Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Pěsíte doma u rodičů, ano či ne ???
Ano, ale neschvalujou to.
Ano, je jim to jedno.
Ne, to by mě zabili.
Mám svůj vlastní byt kde pěstuju.
Pěstuju outdor.
Ano, a pomahaji
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali??? Příspěvek č. 1

Tenhle thread by se měl zabívat problémem o tom jestli vědí vaši rodiče že pěstujete a jak to vzali. Protže né každý má tu výhodu volného a prázdného bytu a hlavně ti kteří studují tak se s tímto problémém zabívají asi stále aneb jak to schovat aby to nenašly.



:
citace:
Tenhle thread by se měl zabívat problémem o tom jestli vědí vaši rodiče že pěstujete a jak to vzali. Protže né každý má tu výhodu volného a prázdného bytu a hlavně ti kteří studují tak se s tímto problémém zabívají asi stále aneb jak to schovat aby to nenašly.

A jelikož je tu asi 7 threadů tipu: vědí o vás že hulíte, načapali vás, jak to vzali... A také si myslím že otázka utajení pěstírny před rodiči je stejně důležitá a často kladená jako otázka jestli o vás vědí že hulíte.


Tak neváhejte a pište...

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 04-03-2005 v 14:55 PM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 2

Hmm, v tý anketě mě chybí položka "Ano a podporují mě v tom" :-°)

pozn: díky za dodání

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Naposledy upravil lordWilliam 06-03-2005 v 21:13 PM

Old Post 04-03-2005 v 16:02 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 3

Jo mě dovolujou pěstit ale neschvalujou kouřit.Kdysi jsem se jim přiznal a ono myslí, že jsem toho hulení nechal.Dovolí mi to i nasušit ale pak zabaví.Ale ja jim to vždycky nějak počoruju.A taky existuje OUTDOOR.Ale otazka znela jestli to dovoli pestit...........takze ano a je jim to pesteni tak nejak jedno

Old Post 04-03-2005 v 16:11 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 4

najprv nevedli, po troch rokov zistil tatko co to je. dohodol som sa ze to mozem dopestovat a o dva tyzdne mi to bez varovania vytrhali, skoro ma roztrhlo a nechybalo vela a zbalil by som si veci (matka ma prekecala). proste haluz

Old Post 04-03-2005 v 16:33 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 5

Moja mama vie že pestujem lebo pestujem to v zahrade medzi jej paradajkami.Uz to bere v pohode dokonca mi ju ked som na intraku aj polieva.Nepamätam si fšak ani že by mi nejako exta nadavala ked som si to pravy krat posadil v zahrade.Ale to že hulim mi neschvaluje

Old Post 04-03-2005 v 20:27 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raft
Stálý Člen

Karma uživatele raft - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 6

Zdarek, moje rodiče o tom neví ... a kdby vedeli ...tak by me ohodnotili asi jako fetaka č.1 = ústavní léčba by mohla následovat= pěsrování mám velice ztížené ...tak si jedu kaktusi a vymejšlím jak to do nich schovat nevite nekdo ???

Old Post 05-03-2005 v 09:35 AM
raft je offline   Profil uživatele raft   Find more posts by raft   Foto galerie člena raft   Click here to Send raft a Private Message   Add raft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 7

Ne nasi sou zmrdi, vedi ze hulim, vedi i ze pestuju out, pestoval sem to i ve skleniku mezi paprikama, okurkama apod..proste pohoda, uplynul rok, uplynuli dva roky, uplynuli tri roky..., ale prisel rok kdy uplne zesileli a najednou proste nesmim nic sazet na zahrade a nedej boze doma, protoze se bojej ze by JE ZAVRELI...chapete to? NESMYSL, ikdyz jim furt rikam hlasky typu..."ty vole tak asi bych sel sedet ja ne? a ne vy..ja to pestuju a vy o tom nic nevite!!..moc koukate na televizi...vzdyt o tom sakra nigdo nevi...jezis fizlove po cudce nejdou pokud ji neprodavam anebo nepsetuju plantaze..., ale proste nic...a navic sem z takovy vesnice, kde cudka je na denim poradku a nikomu to uz nepride divny...ani fizlum, ty na nas proste tady serou...zajima je jen pernik a jiny drogy..no nevim sem z toho celej na sracky, musim honem rychle vymyslet kde pestovat, protoze uz se to zacina rozjizdet a cas tlaci! řizecky v lednici a bez korenu? chudinky, musej hned do skrine...ale kam tu skrin dat??

Old Post 05-03-2005 v 11:16 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 8

Naši sou v tomhle ohledu v klídku, co na to říct, mamča zalívá, otec pomáhá s přesazováním, prostě pohodka

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 05-03-2005 v 17:26 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 9

este snimi pobafkat a pohoda jezz

Old Post 05-03-2005 v 17:38 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Serano
Stálý Člen

Karma uživatele Serano - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 10

Naši su proti všetkému, ale po munuloročnom outdoore sa moj nazor na nich zmenil. Mal som to v zahradke a po otcovom objave my poradil lepšie miesto na pestovanie lebo som to ževraj posadil na miesto kde ani zemiaky nechu rasť. Jednu kitku som mal aj doma za oknom. Mama trošku pokričala, ale potom prestala. Keď potom zmyzla zdôvodnil som to tím, že uhinula, ale pritom vysela asi 1m odnej v skrini. Na otázku či my dovolili pestovať odpoveď neviem

Old Post 05-03-2005 v 18:13 PM
Serano je offline   Profil uživatele Serano   Find more posts by Serano   Foto galerie člena Serano   Click here to Send Serano a Private Message   Add Serano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 11

Do nedavna byli tolerantni, ale ted jsem musel dopestovat a konec, dokud prej nebudu mit vlastni byt, aby z toho mama nemela problemy... Domluvil jsem se tak s tatou, a prijde mi to i docela logicky, i kdyz bych to nejradsi porusil

Old Post 05-03-2005 v 19:12 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Splif
Stálý Člen

Karma uživatele Splif - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 12

Moje máti je na palo v pohode ale foggy mi minulej rok polil vsechny kytky (asi 20) co jsem mel na okne, nejakou sracku proti plevelu a moje chudinky mi vsechny umrely Letos si dam urcite neco out a urcite taky neco do skrine Peace a budte na rodice hodní

Old Post 06-03-2005 v 10:27 AM
Splif je offline   Profil uživatele Splif   Find more posts by Splif   Foto galerie člena Splif   Click here to Send Splif a Private Message   Add Splif to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Splif! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 13

nevi o tom, nepestuju doma, ale asi se jich vbrzo zeptam, jsem zvedav co z nich vyleze :/

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 06-03-2005 v 14:00 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 14

dubinek - to je hodne fer

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 06-03-2005 v 14:06 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 15

tjn taky bych chtěl mít takovýho foťu ale naši jsou uplní *******. Porad že je to droga atd. Ještě jsem neměl tu odvahu jim to říct. Takže to jedu ve sklepě a newi o tom.

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 06-03-2005 v 20:22 PM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 16

U mě je to trochu jinak.Moje děti o tom ví,ale zatím nepěstujou.

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 08-03-2005 v 11:52 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8468680 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív