první kytka je docela zakrslá. Schytala to tím přehnojením daleko více než ta druhá
2) vylezlý kořínky první kytky
3) toto je ta druhá. Roste docela dobře. Má jen trochu ohnutej spodní list...asi už se tak narodila.... . Nicméně, známky přehnojení jsou na ní taky
4) kořínky druhý kytky. Na 7. den růstu mi přijdou docela mohutný
5) bublající bublák
6) pohled do skříně. Teď je docela dobře vidět, jakej je mezi nima rozdíl. Snad to holky ještě srovnaj...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 06-12-2003 v 17:14 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 7

to realist: díky za mou první krychel . Jinak mám v záloze ještě jeden starší podarovanej UFO větrák - vyvrtám další díru a udělám ve skříni lehkej průvan.

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 06-12-2003 v 20:43 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 8

to gumho: díky za K. Tak otázku hlučnosti jsem řešil taky: jedna stěna koupelny je k mýmu WC,druhá na chodbu baráku (odzkoušeno-není slyšet-v chodbě sama od sebe běží nějaká ventilace nonstop),třetí stěna je do mý chodbičky v bytě, čtvrtá vede k sousedům taky do koupelny. S tou hlučností to asi není tak hrozný. Když zavřu dveře do koupelny, tak to samo o sobě není skoro slyšet. Pokud je někdo ochoten investovat do ventilace, doporučuju větráky UFO. Jsou dražší, ale výkonný a mají nízkou hlučnost.
Jinak bydlím pod střechou, takže kdyby mě přišel náhodou někdo seřvat za hluk (což si nemyslím), tak řeknu např. že mi zatejká do bytu a musím to nonstop sušit, a že ten sušící přístroj dělá prostě kravál. Pak bych to asi musel začít nějak řešit...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 06-12-2003 v 22:24 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 9

2 janiiis
zdravicko
musim ti poprat hodne stesti a taky pochvalit peknou skrinku. a hlavne drzim palce pri tom prvnim growu. tak teda hodne stesti a at pochystas nejak tu vlhkost, byla by skoda, kdyby to pak zplesnivelo. ted to nevadi a az to bude kvist, takl snad neco vymyslis..
krychlicka pro tebe pekne na rozjezd..
zdar

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 07-12-2003 v 12:21 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 10



s tou vlhkostí uvidíme...Jak jsem řekl, vlhkost bez zvlhčovače je cca 20%. S ním asi 60%. Jen když se sprchuju, tak to stoupne tak o 20, ale fakt jen na moment. Za chvíli je tam opět původní hodnota... Jenže kytky jsou ještě malý. Až budou velký, tak to asi ještě stoupne...

Hodnota dneska měřenýho EC je 0,5. Zatím to tak asi ještě nechám. Kytky tím předchozím přehnojením dostaly záhul, tak to EC budu zvedat opatrně...

fotky: toto jsou otrhaný a zlikvidovaný listy...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 07-12-2003 v 17:09 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 11

to janis: nechapem ako mozes mat vlhkost len 20. aku tam mas teplotu??

Old Post 07-12-2003 v 21:05 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 12

armaggedon: Teplotu tam mám přes den cca 26-29, přes noc 23-25. Jinak ta vlhkost je - dobře - bez zvlhčovače obvykle okolo 30%, ale byla i těch 20, jednou mi dokonce vlhkoměr ukazoval "--", což bylo asi ještě míň. Nechápu to, je to koupelna, ale je to fakt. Mám na zdi u stoupaček takovej ventilátor, kterej žene vzduch pryč. Třeba je to i tím... Schválně vypnu zvlhčovač a pak udělám fotku...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 07-12-2003 v 21:41 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 13

a mas dobry ten vlhkomer? ja vlhkost nemeriam,raz som meral a bola v pohode 60.

Old Post 07-12-2003 v 21:58 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 14

vlhkoměr by měl být O.K., ale pravda - zkusím si někde vypůjčit jinej a zkusit to změřit znova (pro jistotu)...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 07-12-2003 v 22:16 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 15

neviem ci existuje nejaky digitalny vlhkomer,nieco podobne ako termostat.nastavis trebars hodnotu 65 percent a zapne ti odsavanie.vetsinou je problem vetsia vlhkost ako mensia.a existuju aj zvlhcovace vzduchu.

Old Post 07-12-2003 v 22:27 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 16



Malý update: 10.den růstu

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 09-12-2003 v 19:08 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4232570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív