Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » skříň - grow #1 by Janiiis
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
drago
Stálý Člen

Karma uživatele drago - 25% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 49

tooooo janiiis

thanks, daco pozistujem,ja s pestovanim zacinam,taks zhanam skusenosti,vdaka

PEACE

Old Post 15-02-2004 v 22:56 PM
drago je offline   Profil uživatele drago   Find more posts by drago   Foto galerie člena drago   Click here to Send drago a Private Message   Add drago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

83.den Příspěvek č. 50




63.den květu - SUŠENÍ

Tak jsem sklidil. Nebo lépe - začal proces sklízení...

Původně jsem chtěl nechat holky ještě několik dní na květu, ale myslím, že 63 dní je na Nebulu tak akorát. Stejně tak jsem plánoval, že nejprve otrhám listy a nechám jen paličky, ale mám dnes den ala "ruce dozadu", takže to nechám, až bude usušeno. Snad to nevadí...

Vystříhal jsem pletivo scrogu a kytky jsem pověsil i s kořenama do průvanu, kterej mi dělá můj UFOun na kterýho mimochodem nedám dopustit .

Až bude usušeno, tak přihodím ještě nějaký detailíky a udělám konečný zhodnocení mý první sklizně (a budu na sebe hodně přísnej )

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 18-02-2004 v 09:24 AM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 51

2 gumho: hmmm. Máš pravdu. Ty listy asi ostříhám. Kdyby se mi teď někde objevila plíseň, dostal bych asi infarkt...
Jinak - ty paldy se nafukovaly posledních čtrnáct dní přímo před očima, ale poslední tři dny jsem na nich nepozoroval žádnej znatelnější rozdíl.
Někde jsem četl, že fáze květu by měla být u Nebuly 55-62 dní, takže jsem se dostal k tý horní hranici...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 18-02-2004 v 18:48 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 52

2 rayman: no, to je myslím trochu přehnaná chvála, ale stejně díky... Myslím, že je stále co zlepšovat a upgradovat...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 21-02-2004 v 21:59 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

sklizeň Příspěvek č. 53





Konečně je sklizeno a usušeno...

Zvážil jsem pouze jednu kytku, protože ta druhá přejde ještě dnes v neporušeném stavu do rukou mého zručného kámoše truhláře jako revanž za skříň, kterou mi postavil...

Zvážil jsem tedy jednu kytku zbavenou listí a větviček na takové nicmoc váze, která udává přesnost +- 5g. Bylo toho tedy 50g +-5g, což je myslím poměrně slušná úrodička. Když to vynásobímě dvěma, tak dostávámě nějakých +-100g.

GE Index: 0,35842...

Konečné zhodnocení:
Vzhledem k tomu, že šlo o moji první sklizeň a zkušenost s indoorem, jsem fakt spokojenej. Tak dobrý hulčo už jsem dlouho nekouřil. Rozhodně se ale povedlo i několik chyb:

hnojení: ze začátku jsem nějak opoměl na třetinovou koncentraci, takže mi kyti ze začátku daly na jevo, že čeho je moc, toho je příliš...

bubbler: 2x za tuto sklizeň jsem musel měnit vzduchovací kamínky, protože se postupně ucpaly. Příště místo nich použiju propíchanou hadičku.

manipulace se scrogem: je fakt pakárna. Když jsem chtěl vyčistit bubblery, tak jsem musel celej scrog opatrně zvednout i s víkem bubláku, což bylo fakt o nervy. Chystám konstrukci víka bubláku a scrogu v jednom, takže uvidíme, jak to bude fungovat...

ohýbání kytek v růstu: to jsem fakt podcenil. Vzhledem k tomu, že jsem kytky ze začátku fakt poctivě ofukoval, měly v momentu instalování scrogu už silný stonky, takže se to docela blbě zaplétalo. Příště použiju nejdřív ohýbací kolínka...

Fotozzz:

1. celkový pohled
2. nezpracovaná kytka
3. kupa smíchu a haluzí
4. pokus o detail paličky

Toť asi vše k tomuto threadu. Už se teším na další várku. Pěstění je fakt radost a zařadil jsem ho jako další z mých koníčků . Bye...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 21-02-2004 v 22:35 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 54

Týjova taková kupa moc pěkny na250w nech si chutnat

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 06-03-2004 v 11:19 AM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3786720 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív